fot. INEOS Grenadiers

Tao Geoghegan Hart w trakcie Giro d’Italia założył się ze swoim bratem, że jeśli wygra klasyfikację generalną wyścigu, kupi mu samochód. Wczoraj na swoim profilu na Instagramie opublikował post, z którego wynika, że dotrzymał słowa.

Brytyjczyk z ekipy INEOS Grenadiers w tym tygodniu w siedzibie Pinarello w Londynie odebrał spersonalizowany rower z okazji zwycięstwa w Giro d’Italia. Tao Geoghegan Hart opowiedział wtedy o zakładzie ze swoim bratem. Brytyjczyk przed rozpoczęciem trzeciego tygodnia La Corsa Rosa powiedział mu, że kupi mu samochód, jeśli wygra wyścig, w co nie wierzył.

Jak wiemy, Tao Geoghegan Hart w trzecim tygodniu triumfował na dwóch etapach – w Piancavallo i Sestriere i przed finałowym odcinkiem indywidualnej jazdy na czas w Mediolanie miał taki sam czas, jak Jay Hindey z Team Sunweb. Kolarz INEOS Grenadiers zdołał pokonać Australijczyka w czasówce i sięgnął po zwycięstwo w klasyfikacji generalnej Giro d’Italia.

Jak zapowiedział w trakcie wyścigu, tak zrobił. Wczoraj triumfator tegorocznego Giro d’Italia opublikował na swoim profilu na Instagramie zdjęcie z bratem i jego nowym samochodem.