fot. Team Qhubeka-ASSOS

Kontynuacja kariery w roli zawodnika, w zawodowym peletonie przez Domenico Pozzovivo stoi pod ogromnym znakiem zapytania. Jest, to konsekwencją bardzo niepewnej sytuacji obecnego pracodawcy Włocha – zespołu Team Qhubeka NextHash.

Doświadczony góral ma za sobą naprawdę niezły sezon, w którym zajął szóste miejsce w klasyfikacji generalnej wyścigu Tour de Suisse. 38-letni weteran, mimo tego, że mamy już grudzień nadal nie wie, czy będzie mógł kontynuować swoją karierę kolarza w sezonie 2022, czym podzielił się w wywiadzie dla portalu BiciPro.

Sytuacja jest całkowicie otwarta. Mój pomysł polega na tym, aby pozostać w zespole Qhubeka. Sytuacja nie byłaby dobra, gdyby tak się nie stało, ale nie mam planu B, więc istnieje ryzyko, że będę musiał przejść na emeryturę

– powiedział zmartwiony Włoch.

Z pewnością przed Domenico Pozzovivo nerwowe tygodnie, w których będzie on zastanawiać się nad swoją przyszłością. Pozostaje nam życzyć kolarzowi rodem z Włoch, aby włodarze ekipy Team Qhubeka NextHash znaleźli nowego sponsora tytularnego afrykańskiej drużyny, która mierzy się z ogromnymi problemami.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments