for. Team NTT

Afrykański zespół zarządzany przez Bjarne Riisa zabierze na „Wielką Pętlę” zrównoważony skład, który przede wszystkim skupi się na walce o etapowy skalp.

Na płaskich i pagórkowatych etapach swoją siłę będzie mógł pokazać pociąg sprinterski drużyny NTT. Ryan Gibbons, Edvald Boasson Hagen, Giacomo Nizzolo oraz Max Walscheid to zawodnicy z, których każdy potrafi dobrze zafiniszować. W składzie ekipy znajdzie się, także zwycięzca Amstel Gold Race z 2018 roku Michael Valgren. Duńczyk z pewnością będzie chciał powalczyć o swój pierwszy triumf na etapie Wielkiego Touru w karierze. Na górskich odcinkach dobrze chcą się zaprezentować dwaj bardzo doświadczeni kolarze. Domenico Pozzovivo oraz Roman Kreuziger najlepsze lata mają za sobą, ale być może uda im się zabrać w odpowiedni odjazd na etapach w Alpach i Pirenejach. Skład uzupełni Austriak Michael Gogl.

Skład NTT Pro Cycling na Tour de France 2020:

Ryan Gibbons (RPA), Edvald Boasson Hagen (Norwegia), Giacomo Nizzolo, Domenico Pozzovivo (obaj Włochy), Michael Gogl (Austria), Michael Valgren (Dania), Roman Kreuziger (Czechy) oraz Max Walscheid (Niemcy).

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments