fot. BORA-hansgrohe

Peter Sagan (BORA-hansgrohe) wygrał szósty etap Wyścigu dookoła Katalonii z metą w Mataró. Dla Słowaka jest to powrót do wygrywania i bycia w wysokiej formie po przechorowaniu wirusa Covid-19. Liderem klasyfikacji generalnej pozostał Adam Yates z drużyny INEOS Grenadiers. 

Szósty etap Wyścigu dookoła Katalonii to jeden z łatwiejszych odcinków tegorocznej jubileuszowej edycji. Kolarze wystartowali z Tarragony i po 194 kilometrach finiszowali w Mataró. Teren był pofałdowany, ale pozbawiony większych trudności – w menu znajdowały się dwie premie górskie trzeciej kategorii. Szczyt ostatniej – Alt El Collet (2,9 km; 3,3%) – znajdował się 14 kilometrów przed metą. Ostatni kilometr prowadził lekko pod górę, faworyzując tzw. puncheurs.

Zaraz po starcie od peletonu próbowali oderwać się Luis Ángel Maté (Euskaltel), Michael Storer (DSM), Thomas De Gendt (Lotto Soudal), Fernando Barceló (Cofidis) oraz Remi Cavagna (Deceuninck). Peleton uznał jednak, że był to zbyt mocny skład ucieczki dnia i zlikwidował ją chwilę później.

Wreszcie pozwolenie na stworzenie ucieczki otrzymało pięciu zawodników: Harold Tejada (Astana), Dimitri Strakhov (Gazprom), Matej Mohoric (Bahrain), Mattias Jensen (Trek) oraz Antoine Duchesne (Groupama).

Pierwszą górską premię Port de l’Ullastrell uciekinierzy rozpoczęli z przewagą 3 minut i 40 sekund. Następnie przewaga zaczęła się zmniejszać za sprawą pracy drużyny BORA-hansgrohe, która do spółki z AG2R Citroën objęła rządy w peletonie. Ponadto na czele głównej grupy pojawi się także wzmocniona przed tym sezonem ekipa drugiej dywizji – Euskaltel-Euskadi.

W momencie, gdy do mety zostało około 30 kilometrów przed metą przewaga prowadzącej piątki zmniejszyła się do poniżej minuty, a w pracę na czele peletonu zaangażowała się drużyna Israel Start-Up Nation z Chrisem Froomem we własnej osobie.

25 kilometrów przed metą peleton zaczął doganiać ucieczkę i wówczas zrobiło się zamieszanie związane z próbami kontrataków. Wśród kolarzy, którzy mieli ochotę na akcję ofensywną był Tomasz Marczyński, ale ostatecznie nic nie odjechało. 3 kilometry dalej dościgniętych zostało czterech zawodników z ucieczki, a na czele wyścigu pozostał samotny Dimitri Strakhov. Rosjanin zakończył swoją eskapadę niedługo później.

Na podjeździe Alt El Collet zaatakował James Knox, pociągając za sobą między innymi Wouta Poelsa, ale ponownie nie była to akcja, która zrobiłaby różnicę. Kolejny atak, mniej więcej 300 metrów przed szczytem, przypuścił Elie Gesbert i to Francuz wygrał górską premię. Na zjeździe ataku spróbowała lokomotywa z Clermont-Ferrand Remi Cavagna, ale tym razem Francuzowi nie udało się odjechać. Jednak drużyna Deceuninck-Quick Step pozostawała bardzo aktywna i jeszcze jednej akcji spróbował Josef Černy. Także bezskutecznej.

Wszystko zmierzało zatem do najbardziej spodziewanego przed dzisiejszym etapem finiszu większej grupy. Na ostatnim kilometrze najlepszych ponownie próbowali zaskoczyć kolarze Euskaltel, ale finisz jako pierwszy rozpoczął Daryl Impey, któremu z koła znakomicie wyszedł Peter Sagan. Były trzykrotny mistrz świata popisał się mocą i przyspieszeniem jak za starych dobrych czasów, wieńcząc tym samym świetną pracę swoich kolegów.

W trakcie etapu z powodu bólu w kolanie wycofał się Giulio Ciccone (Trek-Segafredo), a także Nathan Brown (Rally Cycling).

Wyniki szóstego etapu:

1 Peter Sagan (Svk) Bora-Hansgrohe 04:23:18
2 Daryl Impey (RSA) Israel Start-up Nation
3 Juan Sebastian Molano Benavides (Col) UAE Team Emirates
4 Reinardt Janse Van Rensburg (RSA) Team Qhubeka Assos
5 Alexander Kamp (Den) Trek-Segafredo
6 Clement Venturini (Fra) AG2R Citroën Team
7 Max Kanter (Ger) Team DSM
8 João Almeida (Por) Deceuninck-QuickStep
9 Michael Valgren (Den) EF Education-Nippo
10 Maxim Van Gils (Bel) Lotto Soudal
11 Antonio Jesus Soto Guirao (Spa) Euskaltel-Euskadi
12 Brandon McNulty (USA) UAE Team Emirates
13 Dion Smith (NZl) Team BikeExchange
14 Simon Guglielmi (Fra) Groupama-FDJ
15 Alejandro Valverde (Spa) Movistar Team
16 Wout Poels (Ned) Bahrain Victorious
17 Rémi Cavagna (Fra) Deceuninck-QuickStep
18 Harm Vanhoucke (Bel) Lotto Soudal
19 Matis Louvel (Fra) Team Arkea-Samsic
20 Adam Yates (GBr) Ineos Grenadiers
21 Ruben Guerreiro (Por) EF Education-Nippo
22 Attila Valter (Hun) Groupama-FDJ
23 Matej Mohoric (Slo) Bahrain Victorious
24 Merhawi Kudus (Eri) Astana-Premier Tech
25 Fausto Masnada (Ita) Deceuninck-QuickStep
26 Luis Angel Mate Mardones (Spa) Euskaltel-Euskadi
27 Colin Joyce (USA) Rally Cycling
28 Richie Porte (Aus) Ineos Grenadiers
29 Wilco Kelderman (Ned) Bora-Hansgrohe
30 Michael Woods (Can) Israel Start-up Nation
31 Geraint Thomas (GBr) Ineos Grenadiers
32 Sepp Kuss (USA) Jumbo-Visma
33 Enric Mas Nicolau (Spa) Movistar Team
34 Esteban Chaves Rubio (Col) Team BikeExchange
35 Lucas Hamilton (Aus) Team BikeExchange
36 Steven Kruijswijk (Ned) Jumbo-Visma
37 Hugh Carthy (GBr) EF Education-Nippo
38 Stephen Williams (GBr) Bahrain Victorious
39 Richard Carapaz (Ecu) Ineos Grenadiers
40 Robert Gesink (Ned) Jumbo-Visma
41 Elie Gesbert (Fra) Team Arkea-Samsic
42 Callum Scotson (Aus) Team BikeExchange
43 Laurent Pichon (Fra) Team Arkea-Samsic
44 Sean Bennett (USA) Team Qhubeka Assos
45 Sergei Chernetskii (Rus) Gazprom-RusVelo
46 Luis Leon Sanchez (Spa) Astana-Premier Tech
47 Jordi Meeus (Bel) Bora-Hansgrohe
48 Rémy Rochas (Fra) Cofidis
49 Christopher Hamilton (Aus) Team DSM
50 Gianluca Brambilla (Ita) Trek-Segafredo
51 Nairo Quintana (Col) Team Arkea-Samsic
52 Tanel Kangert (Est) Team BikeExchange
53 Anthony Delaplace (Fra) Team Arkea-Samsic
54 Santiago Buitrago Sanchez (Col) Bahrain Victorious
55 Rein Taaramäe (Est) Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux
56 Ben Gastauer (Lux) AG2R Citroën Team
57 Connor Brown (NZl) Team Qhubeka Assos
58 Lukasz Owsian (Pol) Team Arkea-Samsic
59 Tomasz Marczynski (Pol) Lotto Soudal
60 Gotzon Martin Sanz (Spa) Euskaltel-Euskadi
61 Hermann Pernsteiner (Aut) Bahrain Victorious
62 Jaakko Hänninen (Fin) AG2R Citroën Team
63 Bob Jungels (Lux) AG2R Citroën Team
64 Clément Champoussin (Fra) AG2R Citroën Team
65 Nicolas Edet (Fra) Cofidis
66 Ben King (USA) Rally Cycling
67 Juan Jose Lobato Del Valle (Spa) Euskaltel-Euskadi
68 Simon Yates (GBr) Team BikeExchange
69 James Knox (GBr) Deceuninck-QuickStep
70 Fernando Barceló Aragon (Spa) Cofidis
71 Mikel Bizkarra Etxegibel (Spa) Euskaltel-Euskadi
72 Ben Zwiehoff (Ger) Bora-Hansgrohe
73 Stefan De Bod (RSA) Astana-Premier Tech
74 Omer Goldstein (Isr) Israel Start-up Nation
75 Joey Rosskopf (USA) Rally Cycling
76 Simone Petilli (Ita) Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux
77 Pavel Kochetkov (Rus) Gazprom-RusVelo
78 Kilian Frankiny (Swi) Team Qhubeka Assos
79 Antwan Tolhoek (Ned) Jumbo-Visma
80 Oscar Rodriguez Garaicoechea (Spa) Astana-Premier Tech
81 Juan Pedro Lopez Perez (Spa) Trek-Segafredo
82 Koen Bouwman (Ned) Jumbo-Visma
83 Matthieu Ladagnous (Fra) Groupama-FDJ
84 Matteo Badilatti (Swi) Groupama-FDJ
85 Michel Ries (Lux) Trek-Segafredo
86 François Bidard (Fra) AG2R Citroën Team
87 Jonathan Caicedo (Ecu) EF Education-Nippo
88 Sébastien Reichenbach (Swi) Groupama-FDJ
89 Natnael Berhane (Eri) Cofidis
90 Jonas Wilsly (Den) Astana-Premier Tech
91 Thomas Champion (Fra) Cofidis
92 Joe Dombrowski (USA) UAE Team Emirates
93 Josef Cerny (Cze) Deceuninck-QuickStep 00:00:18
94 Reto Hollenstein (Swi) Israel Start-up Nation 00:00:29
95 Andres Camilo Ardila Ordoñez (Col) UAE Team Emirates 00:00:29
96 Dries Devenyns (Bel) Deceuninck-QuickStep 00:00:29
97 Alexander Cataford (Can) Israel Start-up Nation 00:00:29
98 Steff Cras (Bel) Lotto Soudal 00:00:39
99 Rohan Dennis (Aus) Ineos Grenadiers 00:00:39
100 Antonio Pedrero (Spa) Movistar Team 00:00:59
101 Sergio Samitier Samitier (Spa) Movistar Team 00:01:07
102 Diego Camargo Pineda (Col) EF Education-Nippo 00:01:07
103 Dario Cataldo (Ita) Movistar Team 00:01:07
104 Thomas De Gendt (Bel) Lotto Soudal 00:01:12
105 Ide Schelling (Ned) Bora-Hansgrohe 00:01:15
106 Chad Haga (USA) Team DSM 00:01:26
107 Rob Power (Aus) Team Qhubeka Assos 00:01:26
108 Lennard Kämna (Ger) Bora-Hansgrohe 00:01:29
109 Marc Hirschi (Swi) UAE Team Emirates 00:01:29
110 Harold Tejada Canacue (Col) Astana-Premier Tech 00:01:29
111 Daniel Martin (Irl) Israel Start-up Nation 00:01:39
112 Luke Rowe (GBr) Ineos Grenadiers 00:01:46
113 Rigoberto Uran (Col) EF Education-Nippo 00:01:48
114 David de la Cruz (Spa) UAE Team Emirates 00:01:58
115 Marc Soler (Spa) Movistar Team 00:01:58
116 Jonathan Castroviejo Nicolas (Spa) Ineos Grenadiers 00:01:58
117 Sander Armée (Bel) Team Qhubeka Assos 00:02:02
118 Artem Nych (Rus) Gazprom-RusVelo 00:02:02
119 Tejay van Garderen (USA) EF Education-Nippo 00:02:02
120 Jan Hirt (Cze) Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux 00:02:02
121 Chris Harper (Aus) Jumbo-Visma 00:02:02
122 Vadim Pronskiy (Kaz) Astana-Premier Tech 00:02:02
123 Rob Britton (Can) Rally Cycling 00:02:02
124 Louis Meintjes (RSA) Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux 00:02:02
125 Carlos Verona Quintanilla (Spa) Movistar Team 00:02:48
126 Michael Storer (Aus) Team DSM 00:03:12
127 Nickolas Zukowsky (Can) Rally Cycling 00:04:35
128 Jeremy Bellicaud (Fra) Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux 00:04:35
129 William Bonnet (Fra) Groupama-FDJ 00:04:35
130 Antoine Duchesne (Can) Groupama-FDJ 00:04:35
131 Roman Kreuziger (Cze) Gazprom-RusVelo 00:04:35
132 Chris Froome (GBr) Israel Start-up Nation 00:04:35
133 Alan Riou (Fra) Team Arkea-Samsic 00:04:35
134 Dmitrii Strakhov (Rus) Gazprom-RusVelo 00:04:35
135 Gavin Mannion (USA) Rally Cycling 00:04:35
136 Brent Bookwalter (USA) Team BikeExchange 00:07:24
137 Joan Bou Company (Spa) Euskaltel-Euskadi 00:07:36
138 Thymen Arensman (Ned) Team DSM 00:07:36
139 Sylvain Moniquet (Bel) Lotto Soudal 00:07:36
140 Mattias Jensen (Den) Trek-Segafredo 00:09:31
141 Frederik Wandahl (Den) Bora-Hansgrohe 00:09:31
142 Mikel Iturria Segurola (Spa) Euskaltel-Euskadi 00:09:31
DNF Ruben Fernandez (Spa) Cofidis
DNF Jose Herrada (Spa) Cofidis
DNS Nathan Brown (USA) Rally Cycling
DNS Giulio Ciccone (Ita) Trek-Segafredo

Klasyfikacja generalna po sześciu etapach: 

1 Adam Yates (GBr) Ineos Grenadiers 23:08:45
2 Richie Porte (Aus) Ineos Grenadiers 00:00:45
3 Geraint Thomas (GBr) Ineos Grenadiers 00:00:49
4 Alejandro Valverde (Spa) Movistar Team 00:01:03
5 Wilco Kelderman (Ned) Bora-Hansgrohe 00:01:03
6 Esteban Chaves Rubio (Col) Team BikeExchange 00:01:04
7 João Almeida (Por) Deceuninck-QuickStep 00:01:07
8 Hugh Carthy (GBr) EF Education-Nippo 00:01:20
9 Sepp Kuss (USA) Jumbo-Visma 00:01:29
10 Simon Yates (GBr) Team BikeExchange 00:01:32
11 Lucas Hamilton (Aus) Team BikeExchange 00:01:35
12 Nairo Quintana (Col) Team Arkea-Samsic 00:01:46
13 Michael Woods (Can) Israel Start-up Nation 00:01:48
14 Harm Vanhoucke (Bel) Lotto Soudal 00:01:54
15 Brandon McNulty (USA) UAE Team Emirates 00:02:19
16 Fausto Masnada (Ita) Deceuninck-QuickStep 00:02:39
17 Mikel Bizkarra Etxegibel (Spa) Euskaltel-Euskadi 00:02:46
18 Enric Mas Nicolau (Spa) Movistar Team 00:03:07
19 Richard Carapaz (Ecu) Ineos Grenadiers 00:04:45
20 Santiago Buitrago Sanchez (Col) Bahrain Victorious 00:05:18
21 Steven Kruijswijk (Ned) Jumbo-Visma 00:05:49
22 Nicolas Edet (Fra) Cofidis 00:06:42
23 Ruben Guerreiro (Por) EF Education-Nippo 00:08:43
24 Oscar Rodriguez Garaicoechea (Spa) Astana-Premier Tech 00:09:01
25 Daniel Martin (Irl) Israel Start-up Nation 00:13:06
26 Sébastien Reichenbach (Swi) Groupama-FDJ 00:13:39
27 Luis Leon Sanchez (Spa) Astana-Premier Tech 00:14:23
28 Simone Petilli (Ita) Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux 00:14:24
29 David de la Cruz (Spa) UAE Team Emirates 00:14:56
30 Lennard Kämna (Ger) Bora-Hansgrohe 00:15:25
31 Matteo Badilatti (Swi) Groupama-FDJ 00:16:18
32 Elie Gesbert (Fra) Team Arkea-Samsic 00:18:00
33 Antwan Tolhoek (Ned) Jumbo-Visma 00:18:22
34 Tanel Kangert (Est) Team BikeExchange 00:21:21
35 Carlos Verona Quintanilla (Spa) Movistar Team 00:22:34
36 Ben Zwiehoff (Ger) Bora-Hansgrohe 00:23:07
37 Luis Angel Mate Mardones (Spa) Euskaltel-Euskadi 00:23:51
38 James Knox (GBr) Deceuninck-QuickStep 00:24:41
39 Callum Scotson (Aus) Team BikeExchange 00:24:49
40 Jonathan Caicedo (Ecu) EF Education-Nippo 00:25:03
41 Anthony Delaplace (Fra) Team Arkea-Samsic 00:26:07
42 Maxim Van Gils (Bel) Lotto Soudal 00:27:35
43 Attila Valter (Hun) Groupama-FDJ 00:27:54
44 Christopher Hamilton (Aus) Team DSM 00:28:04
45 Rohan Dennis (Aus) Ineos Grenadiers 00:28:12
46 Robert Gesink (Ned) Jumbo-Visma 00:28:24
47 Gianluca Brambilla (Ita) Trek-Segafredo 00:28:33
48 Steff Cras (Bel) Lotto Soudal 00:28:49
49 Joe Dombrowski (USA) UAE Team Emirates 00:29:47
50 Harold Tejada Canacue (Col) Astana-Premier Tech 00:30:23
51 Hermann Pernsteiner (Aut) Bahrain Victorious 00:30:57
52 Clément Champoussin (Fra) AG2R Citroën Team 00:32:05
53 Antonio Pedrero (Spa) Movistar Team 00:34:35
54 Stefan De Bod (RSA) Astana-Premier Tech 00:34:38
55 Marc Hirschi (Swi) UAE Team Emirates 00:34:39
56 Dion Smith (NZl) Team BikeExchange 00:35:23
57 Michel Ries (Lux) Trek-Segafredo 00:35:26
58 Rigoberto Uran (Col) EF Education-Nippo 00:35:48
59 Chris Harper (Aus) Jumbo-Visma 00:36:06
60 Matej Mohoric (Slo) Bahrain Victorious 00:36:21
61 Michael Storer (Aus) Team DSM 00:36:35
62 Bob Jungels (Lux) AG2R Citroën Team 00:36:52
63 Gotzon Martin Sanz (Spa) Euskaltel-Euskadi 00:37:00
64 Dries Devenyns (Bel) Deceuninck-QuickStep 00:38:00
65 Tejay van Garderen (USA) EF Education-Nippo 00:38:00
66 Andres Camilo Ardila Ordoñez (Col) UAE Team Emirates 00:39:30
67 Merhawi Kudus (Eri) Astana-Premier Tech 00:39:30
68 Dmitrii Strakhov (Rus) Gazprom-RusVelo 00:40:16
69 Kilian Frankiny (Swi) Team Qhubeka Assos 00:40:37
70 Michael Valgren (Den) EF Education-Nippo 00:40:52
71 Juan Pedro Lopez Perez (Spa) Trek-Segafredo 00:40:53
72 Roman Kreuziger (Cze) Gazprom-RusVelo 00:42:24
73 Jonas Wilsly (Den) Astana-Premier Tech 00:42:26
74 Daryl Impey (RSA) Israel Start-up Nation 00:44:17
75 Chris Froome (GBr) Israel Start-up Nation 00:44:47
76 Ben Gastauer (Lux) AG2R Citroën Team 00:46:37
77 Thomas De Gendt (Bel) Lotto Soudal 00:48:03
78 Marc Soler (Spa) Movistar Team 00:48:06
79 Wout Poels (Ned) Bahrain Victorious 00:48:12
80 François Bidard (Fra) AG2R Citroën Team 00:48:33
81 Koen Bouwman (Ned) Jumbo-Visma 00:49:27
82 Jaakko Hänninen (Fin) AG2R Citroën Team 00:50:49
83 Jan Hirt (Cze) Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux 00:52:06
84 Mattias Jensen (Den) Trek-Segafredo 00:52:30
85 Sylvain Moniquet (Bel) Lotto Soudal 00:53:19
86 Jonathan Castroviejo Nicolas (Spa) Ineos Grenadiers 00:54:08
87 Clement Venturini (Fra) AG2R Citroën Team 00:54:45
88 Laurent Pichon (Fra) Team Arkea-Samsic 00:54:50
89 Chad Haga (USA) Team DSM 00:54:55
90 Rein Taaramäe (Est) Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux 00:55:14
91 Sergio Samitier Samitier (Spa) Movistar Team 00:55:33
92 Rémy Rochas (Fra) Cofidis 00:56:58
93 Stephen Williams (GBr) Bahrain Victorious 00:57:10
94 Reto Hollenstein (Swi) Israel Start-up Nation 00:57:12
95 Dario Cataldo (Ita) Movistar Team 00:58:31
96 Rémi Cavagna (Fra) Deceuninck-QuickStep 00:58:57
97 Thymen Arensman (Ned) Team DSM 00:59:02
98 Ide Schelling (Ned) Bora-Hansgrohe 00:59:41
99 Rob Britton (Can) Rally Cycling 01:00:10
100 Jeremy Bellicaud (Fra) Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux 01:00:15
101 Sean Bennett (USA) Team Qhubeka Assos 01:00:15
102 Artem Nych (Rus) Gazprom-RusVelo 01:00:27
103 Brent Bookwalter (USA) Team BikeExchange 01:00:32
104 Rob Power (Aus) Team Qhubeka Assos 01:01:14
105 Lukasz Owsian (Pol) Team Arkea-Samsic 01:02:35
106 Louis Meintjes (RSA) Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux 01:02:44
107 Alexander Kamp (Den) Trek-Segafredo 01:03:18
108 Tomasz Marczynski (Pol) Lotto Soudal 01:03:24
109 Omer Goldstein (Isr) Israel Start-up Nation 01:04:25
110 Mikel Iturria Segurola (Spa) Euskaltel-Euskadi 01:04:45
111 Thomas Champion (Fra) Cofidis 01:04:49
112 Natnael Berhane (Eri) Cofidis 01:04:58
113 Diego Camargo Pineda (Col) EF Education-Nippo 01:05:02
114 Sergei Chernetskii (Rus) Gazprom-RusVelo 01:05:11
115 Fernando Barceló Aragon (Spa) Cofidis 01:06:44
116 Pavel Kochetkov (Rus) Gazprom-RusVelo 01:08:25
117 Alexander Cataford (Can) Israel Start-up Nation 01:08:40
118 Matthieu Ladagnous (Fra) Groupama-FDJ 01:09:02
119 Reinardt Janse Van Rensburg (RSA) Team Qhubeka Assos 01:10:01
120 Vadim Pronskiy (Kaz) Astana-Premier Tech 01:10:25
121 Joey Rosskopf (USA) Rally Cycling 01:10:34
122 Josef Cerny (Cze) Deceuninck-QuickStep 01:11:37
123 Antoine Duchesne (Can) Groupama-FDJ 01:13:30
124 Gavin Mannion (USA) Rally Cycling 01:15:06
125 Antonio Jesus Soto Guirao (Spa) Euskaltel-Euskadi 01:15:09
126 Ben King (USA) Rally Cycling 01:15:10
127 Joan Bou Company (Spa) Euskaltel-Euskadi 01:15:52
128 Matis Louvel (Fra) Team Arkea-Samsic 01:16:12
129 Sander Armée (Bel) Team Qhubeka Assos 01:17:20
130 Peter Sagan (Svk) Bora-Hansgrohe 01:18:21
131 Juan Sebastian Molano Benavides (Col) UAE Team Emirates 01:18:31
132 Connor Brown (NZl) Team Qhubeka Assos 01:19:31
133 Colin Joyce (USA) Rally Cycling 01:22:29
134 Simon Guglielmi (Fra) Groupama-FDJ 01:22:33
135 Max Kanter (Ger) Team DSM 01:23:28
136 Nickolas Zukowsky (Can) Rally Cycling 01:27:01
137 Juan Jose Lobato Del Valle (Spa) Euskaltel-Euskadi 01:27:26
138 Jordi Meeus (Bel) Bora-Hansgrohe 01:30:47
139 Luke Rowe (GBr) Ineos Grenadiers 01:32:05
140 William Bonnet (Fra) Groupama-FDJ 01:34:01
141 Alan Riou (Fra) Team Arkea-Samsic 01:35:23
142 Frederik Wandahl (Den) Bora-Hansgrohe 01:46:06
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments