fot. Getty Images Sport

Lennard Kämna (BORA – hansgrohe) po ładnej akcji wygrał piąty etap Volta Ciclista a Catalunya. Liderem pozostał Adam Yates (INEOS Grenadiers).

Piąty etap hiszpańskiej “etapówki” liczył ponad 201 kilometrów i prowadził z La Pobla de Segur do Manresy. Po drodze na kolarzy czekały dwa oznaczone podjazdy i trzy lotne premie. Wydawało się, że będzie to idealny dzień dla harcowników.

Od samego początku mieliśmy wiele ataków, ale nic one nie wnosiły. Na Coll de Comiols (7,7 km długości; średnie nachylenie 5,2 %) jako pierwszy zameldował się Koen Bouwman (Jumbo-Visma).

Po 40 kilometrach na atak zdecydowali się Rémi Cavagna (Deceuninck – Quick Step) i Matej Mohorič (Bahrain – Victorious). Niedługo potem dość nieoczekiwanie peleton podzielił się i w pogoni za dwójką mieliśmy około 40 kolarzy. Właśnie z tej grupki do czołówki dojechali Thymen Arensman (Team DSM) i Ide Schelling (BORA – hansgrohe).

W grupie 40 kolarzy goniących ucieczkę najwyżej sklasyfikowanym w generalce, bo na 19. miejscu był Mikel Bizkarra (Euskaltel – Euskadi). Miał on ponad 4 minuty straty do Adama Yatesa (INEOS Grenadiers). Po kolejnych kilkunastu kilometrach do prowadzącej czwórki dołączyli jeszcze: James Knox (Deceuninck-QuickStep), Bob Jungels (AG2R-Citroen), Marc Soler (Movistar), David de la Cruz (UAE Team Emirates), Attlia Valter (Groupama-FDJ) i Omer Goldstein (Israel Start-Up Nation).

Nieoznaczony podjazd na 54 kilometry przed metą na samotny atak wykorzystał Cavagna. Francuz szybko urwał konkurentów i pognał w stronę mety. Szybko wypracował sobie minutę nad grupką, a peleton prowadzony przez INEOS Grenadiers tracił już ponad cztery minuty.

Podjazd Port de Monserrat (7,5 km długości; średnie nachylenie 6,7 %) kolarz (Deceuninck – Quick Step) rozpoczął dwie minuty przed goniącą grupką, z której skontrowali Mikel Bizkarra (Euskaltel – Euskadi) i Sébastien Reichenbach (Groupama – FDJ). Bask i Szwajcar dojechali do Francuza na szczycie górskiej premii.

Chwilę potem dołączyli do nich kolejni kolarze z pościgu. Po momencie wytchnienia na atak zdecydowali się: Carlos Verona (Movistar), Steven Kruijswijk (Team Jumbo-Visma) i Lennard Kämna (BORA – hansgrohe). Jednak ich akcja została szybko skasowana.

Ogromną ochotę na pierwsze zwycięstwo w karierze miał Verona, który postawił wszystko na jedną kartę i po raz kolejny zaatakował. Jednak po raz kolejny został doścignięty przez konkurentów. Za wygraną nie dawał także Kämna. Niemiecki kolarz BORA – hansgrohe na pięć kilometrów przed metą miał niewielką przewagę nad kolejnymi zawodnikami.

Lennard Kämna nie dał się już doścignąć i zaliczył ładne, trzecie zwycięstwo w swojej karierze. Kolejne miejsca zajęli Ruben Guerreiro (EF Education – Nippo) i Mikel Bizkarra (Euskaltel – Euskadi).

Wyniki piątego etapu:

1 Lennard Kämna (Ger) Bora-Hansgrohe 4:29:13
2 Ruben Guerreiro (Por) EF Education-Nippo 0:00:39
3 Mikel Bizkarra Etxegibel (Spa) Euskaltel-Euskadi 0:00:42
4 Dion Smith (NZl) Team BikeExchange 0:00:44
5 Daniel Martin (Irl) Israel Start-up Nation
6 Matej Mohoric (Slo) Bahrain Victorious
7 James Knox (GBr) Deceuninck-QuickStep
8 Attila Valter (Hun) Groupama-FDJ
9 Rigoberto Uran (Col) EF Education-Nippo
10 Steven Kruijswijk (Ned) Jumbo-Visma
11 Elie Gesbert (Fra) Team Arkea-Samsic
12 Nicolas Edet (Fra) Cofidis
13 Michael Storer (Aus) Team DSM
14 Carlos Verona Quintanilla (Spa) Movistar Team
15 Sébastien Reichenbach (Swi) Groupama-FDJ
16 Dries Devenyns (Bel) Deceuninck-QuickStep
17 Tanel Kangert (Est) Team BikeExchange 0:00:48
18 Gianluca Brambilla (Ita) Trek-Segafredo 0:00:51
19 Ben Zwiehoff (Ger) Bora-Hansgrohe 0:00:53
20 Harold Tejada Canacue (Col) Astana-Premier Tech
21 João Almeida (Por) Deceuninck-QuickStep 0:01:59
22 Alejandro Valverde (Spa) Movistar Team
23 Enric Mas Nicolau (Spa) Movistar Team
24 Gotzon Martin Sanz (Spa) Euskaltel-Euskadi
25 Adam Yates (GBr) Ineos Grenadiers
26 Esteban Chaves Rubio (Col) Team BikeExchange
27 Geraint Thomas (GBr) Ineos Grenadiers
28 Giulio Ciccone (Ita) Trek-Segafredo
29 Hugh Carthy (GBr) EF Education-Nippo
30 Fausto Masnada (Ita) Deceuninck-QuickStep
31 Richard Carapaz (Ecu) Ineos Grenadiers
32 Robert Gesink (Ned) Jumbo-Visma
33 Richie Porte (Aus) Ineos Grenadiers
34 Luis Angel Mate Mardones (Spa) Euskaltel-Euskadi
35 Harm Vanhoucke (Bel) Lotto Soudal
36 Brandon McNulty (USA) UAE Team Emirates
37 Antwan Tolhoek (Ned) Jumbo-Visma
38 Sepp Kuss (USA) Jumbo-Visma
39 Michael Woods (Can) Israel Start-up Nation
40 Stefan De Bod (RSA) Astana-Premier Tech
41 Mattias Jensen (Den) Trek-Segafredo
42 Anthony Delaplace (Fra) Team Arkea-Samsic
43 Santiago Buitrago Sanchez (Col) Bahrain Victorious
44 Sylvain Moniquet (Bel) Lotto Soudal
45 Wilco Kelderman (Ned) Bora-Hansgrohe
46 Simon Yates (GBr) Team BikeExchange
47 Roman Kreuziger (Cze) Gazprom-RusVelo
48 Lucas Hamilton (Aus) Team BikeExchange
49 Nairo Quintana (Col) Team Arkea-Samsic
50 Simone Petilli (Ita) Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux
51 Hermann Pernsteiner (Aut) Bahrain Victorious
52 Kilian Frankiny (Swi) Team Qhubeka Assos
53 Tejay van Garderen (USA) EF Education-Nippo
54 Clément Champoussin (Fra) AG2R Citroën Team
55 Jonas Wilsly (Den) Astana-Premier Tech
56 Joe Dombrowski (USA) UAE Team Emirates
57 Dmitrii Strakhov (Rus) Gazprom-RusVelo
58 Wout Poels (Ned) Bahrain Victorious
59 Laurent Pichon (Fra) Team Arkea-Samsic
60 Luis Leon Sanchez (Spa) Astana-Premier Tech
61 Matteo Badilatti (Swi) Groupama-FDJ
62 Oscar Rodriguez Garaicoechea (Spa) Astana-Premier Tech
63 Ruben Fernandez (Spa) Cofidis
64 François Bidard (Fra) AG2R Citroën Team
65 Callum Scotson (Aus) Team BikeExchange
66 Jan Hirt (Cze) Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux
67 Antonio Pedrero (Spa) Movistar Team
68 Bob Jungels (Lux) AG2R Citroën Team
69 Jaakko Hänninen (Fin) AG2R Citroën Team
70 Marc Hirschi (Swi) UAE Team Emirates
71 Michael Valgren (Den) EF Education-Nippo 0:02:26
72 Josef Cerny (Cze) Deceuninck-QuickStep 0:02:39
73 Rémi Cavagna (Fra) Deceuninck-QuickStep 0:02:56
74 Rohan Dennis (Aus) Ineos Grenadiers
75 Chris Harper (Aus) Jumbo-Visma 0:03:32
76 Thomas De Gendt (Bel) Lotto Soudal 0:07:34
77 Ben Gastauer (Lux) AG2R Citroën Team 0:08:07
78 Michel Ries (Lux) Trek-Segafredo
79 Clement Venturini (Fra) AG2R Citroën Team
80 Reinardt Janse Van Rensburg (RSA) Team Qhubeka Assos
81 David de la Cruz (Spa) UAE Team Emirates 0:08:17
82 Marc Soler (Spa) Movistar Team
83 Andres Camilo Ardila Ordoñez (Col) UAE Team Emirates
84 Jonathan Caicedo (Ecu) EF Education-Nippo
85 Thymen Arensman (Ned) Team DSM 0:10:03
86 Fernando Barceló Aragon (Spa) Cofidis
87 Steff Cras (Bel) Lotto Soudal
88 Tomasz Marczyński (Pol) Lotto Soudal
89 Artem Nych (Rus) Gazprom-RusVelo
90 Łukasz Owsian (Pol) Team Arkea-Samsic
91 Dario Cataldo (Ita) Movistar Team
92 Sergio Samitier Samitier (Spa) Movistar Team
93 Matthieu Ladagnous (Fra) Groupama-FDJ 0:11:44
94 Natnael Berhane (Eri) Cofidis
95 Vadim Pronskiy (Kaz) Astana-Premier Tech
96 Omer Goldstein (Isr) Israel Start-up Nation
97 Brent Bookwalter (USA) Team BikeExchange
98 Ben King (USA) Rally Cycling
99 Antoine Duchesne (Can) Groupama-FDJ
100 Rein Taaramäe (Est) Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux
101 Jeremy Bellicaud (Fra) Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux
102 Sergei Chernetskii (Rus) Gazprom-RusVelo
103 Chris Froome (GBr) Israel Start-up Nation
104 Merhawi Kudus (Eri) Astana-Premier Tech
105 Mikel Iturria Segurola (Spa) Euskaltel-Euskadi
106 Sean Bennett (USA) Team Qhubeka Assos
107 Daryl Impey (RSA) Israel Start-up Nation
108 Rob Power (Aus) Team Qhubeka Assos
109 Chad Haga (USA) Team DSM
110 Pavel Kochetkov (Rus) Gazprom-RusVelo
111 Reto Hollenstein (Swi) Israel Start-up Nation
112 Christopher Hamilton (Aus) Team DSM
113 Ide Schelling (Ned) Bora-Hansgrohe
114 Connor Brown (NZl) Team Qhubeka Assos
115 Thomas Champion (Fra) Cofidis 0:14:28
116 Rémy Rochas (Fra) Cofidis
117 Alexander Cataford (Can) Israel Start-up Nation
118 Diego Camargo Pineda (Col) EF Education-Nippo
119 Jose Herrada (Spa) Cofidis 0:14:46
120 Juan Pedro Lopez Perez (Spa) Trek-Segafredo 0:19:47
121 Juan Jose Lobato Del Valle (Spa) Euskaltel-Euskadi
122 Frederik Wandahl (Den) Bora-Hansgrohe
123 Max Kanter (Ger) Team DSM
124 Sander Armée (Bel) Team Qhubeka Assos
125 Rob Britton (Can) Rally Cycling
126 Joan Bou Company (Spa) Euskaltel-Euskadi
127 Maxim Van Gils (Bel) Lotto Soudal
128 Juan Sebastian Molano Benavides (Col) UAE Team Emirates
129 Koen Bouwman (Ned) Jumbo-Visma
130 Joey Rosskopf (USA) Rally Cycling
131 Alan Riou (Fra) Team Arkea-Samsic
132 Simon Guglielmi (Fra) Groupama-FDJ
133 Nickolas Zukowsky (Can) Rally Cycling
134 Jonathan Castroviejo Nicolas (Spa) Ineos Grenadiers
135 William Bonnet (Fra) Groupama-FDJ
136 Antonio Jesus Soto Guirao (Spa) Euskaltel-Euskadi
137 Stephen Williams (GBr) Bahrain Victorious
138 Louis Meintjes (RSA) Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux
139 Peter Sagan (Svk) Bora-Hansgrohe
140 Luke Rowe (GBr) Ineos Grenadiers
141 Jordi Meeus (Bel) Bora-Hansgrohe
142 Alexander Kamp (Den) Trek-Segafredo
143 Gavin Mannion (USA) Rally Cycling
144 Nathan Brown (USA) Rally Cycling
145 Colin Joyce (USA) Rally Cycling
146 Matis Louvel (Fra) Team Arkea-Samsic
DNF Roger Adria Oliveras (Spa) Equipo Kern Pharma
DNF Urko Berrade Fernandez (Spa) Equipo Kern Pharma
DNF Jaime Castrillo Zapater (Spa) Equipo Kern Pharma
DNF Francisco Galvan Fernandez (Spa) Equipo Kern Pharma
DNF Marti Marquez Roman (Spa) Equipo Kern Pharma
DNF Daniel Alejandro Mendez Noreña (Col) Equipo Kern Pharma
DNF Savva Novikov (Rus) Equipo Kern Pharma
DNS Denis Nekrasov (Rus) Gazprom-RusVelo

Klasyfikacja generalna:

1 Adam Yates (GBr) Ineos Grenadiers 18:45:27
2 Richie Porte (Aus) Ineos Grenadiers 0:00:45
3 Geraint Thomas (GBr) Ineos Grenadiers 0:00:49
4 Alejandro Valverde (Spa) Movistar Team 0:01:03
5 Wilco Kelderman (Ned) Bora-Hansgrohe
6 Esteban Chaves Rubio (Col) Team BikeExchange 0:01:04
7 João Almeida (Por) Deceuninck-QuickStep 0:01:07
8 Hugh Carthy (GBr) EF Education-Nippo 0:01:20
9 Sepp Kuss (USA) Jumbo-Visma 0:01:29
10 Simon Yates (GBr) Team BikeExchange 0:01:32
11 Lucas Hamilton (Aus) Team BikeExchange 0:01:35
12 Nairo Quintana (Col) Team Arkea-Samsic 0:01:46
13 Michael Woods (Can) Israel Start-up Nation 0:01:48
14 Harm Vanhoucke (Bel) Lotto Soudal 0:01:54
15 Brandon McNulty (USA) UAE Team Emirates 0:02:19
16 Giulio Ciccone (Ita) Trek-Segafredo 0:02:31
17 Fausto Masnada (Ita) Deceuninck-QuickStep 0:02:39
18 Mikel Bizkarra Etxegibel (Spa) Euskaltel-Euskadi 0:02:46
19 Enric Mas Nicolau (Spa) Movistar Team 0:03:07
20 Richard Carapaz (Ecu) Ineos Grenadiers 0:04:45
21 Santiago Buitrago Sanchez (Col) Bahrain Victorious 0:05:18
22 Steven Kruijswijk (Ned) Jumbo-Visma 0:05:49
23 Nicolas Edet (Fra) Cofidis 0:06:42
24 Ruben Guerreiro (Por) EF Education-Nippo 0:08:43
25 Oscar Rodriguez Garaicoechea (Spa) Astana-Premier Tech 0:09:01
26 Daniel Martin (Irl) Israel Start-up Nation 0:11:27
27 David de la Cruz (Spa) UAE Team Emirates 0:12:58
28 Sébastien Reichenbach (Swi) Groupama-FDJ 0:13:39
29 Lennard Kämna (Ger) Bora-Hansgrohe 0:13:56
30 Luis Leon Sanchez (Spa) Astana-Premier Tech 0:14:23
31 Simone Petilli (Ita) Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux 0:14:24
32 Matteo Badilatti (Swi) Groupama-FDJ 0:16:18
33 Elie Gesbert (Fra) Team Arkea-Samsic 0:18:00
34 Antwan Tolhoek (Ned) Jumbo-Visma 0:18:22
35 Carlos Verona Quintanilla (Spa) Movistar Team 0:19:46
36 Tanel Kangert (Est) Team BikeExchange 0:21:21
37 Ben Zwiehoff (Ger) Bora-Hansgrohe 0:23:07
38 Luis Angel Mate Mardones (Spa) Euskaltel-Euskadi 0:23:51
39 James Knox (GBr) Deceuninck-QuickStep 0:24:41
40 Callum Scotson (Aus) Team BikeExchange 0:24:49
41 Jonathan Caicedo (Ecu) EF Education-Nippo 0:25:03
42 Anthony Delaplace (Fra) Team Arkea-Samsic 0:26:07
43 Rohan Dennis (Aus) Ineos Grenadiers 0:27:33
44 Maxim Van Gils (Bel) Lotto Soudal 0:27:35
45 Attila Valter (Hun) Groupama-FDJ 0:27:54
46 Christopher Hamilton (Aus) Team DSM 0:28:04
47 Steff Cras (Bel) Lotto Soudal 0:28:10
48 Robert Gesink (Ned) Jumbo-Visma 0:28:24
49 Gianluca Brambilla (Ita) Trek-Segafredo 0:28:33
50 Harold Tejada Canacue (Col) Astana-Premier Tech 0:28:58
51 Joe Dombrowski (USA) UAE Team Emirates 0:29:47
52 Hermann Pernsteiner (Aut) Bahrain Victorious 0:30:57
53 Clément Champoussin (Fra) AG2R Citroën Team 0:32:05
54 Marc Hirschi (Swi) UAE Team Emirates 0:33:10
55 Michael Storer (Aus) Team DSM 0:33:23
56 Antonio Pedrero (Spa) Movistar Team 0:33:36
57 Rigoberto Uran (Col) EF Education-Nippo 0:34:00
58 Chris Harper (Aus) Jumbo-Visma 0:34:04
59 Stefan De Bod (RSA) Astana-Premier Tech 0:34:38
60 Dion Smith (NZl) Team BikeExchange 0:35:23
61 Michel Ries (Lux) Trek-Segafredo 0:35:26
62 Jose Herrada (Spa) Cofidis 0:35:48
63 Dmitrii Strakhov (Rus) Gazprom-RusVelo 0:35:49
64 Tejay van Garderen (USA) EF Education-Nippo 0:35:58
65 Matej Mohoric (Slo) Bahrain Victorious 0:36:21
66 Bob Jungels (Lux) AG2R Citroën Team 0:36:52
67 Gotzon Martin Sanz (Spa) Euskaltel-Euskadi 0:37:00
68 Dries Devenyns (Bel) Deceuninck-QuickStep 0:37:31
69 Roman Kreuziger (Cze) Gazprom-RusVelo 0:37:49
70 Andres Camilo Ardila Ordoñez (Col) UAE Team Emirates 0:39:01
71 Merhawi Kudus (Eri) Astana-Premier Tech 0:39:30
72 Chris Froome (GBr) Israel Start-up Nation 0:40:12
73 Kilian Frankiny (Swi) Team Qhubeka Assos 0:40:37
74 Michael Valgren (Den) EF Education-Nippo 0:40:52
75 Juan Pedro Lopez Perez (Spa) Trek-Segafredo 0:40:53
76 Ruben Fernandez (Spa) Cofidis 0:42:24
77 Jonas Wilsly (Den) Astana-Premier Tech 0:42:26
78 Mattias Jensen (Den) Trek-Segafredo 0:43:02
79 Daryl Impey (RSA) Israel Start-up Nation 0:44:23
80 Sylvain Moniquet (Bel) Lotto Soudal 0:45:43
81 Marc Soler (Spa) Movistar Team 0:46:08
82 Ben Gastauer (Lux) AG2R Citroën Team 0:46:37
83 Thomas De Gendt (Bel) Lotto Soudal 0:46:51
84 Wout Poels (Ned) Bahrain Victorious 0:48:12
85 François Bidard (Fra) AG2R Citroën Team 0:48:33
86 Koen Bouwman (Ned) Jumbo-Visma 0:49:27
87 Jan Hirt (Cze) Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux 0:50:04
88 Jaakko Hänninen (Fin) AG2R Citroën Team 0:50:49
89 Thymen Arensman (Ned) Team DSM 0:51:26
90 Jonathan Castroviejo Nicolas (Spa) Ineos Grenadiers 0:52:10
91 Brent Bookwalter (USA) Team BikeExchange 0:53:08
92 Chad Haga (USA) Team DSM 0:53:29
93 Sergio Samitier Samitier (Spa) Movistar Team 0:54:26
94 Clement Venturini (Fra) AG2R Citroën Team 0:54:45
95 Laurent Pichon (Fra) Team Arkea-Samsic 0:54:50
96 Rein Taaramäe (Est) Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux 0:55:14
97 Mikel Iturria Segurola (Spa) Euskaltel-Euskadi
98 Jeremy Bellicaud (Fra) Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux 0:55:40
99 Reto Hollenstein (Swi) Israel Start-up Nation 0:56:43
100 Rémy Rochas (Fra) Cofidis 0:56:58
101 Stephen Williams (GBr) Bahrain Victorious 0:57:10
102 Dario Cataldo (Ita) Movistar Team 0:57:24
103 Rob Britton (Can) Rally Cycling 0:58:08
104 Artem Nych (Rus) Gazprom-RusVelo 0:58:25
105 Ide Schelling (Ned) Bora-Hansgrohe 0:58:26
106 Rémi Cavagna (Fra) Deceuninck-QuickStep 0:58:57
107 Rob Power (Aus) Team Qhubeka Assos 0:59:48
108 Sean Bennett (USA) Team Qhubeka Assos 1:00:15
109 Louis Meintjes (RSA) Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux 1:00:42
110 Łukasz Owsian (Pol) Team Arkea-Samsic 1:02:35
111 Alexander Kamp (Den) Trek-Segafredo 1:03:18
112 Tomasz Marczyński (Pol) Lotto Soudal 1:03:24
113 Diego Camargo Pineda (Col) EF Education-Nippo 1:03:55
114 Omer Goldstein (Isr) Israel Start-up Nation 1:04:25
115 Thomas Champion (Fra) Cofidis 1:04:49
116 Natnael Berhane (Eri) Cofidis 1:04:58
117 Sergei Chernetskii (Rus) Gazprom-RusVelo 1:05:11
118 Fernando Barceló Aragon (Spa) Cofidis 1:06:44
119 Alexander Cataford (Can) Israel Start-up Nation 1:08:11
120 Joan Bou Company (Spa) Euskaltel-Euskadi 1:08:16
121 Vadim Pronskiy (Kaz) Astana-Premier Tech 1:08:23
122 Pavel Kochetkov (Rus) Gazprom-RusVelo 1:08:25
123 Antoine Duchesne (Can) Groupama-FDJ 1:08:58
124 Matthieu Ladagnous (Fra) Groupama-FDJ 1:09:02
125 Reinardt Janse Van Rensburg (RSA) Team Qhubeka Assos 1:10:01
126 Gavin Mannion (USA) Rally Cycling 1:10:31
127 Joey Rosskopf (USA) Rally Cycling 1:10:34
128 Josef Cerny (Cze) Deceuninck-QuickStep 1:11:19
129 Nathan Brown (USA) Rally Cycling 1:11:26
130 Antonio Jesus Soto Guirao (Spa) Euskaltel-Euskadi 1:15:09
131 Ben King (USA) Rally Cycling 1:15:10
132 Sander Armée (Bel) Team Qhubeka Assos 1:15:18
133 Matis Louvel (Fra) Team Arkea-Samsic 1:16:12
134 Peter Sagan (Svk) Bora-Hansgrohe 1:18:31
135 Juan Sebastian Molano Benavides (Col) UAE Team Emirates 1:18:35
136 Connor Brown (NZl) Team Qhubeka Assos 1:19:31
137 Nickolas Zukowsky (Can) Rally Cycling 1:22:26
138 Colin Joyce (USA) Rally Cycling 1:22:29
139 Simon Guglielmi (Fra) Groupama-FDJ 1:22:33
140 Max Kanter (Ger) Team DSM 1:23:28
141 Juan Jose Lobato Del Valle (Spa) Euskaltel-Euskadi 1:27:26
142 William Bonnet (Fra) Groupama-FDJ 1:29:26
143 Luke Rowe (GBr) Ineos Grenadiers 1:30:19
144 Jordi Meeus (Bel) Bora-Hansgrohe 1:30:47
145 Alan Riou (Fra) Team Arkea-Samsic 1:30:48
146 Frederik Wandahl (Den) Bora-Hansgrohe 1:36:35
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments