fot. Getty Images Sport

Końcówka piątego etapu wyścigu Paryż-Nicea to popis drużyny Deceuninck-Quick Step, której pracę wykończył znakomity Sam Bennett. Liderem klasyfikacji generalnej pozostał Primož Roglič (Jumbo-Visma). 

Piąty etap wyścigu Paryż-Nicea to ostatni, który predestynował do zwycięstwa najszybszych kolarzy w peletonie. W menu na kolejne dni znajdują się bowiem górzyste odcinki, które mają rozstrzygnąć klasyfikację generalną. Tymczasem w czwartek zawodnicy mieli do pokonania 203 kilometry z Vienne do Bollène, a na trasie znajdował się tylko jeden oznaczony podjazd – premia górska trzeciej kategorii Côte de Saint-Restitut (1,5 km; 4,8%), na 169. kilometrze. Warto również odnotować, że finisz prowadził lekko pod górę.

Na początku etapu nie uformowała się żadna ucieczka. Kolarze zdecydowali się pokonywać zadany na dziś odcinek w tempie coffee ride. W trakcie pierwszych trzech godzin ścigania średnia prędkość z ledwością przekraczała 30 km/h.

72 kilometry przed metą ściganie postanowił rozpocząć Oliver Naesen z drużyny AG2R Citroën, który pociągnął za sobą wielu znakomitych belgijskich kolarzy. Zabawnie złożyło się, że ten odjazd próbowali uformować jedynie zawodnicy z tego właśnie kraju. Tymi, którzy próbowali w tym momencie uformować ucieczkę byli: Victor Campenaerts (Qhubeka), Jasper Stuyven, Edward Theuns (Trek-Segafredo), Thomas De Gendt, Philippe Gilbert (Lotto-Soudal), Tim Declercq, Yves Lampaert (Deceuninck-Quick Step) oraz Stan De Wulf (AG2R Citroën). Ostatecznie jednak 65 kilometrów przed metą wszystko się zjechało.

Premię górską wygrał zwycięzca ubiegłorocznego wyścigu Paryż-Nicea Maximilian Schachmann, zaś chwilę później pechowa sytuacja zdarzyła się w grupie lidera klasyfikacji generalnej – Jumbo-Visma. W krawężnik na jednym z zakrętów wjechał Tony Martin. Niemiec pociągnął za sobą Primoža Rogliča, zaś sam po konsultacji z lekarzem podjął decyzję o wycofaniu się z wyścigu. Przy próbie powrotu na rower, przekonał się, że ból gdzieś w okolicach ręki jest jednak zbyt silny. Z kronikarskiego obowiązku trzeba również odnotować jeszcze jedną kraksę, choć mniej poważną w skutkach. Jeszcze przed skategoryzowanym podjazdem na asfalcie znaleźli się Rudy Barbier, Patrick Bevin oraz Laurens de Plus, ale wszyscy wrócili do ścigania.

Zgodnie z kolarskim obyczajem peleton zwolnił po kraksie Rogliča, a gdy Słoweniec dołączył do głównej grupy, rozpoczęły się przygotowania do sprinterskiego finiszu. Wyglądało na to, że wcześniejsza akcja zainicjowana przez Naesena był jedyną próbą uformowania większej ucieczki.

Zanim jednak jeszcze sprinterzy rozpoczęli swoją batalię, obejrzeliśmy ciekawą walkę o cenne sekundy na drugiej lotnej premii usytuowanej na podjeździe. Trzy sekundy zdobył Ion Izagirre, dwie Max Schachmann, zaś jedną Tiesj Benoot.

Ostatnie kilometry (do wjazdu do miejscowości mety) to kręte i dość wąskie szosy, na których rządy w peletonie objęła komfortowo czująca się w takich warunkach drużyna Deceuninck-Quick Step, rozprowadzająca swojego znakomitego sprintera Sama Bennetta, który jest liderem klasyfikacji punktowej.

Po dominacji w końcówce “Watahy” Bennett w swoim stylu wykończył pracę swoich kolegów. Ładnie finiszował drugi Nacer Bouhanni oraz trzeci Pascal Ackermann, ale nikt nie był w stanie wyjść z koła Irlandczyka.

Wyniki piątego etapu:

1 Sam Bennett (Irl) Deceuninck-QuickStep 5:16:01
2 Nacer Bouhanni (Fra) Team Arkea-Samsic
3 Pascal Ackermann (Ger) Bora-Hansgrohe
4 Phil Bauhaus (Ger) Bahrain Victorious
5 Giacomo Nizzolo (Ita) Team Qhubeka Assos
6 Alexander Kristoff (Nor) UAE Team Emirates
7 Bryan Coquard (Fra) B&B Hotels p/b KTM
8 Christophe Laporte (Fra) Cofidis
9 Rudy Barbier (Fra) Israel Start-up Nation
10 Danny van Poppel (Ned) Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux
11 Jasper Philipsen (Bel) Alpecin-Fenix
12 Mads Pedersen (Den) Trek-Segafredo
13 Arnaud Demare (Fra) Groupama-FDJ
14 Magnus Cort (Den) EF Education-Nippo
15 Rui Oliveira (Por) UAE Team Emirates
16 Damien Touze (Fra) AG2R Citroën Team
17 Michael Mørkøv (Den) Deceuninck-QuickStep
18 John Degenkolb (Ger) Lotto Soudal
19 Krists Neilands (Lat) Israel Start-up Nation
20 Matteo Jorgenson (USA) Movistar Team
21 Rick Zabel (Ger) Israel Start-up Nation
22 José Rojas (Spa) Movistar Team
23 Edvald Boasson Hagen (Nor) Total Direct Energie
24 Cees Bol (Ned) Team DSM
25 Cyril Barthe (Fra) B&B Hotels p/b KTM
26 Pierre Latour (Fra) Total Direct Energie
27 Patrick Bevin (NZl) Israel Start-up Nation
28 David de la Cruz (Spa) UAE Team Emirates
29 Guillaume Martin (Fra) Cofidis
30 Oliver Naesen (Bel) AG2R Citroën Team
31 Warren Barguil (Fra) Team Arkea-Samsic
32 Jos van Emden (Ned) Jumbo-Visma
33 Jordi Meeus (Bel) Bora-Hansgrohe
34 David Gaudu (Fra) Groupama-FDJ
35 Victor Campenaerts (Bel) Team Qhubeka Assos
36 Fabien Doubey (Fra) Total Direct Energie
37 Jasper Stuyven (Bel) Trek-Segafredo
38 Tiesj Benoot (Bel) Team DSM
39 Alexander Konychev (Ita) Team BikeExchange
40 Maximilian Schachmann (Ger) Bora-Hansgrohe
41 Jack Haig (Aus) Bahrain Victorious
42 Kristian Sbaragli (Ita) Alpecin-Fenix
43 Primoz Roglic (Slo) Jumbo-Visma
44 Boy van Poppel (Ned) Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux
45 Brandon McNulty (USA) UAE Team Emirates
46 Jérémy Lecroq (Fra) B&B Hotels p/b KTM
47 Sam Oomen (Ned) Jumbo-Visma
48 Luis Leon Sanchez (Spa) Astana-Premier Tech
49 André Greipel (Ger) Israel Start-up Nation
50 Daniel McLay (GBr) Team Arkea-Samsic
51 Lennard Hofstede (Ned) Jumbo-Visma
52 Sergio Henao Montoya (Col) Team Qhubeka Assos
53 Ion Izagirre Insausti (Spa) Astana-Premier Tech
54 Casper Pedersen (Den) Team DSM
55 Alexey Lutsenko (Kaz) Astana-Premier Tech
56 Aleksandr Vlasov (Rus) Astana-Premier Tech
57 Dorian Godon (Fra) AG2R Citroën Team
58 Aurélien Paret Peintre (Fra) AG2R Citroën Team
59 Harm Vanhoucke (Bel) Lotto Soudal
60 Simon Geschke (Ger) Cofidis
61 Dylan Teuns (Bel) Bahrain Victorious
62 Maximilian Walscheid (Ger) Team Qhubeka Assos
63 Michael Matthews (Aus) Team BikeExchange
64 Gino Mäder (Swi) Bahrain Victorious
65 Fabio Aru (Ita) Team Qhubeka Assos
66 Kaden Groves (Aus) Team BikeExchange
67 Odd Christian Eiking (Nor) Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux
68 Imanol Erviti (Spa) Movistar Team
69 Jai Hindley (Aus) Team DSM
70 Lucas Hamilton (Aus) Team BikeExchange
71 Florian Senechal (Fra) Deceuninck-QuickStep
72 Bob Jungels (Lux) AG2R Citroën Team
73 Rui Costa (Por) UAE Team Emirates
74 Jacopo Guarnieri (Ita) Groupama-FDJ
75 Yukiya Arashiro (Jpn) Bahrain Victorious
76 Ben O’Connor (Aus) AG2R Citroën Team
77 Nils Eekhoff (Ned) Team DSM
78 Rémi Cavagna (Fra) Deceuninck-QuickStep
79 Sven Erik Bystrøm (Nor) UAE Team Emirates
80 Jasha Sütterlin (Ger) Team DSM
81 Rein Taaramäe (Est) Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux
82 Louis Meintjes (RSA) Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux
83 Dylan van Baarle (Ned) Ineos Grenadiers
84 Steven Kruijswijk (Ned) Jumbo-Visma
85 Sebastian Mora Vedri (Spa) Movistar Team
86 Louis Vervaeke (Bel) Alpecin-Fenix
87 Florian Vermeersch (Bel) Lotto Soudal
88 Matteo Sobrero (Ita) Astana-Premier Tech
89 Luke Durbridge (Aus) Team BikeExchange
90 Matthias Brändle (Aut) Israel Start-up Nation
91 Neilson Powless (USA) EF Education-Nippo
92 Daniel Arroyave Cañas (Col) EF Education-Nippo
93 Quentin Pacher (Fra) B&B Hotels p/b KTM
94 George Bennett (NZl) Jumbo-Visma
95 Anthony Delaplace (Fra) Team Arkea-Samsic
96 Mattia Cattaneo (Ita) Deceuninck-QuickStep
97 Johan Jacobs (Swi) Movistar Team
98 Stefano Oldani (Ita) Lotto Soudal
99 Julien Bernard (Fra) Trek-Segafredo
100 Jelle Wallays (Bel) Cofidis
101 Julien El Fares (Fra) EF Education-Nippo
102 Philippe Gilbert (Bel) Lotto Soudal
103 Miles Scotson (Aus) Groupama-FDJ
104 Ben Swift (GBr) Ineos Grenadiers
105 Cyril Gautier (Fra) B&B Hotels p/b KTM
106 Jonathan Hivert (Fra) B&B Hotels p/b KTM
107 Clément Russo (Fra) Team Arkea-Samsic
108 Omar Fraile Matarranz (Spa) Astana-Premier Tech
109 Andrey Amador (CRc) Ineos Grenadiers
110 Kenny Elissonde (Fra) Trek-Segafredo
111 Pierre-Luc Périchon (Fra) Cofidis
112 Jorge Arcas (Spa) Movistar Team
113 Laurens De Plus (Bel) Ineos Grenadiers
114 Nils Politt (Ger) Bora-Hansgrohe
115 Jonas Rutsch (Ger) EF Education-Nippo
116 Rohan Dennis (Aus) Ineos Grenadiers
117 Heinrich Haussler (Aus) Bahrain Victorious
118 Yves Lampaert (Bel) Deceuninck-QuickStep 0:00:28
119 Matteo Trentin (Ita) UAE Team Emirates
120 Taco van der Hoorn (Ned) Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux
121 Anthony Turgis (Fra) Total Direct Energie 0:00:35
122 Alex Edmondson (Aus) Team BikeExchange
123 Gregor Mühlberger (Aut) Movistar Team
124 Cesare Benedetti (Ita) Bora-Hansgrohe
125 Michael Schwarzmann (Ger) Bora-Hansgrohe
126 Stefan Bissegger (Swi) EF Education-Nippo
127 Edward Theuns (Bel) Trek-Segafredo 0:00:37
128 Cyril Lemoine (Fra) B&B Hotels p/b KTM
129 Piet Allegaert (Bel) Cofidis
130 Sep Vanmarcke (Bel) Israel Start-up Nation 0:00:45
131 Felix Grossschartner (Aut) Bora-Hansgrohe 0:00:53
132 Jonas Koch (Ger) Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux
133 Ramon Sinkeldam (Ned) Groupama-FDJ 0:01:01
134 Thomas De Gendt (Bel) Lotto Soudal 0:01:22
135 Sander Armée (Bel) Team Qhubeka Assos
136 Jacopo Mosca (Ita) Trek-Segafredo 0:01:27
137 Anthony Perez (Fra) Cofidis
138 Stan Dewulf (Bel) AG2R Citroën Team
139 Alex Kirsch (Lux) Trek-Segafredo 0:01:30
140 Marco Haller (Aut) Bahrain Victorious 0:01:33
141 Tim Declercq (Bel) Deceuninck-QuickStep 0:01:51
142 Dries Van Gestel (Bel) Total Direct Energie
143 Ignatas Konovalovas (Ltu) Groupama-FDJ
144 Bruno Armirail (Fra) Groupama-FDJ
145 Amund Grøndahl Jansen (Nor) Team BikeExchange 0:01:55
146 Connor Swift (GBr) Team Arkea-Samsic 0:02:19
147 Senne Leysen (Bel) Alpecin-Fenix 0:02:57
148 Oscar Riesebeek (Ned) Alpecin-Fenix
149 Dries De Bondt (Bel) Alpecin-Fenix
150 Maxime Bouet (Fra) Team Arkea-Samsic 0:03:20
151 Scott Thwaites (GBr) Alpecin-Fenix 0:11:01
DNF Tony Martin (Ger) Jumbo-Visma

 

Klasyfikacja generalna:

1 Primoz Roglic (Slo) Jumbo-Visma 18:42:41
2 Maximilian Schachmann (Ger) Bora-Hansgrohe 0:00:31
3 Brandon McNulty (USA) UAE Team Emirates 0:00:37
4 Ion Izagirre Insausti (Spa) Astana-Premier Tech 0:00:40
5 Aleksandr Vlasov (Rus) Astana-Premier Tech 0:00:41
6 Matteo Jorgenson (USA) Movistar Team 0:00:58
7 Tiesj Benoot (Bel) Team DSM 0:01:04
8 Lucas Hamilton (Aus) Team BikeExchange 0:01:08
9 Luis Leon Sanchez (Spa) Astana-Premier Tech 0:01:11
10 Pierre Latour (Fra) Total Direct Energie 0:01:12
11 Aurélien Paret Peintre (Fra) AG2R Citroën Team 0:01:13
12 David Gaudu (Fra) Groupama-FDJ 0:01:15
13 Jack Haig (Aus) Bahrain Victorious
14 Steven Kruijswijk (Ned) Jumbo-Visma 0:01:20
15 Guillaume Martin (Fra) Cofidis 0:01:31
16 Ben O’Connor (Aus) AG2R Citroën Team 0:01:36
17 Simon Geschke (Ger) Cofidis 0:01:37
18 Warren Barguil (Fra) Team Arkea-Samsic
19 Dylan van Baarle (Ned) Ineos Grenadiers 0:01:43
20 Gino Mäder (Swi) Bahrain Victorious 0:01:44
21 Sergio Henao Montoya (Col) Team Qhubeka Assos
22 Krists Neilands (Lat) Israel Start-up Nation 0:01:45
23 Harm Vanhoucke (Bel) Lotto Soudal 0:01:51
24 Mattia Cattaneo (Ita) Deceuninck-QuickStep
25 Quentin Pacher (Fra) B&B Hotels p/b KTM 0:01:55
26 Jai Hindley (Aus) Team DSM 0:02:02
27 Louis Meintjes (RSA) Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux 0:02:03
28 Dylan Teuns (Bel) Bahrain Victorious 0:02:04
29 Neilson Powless (USA) EF Education-Nippo 0:02:20
30 Michael Matthews (Aus) Team BikeExchange 0:02:21
31 Kenny Elissonde (Fra) Trek-Segafredo 0:02:24
32 Fabio Aru (Ita) Team Qhubeka Assos 0:02:27
33 Rui Costa (Por) UAE Team Emirates 0:02:33
34 Bob Jungels (Lux) AG2R Citroën Team 0:02:39
35 Julien Bernard (Fra) Trek-Segafredo 0:02:52
36 David de la Cruz (Spa) UAE Team Emirates 0:03:12
37 Louis Vervaeke (Bel) Alpecin-Fenix 0:03:15
38 George Bennett (NZl) Jumbo-Visma 0:03:51
39 Jonathan Hivert (Fra) B&B Hotels p/b KTM 0:04:13
40 Anthony Delaplace (Fra) Team Arkea-Samsic 0:05:20
41 Julien El Fares (Fra) EF Education-Nippo 0:05:30
42 Jorge Arcas (Spa) Movistar Team 0:05:31
43 Oliver Naesen (Bel) AG2R Citroën Team 0:05:56
44 Alexey Lutsenko (Kaz) Astana-Premier Tech 0:06:26
45 Laurens De Plus (Bel) Ineos Grenadiers 0:06:29
46 Matteo Sobrero (Ita) Astana-Premier Tech 0:06:33
47 Rémi Cavagna (Fra) Deceuninck-QuickStep 0:07:38
48 José Rojas (Spa) Movistar Team 0:07:45
49 Sam Oomen (Ned) Jumbo-Visma 0:08:06
50 Yves Lampaert (Bel) Deceuninck-QuickStep 0:08:30
51 Damien Touze (Fra) AG2R Citroën Team 0:08:37
52 Stefan Bissegger (Swi) EF Education-Nippo 0:08:38
53 Magnus Cort (Den) EF Education-Nippo
54 Stefano Oldani (Ita) Lotto Soudal 0:08:44
55 Dorian Godon (Fra) AG2R Citroën Team 0:08:49
56 Philippe Gilbert (Bel) Lotto Soudal 0:08:50
57 Matteo Trentin (Ita) UAE Team Emirates 0:08:53
58 Florian Senechal (Fra) Deceuninck-QuickStep 0:09:12
59 Rein Taaramäe (Est) Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux 0:09:18
60 Odd Christian Eiking (Nor) Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux 0:09:43
61 Luke Durbridge (Aus) Team BikeExchange 0:09:57
62 Kristian Sbaragli (Ita) Alpecin-Fenix 0:10:13
63 Anthony Perez (Fra) Cofidis 0:10:19
64 Pierre-Luc Périchon (Fra) Cofidis 0:10:28
65 Sander Armée (Bel) Team Qhubeka Assos 0:10:40
66 Nils Politt (Ger) Bora-Hansgrohe 0:10:48
67 Jacopo Mosca (Ita) Trek-Segafredo 0:10:53
68 Heinrich Haussler (Aus) Bahrain Victorious 0:11:02
69 Yukiya Arashiro (Jpn) Bahrain Victorious 0:11:09
70 Connor Swift (GBr) Team Arkea-Samsic 0:11:16
71 Bruno Armirail (Fra) Groupama-FDJ 0:11:27
72 Tim Declercq (Bel) Deceuninck-QuickStep 0:11:39
73 Patrick Bevin (NZl) Israel Start-up Nation 0:11:41
74 Jasper Stuyven (Bel) Trek-Segafredo 0:11:59
75 Edward Theuns (Bel) Trek-Segafredo 0:12:29
76 Cyril Barthe (Fra) B&B Hotels p/b KTM 0:12:46
77 Casper Pedersen (Den) Team DSM 0:13:17
78 Oscar Riesebeek (Ned) Alpecin-Fenix 0:13:23
79 Jonas Koch (Ger) Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux 0:13:47
80 Omar Fraile Matarranz (Spa) Astana-Premier Tech 0:13:54
81 Sven Erik Bystrøm (Nor) UAE Team Emirates 0:14:24
82 Edvald Boasson Hagen (Nor) Total Direct Energie 0:14:35
83 Clément Russo (Fra) Team Arkea-Samsic 0:14:39
84 Thomas De Gendt (Bel) Lotto Soudal 0:14:42
85 Rohan Dennis (Aus) Ineos Grenadiers 0:15:00
86 Ben Swift (GBr) Ineos Grenadiers 0:15:10
87 Cyril Gautier (Fra) B&B Hotels p/b KTM 0:15:42
88 Sep Vanmarcke (Bel) Israel Start-up Nation 0:15:55
89 Piet Allegaert (Bel) Cofidis 0:15:57
90 Christophe Laporte (Fra) Cofidis 0:16:17
91 Bryan Coquard (Fra) B&B Hotels p/b KTM 0:16:18
92 Felix Grossschartner (Aut) Bora-Hansgrohe 0:16:20
93 Andrey Amador (CRc) Ineos Grenadiers 0:16:35
94 Anthony Turgis (Fra) Total Direct Energie 0:17:39
95 Alex Kirsch (Lux) Trek-Segafredo 0:18:04
96 Victor Campenaerts (Bel) Team Qhubeka Assos 0:18:06
97 Rui Oliveira (Por) UAE Team Emirates 0:18:19
98 John Degenkolb (Ger) Lotto Soudal 0:18:32
99 Giacomo Nizzolo (Ita) Team Qhubeka Assos 0:19:10
100 Alexander Konychev (Ita) Team BikeExchange 0:19:24
101 Nacer Bouhanni (Fra) Team Arkea-Samsic 0:19:31
102 Jelle Wallays (Bel) Cofidis 0:19:51
103 Sam Bennett (Irl) Deceuninck-QuickStep 0:19:59
104 Stan Dewulf (Bel) AG2R Citroën Team 0:20:13
105 Phil Bauhaus (Ger) Bahrain Victorious 0:20:48
106 Ignatas Konovalovas (Ltu) Groupama-FDJ 0:20:58
107 Cyril Lemoine (Fra) B&B Hotels p/b KTM 0:21:07
108 Amund Grøndahl Jansen (Nor) Team BikeExchange 0:21:13
109 Mads Pedersen (Den) Trek-Segafredo 0:21:14
110 Florian Vermeersch (Bel) Lotto Soudal 0:21:31
111 Fabien Doubey (Fra) Total Direct Energie 0:21:49
112 Nils Eekhoff (Ned) Team DSM 0:21:51
113 Sebastian Mora Vedri (Spa) Movistar Team 0:22:12
114 Marco Haller (Aut) Bahrain Victorious 0:22:14
115 Alex Edmondson (Aus) Team BikeExchange 0:22:15
116 Danny van Poppel (Ned) Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux 0:22:19
117 Miles Scotson (Aus) Groupama-FDJ
118 Lennard Hofstede (Ned) Jumbo-Visma 0:22:20
119 Michael Mørkøv (Den) Deceuninck-QuickStep 0:22:21
120 Arnaud Demare (Fra) Groupama-FDJ 0:22:29
121 Jasper Philipsen (Bel) Alpecin-Fenix 0:22:32
122 Jos van Emden (Ned) Jumbo-Visma
123 Imanol Erviti (Spa) Movistar Team
124 Maximilian Walscheid (Ger) Team Qhubeka Assos 0:22:36
125 Matthias Brändle (Aut) Israel Start-up Nation 0:22:37
126 Alexander Kristoff (Nor) UAE Team Emirates 0:22:45
127 Senne Leysen (Bel) Alpecin-Fenix 0:22:51
128 Cees Bol (Ned) Team DSM 0:22:59
129 André Greipel (Ger) Israel Start-up Nation 0:23:09
130 Johan Jacobs (Swi) Movistar Team 0:23:23
131 Gregor Mühlberger (Aut) Movistar Team 0:23:25
132 Rudy Barbier (Fra) Israel Start-up Nation 0:23:34
133 Michael Schwarzmann (Ger) Bora-Hansgrohe
134 Pascal Ackermann (Ger) Bora-Hansgrohe 0:23:37
135 Daniel McLay (GBr) Team Arkea-Samsic 0:23:44
136 Jordi Meeus (Bel) Bora-Hansgrohe 0:23:52
137 Rick Zabel (Ger) Israel Start-up Nation 0:23:54
138 Jasha Sütterlin (Ger) Team DSM 0:23:59
139 Ramon Sinkeldam (Ned) Groupama-FDJ 0:24:06
140 Jacopo Guarnieri (Ita) Groupama-FDJ 0:24:26
141 Cesare Benedetti (Ita) Bora-Hansgrohe 0:24:33
142 Dries De Bondt (Bel) Alpecin-Fenix 0:24:43
143 Dries Van Gestel (Bel) Total Direct Energie 0:25:55
144 Scott Thwaites (GBr) Alpecin-Fenix 0:26:13
145 Daniel Arroyave Cañas (Col) EF Education-Nippo 0:29:50
146 Jonas Rutsch (Ger) EF Education-Nippo 0:29:58
147 Boy van Poppel (Ned) Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux 0:30:05
148 Taco van der Hoorn (Ned) Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux 0:31:16
149 Jérémy Lecroq (Fra) B&B Hotels p/b KTM
150 Maxime Bouet (Fra) Team Arkea-Samsic 0:43:07
151 Kaden Groves (Aus) Team BikeExchange 0:46:45
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments