fot. Mazowsze Serce Polski

HRE Mazowsze Serce Polski przedłużyło kontrakt z Adamem Stachowiakiem. 32-latek spędzi w ekipie Dariusza Banaszka drugi sezon.

Stachowiak przyszedł do Mazowsza przed rokiem z Voster ATS Team. W barwach ekipy zarządzanej przez Mariusza Witeckiego udało mu się m.in. wygrać Małopolski Wyścig Górski. W Mazowszu po takie sukcesy nie udało mu się wprawdzie sięgnąć, ale jego sezon i tak był całkiem udany. Zajmował miejsca w czołówce takich wyścigów jak Tour de Serbie czy CCC Tour – Grody Piastowskie, a w Tour of Slovenia długo, choć bez powodzenia, walczył o koszulkę najlepszego górala. O kolejne sukcesy będzie starał się w przyszłym roku – także w barwach Mazowsze Serce Polski.

Cieszę się bardzo, ze kolejny sezon spędzę w ekipie w której czuje się tak bardzo dobrze i są w niej osoby, które oddają serce dla tej drużyny. W przyszłym sezonie będę najstarszym zawodnikiem ekipy i chciałbym podzielić się swoim wieloletnim doświadczeniem z naszymi młodymi nabytkami, którzy przychodzą do drużyny. A jeśli chodzi o moje cele na sezon to przyszłości udawało mi się wygrywać Małopolski Wyścig Górski I chciałbym w sezonie 2022 również walczyć o jak najwyższe lokaty na tym wyścigu

– mówił oficjalnym kanałom zespołu Stachowiak, który jest już 14. kolarzem w składzie Mazowsze Serce Polski na kolejny sezon.

 

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments