fot. Deceuninck Quick-Step

Obecny stażysta drużyny Deceuninck Quick-Step, Stan Van Tricht zdecydował się podpisać dwuletni kontrakt z ekipą kierowaną przez Patricka Lefevere’a.

Belg, który niedawno skończył 22 lata, od sierpnia był stażystą drużyny „Watahy”. Od tamtego czasu Van Tricht w barwach zespołu Deceuninck Quick-Step brał udział w siedmiu wyścigach klasycznych, w których odniósł jeden triumf podczas Gullegem Koerse.

Udane występy przekonały Patricka Lefevere’a i resztę kierownictwa ekipy Deceuninck Quick-Step do podpisania kontraktu z młodym Belgiem. Sam Stan Van Tricht nie krył swojej ekscytacji z możliwości kontynuowania swojej kariery w jednej z najlepszych ekip na świecie.

Byłem bardzo szczęśliwy, gdy dowiedziałem się o podpisaniu umowy. Gdy byłem tu w zespole jako stażysta, wiedziałem, że chcę zostać na dłużej z „Watahą”. To był miły czas, kiedy wygraliśmy pięć z siedmiu wyścigów, w których brałem udział. W nadchodzących latach mam nadzieję rozwijać się wraz z tą wspaniałą ekipą, ścigać się w klasykach i kilku innych dużych wyścigach, a także pomagać drużynie, aby utrzymać się na szczycie

– mówił kolarz urodzony w Leuven, który częścią ekipy „Watahy” będzie przynajmniej do końca 2023 roku.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments