fot. Telco,m – On Clima – Oses

Dwaj 18-letni zawodnicy, którzy dotychczas ścigali się w barwach krakowskiego zespołu WLKS Krakus bbc CZAJA w przyszłym sezonie dołączą do ekipy Telco,m – On Clima – Oses.

Kacper Krawiec i Kacper Smreczek podpisali roczne kontrakty z hiszpańską drużyną Telco,m – On Clima – Oses. Obaj zawodnicy dobrze radzą sobie w ciężkim terenie, a także w indywidualnej jeździe na czas. W tym sezonie między innymi meldowali się w czołowych dziesiątkach wyścigów z cyklu Pucharu Polski, a także zajmowali wysokie miejsca na etapach XXXVIII Wyścigu Kolarskiego Juniorów – Dobczyce 2020.

W barwach ekipy Telco,m – On Clima – Oses w przeszłości ścigało się wielu polskich zawodników. W tym gronie znaleźli się między innymi jeżdżący aktualnie na poziomie kontynentalnym Piotr Brożyna, Jakub Kaczmarek czy Karol Domagalski.

Hiszpańska drużyna „wychowała” między innymi Martiego Vigo – byłego narciarza biegowego, który w 2018 roku brał udział w Zimowych Igrzyskach Olimpijskich w Pjongczangu, a niedawno podpisał trzyletni kontrakt z Androni Giocattoli – Sidermec, ekipą ProTeam.

 

Poprzedni artykułTour of the Alps zwiększy środki bezpieczeństwa
Następny artykułMartí Vigo – hiszpański Primož Roglič [sylwetka]
Szukam ciekawych historii w wyścigach, które większość uważa za nieciekawe.
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments