fot. Bahrain-McLaren

Mikel Landa, Pello Bilbao, Yukiya Arashiro, Hermann Pernsteiner, Rafa Valls oraz Fred Wright odnowili swoje kontrakty z drużyną Bahrain-Victorious.

Za Mikelem Landą niezbyt udany sezon z powodu na kontuzję, której nabawił się podczas Giro d’Italia, ale pomimo to drużyna Bahrain-Victorious chce kontynuować współpracę z Baskiem.

– Jestem bardzo zadowolony, że nadal będę się ścigał w barwach tej drużyny. Czuję się tutaj jak w domu, mogę liczyć na pomoc, która jest niezbędna, by osiągać dobre rezultaty. Chciałabym wszystkim podziękować za dwa ostatnie lata i nie mogę się już doczekać dwóch kolejnych

– powiedział w oświadczeniu prasowym Mikel Landa.

Wśród kolarzy, którzy będą kontynuowali swoją przyszłość w barwach Bahrain-Victorious jest również Pello Bilbao, który finiszował w pierwszej dziesiątce klasyfikacji generalnej Tour de France.

– Bycie w tej drużynie jest dla mnie wspaniałym doświadczeniem. Być może nie był to dla mnie zbyt udany rok, jeśli idzie o rezultaty, to ze ścigania miałem wielką radość, ponieważ mogłem dołożyć swoją cegiełkę do wyników zespołu. Między kolarzami i członkami obsługi panuje wspaniała atmosfera. W kolejnych dwóch latach chcę rozwijać się jako kolarz

– powiedział Pello Bilbao.

Poprzedni artykułGeorg Steinhauser nowym zawodnikiem zespołu EF Education-Nippo
Następny artykułFilippo Ganna nie wystartuje w Chrono des Nations
Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie. W kolarstwie szosowym urzeka ją estetyka tej dyscypliny stojąca w opozycji do cierpienia. Amatorsko jeździ na rowerze górskim i szosowym, przejeżdżając kilka tysięcy kilometrów rocznie.
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments