fot. Deceuninck-Quick-Step

Mistrz świata Julian Alaphilippe (Deceuninck-Quick-Step) wygrywa drugi etap podczas tegorocznej edycji wyścigu Tirreno-Adriatico. Liderem klasyfikacji generalnej pozostał Belg Wout van Aert (Jumbo-Visma).

Trasa drugiego odcinka tegorocznego wyścigu “Dwóch Mórz” liczyła sobie 203-kilometry. Suma przewyższeń na tym etapie wyniosła 2366 metrów i zwłaszcza w drugiej części rywalizacji znalazło się kilka krótkich podjazdów. Do linii mety w Chiusdino prowadziło wzniesienie o parametrach 6,8-kilometra o średnim nachyleniu 3,8%.

Tuż po starcie na czele uformował się sześcioosobowy odjazd dnia. Znaleźli się w nim: Simon Pellaud (Androni Giocattoli – Sidermec), Marcus Burghardt (BORA – hansgrohe), Vincenzo AlbaneseJohn Archibald (obaj EOLO-Kometa), Simone Velasco (Gazprom – RusVelo) oraz Pieter Vanspeybrouck (Intermarché – Wanty – Gobert Matériaux). Po godzinie rywalizacji przewaga harcowników nad peletonem wynosiła około pięciu minut. Odpowiedzialność za prowadzenie grupy zasadniczej wzięła na swoje barki grupa lidera Wouta van Aerta – Jumbo-Visma.

Gdy do mety uciekającym kolarzom pozostawało 70-kilometrów ich przewaga nad peletonem stopniała już do trzech minut i 20 sekund. Tempo w głównej grupie nadawali podopieczni Richarda Plugge. Peleton konsekwentnie odrabiał straty, co wskazywało na to, że akcja sześciu harcowników zakończy się niepowodzeniem na dzisiejszym etapie. 50-kilometrów przed końcową kreską różnica między grupą zasadniczą, a uciekinierami zmalała do nieco ponad minuty.

Wtedy nastąpiła też pierwsza selekcja w peletonie, z którego zaczęli odpadać poszczególni kolarze, wśród których znalazł się trzykrotny mistrz świata Peter Sagan (BORA – hansgrohe). Ostatecznie akcja szóstki harcowników dobiegła końca 35-kilometrów przed metą. Następnie na kontrę zdecydowała się trójka mocnych kolarzy: Egan Bernal (INEOS Grenadiers), Kasper Asgreen (Deceuninck-Quick-Step) oraz Jasper De Buyst (Lotto Soudal).

Zaraz potem za Kolumbijczykiem, Duńczykiem i Belgiem w pościg ruszył kolejny odjazd, w którym znaleźli się Quinn Simmons (Trek-Segafredo), Sergio Higuita (EF Pro Cycling) oraz Marc Soler (Movistar Team). Druga grupka dołączyła chwilę później do czołowej trójki, ale tuż za nimi intensywny pościg prowadził coraz mniejszy peleton.

W końcu w czołówce doszło do przetasowań i kolejną akcje stworzyła czwórka zawodników: Simon Yates (Team BikeExchange), Mikel Landa (Bahrain-Victorious), Pavel Sivakov (INEOS Grenadiers) oraz João Almeida (Deceuninck-Quick-Step). 26-kilometrów przed metą wspomniani czterej kolarze mieli około 20 sekund przewagi nad peletonem, który był prowadzony przez Tobiasa Fossa z ekipy Jumbo-Visma.

Przewaga harcowników z każdą chwilą powiększała się i 11-kilometrów przed końcową kreską wynosiła już pół minuty nad grupą zasadniczą, która nadal prowadzili zawodnicy zespołu Jumbo-Visma. U podnóża finałowego podjazdu pod Chiusdino (6,8 km, 3,8%) różnica między peletonem, a uciekinierami wynosiła nadal 20 sekund. Zaraz potem do pracy zabrał się Rafał Majka i jego koledzy z UAE Team Emirates.

Czteroosobowa czołówka zgodnie współpracowała i na 3000 metrów przed metą Yates, Landa, Sivakov i Almeida nadal utrzymywali kilkanaście sekund przewagi. Z czołówki chwilę później odpadł Simon Yates, a na przyśpieszenie zdecydował się Pavel Sivakov i João Almeida. Także Mikel Landa był w stanie podążyć za Portugalczykiem i Rosjaninem.

Na kolejną kontrę na 1100 metrów przed metą zdecydował się Almeida. Podopieczny Patricka Lefevere’a urwał swoich współtowarzyszy z odjazdu i samotnie zmierzał do linii mety. Kolarz “Watahy” był zaciekle goniony przez główną grupę. Niestety Portugalczyk został doścignięty przez swojego kolegę z zespołu Juliana Alaphilippe’a, który triumfował na finiszu dzisiejszego etapu. Drugi był Holender Mathieu van der Poel (Alpecin-Fenix), a trzeci Belg Wout van Aert (Jumbo-Visma), który utrzymał pozycję lidera w klasyfikacji generalnej.

Wyniki drugiego etapu:

1 Julian Alaphilippe (Fra) Deceuninck-QuickStep 5:01:32
2 Mathieu van der Poel (Ned) Alpecin-Fenix
3 Wout Van Aert (Bel) Jumbo-Visma
4 Tadej Pogacar (Slo) UAE Team Emirates
5 Alex Aranburu Deba (Spa) Astana-Premier Tech
6 Robert Stannard (Aus) Team BikeExchange
7 João Almeida (Por) Deceuninck-QuickStep
8 Greg Van Avermaet (Bel) AG2R Citroën Team
9 Tim Wellens (Bel) Lotto Soudal
10 Giulio Ciccone (Ita) Trek-Segafredo
11 Andrea Vendrame (Ita) AG2R Citroën Team
12 Egan Bernal Gomez (Col) Ineos Grenadiers
13 Geraint Thomas (GBr) Ineos Grenadiers
14 Sergio Higuita Garcia (Col) EF Education-Nippo
15 Giovanni Aleotti (Ita) Bora-Hansgrohe
16 Simon Clarke (Aus) Team Qhubeka Assos
17 Vincenzo Nibali (Ita) Trek-Segafredo
18 Loïc Vliegen (Bel) Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux
19 Mikel Landa Meana (Spa) Bahrain Victorious
20 Jakob Fuglsang (Den) Astana-Premier Tech
21 Nairo Quintana (Col) Team Arkea-Samsic
22 Pello Bilbao Lopez De Armentia (Spa) Bahrain Victorious
23 Patrick Konrad (Aut) Bora-Hansgrohe
24 Romain Bardet (Fra) Team DSM
25 Matteo Fabbro (Ita) Bora-Hansgrohe
26 Michał Kwiatkowski (Pol) Ineos Grenadiers
27 Michael Gogl (Aut) Team Qhubeka Assos
28 Daniel Oss (Ita) Bora-Hansgrohe
29 Jasper De Buyst (Bel) Lotto Soudal
30 Alessandro De Marchi (Ita) Israel Start-up Nation
31 Gorka Izagirre Insausti (Spa) Astana-Premier Tech
32 Pavel Sivakov (Rus) Ineos Grenadiers
33 Lorenzo Rota (Ita) Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux
34 Natnael Tesfazion (Eri) Androni Giocattoli-Sidermec
35 Kasper Asgreen (Den) Deceuninck-QuickStep
36 Domenico Pozzovivo (Ita) Team Qhubeka Assos
37 Simon Carr (GBr) EF Education-Nippo 0:00:11
38 Tobias Foss (Nor) Jumbo-Visma
39 Alejandro Ropero Molina (Spa) Eolo-Kometa Cycling Team
40 Victor de la Parte (Spa) Total Direct Energie
41 Geoffrey Bouchard (Fra) AG2R Citroën Team 0:00:16
42 Gonzalo Serrano Rodriguez (Spa) Movistar Team
43 Rudy Molard (Fra) Groupama-FDJ 0:00:19
44 Davide Villella (Ita) Movistar Team 0:00:28
45 Filippo Ganna (Ita) Ineos Grenadiers
46 Dario Cataldo (Ita) Movistar Team 0:00:31
47 Marc Soler (Spa) Movistar Team 0:00:32
48 Jonathan Castroviejo Nicolas (Spa) Ineos Grenadiers
49 Cristian Rodriguez Martin (Spa) Total Direct Energie
50 Christopher Hamilton (Aus) Team DSM 0:00:34
51 Benjamin Thomas (Fra) Groupama-FDJ
52 Roman Kreuziger (Cze) Gazprom-RusVelo
53 Jan Polanc (Slo) UAE Team Emirates 0:00:40
54 Eduardo Sepulveda (Arg) Androni Giocattoli-Sidermec
55 Zdenek Stybar (Cze) Deceuninck-QuickStep 0:00:42
56 Fabio Felline (Ita) Astana-Premier Tech
57 Quinn Simmons (USA) Trek-Segafredo
58 Ilnur Zakarin (Rus) Gazprom-RusVelo 0:01:03
59 Michael Schär (Swi) AG2R Citroën Team 0:01:22
60 Martijn Tusveld (Ned) Team DSM
61 Hugo Houle (Can) Astana-Premier Tech
62 Petr Vakoc (Cze) Alpecin-Fenix
63 Simon Yates (GBr) Team BikeExchange
64 Timo Roosen (Ned) Jumbo-Visma 0:01:42
65 Davide Formolo (Ita) UAE Team Emirates 0:02:22
66 Rafał Majka (Pol) UAE Team Emirates
67 Thibault Guernalec (Fra) Team Arkea-Samsic 0:02:55
68 Eros Capecchi (Ita) Bahrain Victorious 0:05:51
69 Julien Simon (Fra) Total Direct Energie 0:09:08
70 Laurent Pichon (Fra) Team Arkea-Samsic
71 Jack Bauer (NZl) Team BikeExchange
72 Marco Canola (Ita) Gazprom-RusVelo
73 Salvatore Puccio (Ita) Ineos Grenadiers
74 Manuele Boaro (Ita) Astana-Premier Tech
75 Tobias Ludvigsson (Swe) Groupama-FDJ
76 Nikias Arndt (Ger) Team DSM
77 Lilian Calmejane (Fra) AG2R Citroën Team
78 Valentin Madouas (Fra) Groupama-FDJ
79 Stefan Küng (Swi) Groupama-FDJ
80 Otto Vergaerde (Bel) Alpecin-Fenix
81 Joris Nieuwenhuis (Ned) Team DSM
82 Dimitri Claeys (Bel) Team Qhubeka Assos
83 Nans Peters (Fra) AG2R Citroën Team
84 Alberto Bettiol (Ita) EF Education-Nippo
85 Nelson Oliveira (Por) Movistar Team
86 Denis Nekrasov (Rus) Gazprom-RusVelo
87 Andrey Zeits (Kaz) Team BikeExchange
88 Gianni Vermeersch (Bel) Alpecin-Fenix
89 Alessandro Bisolti (Ita) Androni Giocattoli-Sidermec
90 Daniel Muñoz Giraldo (Col) Androni Giocattoli-Sidermec
91 Mark Padun (Ukr) Bahrain Victorious
92 Jenthe Biermans (Bel) Israel Start-up Nation
93 Andrea Pasqualon (Ita) Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux
94 Luka Mezgec (Slo) Team BikeExchange
95 Larry Warbasse (USA) AG2R Citroën Team
96 Christopher Juul-Jensen (Den) Team BikeExchange
97 Brent Van Moer (Bel) Lotto Soudal
98 Davide Bais (Ita) Eolo-Kometa Cycling Team
99 Mads Würtz Schmidt (Den) Israel Start-up Nation
100 Marcus Burghardt (Ger) Bora-Hansgrohe
101 Jan Bakelants (Bel) Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux
102 Maciej Bodnar (Pol) Bora-Hansgrohe
103 Thibaut Pinot (Fra) Groupama-FDJ
104 Nathan Van Hooydonck (Bel) Jumbo-Visma
105 Robert Gesink (Ned) Jumbo-Visma
106 Jan Hirt (Cze) Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux
107 Pavel Kochetkov (Rus) Gazprom-RusVelo
108 Damiano Caruso (Ita) Bahrain Victorious
109 Ivan Garcia Cortina (Spa) Movistar Team 0:11:15
110 Adrien Petit (Fra) Total Direct Energie
111 Nathan Haas (Aus) Cofidis
112 Emil Vinjebo (Den) Team Qhubeka Assos
113 Mark Christian (GBr) Eolo-Kometa Cycling Team
114 Hugo Hofstetter (Fra) Israel Start-up Nation
115 Toms Skujins (Lat) Trek-Segafredo
116 Ivo Oliveira (Por) UAE Team Emirates
117 Xandro Meurisse (Bel) Alpecin-Fenix
118 Pieter Vanspeybrouck (Bel) Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux
119 Diego Rosa (Ita) Team Arkea-Samsic
120 Łukasz Owsian (Pol) Team Arkea-Samsic
121 Fernando Gaviria Rendon (Col) UAE Team Emirates
122 Tim Merlier (Bel) Alpecin-Fenix
123 Kevin Ledanois (Fra) Team Arkea-Samsic
124 Albert Torres Barcelo (Spa) Movistar Team 0:11:57
125 Davide Ballerini (Ita) Deceuninck-QuickStep 0:12:35
126 Bert-Jan Lindeman (Ned) Team Qhubeka Assos 0:13:17
127 Ryan Mullen (Irl) Trek-Segafredo
128 Roger Kluge (Ger) Lotto Soudal 0:15:01
129 Jan Tratnik (Slo) Bahrain Victorious
130 Fred Wright (GBr) Bahrain Victorious
131 Guy Niv (Isr) Israel Start-up Nation
132 Fabio Sabatini (Ita) Cofidis
133 Peter Sagan (Svk) Bora-Hansgrohe
134 Łukasz Wisniowski (Pol) Team Qhubeka Assos
135 Elia Viviani (Ita) Cofidis
136 Niki Terpstra (Ned) Total Direct Energie
137 Bert Van Lerberghe (Bel) Deceuninck-QuickStep
138 Kenneth Vanbilsen (Bel) Cofidis
139 Tosh Van Der Sande (Bel) Lotto Soudal
140 Frederik Frison (Bel) Lotto Soudal
141 Guillaume Boivin (Can) Israel Start-up Nation
142 Aimé De Gendt (Bel) Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux
143 Jonas Rickaert (Bel) Alpecin-Fenix
144 Simon Pellaud (Swi) Androni Giocattoli-Sidermec
145 Alvaro Hodeg Chagui (Col) Deceuninck-QuickStep
146 Mattia Bais (Ita) Androni Giocattoli-Sidermec
147 Ivan Rovny (Rus) Gazprom-RusVelo
148 Lorrenzo Manzin (Fra) Total Direct Energie
149 Jean-Pierre Drucker (Lux) Cofidis
150 Manuel Belletti (Ita) Eolo-Kometa Cycling Team
151 Davide Cimolai (Ita) Israel Start-up Nation
152 Niccolò Bonifazio (Ita) Total Direct Energie
153 Maximiliano Richeze (Arg) UAE Team Emirates
154 Samuele Rivi (Ita) Eolo-Kometa Cycling Team
155 Thomas Boudat (Fra) Team Arkea-Samsic
156 Kévin Geniets (Lux) Groupama-FDJ
157 Vincenzo Albanese (Ita) Eolo-Kometa Cycling Team
158 Tom Scully (NZl) EF Education-Nippo
159 Max Kanter (Ger) Team DSM
160 Sebastian Langeveld (Ned) EF Education-Nippo
161 John Archibald (GBr) Eolo-Kometa Cycling Team
162 Simone Velasco (Ita) Gazprom-RusVelo
163 Lawson Craddock (USA) EF Education-Nippo
164 Caleb Ewan (Aus) Lotto Soudal
165 Alex Howes (USA) EF Education-Nippo
166 Matteo Moschetti (Ita) Trek-Segafredo 0:17:54
167 Emils Liepins (Lat) Trek-Segafredo
168 Tom Bohli (Swi) Cofidis
169 Nico Denz (Ger) Team DSM
170 Attilio Viviani (Ita) Cofidis
171 Davide Martinelli (Ita) Astana-Premier Tech
172 Paul Martens (Ger) Jumbo-Visma
173 Michael Hepburn (Aus) Team BikeExchange
174 Edoardo Affini (Ita) Jumbo-Visma
175 Matteo Malucelli (Ita) Androni Giocattoli-Sidermec

Klasyfikacja generalna:

1 Wout Van Aert (Bel) Jumbo-Visma 8:37:35
2 Julian Alaphilippe (Fra) Deceuninck-QuickStep 0:00:04
3 Mathieu van der Poel (Ned) Alpecin-Fenix 0:00:08
4 Pavel Sivakov (Rus) Ineos Grenadiers 0:00:11
5 Mikel Landa Meana (Spa) Bahrain Victorious 0:00:13
6 Andrea Vendrame (Ita) AG2R Citroën Team 0:00:14
7 Robert Stannard (Aus) Team BikeExchange
8 João Almeida (Por) Deceuninck-QuickStep
9 Tadej Pogacar (Slo) UAE Team Emirates
10 Alex Aranburu Deba (Spa) Astana-Premier Tech
11 Michał Kwiatkowski (Pol) Ineos Grenadiers
12 Sergio Higuita Garcia (Col) EF Education-Nippo
13 Geraint Thomas (GBr) Ineos Grenadiers
14 Patrick Konrad (Aut) Bora-Hansgrohe
15 Egan Bernal Gomez (Col) Ineos Grenadiers
16 Jasper De Buyst (Bel) Lotto Soudal
17 Nairo Quintana (Col) Team Arkea-Samsic
18 Gorka Izagirre Insausti (Spa) Astana-Premier Tech
19 Natnael Tesfazion (Eri) Androni Giocattoli-Sidermec
20 Pello Bilbao Lopez De Armentia (Spa) Bahrain Victorious
21 Simon Clarke (Aus) Team Qhubeka Assos
22 Giulio Ciccone (Ita) Trek-Segafredo
23 Vincenzo Nibali (Ita) Trek-Segafredo
24 Daniel Oss (Ita) Bora-Hansgrohe
25 Tim Wellens (Bel) Lotto Soudal
26 Domenico Pozzovivo (Ita) Team Qhubeka Assos
27 Greg Van Avermaet (Bel) AG2R Citroën Team
28 Giovanni Aleotti (Ita) Bora-Hansgrohe
29 Loïc Vliegen (Bel) Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux
30 Jakob Fuglsang (Den) Astana-Premier Tech
31 Romain Bardet (Fra) Team DSM
32 Matteo Fabbro (Ita) Bora-Hansgrohe
33 Lorenzo Rota (Ita) Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux
34 Michael Gogl (Aut) Team Qhubeka Assos
35 Kasper Asgreen (Den) Deceuninck-QuickStep
36 Tobias Foss (Nor) Jumbo-Visma 0:00:25
37 Victor de la Parte (Spa) Total Direct Energie
38 Alejandro Ropero Molina (Spa) Eolo-Kometa Cycling Team
39 Simon Carr (GBr) EF Education-Nippo
40 Geoffrey Bouchard (Fra) AG2R Citroën Team 0:00:30
41 Gonzalo Serrano Rodriguez (Spa) Movistar Team
42 Rudy Molard (Fra) Groupama-FDJ 0:00:33
43 Davide Villella (Ita) Movistar Team 0:00:42
44 Dario Cataldo (Ita) Movistar Team 0:00:45
45 Alessandro De Marchi (Ita) Israel Start-up Nation 0:01:06
46 Filippo Ganna (Ita) Ineos Grenadiers 0:02:49
47 Luka Mezgec (Slo) Team BikeExchange 0:09:22
48 Jack Bauer (NZl) Team BikeExchange
49 Marco Canola (Ita) Gazprom-RusVelo
50 Nans Peters (Fra) AG2R Citroën Team
51 Tobias Ludvigsson (Swe) Groupama-FDJ
52 Andrea Pasqualon (Ita) Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux
53 Salvatore Puccio (Ita) Ineos Grenadiers
54 Lilian Calmejane (Fra) AG2R Citroën Team
55 Julien Simon (Fra) Total Direct Energie
56 Gianni Vermeersch (Bel) Alpecin-Fenix
57 Larry Warbasse (USA) AG2R Citroën Team
58 Valentin Madouas (Fra) Groupama-FDJ
59 Alberto Bettiol (Ita) EF Education-Nippo
60 Nikias Arndt (Ger) Team DSM
61 Jan Bakelants (Bel) Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux
62 Joris Nieuwenhuis (Ned) Team DSM
63 Mark Padun (Ukr) Bahrain Victorious
64 Stefan Küng (Swi) Groupama-FDJ
65 Denis Nekrasov (Rus) Gazprom-RusVelo
66 Maciej Bodnar (Pol) Bora-Hansgrohe
67 Damiano Caruso (Ita) Bahrain Victorious
68 Nelson Oliveira (Por) Movistar Team
69 Jenthe Biermans (Bel) Israel Start-up Nation
70 Laurent Pichon (Fra) Team Arkea-Samsic
71 Andrey Zeits (Kaz) Team BikeExchange
72 Daniel Muñoz Giraldo (Col) Androni Giocattoli-Sidermec
73 Pavel Kochetkov (Rus) Gazprom-RusVelo
74 Manuele Boaro (Ita) Astana-Premier Tech
75 Marcus Burghardt (Ger) Bora-Hansgrohe
76 Mads Würtz Schmidt (Den) Israel Start-up Nation
77 Dimitri Claeys (Bel) Team Qhubeka Assos
78 Alessandro Bisolti (Ita) Androni Giocattoli-Sidermec
79 Christopher Juul-Jensen (Den) Team BikeExchange
80 Jan Hirt (Cze) Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux
81 Thibaut Pinot (Fra) Groupama-FDJ
82 Robert Gesink (Ned) Jumbo-Visma
83 Nathan Van Hooydonck (Bel) Jumbo-Visma 0:10:01
84 Otto Vergaerde (Bel) Alpecin-Fenix 0:10:42
85 Brent Van Moer (Bel) Lotto Soudal 0:10:50
86 Davide Bais (Ita) Eolo-Kometa Cycling Team 0:11:10
87 Fernando Gaviria Rendon (Col) UAE Team Emirates 0:11:25
88 Ivan Garcia Cortina (Spa) Movistar Team 0:11:29
89 Hugo Hofstetter (Fra) Israel Start-up Nation
90 Adrien Petit (Fra) Total Direct Energie
91 Tim Merlier (Bel) Alpecin-Fenix
92 Pieter Vanspeybrouck (Bel) Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux
93 Ivo Oliveira (Por) UAE Team Emirates
94 Łukasz Owsian (Pol) Team Arkea-Samsic
95 Diego Rosa (Ita) Team Arkea-Samsic
96 Toms Skujins (Lat) Trek-Segafredo
97 Emil Vinjebo (Den) Team Qhubeka Assos
98 Mark Christian (GBr) Eolo-Kometa Cycling Team
99 Kevin Ledanois (Fra) Team Arkea-Samsic
100 Xandro Meurisse (Bel) Alpecin-Fenix 0:12:28
101 Davide Ballerini (Ita) Deceuninck-QuickStep 0:12:49
102 Ryan Mullen (Irl) Trek-Segafredo 0:13:31
103 Bert-Jan Lindeman (Ned) Team Qhubeka Assos
104 Albert Torres Barcelo (Spa) Movistar Team 0:14:17
105 Nathan Haas (Aus) Cofidis 0:14:44
106 Caleb Ewan (Aus) Lotto Soudal 0:15:09
107 Simone Velasco (Ita) Gazprom-RusVelo 0:15:12
108 Mattia Bais (Ita) Androni Giocattoli-Sidermec 0:15:13
109 Peter Sagan (Svk) Bora-Hansgrohe 0:15:15
110 Fred Wright (GBr) Bahrain Victorious
111 Łukasz Wisniowski (Pol) Team Qhubeka Assos
112 Alvaro Hodeg Chagui (Col) Deceuninck-QuickStep
113 Elia Viviani (Ita) Cofidis
114 Manuel Belletti (Ita) Eolo-Kometa Cycling Team
115 Niccolò Bonifazio (Ita) Total Direct Energie
116 Thomas Boudat (Fra) Team Arkea-Samsic
117 Max Kanter (Ger) Team DSM
118 Bert Van Lerberghe (Bel) Deceuninck-QuickStep
119 Fabio Sabatini (Ita) Cofidis
120 Maximiliano Richeze (Arg) UAE Team Emirates
121 Simon Pellaud (Swi) Androni Giocattoli-Sidermec
122 Ivan Rovny (Rus) Gazprom-RusVelo
123 Roger Kluge (Ger) Lotto Soudal
124 Guillaume Boivin (Can) Israel Start-up Nation
125 Jan Tratnik (Slo) Bahrain Victorious
126 Lorrenzo Manzin (Fra) Total Direct Energie
127 Jonas Rickaert (Bel) Alpecin-Fenix
128 Davide Cimolai (Ita) Israel Start-up Nation
129 Kévin Geniets (Lux) Groupama-FDJ
130 Aimé De Gendt (Bel) Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux
131 John Archibald (GBr) Eolo-Kometa Cycling Team
132 Kenneth Vanbilsen (Bel) Cofidis 0:15:33
133 Tosh Van Der Sande (Bel) Lotto Soudal 0:15:36
134 Guy Niv (Isr) Israel Start-up Nation 0:16:13
135 Niki Terpstra (Ned) Total Direct Energie 0:16:14
136 Vincenzo Albanese (Ita) Eolo-Kometa Cycling Team
137 Sebastian Langeveld (Ned) EF Education-Nippo
138 Lawson Craddock (USA) EF Education-Nippo
139 Alex Howes (USA) EF Education-Nippo
140 Frederik Frison (Bel) Lotto Soudal 0:16:40
141 Jean-Pierre Drucker (Lux) Cofidis 0:17:16
142 Tom Scully (NZl) EF Education-Nippo 0:17:58
143 Matteo Malucelli (Ita) Androni Giocattoli-Sidermec 0:18:08
144 Matteo Moschetti (Ita) Trek-Segafredo
145 Davide Martinelli (Ita) Astana-Premier Tech
146 Nico Denz (Ger) Team DSM
147 Emils Liepins (Lat) Trek-Segafredo
148 Michael Hepburn (Aus) Team BikeExchange
149 Paul Martens (Ger) Jumbo-Visma 0:19:07
150 Attilio Viviani (Ita) Cofidis 0:19:10
151 Edoardo Affini (Ita) Jumbo-Visma
152 Samuele Rivi (Ita) Eolo-Kometa Cycling Team 0:19:47
153 Tom Bohli (Swi) Cofidis 0:21:23
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments