W dniu wczorajszym w sieci pojawiła się bardzo ciekawa i rozsądna propozycja, aby między poznaną szóstką kandydatów na prezesa Polskiego Związku Kolarskiego odbyła się ogólnodostępna debata. Pozwoliłaby ona środowisku nieco bliżej przyjrzeć się kandydatom w tych jakże szybko organizowanych wyborach.

Z inicjatywą wyszedł bardzo znany i lubiany w polskim środowisku Włodzimierz Rezner i należy żywić niemałą nadzieję, że z takiej dyskusji wyjdą jakieś pozytywne wnioski. Przypomnijmy, że o urząd ubiegają się obecny prezes Krzysztof Golwiej oraz piątka nowych kandydatów – Anna Drobek, Grzegorz Botwina, Jacek Kowalski, Rafał Makowski i Lucjusz Wasielewski.

Wybory już 6 listopada, zatem czasu na jakiekolwiek ruchy ze strony kandydatów pozostało niewiele. Z drugiej strony przydałoby się poznać pomysły potencjalnych przyszłych prezesów Polskiego Związku Kolarskiego na takie tematy jak wyjście z zadłużenia czy poprawa szkolnictwa w zakresie młodszych kategorii wiekowych.

Poprzedni artykułRoztrenowanie, czyli 5 błędów, które hamują twoje postępy w kolarstwie [video]
Następny artykułKelland O’Brien zasili Team BikeExchange
Niegdyś zapalony biegacz, dziś sędzia siatkówki z Pomorza, przy okazji aktywnie grający w jednej z trójmiejskich drużyn. Fan kolarskich statystyk i egzotycznych wyścigów. Marzenie związane z tą dyscypliną? Wyjazd na Mistrzostwa Świata do Rwandy w 2025 roku.
guest
1 Komentarz
Najstarsze
Najnowsze
Inline Feedbacks
View all comments
Michal
Michal

Zarządy się zmieniają, prezesi się zmieniają i mamy wieczne uwstecznianie…