Fot. CCC Team

Po ogłoszeniu transferu Fausto Masnady jeszcze w trakcie obecnego sezonu do Deceuninck Quick-Step kierownictwo zespołu CCC Team dało swoim zawodnikom „wolną rękę” w poszukiwaniu nowego pracodawcy na przyszły sezony.

Jak wiadomo sytuacja polskiej ekipy, której wraz z końcem tego sezonu kończy sponsorowanie polska sieć obuwnicza CCC nie jest łatwa. Jim Ochowicz, czyli właściciel licencji na ściganie na poziomie World Tour prowadzi wiele rozmów z potencjalnymi sponsorami. Niestety przy okazji ogłoszenia transferu Fausto Masnady do ekipy „Watahy” biuro prasowe CCC Team wydało poniższy komunikat.

Ze względu na brak posiadania sponsora tytularnego na 2021 rok, zakontraktowani kolarze mają swobodę w poszukiwaniu innych opcji na kolejny sezon

– czytamy w komunikacie ekipy „Pomarańczowych”.

Po ogłoszeniu odejścia po tym sezonie między innymi Grega Van Avermaeta, Michaela Schära i Patricka Bevina Jim Ochowicz ma coraz mniej argumentów mających przekonać potencjalnego sponsora tytularnego. Miejmy, jednak nadzieję, że tak jak dwa lata temu uda się Amerykaninowi znaleźć finansowanie dla jego drużyny na przyszły rok.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments