fot. EF Education-NIPPO / Getty Images

Zaskakujące rozstrzygnięcia zapadły w wyścigu Paryż-Nicea. Zwycięzcą trzeciego etapu jazdy indywidualnej na czas oraz nowym liderem klasyfikacji generalnej został Stefan Bissegger z drużyny EF Education-NIPPO. 

Wyścig Paryż-Nicea bez etapu jazdy indywidualnej na czas nie byłby kompletny, chociaż w tym roku organizatorzy zdecydowali się na nieco inny format. Przede wszystkim zaplanowano go w pierwszej fazie wyścigu, a także na trasie nie ma trudnych podjazdów. Są co prawda nieco pagórkowate sekwencje oraz 400-metrowy podjazd na metę, ale profil i tak został skrojony raczej pod typowych specjalistów od tej kolarskiej specjalności. W sumie dystans trzeciego etapu wynosił 14,4 km, a kolarze ścigali się w miejscowości Gien położonej w centralnej Francji.

 

W pierwszej fazie wyścigu zgodnie z oczekiwaniami gorący fotel zajął Rohan Dennis, który uzyskał czas 17’47’. Jednak tylko sekundę gorszy od Australijczyka był inny kolarz drużyny INEOS Greandiers – Dylan Van Baarle. Z kolei o trzy sekundy od Dennisa wolniejszy był były kolarz drużyny CCC Team – Patrick Bevin, który teraz reprezentuje barwy Israel Start-Up Nation.

Søren Kragh Andersen przez niektórych postrzegany był przed dzisiejszym etapem jako outsider, ale Duńczyk był pierwszym, który poprawił czas Rohana Dennisa. Uzyskał on rezultat o trzy sekundy lepszy – 17’44”.

Spośród kandydatów do zwycięstwa w klasyfikacji generalnej bardzo dobrą “czasówkę” zaprezentował Steven Kruijswijk, który uzyskał czas 17’54”. Lepszy o cztery sekundy na mecie okazał się Primož Roglič, który rozpoczyna sezon 2021. Tym samym Słoweńca należało uplasować nie tylko wśród faworytów do zwycięstwa w GC, ale także do sukcesu etapowego.

Absolutnie wszystko dał z siebie mistrz Francji Remi Cavagna, nazywany nie bez powodu “TJV z Clermont-Ferrand”. Uzyskał on czas 17’34”. Zaskakująco czas lepszy o setne części sekundy uzyskał Stefan Bissegger z drużyny EF Education-NIPPO. O tym, że młody Szwajcar wyprzedził na finiszu Cavagnę zaważył najprawdopodobniej wspaniały finisz do samej kreski.

Michael Matthews potrzebował 14 sekund, aby obronić maillot jaune, ale ostatecznie stracił 23 sekundy do Bisseggera i spadł na piąte miejsce.

Bissegger jest wicemistrzem świata orlików z 2019 w wyścigu ze startu wspólnego, ale w niższych kategoriach bardzo dobrze radził sobie również w samotnej walce z czasem. Jak napisał w mediach społecznościowych szef drużyny EF Education – NIPPO Jonathan Vaughters 22-latek Szwajcar ma najniższy wskaźnik CDA (ang. coefficient of drag times frontal surface area), co oznacza, że jest jednym z najbardziej aerodynamicznych kolarzy w całej stawce.

Pierwsza trójka klasyfikacji generalnej prezentuje się po dzisiejszym etapie następująco: na dwóch pierwszych miejscach Bissegger i Cavagna, zaś 6 sekund za nimi Primož Roglič. Warto również odnotować, że znakomitą “czasówkę” pojechał Brandon McNulty z UAE Team, który awansował aż o 22 pozycje w klasyfikacji generalnej i zajmuje teraz czwarte miejsce, 3 sekundy za Rogličem.

Wyniki trzeciego etapu:

1 Stefan Bissegger (Swi) EF Education-Nippo 0:17:34
2 Rémi Cavagna (Fra) Deceuninck-QuickStep
3 Primoz Roglic (Slo) Jumbo-Visma 0:00:06
4 Brandon McNulty (USA) UAE Team Emirates 0:00:09
5 Søren Kragh Andersen (Den) Team DSM 0:00:10
6 Rohan Dennis (Aus) Ineos Grenadiers 0:00:13
7 Christophe Laporte (Fra) Cofidis
8 Dylan van Baarle (Ned) Ineos Grenadiers 0:00:14
9 Yves Lampaert (Bel) Deceuninck-QuickStep 0:00:16
10 Patrick Bevin (NZl) Israel Start-up Nation
11 Steven Kruijswijk (Ned) Jumbo-Visma 0:00:20
12 Ion Izagirre Insausti (Spa) Astana-Premier Tech 0:00:21
13 Maximilian Schachmann (Ger) Bora-Hansgrohe 0:00:22
14 Mads Pedersen (Den) Trek-Segafredo
15 Mattia Cattaneo (Ita) Deceuninck-QuickStep
16 Aleksandr Vlasov (Rus) Astana-Premier Tech
17 Michael Matthews (Aus) Team BikeExchange 0:00:23
18 Dylan Teuns (Bel) Bahrain Victorious 0:00:24
19 Magnus Cort (Den) EF Education-Nippo 0:00:25
20 Jos van Emden (Ned) Jumbo-Visma
21 Omar Fraile Matarranz (Spa) Astana-Premier Tech
22 Felix Grossschartner (Aut) Bora-Hansgrohe 0:00:27
23 Matteo Jorgenson (USA) Movistar Team
24 Tony Martin (Ger) Jumbo-Visma
25 Maximilian Walscheid (Ger) Team Qhubeka Assos 0:00:29
26 Matthias Brändle (Aut) Israel Start-up Nation 0:00:30
27 Thomas De Gendt (Bel) Lotto Soudal 0:00:31
28 Florian Vermeersch (Bel) Lotto Soudal
29 Neilson Powless (USA) EF Education-Nippo 0:00:32
30 Victor Campenaerts (Bel) Team Qhubeka Assos
31 Alexey Lutsenko (Kaz) Astana-Premier Tech
32 Laurens De Plus (Bel) Ineos Grenadiers 0:00:35
33 Luis Leon Sanchez (Spa) Astana-Premier Tech 0:00:38
34 Alex Edmondson (Aus) Team BikeExchange
35 Bob Jungels (Lux) AG2R Citroën Team
36 Matteo Sobrero (Ita) Astana-Premier Tech 0:00:39
37 Nils Politt (Ger) Bora-Hansgrohe 0:00:41
38 Stefano Oldani (Ita) Lotto Soudal
39 Rui Costa (Por) UAE Team Emirates 0:00:43
40 Miles Scotson (Aus) Groupama-FDJ
41 Tao Geoghegan Hart (GBr) Ineos Grenadiers 0:00:44
42 Kobe Goossens (Bel) Lotto Soudal 0:00:45
43 Krists Neilands (Lat) Israel Start-up Nation
44 Jasha Sütterlin (Ger) Team DSM
45 Dorian Godon (Fra) AG2R Citroën Team 0:00:46
46 Matteo Trentin (Ita) UAE Team Emirates 0:00:47
47 Tiesj Benoot (Bel) Team DSM 0:00:48
48 Alex Kirsch (Lux) Trek-Segafredo
49 Nils Eekhoff (Ned) Team DSM 0:00:49
50 Pierre Latour (Fra) Total Direct Energie
51 Damien Touze (Fra) AG2R Citroën Team
52 Luke Durbridge (Aus) Team BikeExchange 0:00:50
53 Aurélien Paret Peintre (Fra) AG2R Citroën Team
54 Lucas Hamilton (Aus) Team BikeExchange
55 David Gaudu (Fra) Groupama-FDJ 0:00:52
56 Jack Haig (Aus) Bahrain Victorious
57 Pierre-Luc Périchon (Fra) Cofidis 0:00:53
58 Connor Swift (GBr) Team Arkea-Samsic 0:00:54
59 George Bennett (NZl) Jumbo-Visma
60 Sven Erik Bystrøm (Nor) UAE Team Emirates 0:00:55
61 Edward Theuns (Bel) Trek-Segafredo 0:00:56
62 Jonas Rutsch (Ger) EF Education-Nippo 0:00:57
63 David de la Cruz (Spa) UAE Team Emirates 0:00:58
64 Simon Geschke (Ger) Cofidis
65 John Degenkolb (Ger) Lotto Soudal
66 Anthony Perez (Fra) Cofidis 0:01:00
67 Anthony Turgis (Fra) Total Direct Energie
68 Ben O’Connor (Aus) AG2R Citroën Team 0:01:01
69 Philippe Gilbert (Bel) Lotto Soudal 0:01:02
70 Cees Bol (Ned) Team DSM
71 Jai Hindley (Aus) Team DSM
72 Rui Oliveira (Por) UAE Team Emirates
73 Sep Vanmarcke (Bel) Israel Start-up Nation
74 Jasper Stuyven (Bel) Trek-Segafredo 0:01:04
75 Julien Bernard (Fra) Trek-Segafredo 0:01:05
76 André Greipel (Ger) Israel Start-up Nation
77 Oscar Riesebeek (Ned) Alpecin-Fenix
78 Edvald Boasson Hagen (Nor) Total Direct Energie 0:01:06
79 Casper Pedersen (Den) Team DSM 0:01:08
80 Florian Senechal (Fra) Deceuninck-QuickStep 0:01:09
81 Clément Russo (Fra) Team Arkea-Samsic 0:01:10
82 Kenny Elissonde (Fra) Trek-Segafredo
83 Sebastian Mora Vedri (Spa) Movistar Team
84 Sam Oomen (Ned) Jumbo-Visma 0:01:11
85 Oliver Naesen (Bel) AG2R Citroën Team
86 Tim Declercq (Bel) Deceuninck-QuickStep
87 Stan Dewulf (Bel) AG2R Citroën Team 0:01:12
88 Gino Mäder (Swi) Bahrain Victorious 0:01:13
89 Fabio Aru (Ita) Team Qhubeka Assos
90 Warren Barguil (Fra) Team Arkea-Samsic 0:01:14
91 Rein Taaramäe (Est) Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux 0:01:15
92 Guillaume Martin (Fra) Cofidis 0:01:16
93 Heinrich Haussler (Aus) Bahrain Victorious
94 Johan Jacobs (Swi) Movistar Team
95 Sergio Henao Montoya (Col) Team Qhubeka Assos
96 Bryan Coquard (Fra) B&B Hotels p/b KTM 0:01:18
97 Lennard Hofstede (Ned) Jumbo-Visma
98 Michael Mørkøv (Den) Deceuninck-QuickStep 0:01:19
99 Harm Vanhoucke (Bel) Lotto Soudal 0:01:20
100 Danny van Poppel (Ned) Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux
101 Jacopo Mosca (Ita) Trek-Segafredo 0:01:23
102 Sam Bennett (Irl) Deceuninck-QuickStep 0:01:24
103 Marco Haller (Aut) Bahrain Victorious
104 Anthony Delaplace (Fra) Team Arkea-Samsic 0:01:25
105 Louis Vervaeke (Bel) Alpecin-Fenix
106 Rudy Barbier (Fra) Israel Start-up Nation 0:01:27
107 Maxime Bouet (Fra) Team Arkea-Samsic
108 Gregor Mühlberger (Aut) Movistar Team 0:01:28
109 Fabien Doubey (Fra) Total Direct Energie 0:01:29
110 Louis Meintjes (RSA) Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux 0:01:30
111 Jasper Philipsen (Bel) Alpecin-Fenix
112 Imanol Erviti (Spa) Movistar Team
113 Cesare Benedetti (Ita) Bora-Hansgrohe 0:01:31
114 Quentin Pacher (Fra) B&B Hotels p/b KTM 0:01:32
115 Jens Keukeleire (Bel) EF Education-Nippo
116 Giacomo Nizzolo (Ita) Team Qhubeka Assos
117 Boy van Poppel (Ned) Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux 0:01:33
118 Bruno Armirail (Fra) Groupama-FDJ
119 Arnaud Demare (Fra) Groupama-FDJ
120 Pascal Ackermann (Ger) Bora-Hansgrohe 0:01:34
121 Yukiya Arashiro (Jpn) Bahrain Victorious
122 Julien El Fares (Fra) EF Education-Nippo 0:01:35
123 Jorge Arcas (Spa) Movistar Team 0:01:36
124 Cyril Lemoine (Fra) B&B Hotels p/b KTM 0:01:37
125 Daniel McLay (GBr) Team Arkea-Samsic
126 Odd Christian Eiking (Nor) Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux 0:01:40
127 Dries De Bondt (Bel) Alpecin-Fenix 0:01:42
128 Ben Swift (GBr) Ineos Grenadiers
129 Scott Thwaites (GBr) Alpecin-Fenix 0:01:43
130 Alexander Kristoff (Nor) UAE Team Emirates
131 Daniel Arroyave Cañas (Col) EF Education-Nippo
132 Amund Grøndahl Jansen (Nor) Team BikeExchange 0:01:44
133 Jordi Meeus (Bel) Bora-Hansgrohe 0:01:45
134 Senne Leysen (Bel) Alpecin-Fenix 0:01:46
135 Sander Armée (Bel) Team Qhubeka Assos 0:01:47
136 Rick Zabel (Ger) Israel Start-up Nation
137 Cyril Barthe (Fra) B&B Hotels p/b KTM 0:01:50
138 Alexander Konychev (Ita) Team BikeExchange
139 José Rojas (Spa) Movistar Team 0:01:51
140 Piet Allegaert (Bel) Cofidis
141 Phil Bauhaus (Ger) Bahrain Victorious 0:01:53
142 Samuele Battistella (Ita) Astana-Premier Tech
143 Ignatas Konovalovas (Ltu) Groupama-FDJ 0:01:56
144 Michael Schwarzmann (Ger) Bora-Hansgrohe 0:01:57
145 Kaden Groves (Aus) Team BikeExchange
146 Dries Van Gestel (Bel) Total Direct Energie
147 Jonas Koch (Ger) Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux 0:01:58
148 Ramon Sinkeldam (Ned) Groupama-FDJ 0:02:03
149 Nacer Bouhanni (Fra) Team Arkea-Samsic
150 Christopher Lawless (GBr) Total Direct Energie 0:02:05
151 Kristian Sbaragli (Ita) Alpecin-Fenix 0:02:10
152 Jonathan Hivert (Fra) B&B Hotels p/b KTM 0:02:12
153 Cyril Gautier (Fra) B&B Hotels p/b KTM 0:02:13
154 Jérémy Lecroq (Fra) B&B Hotels p/b KTM 0:02:15
155 Taco van der Hoorn (Ned) Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux 0:02:16
156 Jelle Wallays (Bel) Cofidis 0:02:17
157 Jacopo Guarnieri (Ita) Groupama-FDJ 0:02:19
158 Matteo Pelucchi (Ita) Team Qhubeka Assos 0:02:27
159 Andrey Amador (CRc) Ineos Grenadiers 0:03:06

Klasyfikacja generalna po trzecim etapie:

1 Stefan Bissegger (Swi) EF Education-Nippo 8:37:11
2 Rémi Cavagna (Fra) Deceuninck-QuickStep
3 Primoz Roglic (Slo) Jumbo-Visma 0:00:06
4 Brandon McNulty (USA) UAE Team Emirates 0:00:09
5 Michael Matthews (Aus) Team BikeExchange
6 Søren Kragh Andersen (Den) Team DSM 0:00:10
7 Mads Pedersen (Den) Trek-Segafredo 0:00:12
8 Christophe Laporte (Fra) Cofidis 0:00:13
9 Dylan van Baarle (Ned) Ineos Grenadiers 0:00:14
10 Yves Lampaert (Bel) Deceuninck-QuickStep 0:00:15
11 Steven Kruijswijk (Ned) Jumbo-Visma 0:00:20
12 Ion Izagirre Insausti (Spa) Astana-Premier Tech 0:00:21
13 Maximilian Schachmann (Ger) Bora-Hansgrohe 0:00:22
14 Mattia Cattaneo (Ita) Deceuninck-QuickStep
15 Aleksandr Vlasov (Rus) Astana-Premier Tech
16 Dylan Teuns (Bel) Bahrain Victorious 0:00:24
17 Magnus Cort (Den) EF Education-Nippo 0:00:25
18 Jos van Emden (Ned) Jumbo-Visma
19 Omar Fraile Matarranz (Spa) Astana-Premier Tech
20 Felix Grossschartner (Aut) Bora-Hansgrohe 0:00:27
21 Matteo Jorgenson (USA) Movistar Team
22 Tony Martin (Ger) Jumbo-Visma
23 Maximilian Walscheid (Ger) Team Qhubeka Assos 0:00:29
24 Florian Vermeersch (Bel) Lotto Soudal
25 Matthias Brändle (Aut) Israel Start-up Nation 0:00:30
26 Thomas De Gendt (Bel) Lotto Soudal 0:00:31
27 Neilson Powless (USA) EF Education-Nippo 0:00:32
28 Victor Campenaerts (Bel) Team Qhubeka Assos
29 Alexey Lutsenko (Kaz) Astana-Premier Tech
30 Laurens De Plus (Bel) Ineos Grenadiers 0:00:35
31 Luis Leon Sanchez (Spa) Astana-Premier Tech 0:00:38
32 Alex Edmondson (Aus) Team BikeExchange
33 Bob Jungels (Lux) AG2R Citroën Team
34 Matteo Sobrero (Ita) Astana-Premier Tech 0:00:39
35 Nils Politt (Ger) Bora-Hansgrohe 0:00:40
36 Stefano Oldani (Ita) Lotto Soudal 0:00:41
37 Rui Costa (Por) UAE Team Emirates 0:00:43
38 Tao Geoghegan Hart (GBr) Ineos Grenadiers 0:00:44
39 Kobe Goossens (Bel) Lotto Soudal 0:00:45
40 Krists Neilands (Lat) Israel Start-up Nation
41 Tiesj Benoot (Bel) Team DSM 0:00:46
42 Dorian Godon (Fra) AG2R Citroën Team
43 Matteo Trentin (Ita) UAE Team Emirates 0:00:47
44 Nils Eekhoff (Ned) Team DSM 0:00:49
45 Pierre Latour (Fra) Total Direct Energie
46 Damien Touze (Fra) AG2R Citroën Team
47 Aurélien Paret Peintre (Fra) AG2R Citroën Team 0:00:50
48 Lucas Hamilton (Aus) Team BikeExchange
49 David Gaudu (Fra) Groupama-FDJ 0:00:52
50 Cees Bol (Ned) Team DSM
51 Jack Haig (Aus) Bahrain Victorious
52 Pierre-Luc Périchon (Fra) Cofidis 0:00:53
53 Connor Swift (GBr) Team Arkea-Samsic 0:00:54
54 George Bennett (NZl) Jumbo-Visma
55 Sven Erik Bystrøm (Nor) UAE Team Emirates 0:00:55
56 Edward Theuns (Bel) Trek-Segafredo 0:00:56
57 David de la Cruz (Spa) UAE Team Emirates 0:00:58
58 Simon Geschke (Ger) Cofidis
59 John Degenkolb (Ger) Lotto Soudal
60 Anthony Perez (Fra) Cofidis 0:01:00
61 Anthony Turgis (Fra) Total Direct Energie
62 Ben O’Connor (Aus) AG2R Citroën Team 0:01:01
63 Philippe Gilbert (Bel) Lotto Soudal 0:01:02
64 André Greipel (Ger) Israel Start-up Nation
65 Jai Hindley (Aus) Team DSM
66 Rui Oliveira (Por) UAE Team Emirates
67 Jasper Stuyven (Bel) Trek-Segafredo 0:01:03
68 Julien Bernard (Fra) Trek-Segafredo 0:01:05
69 Edvald Boasson Hagen (Nor) Total Direct Energie 0:01:06
70 Casper Pedersen (Den) Team DSM 0:01:08
71 Florian Senechal (Fra) Deceuninck-QuickStep 0:01:09
72 Clément Russo (Fra) Team Arkea-Samsic 0:01:10
73 Kenny Elissonde (Fra) Trek-Segafredo
74 Sebastian Mora Vedri (Spa) Movistar Team
75 Sam Oomen (Ned) Jumbo-Visma 0:01:11
76 Oliver Naesen (Bel) AG2R Citroën Team
77 Stan Dewulf (Bel) AG2R Citroën Team 0:01:12
78 Gino Mäder (Swi) Bahrain Victorious 0:01:13
79 Fabio Aru (Ita) Team Qhubeka Assos
80 Sam Bennett (Irl) Deceuninck-QuickStep 0:01:14
81 Warren Barguil (Fra) Team Arkea-Samsic
82 Rein Taaramäe (Est) Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux 0:01:15
83 Guillaume Martin (Fra) Cofidis 0:01:16
84 Johan Jacobs (Swi) Movistar Team
85 Sergio Henao Montoya (Col) Team Qhubeka Assos
86 Miles Scotson (Aus) Groupama-FDJ 0:01:17
87 Bryan Coquard (Fra) B&B Hotels p/b KTM 0:01:18
88 Lennard Hofstede (Ned) Jumbo-Visma
89 Michael Mørkøv (Den) Deceuninck-QuickStep 0:01:19
90 Harm Vanhoucke (Bel) Lotto Soudal 0:01:20
91 Jacopo Mosca (Ita) Trek-Segafredo 0:01:23
92 Anthony Delaplace (Fra) Team Arkea-Samsic 0:01:25
93 Louis Vervaeke (Bel) Alpecin-Fenix
94 Rudy Barbier (Fra) Israel Start-up Nation 0:01:27
95 Arnaud Demare (Fra) Groupama-FDJ
96 Louis Meintjes (RSA) Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux 0:01:30
97 Jasper Philipsen (Bel) Alpecin-Fenix
98 Imanol Erviti (Spa) Movistar Team
99 Quentin Pacher (Fra) B&B Hotels p/b KTM 0:01:32
100 Giacomo Nizzolo (Ita) Team Qhubeka Assos
101 Patrick Bevin (NZl) Israel Start-up Nation 0:01:33
102 Bruno Armirail (Fra) Groupama-FDJ
103 Pascal Ackermann (Ger) Bora-Hansgrohe 0:01:34
104 Yukiya Arashiro (Jpn) Bahrain Victorious
105 Julien El Fares (Fra) EF Education-Nippo 0:01:35
106 Jorge Arcas (Spa) Movistar Team 0:01:36
107 Cyril Lemoine (Fra) B&B Hotels p/b KTM 0:01:37
108 Daniel McLay (GBr) Team Arkea-Samsic
109 Odd Christian Eiking (Nor) Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux 0:01:40
110 Ben Swift (GBr) Ineos Grenadiers 0:01:41
111 Dries De Bondt (Bel) Alpecin-Fenix 0:01:42
112 Scott Thwaites (GBr) Alpecin-Fenix 0:01:43
113 Alexander Kristoff (Nor) UAE Team Emirates
114 Amund Grøndahl Jansen (Nor) Team BikeExchange 0:01:44
115 Jordi Meeus (Bel) Bora-Hansgrohe 0:01:45
116 Tim Declercq (Bel) Deceuninck-QuickStep
117 Sander Armée (Bel) Team Qhubeka Assos 0:01:47
118 Rick Zabel (Ger) Israel Start-up Nation
119 Gregor Mühlberger (Aut) Movistar Team 0:01:48
120 Cyril Barthe (Fra) B&B Hotels p/b KTM 0:01:50
121 Alexander Konychev (Ita) Team BikeExchange
122 José Rojas (Spa) Movistar Team 0:01:51
123 Piet Allegaert (Bel) Cofidis
124 Phil Bauhaus (Ger) Bahrain Victorious 0:01:53
125 Samuele Battistella (Ita) Astana-Premier Tech
126 Jasha Sütterlin (Ger) Team DSM 0:01:55
127 Michael Schwarzmann (Ger) Bora-Hansgrohe 0:01:57
128 Dries Van Gestel (Bel) Total Direct Energie
129 Jonas Koch (Ger) Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux 0:01:58
130 Ramon Sinkeldam (Ned) Groupama-FDJ 0:02:03
131 Nacer Bouhanni (Fra) Team Arkea-Samsic
132 Luke Durbridge (Aus) Team BikeExchange 0:02:09
133 Kristian Sbaragli (Ita) Alpecin-Fenix 0:02:10
134 Cyril Gautier (Fra) B&B Hotels p/b KTM 0:02:13
135 Jelle Wallays (Bel) Cofidis 0:02:17
136 Jacopo Guarnieri (Ita) Groupama-FDJ 0:02:19
137 Senne Leysen (Bel) Alpecin-Fenix 0:02:20
138 Sep Vanmarcke (Bel) Israel Start-up Nation 0:02:21
139 Oscar Riesebeek (Ned) Alpecin-Fenix 0:02:34
140 Jonathan Hivert (Fra) B&B Hotels p/b KTM 0:02:46
141 Jens Keukeleire (Bel) EF Education-Nippo 0:02:51
142 Rohan Dennis (Aus) Ineos Grenadiers
143 Heinrich Haussler (Aus) Bahrain Victorious 0:02:59
144 Alex Kirsch (Lux) Trek-Segafredo 0:03:05
145 Andrey Amador (CRc) Ineos Grenadiers 0:03:06
146 Marco Haller (Aut) Bahrain Victorious 0:03:07
147 Cesare Benedetti (Ita) Bora-Hansgrohe 0:03:54
148 Ignatas Konovalovas (Ltu) Groupama-FDJ 0:05:38
149 Daniel Arroyave Cañas (Col) EF Education-Nippo 0:07:43
150 Jonas Rutsch (Ger) EF Education-Nippo 0:07:51
151 Fabien Doubey (Fra) Total Direct Energie 0:08:20
152 Danny van Poppel (Ned) Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux 0:08:50
153 Boy van Poppel (Ned) Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux 0:09:03
154 Jérémy Lecroq (Fra) B&B Hotels p/b KTM 0:09:09
155 Taco van der Hoorn (Ned) Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux 0:09:46
156 Matteo Pelucchi (Ita) Team Qhubeka Assos 0:11:05
157 Kaden Groves (Aus) Team BikeExchange 0:11:47
158 Maxime Bouet (Fra) Team Arkea-Samsic 0:15:27
159 Christopher Lawless (GBr) Total Direct Energie 0:16:05
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments