fot. EF Education-Nippo

Po sześciu sezonach ścigania się w ekipie kierowanej przez Jonathana Vaughtersa, Lawson Craddock zdecydował się zmienić swoje otoczenie i odejść z drużyny EF Education-Nippo.

Obecny mistrz Stanów Zjednoczonych w jeździe indywidualnej na czas od sześciu lat był ważną częścią zespołu EF Education-Nippo. W tym czasie Lawson Craddock odniósł tylko jedno zawodowe zwycięstwo, którym jest wspomniany tytuł mistrza USA w ITT. Ponadto w tej specjalności, zawodnik urodzony w Houston był szósty podczas mistrzostw świata w Yorkshire.

W życiu Amerykanina nadszedł czas na zmiany. Lawson Craddock za pośrednictwem swojego profilu na jednym z mediów społecznościowych poinformował, że nie będzie w kolejnym sezonie częścią drużyny EF Education-Nippo.

Cóż, nadszedł koniec mojego czasu spędzonego z zespołem EF Education-Nippo. Trudno wyrazić słowami, co oznaczają dla mnie relacje, które nawiązałem przez ostatnie sześć lat, ale nadszedł czas, aby przejść do nowego rozdziału w mojej karierze. Uwielbiałem być częścią tej rodziny i chociaż jest mi smutno się pożegnać z ekipą, jestem niezwykle podekscytowany, że znajdę się w nowym środowisku w 2022 roku

– napisał 29-letni zawodnik, który według najnowszych doniesień medialnych ma dołączyć do grona zawodników zespołu Team BikeExchange.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments