Już chyba do każdego zakątka Polski dotarł pierwszy śnieg, a więc to odpowiedni moment na rozmowę o mądrym trenowaniu na trenażerze. Zapraszamy do wysłuchania kolejnego materiału, który nagraliśmy wspólnie z ekipą Way2Champ.

Tym razem Grzegorz Wer do grona ekspertów po raz pierwszy zaprosił Anię Sadowską, która na rowerze jeździ od 15 lat, głównie w maratonach, wyścigach XC oraz szosowych. Od dwóch lat jest częścią Way2Champ, gdzie trenuje przede wszystkim zawodników przygotowujących się do wyścigów wytrzymałościowych, ale także do triatlonów i wyścigów XC. Ania jest również dyrektorem sportowym drużyny RK Exclusive Doors MTB Team, a z wykształcenia dietetykiem.

Ponadto w dyskusji udział wzięli: Arek Kogut, Wojciech Skarżyński oraz Krystian Piróg.

Oglądaj klikając w link niżej.  

Zapraszamy do subskrybowania kanału NaszosieTV, polubienia tego filmu oraz podzielenia się swoimi doświadczeniami związanymi z trenażerem w komentarzach.

Poprzedni artykułLennard Kämna ma powrócić do ścigania podczas Saudi Tour 2022
Następny artykułAlexey Lutsenko: „Moim wielkim celem jest stanąć na podium Tour de France” [wywiad]
Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie. W kolarstwie szosowym urzeka ją estetyka tej dyscypliny stojąca w opozycji do cierpienia. Amatorsko jeździ na rowerze górskim i szosowym, przejeżdżając kilka tysięcy kilometrów rocznie.
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Najstarsze
Najnowsze
Inline Feedbacks
View all comments
§.......
§.......

No i sie nie dowiedzialem ,jak nie trenowac w zimie.