fot. Tirreno-Adriatico

Pascal Ackermann (BORA – hansgrohe) wygrał drugi etap Tirreno-Adriatico i pozostał liderem klasyfikacji generalnej wyścigu.

Drugi odcinek “wyścigu Dwóch Mórz” liczył sobie 201-kilometrów i prowadził z Camaiore do Follonici. Na trasie znalazł się tylko jeden kategoryzowany podjazd Castellina Marittima (4,9 km, śr. 4,3%), przed półmetkiem etapu. Tym samym podobnie, jak wczoraj o zwycięstwo powinni walczyć sprinterzy.

Tuż po starcie wyścigu na czele pojawiła się ucieczka. W jej składzie znaleźli się: Geoffrey Bouchard (AG2R La Mondiale), Nicola Bagioli (Androni-Giocatolli Sidermec), Umberto Orsini (Bardiani), Marco Canola (Gazprom-Rusvelo), Edoardo Zardini (Vini Zabù – KTM). Po przebyciu około 35-kilometrów z akcji zrezygnował Bouchard i powrócił do peletonu. W tym momencie przewaga uciekającej czwórki nad peletonem wynosiła nieco ponad 5 minut.

Grupa zasadnicza była głównie prowadzona przez ekipę lidera Pascala Ackermanna, czyli drużynę BORA – hansgrohe, w składzie, której w wyścigu jadą: Maciej Bodnar, Paweł Poljański i Rafał Majka. Dlatego też przewaga harcowników na 100-kilometrów przed metą wynosiła około trzech minut. Po finiszu na jedynej na dzisiejszym etapie premii górskiej na peleton postanowił poczekać Marco Canola. Na czele pozostała już tylko trójka zawodników. Końcowe 50-kilometrów przed metą uciekinierzy rozpoczęli z przewagą już zaledwie 45 sekund nad peletonem prowadzonym przez Macieja Bodnara.

Z harcowników najdłużej na czele ostał się Umberto Orsini. Niestety Włoch, tak jak wcześniej jego koledzy z ucieczki został pochłonięty przez peleton 15-kilometrów przed finiszem. Kolejny atak na 5-kilometrów przed metą przeprowadził kolarz Jumbo-Visma Paul Martens. Jednak chwilę później Niemiec powrócił do rozpędzonej grupy. O rozstrzygnięciach na drugim etapie zdecydował masowy sprint. Pierwszy linię mety przekroczył Pascal Ackermann. Niemiec “o włos” wyprzedził po raz kolejny drugiego Fernando Gavirię (UAE Team Emirates). Na ostatniej lokacie na podium zafiniszował rodak Ackermanna Rick Zabel (Israel Start-Up Nation).

Wyniki drugiego etapu:

1 Pascal Ackermann (Ger) Bora-Hansgrohe 5:01:53
2 Fernando Gaviria Rendon (Col) UAE Team Emirates
3 Rick Zabel (Ger) Israel Start-Up Nation
4 Davide Ballerini (Ita) Deceuninck-Quickstep
5 Tim Merlier (Bel) Alpecin-Fenix
6 Davide Cimolai (Ita) Israel Start-Up Nation
7 Lorrenzo Manzin (Fra) Total Direct Energie
8 Luca Pacioni (Ita) Androni Giocattoli-Sidermec
9 Florian Vermeersch (Bel) Lotto Soudal
10 Mike Teunissen (Ned) Team Jumbo-Visma
11 Imerio Cima (Ita) Gazprom-Rusvelo
12 Magnus Cort Nielsen (Den) EF Pro Cycling
13 Carlos Barbero (Spa) NTT Pro Cycling
14 Alberto Dainese (Ita) Team Sunweb
15 Florian Senechal (Fra) Deceuninck-Quickstep
16 Silvan Dillier (Swi) AG2R la Mondiale
17 Nikolas Maes (Bel) Lotto Soudal
18 Jonas Rickaert (Bel) Alpecin-Fenix
19 Michael Matthews (Aus) Team Sunweb
20 Piet Allegaert (Bel) Cofidis
21 Albert Torres Barcelo (Spa) Movistar Team
22 Geraint Thomas (GBr) Ineos Grenadiers
23 Tanel Kangert (Est) EF Pro Cycling
24 Enrico Gasparotto (Swi) NTT Pro Cycling
25 Maximiliano Ariel Richeze (Arg) UAE Team Emirates
26 Mathias Frank (Swi) AG2R la Mondiale
27 Rafał Majka (Pol) Bora-Hansgrohe
28 Romain Seigle (Fra) Groupama-FDJ
29 Wilco Kelderman (Ned) Team Sunweb
30 Ruben Guerreiro (Por) EF Pro Cycling
31 Sam Oomen (Ned) Team Sunweb
32 Łukasz Wiśniowski (Pol) CCC Team
33 Paweł Poljański (Pol) Bora-Hansgrohe
34 Vincenzo Nibali (Ita) Trek-Segafredo
35 Christoph Pfingsten (Ger) Team Jumbo-Visma
36 Pascal Eenkhoorn (Ned) Team Jumbo-Visma
37 Kristian Sbaragli (Ita) Alpecin-Fenix
38 Michael Woods (Can) EF Pro Cycling
39 Rui Costa (Por) UAE Team Emirates
40 Andrea Vendrame (Ita) AG2R la Mondiale
41 Georg Zimmermann (Ger) CCC Team
42 Riccardo Stacchiotti (Ita) Vini Zabu’ KTM
43 Michael Hepburn (Aus) Mitchelton-Scott
44 Carl Fredrik Hagen (Nor) Lotto Soudal
45 Davide Gabburo (Ita) Androni Giocattoli-Sidermec
46 Victor De la Parte (Spa) CCC Team
47 Jai Hindley (Aus) Team Sunweb
48 Simon Yates (GBr) Mitchelton-Scott
49 Jan Tratnik (Slo) Bahrain McLaren
50 Fausto Masnada (Ita) Deceuninck-Quickstep
51 Jack Haig (Aus) Mitchelton-Scott
52 Lucas Hamilton (Aus) Mitchelton-Scott
53 Stefano Oldani (Ita) Lotto Soudal
54 Giovanni Carboni (Ita) Bardiani CSF Faizane’
55 Patrick Konrad (Aut) Bora-Hansgrohe
56 Ivan Garcia Cortina (Spa) Bahrain McLaren
57 Giovanni Lonardi (Ita) Bardiani CSF Faizane’
58 Timo Roosen (Ned) Team Jumbo-Visma
59 Edoardo Affini (Ita) Mitchelton-Scott
60 Bert Van Lerberghe (Bel) Deceuninck-Quickstep
61 Koen De Kort (Ned) Trek-Segafredo
62 Szymon Sajnok (Pol) CCC Team
63 Christopher Hamilton (Aus) Team Sunweb
64 Benjamin Thomas (Fra) Groupama-FDJ
65 Josip Rumac (Cro) Androni Giocattoli-Sidermec
66 Lawson Craddock (USA) EF Pro Cycling
67 Ivan Rovny (Rus) Gazprom-Rusvelo
68 Sergio Luis Henao Montoya (Col) UAE Team Emirates
69 Mathieu Van der Poel (Ned) Alpecin-Fenix
70 Denis Nekrasov (Rus) Gazprom-Rusvelo
71 Julien Vermote (Bel) Cofidis
72 Aleksandr Vlasov (Rus) Astana Pro Team
73 Jos Van Emden (Ned) Team Jumbo-Visma
74 Fabio Felline (Ita) Astana Pro Team
75 Dylan Teuns (Bel) Bahrain McLaren
76 Heinrich Haussler (Aus) Bahrain McLaren
77 Luca Wackermann (Ita) Vini Zabu’ KTM
78 Simone Velasco (Ita) Gazprom-Rusvelo
79 Matteo Jorgenson (USA) Movistar Team
80 James Knox (GBr) Deceuninck-Quickstep
81 Rein Taaramäe (Est) Total Direct Energie
82 Eduardo Sepulveda (Arg) Movistar Team
83 Amanuel Gebreigzabhier (Eri) NTT Pro Cycling
84 Simon Pellaud (Swi) Androni Giocattoli-Sidermec
85 Jhonatan Restrepo Valencia (Col) Androni Giocattoli-Sidermec
86 Louis Vervaeke (Bel) Alpecin-Fenix
87 Alex Dowsett (GBr) Israel Start-Up Nation
88 Dries Van Gestel (Bel) Total Direct Energie
89 Cameron Meyer (Aus) Mitchelton-Scott
90 Olivier Le Gac (Fra) Groupama-FDJ
91 Attilio Viviani (Ita) Cofidis
92 Jakob Fuglsang (Den) Astana Pro Team
93 Aleksei Rybalkin (Rus) Gazprom-Rusvelo
94 Gianluca Brambilla (Ita) Trek-Segafredo
95 Fabio Mazzucco (Ita) Bardiani CSF Faizane’
96 Davide Villella (Ita) Movistar Team
97 Louis Meintjes (RSA) NTT Pro Cycling
98 Anthony Roux (Fra) Groupama-FDJ
99 Jaakko Hanninen (Fin) AG2R la Mondiale
100 Simon Clarke (Aus) EF Pro Cycling
101 Martijn Tusveld (Ned) Team Sunweb
102 Marco Frapporti (Ita) Vini Zabu’ KTM
103 William Barta (USA) CCC Team
104 Alex Aranburu Deba (Spa) Astana Pro Team
105 Rüdiger Selig (Ger) Bora-Hansgrohe
106 Edward Dunbar (Irl) Ineos Grenadiers
107 Guy Sagiv (Isr) Israel Start-Up Nation
108 Oscar Rodriguez Garaicoechea (Spa) Astana Pro Team
109 Jonathan Caicedo (Ecu) EF Pro Cycling
110 Hermann Pernsteiner (Aut) Bahrain McLaren
111 Nicola Bagioli (Ita) Androni Giocattoli-Sidermec
112 Maarten Wynants (Bel) Team Jumbo-Visma
113 Hector Carretero (Spa) Movistar Team
114 Geoffrey Bouchard (Fra) AG2R la Mondiale
115 Brent Bookwalter (USA) Mitchelton-Scott
116 Pieter Weening (Ned) Trek-Segafredo
117 Benjamin Dyball (Aus) NTT Pro Cycling
118 Lawrence Warbasse (USA) AG2R la Mondiale
119 Juan Diego Alba Bolivar (Col) Movistar Team
120 Bruno Armirail (Fra) Groupama-FDJ
121 Nathan Van Hooydonck (Bel) CCC Team
122 Niki Terpstra (Ned) Total Direct Energie
123 Sergio Samitier Samitier (Spa) Movistar Team
124 Daniel Savini (Ita) Bardiani CSF Faizane’
125 Matteo Fabbro (Ita) Bora-Hansgrohe
126 Daniel Navarro Garcia (Spa) Israel Start-Up Nation
127 Manuele Boaro (Ita) Astana Pro Team
128 Yuriy Natarov (Kaz) Astana Pro Team
129 Julien Bernard (Fra) Trek-Segafredo
130 Kilian Frankiny (Swi) Groupama-FDJ
131 Giovanni Visconti (Ita) Vini Zabu’ KTM
132 Tao Geoghegan Hart (GBr) Ineos Grenadiers
133 Kobe Goossens (Bel) Lotto Soudal
134 Matthew Holmes (GBr) Lotto Soudal
135 Veljko Stojnic (Srb) Vini Zabu’ KTM
136 Antonio Nibali (Ita) Trek-Segafredo
137 Samuele Battistella (Ita) NTT Pro Cycling
138 Chris Froome (GBr) Ineos Grenadiers
139 Salvatore Puccio (Ita) Ineos Grenadiers
140 Aleksandr Riabushenko (Blr) UAE Team Emirates
141 Mark Padun (Ukr) Bahrain McLaren
142 Julien Simon (Fra) Total Direct Energie
143 Filippo Ganna (Ita) Ineos Grenadiers
144 James Mitri (NZl) Vini Zabu’ KTM
145 Francesco Romano (Ita) Bardiani CSF Faizane’
146 Pavel Kochetkov (Rus) CCC Team
147 Paul Martens (Ger) Team Jumbo-Visma
148 Alessandro Tonelli (Ita) Bardiani CSF Faizane’
149 Igor Boev (Rus) Gazprom-Rusvelo
150 Fabio Sabatini (Ita) Cofidis
151 Tobias Ludvigsson (Swe) Groupama-FDJ 0:00:30
152 Alexander Cataford (Can) Israel Start-Up Nation
153 Adam Hansen (Aus) Lotto Soudal
154 Alex Kirsch (Lux) Trek-Segafredo 0:00:35
155 Kenneth Vanbilsen (Bel) Cofidis 0:00:53
156 Juan Sebastian Molano Benavides (Col) UAE Team Emirates
157 Marco Canola (Ita) Gazprom-Rusvelo 0:00:55
158 Adrien Petit (Fra) Total Direct Energie 0:01:04
159 Iljo Keisse (Bel) Deceuninck-Quickstep 0:01:09
160 Axel Domont (Fra) AG2R la Mondiale 0:01:40
161 Victor Campenaerts (Bel) NTT Pro Cycling 0:01:49
162 Matthias Brändle (Aut) Israel Start-Up Nation
163 Dimitri Claeys (Bel) Cofidis 0:01:56
164 Nathan Haas (Aus) Cofidis 0:02:01
165 Stijn Steels (Bel) Deceuninck-Quickstep 0:02:41
166 Rohan Dennis (Aus) Ineos Grenadiers 0:04:05
167 Otto Vergaerde (Bel) Alpecin-Fenix 0:04:28
168 Dries De Bondt (Bel) Alpecin-Fenix
169 Phil Bauhaus (Ger) Bahrain McLaren
170 Mikkel Bjerg (Den) UAE Team Emirates 0:05:46
171 Jonathan Hivert (Fra) Total Direct Energie 0:06:42
172 Edoardo Zardini (Ita) Vini Zabu’ KTM
173 Maciej Bodnar (Pol) Bora-Hansgrohe
174 Umberto Orsini (Ita) Bardiani CSF Faizane’

Klasyfikacja generalna:

1 Pascal Ackermann (Ger) Bora-Hansgrohe 7:59:28
2 Fernando Gaviria Rendon (Col) UAE Team Emirates 0:00:08
3 Magnus Cort Nielsen (Den) EF Pro Cycling 0:00:16
4 Rick Zabel (Ger) Israel Start-Up Nation
5 Nicola Bagioli (Ita) Androni Giocattoli-Sidermec 0:00:17
6 Paul Martens (Ger) Team Jumbo-Visma
7 Simon Pellaud (Swi) Androni Giocattoli-Sidermec 0:00:18
8 Michael Matthews (Aus) Team Sunweb 0:00:19
9 Davide Cimolai (Ita) Israel Start-Up Nation 0:00:20
10 Lorrenzo Manzin (Fra) Total Direct Energie
11 Jonas Rickaert (Bel) Alpecin-Fenix
12 Imerio Cima (Ita) Gazprom-Rusvelo
13 Silvan Dillier (Swi) AG2R la Mondiale
14 Piet Allegaert (Bel) Cofidis
15 Florian Senechal (Fra) Deceuninck-Quickstep
16 Romain Seigle (Fra) Groupama-FDJ
17 Albert Torres Barcelo (Spa) Movistar Team
18 Luca Pacioni (Ita) Androni Giocattoli-Sidermec
19 Pascal Eenkhoorn (Ned) Team Jumbo-Visma
20 Andrea Vendrame (Ita) AG2R la Mondiale
21 Christoph Pfingsten (Ger) Team Jumbo-Visma
22 Geraint Thomas (GBr) Ineos Grenadiers
23 Sam Oomen (Ned) Team Sunweb
24 Szymon Sajnok (Pol) CCC Team
25 Giovanni Lonardi (Ita) Bardiani CSF Faizane’
26 Georg Zimmermann (Ger) CCC Team
27 Bert Van Lerberghe (Bel) Deceuninck-Quickstep
28 Riccardo Stacchiotti (Ita) Vini Zabu’ KTM
29 Patrick Konrad (Aut) Bora-Hansgrohe
30 Mathias Frank (Swi) AG2R la Mondiale
31 Ruben Guerreiro (Por) EF Pro Cycling
32 Łukasz Wiśniowski (Pol) CCC Team
33 Mathieu Van der Poel (Ned) Alpecin-Fenix
34 Mike Teunissen (Ned) Team Jumbo-Visma
35 Victor De la Parte (Spa) CCC Team
36 Lawson Craddock (USA) EF Pro Cycling
37 Sergio Luis Henao Montoya (Col) UAE Team Emirates
38 Fausto Masnada (Ita) Deceuninck-Quickstep
39 Davide Gabburo (Ita) Androni Giocattoli-Sidermec
40 Amanuel Gebreigzabhier (Eri) NTT Pro Cycling
41 Josip Rumac (Cro) Androni Giocattoli-Sidermec
42 Luca Wackermann (Ita) Vini Zabu’ KTM
43 Matteo Jorgenson (USA) Movistar Team
44 Wilco Kelderman (Ned) Team Sunweb
45 Vincenzo Nibali (Ita) Trek-Segafredo
46 Kristian Sbaragli (Ita) Alpecin-Fenix
47 Rui Costa (Por) UAE Team Emirates
48 Michael Hepburn (Aus) Mitchelton-Scott
49 Jack Haig (Aus) Mitchelton-Scott
50 Benjamin Thomas (Fra) Groupama-FDJ
51 Rafał Majka (Pol) Bora-Hansgrohe
52 Dylan Teuns (Bel) Bahrain McLaren
53 Rüdiger Selig (Ger) Bora-Hansgrohe
54 Carl Fredrik Hagen (Nor) Lotto Soudal
55 Jai Hindley (Aus) Team Sunweb
56 Ivan Garcia Cortina (Spa) Bahrain McLaren
57 Koen De Kort (Ned) Trek-Segafredo
58 Jonathan Caicedo (Ecu) EF Pro Cycling
59 Simon Yates (GBr) Mitchelton-Scott
60 Giovanni Carboni (Ita) Bardiani CSF Faizane’
61 Tanel Kangert (Est) EF Pro Cycling
62 Ivan Rovny (Rus) Gazprom-Rusvelo
63 Lucas Hamilton (Aus) Mitchelton-Scott
64 Denis Nekrasov (Rus) Gazprom-Rusvelo
65 Enrico Gasparotto (Swi) NTT Pro Cycling
66 Simon Clarke (Aus) EF Pro Cycling
67 Marco Frapporti (Ita) Vini Zabu’ KTM
68 Aleksandr Vlasov (Rus) Astana Pro Team
69 Edoardo Affini (Ita) Mitchelton-Scott
70 Louis Meintjes (RSA) NTT Pro Cycling
71 Jaakko Hanninen (Fin) AG2R la Mondiale
72 Michael Woods (Can) EF Pro Cycling
73 Daniel Savini (Ita) Bardiani CSF Faizane’
74 Aleksei Rybalkin (Rus) Gazprom-Rusvelo
75 Hermann Pernsteiner (Aut) Bahrain McLaren
76 Nikolas Maes (Bel) Lotto Soudal
77 Stefano Oldani (Ita) Lotto Soudal
78 William Barta (USA) CCC Team
79 Simone Velasco (Ita) Gazprom-Rusvelo
80 Tim Merlier (Bel) Alpecin-Fenix
81 Bruno Armirail (Fra) Groupama-FDJ
82 Carlos Barbero (Spa) NTT Pro Cycling
83 Davide Ballerini (Ita) Deceuninck-Quickstep
84 Manuele Boaro (Ita) Astana Pro Team
85 Fabio Felline (Ita) Astana Pro Team
86 Florian Vermeersch (Bel) Lotto Soudal
87 Paweł Poljański (Pol) Bora-Hansgrohe
88 Martijn Tusveld (Ned) Team Sunweb
89 Giovanni Visconti (Ita) Vini Zabu’ KTM
90 James Knox (GBr) Deceuninck-Quickstep
91 Brent Bookwalter (USA) Mitchelton-Scott
92 Maximiliano Ariel Richeze (Arg) UAE Team Emirates
93 Timo Roosen (Ned) Team Jumbo-Visma
94 Lawrence Warbasse (USA) AG2R la Mondiale
95 Alberto Dainese (Ita) Team Sunweb
96 Olivier Le Gac (Fra) Groupama-FDJ
97 Anthony Roux (Fra) Groupama-FDJ
98 Dries Van Gestel (Bel) Total Direct Energie
99 Jos Van Emden (Ned) Team Jumbo-Visma
100 Rein Taaramäe (Est) Total Direct Energie
101 Samuele Battistella (Ita) NTT Pro Cycling
102 Eduardo Sepulveda (Arg) Movistar Team
103 Fabio Mazzucco (Ita) Bardiani CSF Faizane’
104 Davide Villella (Ita) Movistar Team
105 Yuriy Natarov (Kaz) Astana Pro Team
106 Juan Diego Alba Bolivar (Col) Movistar Team
107 Jan Tratnik (Slo) Bahrain McLaren
108 Matthew Holmes (GBr) Lotto Soudal
109 Julien Vermote (Bel) Cofidis
110 Louis Vervaeke (Bel) Alpecin-Fenix
111 Kilian Frankiny (Swi) Groupama-FDJ
112 Cameron Meyer (Aus) Mitchelton-Scott
113 Alex Aranburu Deba (Spa) Astana Pro Team
114 Geoffrey Bouchard (Fra) AG2R la Mondiale
115 Matteo Fabbro (Ita) Bora-Hansgrohe
116 Guy Sagiv (Isr) Israel Start-Up Nation
117 Jhonatan Restrepo Valencia (Col) Androni Giocattoli-Sidermec
118 Christopher Hamilton (Aus) Team Sunweb
119 Hector Carretero (Spa) Movistar Team
120 Alex Dowsett (GBr) Israel Start-Up Nation
121 Gianluca Brambilla (Ita) Trek-Segafredo
122 Jakob Fuglsang (Den) Astana Pro Team
123 Edward Dunbar (Irl) Ineos Grenadiers
124 Heinrich Haussler (Aus) Bahrain McLaren
125 Kobe Goossens (Bel) Lotto Soudal
126 Pavel Kochetkov (Rus) CCC Team
127 Pieter Weening (Ned) Trek-Segafredo
128 Oscar Rodriguez Garaicoechea (Spa) Astana Pro Team
129 Sergio Samitier Samitier (Spa) Movistar Team
130 Niki Terpstra (Ned) Total Direct Energie
131 Daniel Navarro Garcia (Spa) Israel Start-Up Nation
132 Igor Boev (Rus) Gazprom-Rusvelo
133 Alessandro Tonelli (Ita) Bardiani CSF Faizane’
134 Julien Simon (Fra) Total Direct Energie
135 Benjamin Dyball (Aus) NTT Pro Cycling
136 Antonio Nibali (Ita) Trek-Segafredo
137 Attilio Viviani (Ita) Cofidis
138 Nathan Van Hooydonck (Bel) CCC Team
139 Julien Bernard (Fra) Trek-Segafredo
140 Maarten Wynants (Bel) Team Jumbo-Visma
141 Aleksandr Riabushenko (Blr) UAE Team Emirates
142 James Mitri (NZl) Vini Zabu’ KTM
143 Chris Froome (GBr) Ineos Grenadiers
144 Tao Geoghegan Hart (GBr) Ineos Grenadiers
145 Salvatore Puccio (Ita) Ineos Grenadiers
146 Veljko Stojnic (Srb) Vini Zabu’ KTM
147 Filippo Ganna (Ita) Ineos Grenadiers
148 Francesco Romano (Ita) Bardiani CSF Faizane’
149 Fabio Sabatini (Ita) Cofidis
150 Mark Padun (Ukr) Bahrain McLaren
151 Alexander Cataford (Can) Israel Start-Up Nation 0:00:50
152 Tobias Ludvigsson (Swe) Groupama-FDJ
153 Adam Hansen (Aus) Lotto Soudal
154 Alex Kirsch (Lux) Trek-Segafredo 0:00:55
155 Juan Sebastian Molano Benavides (Col) UAE Team Emirates 0:01:13
156 Kenneth Vanbilsen (Bel) Cofidis
157 Adrien Petit (Fra) Total Direct Energie 0:01:24
158 Iljo Keisse (Bel) Deceuninck-Quickstep 0:01:29
159 Axel Domont (Fra) AG2R la Mondiale 0:02:00
160 Matthias Brändle (Aut) Israel Start-Up Nation 0:02:09
161 Dimitri Claeys (Bel) Cofidis 0:02:16
162 Stijn Steels (Bel) Deceuninck-Quickstep 0:03:01
163 Rohan Dennis (Aus) Ineos Grenadiers 0:04:25
164 Nathan Haas (Aus) Cofidis 0:04:41
165 Victor Campenaerts (Bel) NTT Pro Cycling 0:04:46
166 Otto Vergaerde (Bel) Alpecin-Fenix 0:04:48
167 Phil Bauhaus (Ger) Bahrain McLaren
168 Marco Canola (Ita) Gazprom-Rusvelo 0:05:27
169 Mikkel Bjerg (Den) UAE Team Emirates 0:06:06
170 Umberto Orsini (Ita) Bardiani CSF Faizane’ 0:07:00
171 Edoardo Zardini (Ita) Vini Zabu’ KTM 0:07:01
172 Maciej Bodnar (Pol) Bora-Hansgrohe 0:07:02
173 Jonathan Hivert (Fra) Total Direct Energie
174 Dries De Bondt (Bel) Alpecin-Fenix 0:07:25