fot. Giro d'Italia

W niedzielę 30 maja odbędzie się ostatni etap wyścigu Giro d’Italia – jazda indywidualna na czas po ulicach Mediolanu. Poniżej prezentujemy kolejność i godziny startu poszczególnych zawodników. 

Jedyni dwaj Polacy, którzy pozostali w wyścigu wystartują o następujących godzinach: Maciej Bodnar (BORA-hansgrohe) jako pierwszy o godz. 13:52, zaś Łukasz Wiśniowski (Qhubeka-Assos) o 13:55.

Lider klasyfikacji generalnej Egan Bernal (INEOS Grenadiers) wyruszy oczywiście jako ostatni – o godzinie 16:37. Z kolei jego kolega z drużyny i jeden z największych faworytów do zwycięstwa Filippo Ganna o godz. 14:08.

Godziny startów poszczególnych kolarzy do 21. etapu wyścigu Giro d’Italia: 

MINALI Riccardo INTERMARCHÉ – WANTY – GOBERT MATÉRIAUX 13:45
2 MOSCHETTI Matteo TREK – SEGAFREDO 13:46
3 VIVIANI Attilio COFIDIS 13:47
4 KRIEGER Alexander ALPECIN-FENIX 13:48
5 TORRES BARCELO Albert MOVISTAR TEAM 13:49
6 MARENGO Umberto BARDIANI CSF FAIZANE’ 13:50
7 RICHEZE Maximiliano Ariel UAE TEAM EMIRATES 13:51
8 BODNAR Maciej BORA – HANSGROHE 13:52
9 VIVIANI Elia COFIDIS 13:53
10 DE KORT Koen TREK – SEGAFREDO 13:54
11 WISNIOWSKI Lukasz TEAM QHUBEKA ASSOS 13:55
12 SABATINI Fabio COFIDIS 13:56
13 VENCHIARUTTI Nicola ANDRONI GIOCATTOLI – SIDERMEC 13:57
14 BRÄNDLE Matthias ISRAEL START-UP NATION 13:58
15 RIVI Samuele EOLO-KOMETA CYCLING TEAM 13:59
16 WALSCHEID Maximilian Richard TEAM QHUBEKA ASSOS 14:00
17 KREDER Wesley INTERMARCHÉ – WANTY – GOBERT MATÉRIAUX 14:01
18 VAN DEN BERG Julius EF EDUCATION – NIPPO 14:02
19 MOLANO BENAVIDES Juan Sebastian UAE TEAM EMIRATES 14:03
20 CIMOLAI Davide ISRAEL START-UP NATION 14:04
21 TAGLIANI Filippo ANDRONI GIOCATTOLI – SIDERMEC 14:05
22 LINDEMAN Bert-Jan TEAM QHUBEKA ASSOS 14:06
23 KEISSE Iljo DECEUNINCK – QUICK-STEP 14:07
24 GANNA Filippo INEOS GRENADIERS 14:08
25 HEPBURN Michael TEAM BIKEEXCHANGE 14:09
26 KANTER Max TEAM DSM 14:10
27 AFFINI Edoardo JUMBO-VISMA 14:11
28 NAESEN Lawrence AG2R CITROEN TEAM 14:12
29 SAGAN Peter BORA – HANSGROHE 14:13
30 GOUGEARD Alexis AG2R CITROEN TEAM 14:14
31 DUCHESNE Antoine GROUPAMA – FDJ 14:15
32 OSS Daniel BORA – HANSGROHE 14:16
33 CONSONNI Simone COFIDIS 14:17
34 MEYER Cameron TEAM BIKEEXCHANGE 14:18
35 GAVIRIA RENDON Fernando UAE TEAM EMIRATES 14:19
36 RIESEBEEK Oscar ALPECIN-FENIX 14:20
37 FIORELLI Filippo BARDIANI CSF FAIZANE’ 14:21
38 GABBURO Davide BARDIANI CSF FAIZANE’ 14:22
39 VAN DER HOORN Taco INTERMARCHÉ – WANTY – GOBERT MATÉRIAUX 14:23
40 ZOCCARATO Samuele BARDIANI CSF FAIZANE’ 14:24
41 BENEDETTI Cesare BORA – HANSGROHE 14:25
42 DENZ Nico TEAM DSM 14:26
43 LEYSEN Senne ALPECIN-FENIX 14:27
44 DINA Márton EOLO-KOMETA CYCLING TEAM 14:28
45 MARTENS Paul JUMBO-VISMA 14:29
46 JORGENSON Matteo MOVISTAR TEAM 14:30
47 JENSEN Christopher TEAM BIKEEXCHANGE 14:31
48 PUCCIO Salvatore INEOS GRENADIERS 14:32
49 VISCONTI Giovanni BARDIANI CSF FAIZANE’ 14:33
50 VALLS FERRI Rafael BAHRAIN VICTORIOUS 14:34
51 DE BONDT Dries ALPECIN-FENIX 14:35
52 SCHMID Mauro TEAM QHUBEKA ASSOS 14:36
53 TESFAZION Natnael ANDRONI GIOCATTOLI – SIDERMEC 14:37
54 CONTI Valerio UAE TEAM EMIRATES 14:38
55 GUGLIELMI Simon GROUPAMA – FDJ 14:39
56 SEIGLE Romain GROUPAMA – FDJ 14:40
57 VERMEERSCH Gianni ALPECIN-FENIX 14:41
58 BATTISTELLA Samuele ASTANA – PREMIER TECH 14:42
59 VANHOUCKE Harm LOTTO SOUDAL 14:43
60 BATTAGLIN Enrico BARDIANI CSF FAIZANE’ 14:44
61 SCOTSON Callum TEAM BIKEEXCHANGE 14:45
62 VAN GARDEREN Tejay EF EDUCATION – NIPPO 14:46
63 HONORÉ Mikkel DECEUNINCK – QUICK-STEP 14:47
64 ALEOTTI Giovanni BORA – HANSGROHE 14:48
65 OLDANI Stefano LOTTO SOUDAL 14:49
66 KEUKELEIRE Jens EF EDUCATION – NIPPO 14:50
67 ARASHIRO Yukiya BAHRAIN VICTORIOUS 14:51
68 ALBANESE Vincenzo EOLO-KOMETA CYCLING TEAM 14:52
69 CHRISTIAN Mark EOLO-KOMETA CYCLING TEAM 14:53
70 NIV Guy ISRAEL START-UP NATION 14:54
71 ZANA Filippo BARDIANI CSF FAIZANE’ 14:55
72 TRATNIK Jan BAHRAIN VICTORIOUS 14:56
73 PASQUALON Andrea INTERMARCHÉ – WANTY – GOBERT MATÉRIAUX 14:57
74 CAVAGNA Rémi DECEUNINCK – QUICK-STEP 14:58
75 RAVANELLI Simone ANDRONI GIOCATTOLI – SIDERMEC 14:59
76 CARR Simon EF EDUCATION – NIPPO 15:00
77 PONOMAR Andrii ANDRONI GIOCATTOLI – SIDERMEC 15:01
78 PELLAUD Simon ANDRONI GIOCATTOLI – SIDERMEC 15:02
79 JANSSENS Jimmy ALPECIN-FENIX 15:03
80 VAN DEN BERG Lars GROUPAMA – FDJ 15:04
81 GHEBREIGZABHIER Amanuel TREK – SEGAFREDO 15:05
82 ARNDT Nikias TEAM DSM 15:06
83 SOBRERO Matteo ASTANA – PREMIER TECH 15:07
84 GALLOPIN Tony AG2R CITROEN TEAM 15:08
85 ROCHE Nicolas TEAM DSM 15:09
86 BOUCHARD Geoffrey AG2R CITROEN TEAM 15:10
87 FRANKINY Kilian TEAM QHUBEKA ASSOS 15:11
88 SERRY Pieter DECEUNINCK – QUICK-STEP 15:12
89 CATALDO Dario MOVISTAR TEAM 15:13
90 KNOX James DECEUNINCK – QUICK-STEP 15:14
91 VILLELLA Davide MOVISTAR TEAM 15:15
92 MOSCA Jacopo TREK – SEGAFREDO 15:16
93 TAARAMÄE Rein INTERMARCHÉ – WANTY – GOBERT MATÉRIAUX 15:17
94 VENDRAME Andrea AG2R CITROEN TEAM 15:18
95 BEVIN Patrick ISRAEL START-UP NATION 15:19
96 NARVAEZ PRADO Jhonatan Manuel INEOS GRENADIERS 15:20
97 SEPULVEDA Eduardo ANDRONI GIOCATTOLI – SIDERMEC 15:21
98 RAVASI Edward EOLO-KOMETA CYCLING TEAM 15:22
99 HAMILTON Christopher TEAM DSM 15:23
100 GROSSSCHARTNER Felix BORA – HANSGROHE 15:24
101 PETILLI Simone INTERMARCHÉ – WANTY – GOBERT MATÉRIAUX 15:25
102 HERMANS Quinten INTERMARCHÉ – WANTY – GOBERT MATÉRIAUX 15:26
103 WARBASSE Lawrence AG2R CITROEN TEAM 15:27
104 PRONSKIY Vadim ASTANA – PREMIER TECH 15:28
105 COVI Alessandro UAE TEAM EMIRATES 15:29
106 TEJADA CANACUE Harold Alfonso ASTANA – PREMIER TECH 15:30
107 MOLARD Rudy GROUPAMA – FDJ 15:31
108 RUBIO REYES Einer Augusto MOVISTAR TEAM 15:32
109 CARBONI Giovanni BARDIANI CSF FAIZANE’ 15:33
110 SANCHEZ Luis Leon ASTANA – PREMIER TECH 15:34
111 BADILATTI Matteo GROUPAMA – FDJ 15:35
112 FABBRO Matteo BORA – HANSGROHE 15:36
113 STORER Michael TEAM DSM 15:37
114 BETTIOL Alberto EF EDUCATION – NIPPO 15:38
115 GAVAZZI Francesco EOLO-KOMETA CYCLING TEAM 15:39
116 OLIVEIRA Nelson MOVISTAR TEAM 15:40
117 MOLLEMA Bauke TREK – SEGAFREDO 15:41
118 HIRT Jan INTERMARCHÉ – WANTY – GOBERT MATÉRIAUX 15:42
119 MOSCON Gianni INEOS GRENADIERS 15:43
120 NIEVE ITURRALDE Mikel TEAM BIKEEXCHANGE 15:44
121 CASTROVIEJO NICOLAS Jonathan INEOS GRENADIERS 15:45
122 KANGERT Tanel TEAM BIKEEXCHANGE 15:46
123 PEDRERO Antonio MOVISTAR TEAM 15:47
124 IZAGIRRE INSAUSTI Gorka ASTANA – PREMIER TECH 15:48
125 VERVAEKE Louis ALPECIN-FENIX 15:49
126 NIBALI Vincenzo TREK – SEGAFREDO 15:50
127 ULISSI Diego UAE TEAM EMIRATES 15:51
128 FORMOLO Davide UAE TEAM EMIRATES 15:52
129 VALTER Attila GROUPAMA – FDJ 15:55
130 FORTUNATO Lorenzo EOLO-KOMETA CYCLING TEAM 15:58
131 BILBAO LOPEZ DE ARMENTIA Peio BAHRAIN VICTORIOUS 16:01
132 BOUWMAN Koen JUMBO-VISMA 16:04
133 BENNETT George JUMBO-VISMA 16:07
134 MARTIN Daniel ISRAEL START-UP NATION 16:10
135 FOSS Tobias S. JUMBO-VISMA 16:13
136 ALMEIDA João DECEUNINCK – QUICK-STEP 16:16
137 CARTHY Hugh John EF EDUCATION – NIPPO 16:19
138 MARTINEZ POVEDA Daniel Felipe INEOS GRENADIERS 16:22
139 BARDET Romain TEAM DSM 16:25
140 VLASOV Aleksandr ASTANA – PREMIER TECH 16:28
141 YATES Simon Philip TEAM BIKEEXCHANGE 16:31
142 CARUSO Damiano BAHRAIN VICTORIOUS 16:34
143 BERNAL GOMEZ Egan Arley INEOS GRENADIERS 16:37
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments