Zapraszamy do oglądania i słuchania najnowszego odcinka podcastu @naszosietv, w którym dyskutowaliśmy o bezpieczeństwie na drogach. To bardzo gorący, kontrowersyjny, ale przede wszystkim ważny temat! 

Tematem drugiego odcinka podcastu @naszosietv jest bezpieczeństwo na drogach. Grzegorz Wer, Dawid Gruntkowski i Marta Wiśniewska, którzy poruszają się po drogach zarówno na dwóch, jak i na czterech kołach zastanawiali się między innymi nad tym, czy rowerzysta na drodze jest bezpieczny oraz co zrobić, aby warunki na szosach poprawić.

Od kilku lat na drogach wydarza się wiele poważnych oraz niestety także śmiertelnych wypadków z udziałem rowerzystów. W większości przypadków winni byli kierowcy, ale prowadząc dyskusję o bezpieczeństwie chcieliśmy zwrócić uwagę na to, że wszyscy użytkownicy ruchu drogowego mają swoje prawa i obowiązki. Zapraszamy Was do dyskusji w komentarzach pod filmem i do podzielenia się swoimi doświadczeniami.

Przypominamy o subskrypcji naszego kanału w serwisie YouTube – zachęcamy do tego, ponieważ wówczas będą Państwo na bieżąco z naszymi nowymi materiałami, a będzie ich tam coraz więcej! KLIKNIJ TUTAJ

Poprzedni artykułAndré Greipel planuje start w wyścigu Giro d’Italia 2021
Następny artykułGwiazdorska obsada Tour of the Alps 2021
Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie. W kolarstwie szosowym urzeka ją estetyka tej dyscypliny stojąca w opozycji do cierpienia. Amatorsko jeździ na rowerze górskim i szosowym, przejeżdżając kilka tysięcy kilometrów rocznie.
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments