Kelland O'Brien
fot. Team BikeExchange

Wicemistrz Australii w wyścigu ze startu wspólnego i brązowy medalista tychże w jeździe indywidualnej na czas Kelland O’Brien podpisał 2-letni kontrakt z Team BikeExchange. 23-latek znany jest jednak głównie z toru, gdzie ma na koncie złote medale mistrzostw świata czy olimpijski brąz.

Team BikeExchange z dumą ogłasił podpisanie kontraktu na sezony 2022 i 2023 z medalistą olimpijskim Kellandem O’Brienem. 23-letni Australijczyk zdobył brąz w drużynowym wyścigu na 4km podczas Igrzysk Olimpijskich w Tokio, a teraz skupi całą swoją uwagę na kolarstwie szosowym trafiając do rodzimej drużyny World Tour.

Oczywiście dla nas w GreenEDGE Cycling zawsze ważne jest, aby znaleźć młode talenty w Australii i jesteśmy przekonani, że dzięki Kellandowi ukształtujemy kolejny. Pokazał, że zasługuje na kontrakt podczas tegorocznych mistrzostw kraju, a brązowym medalem na ostatnich Igrzyskach Olimpijskich w Tokio po prostu to potwierdził. Teraz nasza kolej, aby z nim pracować i pomóc mu w procesie adaptacji do kolarstwa szosowego na poziomie World Tour

— podsumował ten transfer Brent Copeland, menadżer Team BikeExchange.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments