Peter Sagan (BORA-hansgrohe) wygrał szósty etap Wyścigu dookoła Katalonii z metą w Mataró. Dla Słowaka jest to powrót do wygrywania i bycia w wysokiej formie po przechorowaniu wirusa Covid-19. Liderem klasyfikacji generalnej pozostał Adam Yates z drużyny INEOS Grenadiers.
Szósty etap Wyścigu dookoła Katalonii to jeden z łatwiejszych odcinków tegorocznej jubileuszowej edycji. Kolarze wystartowali z Tarragony i po 194 kilometrach finiszowali w Mataró. Teren był pofałdowany, ale pozbawiony większych trudności – w menu znajdowały się dwie premie górskie trzeciej kategorii. Szczyt ostatniej – Alt El Collet (2,9 km; 3,3%) – znajdował się 14 kilometrów przed metą. Ostatni kilometr prowadził lekko pod górę, faworyzując tzw. puncheurs.
Zaraz po starcie od peletonu próbowali oderwać się Luis Ángel Maté (Euskaltel), Michael Storer (DSM), Thomas De Gendt (Lotto Soudal), Fernando Barceló (Cofidis) oraz Remi Cavagna (Deceuninck). Peleton uznał jednak, że był to zbyt mocny skład ucieczki dnia i zlikwidował ją chwilę później.
Wreszcie pozwolenie na stworzenie ucieczki otrzymało pięciu zawodników: Harold Tejada (Astana), Dimitri Strakhov (Gazprom), Matej Mohoric (Bahrain), Mattias Jensen (Trek) oraz Antoine Duchesne (Groupama).
Pierwszą górską premię Port de l’Ullastrell uciekinierzy rozpoczęli z przewagą 3 minut i 40 sekund. Następnie przewaga zaczęła się zmniejszać za sprawą pracy drużyny BORA-hansgrohe, która do spółki z AG2R Citroën objęła rządy w peletonie. Ponadto na czele głównej grupy pojawi się także wzmocniona przed tym sezonem ekipa drugiej dywizji – Euskaltel-Euskadi.
W momencie, gdy do mety zostało około 30 kilometrów przed metą przewaga prowadzącej piątki zmniejszyła się do poniżej minuty, a w pracę na czele peletonu zaangażowała się drużyna Israel Start-Up Nation z Chrisem Froomem we własnej osobie.
25 kilometrów przed metą peleton zaczął doganiać ucieczkę i wówczas zrobiło się zamieszanie związane z próbami kontrataków. Wśród kolarzy, którzy mieli ochotę na akcję ofensywną był Tomasz Marczyński, ale ostatecznie nic nie odjechało. 3 kilometry dalej dościgniętych zostało czterech zawodników z ucieczki, a na czele wyścigu pozostał samotny Dimitri Strakhov. Rosjanin zakończył swoją eskapadę niedługo później.
Na podjeździe Alt El Collet zaatakował James Knox, pociągając za sobą między innymi Wouta Poelsa, ale ponownie nie była to akcja, która zrobiłaby różnicę. Kolejny atak, mniej więcej 300 metrów przed szczytem, przypuścił Elie Gesbert i to Francuz wygrał górską premię. Na zjeździe ataku spróbowała lokomotywa z Clermont-Ferrand Remi Cavagna, ale tym razem Francuzowi nie udało się odjechać. Jednak drużyna Deceuninck-Quick Step pozostawała bardzo aktywna i jeszcze jednej akcji spróbował Josef Černy. Także bezskutecznej.
Wszystko zmierzało zatem do najbardziej spodziewanego przed dzisiejszym etapem finiszu większej grupy. Na ostatnim kilometrze najlepszych ponownie próbowali zaskoczyć kolarze Euskaltel, ale finisz jako pierwszy rozpoczął Daryl Impey, któremu z koła znakomicie wyszedł Peter Sagan. Były trzykrotny mistrz świata popisał się mocą i przyspieszeniem jak za starych dobrych czasów, wieńcząc tym samym świetną pracę swoich kolegów.
W trakcie etapu z powodu bólu w kolanie wycofał się Giulio Ciccone (Trek-Segafredo), a także Nathan Brown (Rally Cycling).
Wyniki szóstego etapu:
1 | Peter Sagan (Svk) Bora-Hansgrohe | 04:23:18 |
2 | Daryl Impey (RSA) Israel Start-up Nation | |
3 | Juan Sebastian Molano Benavides (Col) UAE Team Emirates | |
4 | Reinardt Janse Van Rensburg (RSA) Team Qhubeka Assos | |
5 | Alexander Kamp (Den) Trek-Segafredo | |
6 | Clement Venturini (Fra) AG2R Citroën Team | |
7 | Max Kanter (Ger) Team DSM | |
8 | João Almeida (Por) Deceuninck-QuickStep | |
9 | Michael Valgren (Den) EF Education-Nippo | |
10 | Maxim Van Gils (Bel) Lotto Soudal | |
11 | Antonio Jesus Soto Guirao (Spa) Euskaltel-Euskadi | |
12 | Brandon McNulty (USA) UAE Team Emirates | |
13 | Dion Smith (NZl) Team BikeExchange | |
14 | Simon Guglielmi (Fra) Groupama-FDJ | |
15 | Alejandro Valverde (Spa) Movistar Team | |
16 | Wout Poels (Ned) Bahrain Victorious | |
17 | Rémi Cavagna (Fra) Deceuninck-QuickStep | |
18 | Harm Vanhoucke (Bel) Lotto Soudal | |
19 | Matis Louvel (Fra) Team Arkea-Samsic | |
20 | Adam Yates (GBr) Ineos Grenadiers | |
21 | Ruben Guerreiro (Por) EF Education-Nippo | |
22 | Attila Valter (Hun) Groupama-FDJ | |
23 | Matej Mohoric (Slo) Bahrain Victorious | |
24 | Merhawi Kudus (Eri) Astana-Premier Tech | |
25 | Fausto Masnada (Ita) Deceuninck-QuickStep | |
26 | Luis Angel Mate Mardones (Spa) Euskaltel-Euskadi | |
27 | Colin Joyce (USA) Rally Cycling | |
28 | Richie Porte (Aus) Ineos Grenadiers | |
29 | Wilco Kelderman (Ned) Bora-Hansgrohe | |
30 | Michael Woods (Can) Israel Start-up Nation | |
31 | Geraint Thomas (GBr) Ineos Grenadiers | |
32 | Sepp Kuss (USA) Jumbo-Visma | |
33 | Enric Mas Nicolau (Spa) Movistar Team | |
34 | Esteban Chaves Rubio (Col) Team BikeExchange | |
35 | Lucas Hamilton (Aus) Team BikeExchange | |
36 | Steven Kruijswijk (Ned) Jumbo-Visma | |
37 | Hugh Carthy (GBr) EF Education-Nippo | |
38 | Stephen Williams (GBr) Bahrain Victorious | |
39 | Richard Carapaz (Ecu) Ineos Grenadiers | |
40 | Robert Gesink (Ned) Jumbo-Visma | |
41 | Elie Gesbert (Fra) Team Arkea-Samsic | |
42 | Callum Scotson (Aus) Team BikeExchange | |
43 | Laurent Pichon (Fra) Team Arkea-Samsic | |
44 | Sean Bennett (USA) Team Qhubeka Assos | |
45 | Sergei Chernetskii (Rus) Gazprom-RusVelo | |
46 | Luis Leon Sanchez (Spa) Astana-Premier Tech | |
47 | Jordi Meeus (Bel) Bora-Hansgrohe | |
48 | Rémy Rochas (Fra) Cofidis | |
49 | Christopher Hamilton (Aus) Team DSM | |
50 | Gianluca Brambilla (Ita) Trek-Segafredo | |
51 | Nairo Quintana (Col) Team Arkea-Samsic | |
52 | Tanel Kangert (Est) Team BikeExchange | |
53 | Anthony Delaplace (Fra) Team Arkea-Samsic | |
54 | Santiago Buitrago Sanchez (Col) Bahrain Victorious | |
55 | Rein Taaramäe (Est) Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux | |
56 | Ben Gastauer (Lux) AG2R Citroën Team | |
57 | Connor Brown (NZl) Team Qhubeka Assos | |
58 | Lukasz Owsian (Pol) Team Arkea-Samsic | |
59 | Tomasz Marczynski (Pol) Lotto Soudal | |
60 | Gotzon Martin Sanz (Spa) Euskaltel-Euskadi | |
61 | Hermann Pernsteiner (Aut) Bahrain Victorious | |
62 | Jaakko Hänninen (Fin) AG2R Citroën Team | |
63 | Bob Jungels (Lux) AG2R Citroën Team | |
64 | Clément Champoussin (Fra) AG2R Citroën Team | |
65 | Nicolas Edet (Fra) Cofidis | |
66 | Ben King (USA) Rally Cycling | |
67 | Juan Jose Lobato Del Valle (Spa) Euskaltel-Euskadi | |
68 | Simon Yates (GBr) Team BikeExchange | |
69 | James Knox (GBr) Deceuninck-QuickStep | |
70 | Fernando Barceló Aragon (Spa) Cofidis | |
71 | Mikel Bizkarra Etxegibel (Spa) Euskaltel-Euskadi | |
72 | Ben Zwiehoff (Ger) Bora-Hansgrohe | |
73 | Stefan De Bod (RSA) Astana-Premier Tech | |
74 | Omer Goldstein (Isr) Israel Start-up Nation | |
75 | Joey Rosskopf (USA) Rally Cycling | |
76 | Simone Petilli (Ita) Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux | |
77 | Pavel Kochetkov (Rus) Gazprom-RusVelo | |
78 | Kilian Frankiny (Swi) Team Qhubeka Assos | |
79 | Antwan Tolhoek (Ned) Jumbo-Visma | |
80 | Oscar Rodriguez Garaicoechea (Spa) Astana-Premier Tech | |
81 | Juan Pedro Lopez Perez (Spa) Trek-Segafredo | |
82 | Koen Bouwman (Ned) Jumbo-Visma | |
83 | Matthieu Ladagnous (Fra) Groupama-FDJ | |
84 | Matteo Badilatti (Swi) Groupama-FDJ | |
85 | Michel Ries (Lux) Trek-Segafredo | |
86 | François Bidard (Fra) AG2R Citroën Team | |
87 | Jonathan Caicedo (Ecu) EF Education-Nippo | |
88 | Sébastien Reichenbach (Swi) Groupama-FDJ | |
89 | Natnael Berhane (Eri) Cofidis | |
90 | Jonas Wilsly (Den) Astana-Premier Tech | |
91 | Thomas Champion (Fra) Cofidis | |
92 | Joe Dombrowski (USA) UAE Team Emirates | |
93 | Josef Cerny (Cze) Deceuninck-QuickStep | 00:00:18 |
94 | Reto Hollenstein (Swi) Israel Start-up Nation | 00:00:29 |
95 | Andres Camilo Ardila Ordoñez (Col) UAE Team Emirates | 00:00:29 |
96 | Dries Devenyns (Bel) Deceuninck-QuickStep | 00:00:29 |
97 | Alexander Cataford (Can) Israel Start-up Nation | 00:00:29 |
98 | Steff Cras (Bel) Lotto Soudal | 00:00:39 |
99 | Rohan Dennis (Aus) Ineos Grenadiers | 00:00:39 |
100 | Antonio Pedrero (Spa) Movistar Team | 00:00:59 |
101 | Sergio Samitier Samitier (Spa) Movistar Team | 00:01:07 |
102 | Diego Camargo Pineda (Col) EF Education-Nippo | 00:01:07 |
103 | Dario Cataldo (Ita) Movistar Team | 00:01:07 |
104 | Thomas De Gendt (Bel) Lotto Soudal | 00:01:12 |
105 | Ide Schelling (Ned) Bora-Hansgrohe | 00:01:15 |
106 | Chad Haga (USA) Team DSM | 00:01:26 |
107 | Rob Power (Aus) Team Qhubeka Assos | 00:01:26 |
108 | Lennard Kämna (Ger) Bora-Hansgrohe | 00:01:29 |
109 | Marc Hirschi (Swi) UAE Team Emirates | 00:01:29 |
110 | Harold Tejada Canacue (Col) Astana-Premier Tech | 00:01:29 |
111 | Daniel Martin (Irl) Israel Start-up Nation | 00:01:39 |
112 | Luke Rowe (GBr) Ineos Grenadiers | 00:01:46 |
113 | Rigoberto Uran (Col) EF Education-Nippo | 00:01:48 |
114 | David de la Cruz (Spa) UAE Team Emirates | 00:01:58 |
115 | Marc Soler (Spa) Movistar Team | 00:01:58 |
116 | Jonathan Castroviejo Nicolas (Spa) Ineos Grenadiers | 00:01:58 |
117 | Sander Armée (Bel) Team Qhubeka Assos | 00:02:02 |
118 | Artem Nych (Rus) Gazprom-RusVelo | 00:02:02 |
119 | Tejay van Garderen (USA) EF Education-Nippo | 00:02:02 |
120 | Jan Hirt (Cze) Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux | 00:02:02 |
121 | Chris Harper (Aus) Jumbo-Visma | 00:02:02 |
122 | Vadim Pronskiy (Kaz) Astana-Premier Tech | 00:02:02 |
123 | Rob Britton (Can) Rally Cycling | 00:02:02 |
124 | Louis Meintjes (RSA) Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux | 00:02:02 |
125 | Carlos Verona Quintanilla (Spa) Movistar Team | 00:02:48 |
126 | Michael Storer (Aus) Team DSM | 00:03:12 |
127 | Nickolas Zukowsky (Can) Rally Cycling | 00:04:35 |
128 | Jeremy Bellicaud (Fra) Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux | 00:04:35 |
129 | William Bonnet (Fra) Groupama-FDJ | 00:04:35 |
130 | Antoine Duchesne (Can) Groupama-FDJ | 00:04:35 |
131 | Roman Kreuziger (Cze) Gazprom-RusVelo | 00:04:35 |
132 | Chris Froome (GBr) Israel Start-up Nation | 00:04:35 |
133 | Alan Riou (Fra) Team Arkea-Samsic | 00:04:35 |
134 | Dmitrii Strakhov (Rus) Gazprom-RusVelo | 00:04:35 |
135 | Gavin Mannion (USA) Rally Cycling | 00:04:35 |
136 | Brent Bookwalter (USA) Team BikeExchange | 00:07:24 |
137 | Joan Bou Company (Spa) Euskaltel-Euskadi | 00:07:36 |
138 | Thymen Arensman (Ned) Team DSM | 00:07:36 |
139 | Sylvain Moniquet (Bel) Lotto Soudal | 00:07:36 |
140 | Mattias Jensen (Den) Trek-Segafredo | 00:09:31 |
141 | Frederik Wandahl (Den) Bora-Hansgrohe | 00:09:31 |
142 | Mikel Iturria Segurola (Spa) Euskaltel-Euskadi | 00:09:31 |
DNF | Ruben Fernandez (Spa) Cofidis | |
DNF | Jose Herrada (Spa) Cofidis | |
DNS | Nathan Brown (USA) Rally Cycling | |
DNS | Giulio Ciccone (Ita) Trek-Segafredo |
Klasyfikacja generalna po sześciu etapach:
1 | Adam Yates (GBr) Ineos Grenadiers | 23:08:45 |
2 | Richie Porte (Aus) Ineos Grenadiers | 00:00:45 |
3 | Geraint Thomas (GBr) Ineos Grenadiers | 00:00:49 |
4 | Alejandro Valverde (Spa) Movistar Team | 00:01:03 |
5 | Wilco Kelderman (Ned) Bora-Hansgrohe | 00:01:03 |
6 | Esteban Chaves Rubio (Col) Team BikeExchange | 00:01:04 |
7 | João Almeida (Por) Deceuninck-QuickStep | 00:01:07 |
8 | Hugh Carthy (GBr) EF Education-Nippo | 00:01:20 |
9 | Sepp Kuss (USA) Jumbo-Visma | 00:01:29 |
10 | Simon Yates (GBr) Team BikeExchange | 00:01:32 |
11 | Lucas Hamilton (Aus) Team BikeExchange | 00:01:35 |
12 | Nairo Quintana (Col) Team Arkea-Samsic | 00:01:46 |
13 | Michael Woods (Can) Israel Start-up Nation | 00:01:48 |
14 | Harm Vanhoucke (Bel) Lotto Soudal | 00:01:54 |
15 | Brandon McNulty (USA) UAE Team Emirates | 00:02:19 |
16 | Fausto Masnada (Ita) Deceuninck-QuickStep | 00:02:39 |
17 | Mikel Bizkarra Etxegibel (Spa) Euskaltel-Euskadi | 00:02:46 |
18 | Enric Mas Nicolau (Spa) Movistar Team | 00:03:07 |
19 | Richard Carapaz (Ecu) Ineos Grenadiers | 00:04:45 |
20 | Santiago Buitrago Sanchez (Col) Bahrain Victorious | 00:05:18 |
21 | Steven Kruijswijk (Ned) Jumbo-Visma | 00:05:49 |
22 | Nicolas Edet (Fra) Cofidis | 00:06:42 |
23 | Ruben Guerreiro (Por) EF Education-Nippo | 00:08:43 |
24 | Oscar Rodriguez Garaicoechea (Spa) Astana-Premier Tech | 00:09:01 |
25 | Daniel Martin (Irl) Israel Start-up Nation | 00:13:06 |
26 | Sébastien Reichenbach (Swi) Groupama-FDJ | 00:13:39 |
27 | Luis Leon Sanchez (Spa) Astana-Premier Tech | 00:14:23 |
28 | Simone Petilli (Ita) Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux | 00:14:24 |
29 | David de la Cruz (Spa) UAE Team Emirates | 00:14:56 |
30 | Lennard Kämna (Ger) Bora-Hansgrohe | 00:15:25 |
31 | Matteo Badilatti (Swi) Groupama-FDJ | 00:16:18 |
32 | Elie Gesbert (Fra) Team Arkea-Samsic | 00:18:00 |
33 | Antwan Tolhoek (Ned) Jumbo-Visma | 00:18:22 |
34 | Tanel Kangert (Est) Team BikeExchange | 00:21:21 |
35 | Carlos Verona Quintanilla (Spa) Movistar Team | 00:22:34 |
36 | Ben Zwiehoff (Ger) Bora-Hansgrohe | 00:23:07 |
37 | Luis Angel Mate Mardones (Spa) Euskaltel-Euskadi | 00:23:51 |
38 | James Knox (GBr) Deceuninck-QuickStep | 00:24:41 |
39 | Callum Scotson (Aus) Team BikeExchange | 00:24:49 |
40 | Jonathan Caicedo (Ecu) EF Education-Nippo | 00:25:03 |
41 | Anthony Delaplace (Fra) Team Arkea-Samsic | 00:26:07 |
42 | Maxim Van Gils (Bel) Lotto Soudal | 00:27:35 |
43 | Attila Valter (Hun) Groupama-FDJ | 00:27:54 |
44 | Christopher Hamilton (Aus) Team DSM | 00:28:04 |
45 | Rohan Dennis (Aus) Ineos Grenadiers | 00:28:12 |
46 | Robert Gesink (Ned) Jumbo-Visma | 00:28:24 |
47 | Gianluca Brambilla (Ita) Trek-Segafredo | 00:28:33 |
48 | Steff Cras (Bel) Lotto Soudal | 00:28:49 |
49 | Joe Dombrowski (USA) UAE Team Emirates | 00:29:47 |
50 | Harold Tejada Canacue (Col) Astana-Premier Tech | 00:30:23 |
51 | Hermann Pernsteiner (Aut) Bahrain Victorious | 00:30:57 |
52 | Clément Champoussin (Fra) AG2R Citroën Team | 00:32:05 |
53 | Antonio Pedrero (Spa) Movistar Team | 00:34:35 |
54 | Stefan De Bod (RSA) Astana-Premier Tech | 00:34:38 |
55 | Marc Hirschi (Swi) UAE Team Emirates | 00:34:39 |
56 | Dion Smith (NZl) Team BikeExchange | 00:35:23 |
57 | Michel Ries (Lux) Trek-Segafredo | 00:35:26 |
58 | Rigoberto Uran (Col) EF Education-Nippo | 00:35:48 |
59 | Chris Harper (Aus) Jumbo-Visma | 00:36:06 |
60 | Matej Mohoric (Slo) Bahrain Victorious | 00:36:21 |
61 | Michael Storer (Aus) Team DSM | 00:36:35 |
62 | Bob Jungels (Lux) AG2R Citroën Team | 00:36:52 |
63 | Gotzon Martin Sanz (Spa) Euskaltel-Euskadi | 00:37:00 |
64 | Dries Devenyns (Bel) Deceuninck-QuickStep | 00:38:00 |
65 | Tejay van Garderen (USA) EF Education-Nippo | 00:38:00 |
66 | Andres Camilo Ardila Ordoñez (Col) UAE Team Emirates | 00:39:30 |
67 | Merhawi Kudus (Eri) Astana-Premier Tech | 00:39:30 |
68 | Dmitrii Strakhov (Rus) Gazprom-RusVelo | 00:40:16 |
69 | Kilian Frankiny (Swi) Team Qhubeka Assos | 00:40:37 |
70 | Michael Valgren (Den) EF Education-Nippo | 00:40:52 |
71 | Juan Pedro Lopez Perez (Spa) Trek-Segafredo | 00:40:53 |
72 | Roman Kreuziger (Cze) Gazprom-RusVelo | 00:42:24 |
73 | Jonas Wilsly (Den) Astana-Premier Tech | 00:42:26 |
74 | Daryl Impey (RSA) Israel Start-up Nation | 00:44:17 |
75 | Chris Froome (GBr) Israel Start-up Nation | 00:44:47 |
76 | Ben Gastauer (Lux) AG2R Citroën Team | 00:46:37 |
77 | Thomas De Gendt (Bel) Lotto Soudal | 00:48:03 |
78 | Marc Soler (Spa) Movistar Team | 00:48:06 |
79 | Wout Poels (Ned) Bahrain Victorious | 00:48:12 |
80 | François Bidard (Fra) AG2R Citroën Team | 00:48:33 |
81 | Koen Bouwman (Ned) Jumbo-Visma | 00:49:27 |
82 | Jaakko Hänninen (Fin) AG2R Citroën Team | 00:50:49 |
83 | Jan Hirt (Cze) Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux | 00:52:06 |
84 | Mattias Jensen (Den) Trek-Segafredo | 00:52:30 |
85 | Sylvain Moniquet (Bel) Lotto Soudal | 00:53:19 |
86 | Jonathan Castroviejo Nicolas (Spa) Ineos Grenadiers | 00:54:08 |
87 | Clement Venturini (Fra) AG2R Citroën Team | 00:54:45 |
88 | Laurent Pichon (Fra) Team Arkea-Samsic | 00:54:50 |
89 | Chad Haga (USA) Team DSM | 00:54:55 |
90 | Rein Taaramäe (Est) Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux | 00:55:14 |
91 | Sergio Samitier Samitier (Spa) Movistar Team | 00:55:33 |
92 | Rémy Rochas (Fra) Cofidis | 00:56:58 |
93 | Stephen Williams (GBr) Bahrain Victorious | 00:57:10 |
94 | Reto Hollenstein (Swi) Israel Start-up Nation | 00:57:12 |
95 | Dario Cataldo (Ita) Movistar Team | 00:58:31 |
96 | Rémi Cavagna (Fra) Deceuninck-QuickStep | 00:58:57 |
97 | Thymen Arensman (Ned) Team DSM | 00:59:02 |
98 | Ide Schelling (Ned) Bora-Hansgrohe | 00:59:41 |
99 | Rob Britton (Can) Rally Cycling | 01:00:10 |
100 | Jeremy Bellicaud (Fra) Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux | 01:00:15 |
101 | Sean Bennett (USA) Team Qhubeka Assos | 01:00:15 |
102 | Artem Nych (Rus) Gazprom-RusVelo | 01:00:27 |
103 | Brent Bookwalter (USA) Team BikeExchange | 01:00:32 |
104 | Rob Power (Aus) Team Qhubeka Assos | 01:01:14 |
105 | Lukasz Owsian (Pol) Team Arkea-Samsic | 01:02:35 |
106 | Louis Meintjes (RSA) Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux | 01:02:44 |
107 | Alexander Kamp (Den) Trek-Segafredo | 01:03:18 |
108 | Tomasz Marczynski (Pol) Lotto Soudal | 01:03:24 |
109 | Omer Goldstein (Isr) Israel Start-up Nation | 01:04:25 |
110 | Mikel Iturria Segurola (Spa) Euskaltel-Euskadi | 01:04:45 |
111 | Thomas Champion (Fra) Cofidis | 01:04:49 |
112 | Natnael Berhane (Eri) Cofidis | 01:04:58 |
113 | Diego Camargo Pineda (Col) EF Education-Nippo | 01:05:02 |
114 | Sergei Chernetskii (Rus) Gazprom-RusVelo | 01:05:11 |
115 | Fernando Barceló Aragon (Spa) Cofidis | 01:06:44 |
116 | Pavel Kochetkov (Rus) Gazprom-RusVelo | 01:08:25 |
117 | Alexander Cataford (Can) Israel Start-up Nation | 01:08:40 |
118 | Matthieu Ladagnous (Fra) Groupama-FDJ | 01:09:02 |
119 | Reinardt Janse Van Rensburg (RSA) Team Qhubeka Assos | 01:10:01 |
120 | Vadim Pronskiy (Kaz) Astana-Premier Tech | 01:10:25 |
121 | Joey Rosskopf (USA) Rally Cycling | 01:10:34 |
122 | Josef Cerny (Cze) Deceuninck-QuickStep | 01:11:37 |
123 | Antoine Duchesne (Can) Groupama-FDJ | 01:13:30 |
124 | Gavin Mannion (USA) Rally Cycling | 01:15:06 |
125 | Antonio Jesus Soto Guirao (Spa) Euskaltel-Euskadi | 01:15:09 |
126 | Ben King (USA) Rally Cycling | 01:15:10 |
127 | Joan Bou Company (Spa) Euskaltel-Euskadi | 01:15:52 |
128 | Matis Louvel (Fra) Team Arkea-Samsic | 01:16:12 |
129 | Sander Armée (Bel) Team Qhubeka Assos | 01:17:20 |
130 | Peter Sagan (Svk) Bora-Hansgrohe | 01:18:21 |
131 | Juan Sebastian Molano Benavides (Col) UAE Team Emirates | 01:18:31 |
132 | Connor Brown (NZl) Team Qhubeka Assos | 01:19:31 |
133 | Colin Joyce (USA) Rally Cycling | 01:22:29 |
134 | Simon Guglielmi (Fra) Groupama-FDJ | 01:22:33 |
135 | Max Kanter (Ger) Team DSM | 01:23:28 |
136 | Nickolas Zukowsky (Can) Rally Cycling | 01:27:01 |
137 | Juan Jose Lobato Del Valle (Spa) Euskaltel-Euskadi | 01:27:26 |
138 | Jordi Meeus (Bel) Bora-Hansgrohe | 01:30:47 |
139 | Luke Rowe (GBr) Ineos Grenadiers | 01:32:05 |
140 | William Bonnet (Fra) Groupama-FDJ | 01:34:01 |
141 | Alan Riou (Fra) Team Arkea-Samsic | 01:35:23 |
142 | Frederik Wandahl (Den) Bora-Hansgrohe | 01:46:06 |