Na naszym kanale w serwisie YouTube pojawił się najnowszy odcinek podcastu, w którym doświadczeni eksperci rozmawiają o tym, jak zacząć jazdę w peletonie, jak poruszać się, a także ścigać się w dużej grupie kolarzy. Zapraszamy do oglądania. 

Gośćmi najnowszego podcastu Naszosie.pl, którego gospodarzem jest Grzegorz Wer (NaszosieTV, Ćwiczone), byli: Arkadiusz Kogut z Way2Champ; Robert Radosz, były kolarz, a w firmie Way2Champ trener zawodników przygotowujących się do startów na szosie; oraz Krystian Piróg, kolarz amator, specjalizujący się głównie w wyścigach MTB, także z Way2Champ.

W najbliższy weekend opublikujemy drugą część podcastu na ten temat, która będzie dotyczyła wskazówek dla osób bardziej zaawansowanych. Porozmawiamy między innymi o wykorzystaniu wachlarzu pojedynczego i podwójnego.

Zapraszamy do subskrybowania kanału NaszosieTV, polubienia tego filmu, jeśli się Państwu podobał i do zobaczenia w kolejnych materiałach.

Poprzedni artykułItzulia Basque Country 2021: Tadej Pogačar zdradził sekret swojego zwycięstwa na Ermualde
Następny artykułMark Cavendish: „Jestem naprawdę szczęśliwy”
Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie. W kolarstwie szosowym urzeka ją estetyka tej dyscypliny stojąca w opozycji do cierpienia. Amatorsko jeździ na rowerze górskim i szosowym, przejeżdżając kilka tysięcy kilometrów rocznie.
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments