Fot. © Deceuninck - Quick-Step - ©Wout Beel

Aktualny mistrz świata Julian Alaphilippe (Deceuninck-Quick Step), po raz pierwszy po zdobyciu tęczowej koszulki, wystartuje w niedzielnym klasyku Liege – Bastogne – Liege. Firma Specialized, która sponsoruje belgijską ekipę, przygotowała z tej okazji rower w specjalnym malowaniu.


Szczegóły dotyczące nowego Tarmaca SL7 > tutaj

Specialized Tarmac SL7 Macieja Bodnara > tutaj


Rower, na którym Alaphilippe zdobył tytuł mistrza świata to Specialized Tarmac SL7. Francuz nie kryje zadowolenia z otrzymania nowego sprzętu w wyjątkowym, tęczowym malowaniu:

„Jestem szczęśliwy, że mogę wrócić do ścigania po zdobyciu tytułu mistrza świata, ale fakt, że dostałem ten rower, jest wielką niespodzianką. Z przyjemnością będę na nim jeździł cały rok, starając się odnieść jak najwięcej zwycięstw. Rower jest piękny, do tego te wszystkie osobiste akcenty. Chcę podziękować firmie Specialized za to, że wykonali niesamowitą robotę”

Z kolei Scott Jackson, dyrektor ds. marketingu sportowego w firmie Specialized powiedział:

„Osiągnęliśmy tak wiele wspaniałych sukcesów podczas naszej długoletniej współpracy przy opracowywaniu rowerów i sprzętu z firmą Deceuninck – Quick-Step, ale ten jest wyjątkowy. Oglądanie Juliana jak walczył na trasie mistrzostw świata, w tak zróżnicowanym terenie, dowiodło że nowy Tarmac SL7 to rower, który wygrywa z wszystkimi. Jesteśmy bardzo dumni z Juliana i całego zespołu i cieszymy się, że będzie się ścigał na modelu Tarmac SL7 w koszulce mistrza świata”

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments