fot. Warszawski Klub Kolarski

Dominik Górak (CCC Development Team) w przyszłym sezonie dołączy do włoskiej ekipy trzeciej dywizji General Store Essegibi-F.lli Curia.

Dominik Górak, który ostatni rok spędził w ekipie CCC Development podpisał kontrakt z General Store Essegibi-F.lli Curia. Największym sukcesem kolarza „Pomarańczowych” jest zwycięstwo w indywidualnej jeździe na czas juniorów na mistrzostwach Polski. Górak był też najlepszy w Górskich Szosowych Mistrzostwach Polski w tej samej kategorii.

W tym sezonie Dominik Górak zajął siódmą pozycję w Grand Prix Doliny Baryczy – Żmigród, a wraz z drużyną CCC Development Team był drugi na etapie drużynowej jazdy na czas w Giro della Regione Friuli Venezia Giulia.

Cieszę się, że dołączyłem do General Store Essegibi-F.lli Curia i nie mogę doczekać się startu nowej przygody. Drużyna w poprzednich sezonach osiągnęła wiele świetnych wyników w Giro d’Italia U23 i we włoskich klasykach, co pokazuje jej ogromną wartość. Moim celem na rok 2021 jest rozwój w kierunku zostania bardziej wszechstronnym zawodnikiem. Mam nadzieję, że będę miał okazję się pokazać i osiągnąć dobre wyniki dla mnie i oczywiście dla ekipy

– mówił Dominik Górak w oficjalnym komunikacie ekipy.

Poprzedni artykułAdrian i Norbert Banaszkowie na dłużej w ekipie Mazowsze Serce Polski Cycling Team
Następny artykułMiguel Angel Lopez przechodzi do Movistar Team
Szukam ciekawych historii w wyścigach, które większość uważa za nieciekawe.
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments