fot. Deceuninck - Quick Step

Podczas tegorocznego mercato nazwisko wielokrotnego mistrza Luksemburga może być jednym z najbardziej rozchwytywanych na rynku transferowym. Miał on bowiem otrzymać kolejną ofertę opuszczenia drużyny kierowanej przez Patricka Lefevere’a, tym razem od ekipy Ag2r La Mondiale.

Według informacji publikowanych przez francuski dziennik Le Dauphiné Libéré zespół kierowany przez Vincenta Lavenu stara się pozyskać Boba Jungelsa. Dwójka dotychczasowych liderów francuskiej drużyny w wyścigach wieloetapowych: Romain Bardet oraz Pierre Latour łączeni są z innymi zespołami.

Pomimo przedstawionej oferty droga do porozumienia się na ten moment wydaje się długa. Otoczenie Luksemburczyka i on sam rozważa obecnie wszystkie dostępne opcje. Wśród nich ma być kontynuacja swojej kariery w ekipie Deceuninck Quick-Step, bądź też skorzystanie z korzystniejszej oferty od zainteresowanych zespołów, którymi są: Israel Start-Up Nation, Team INEOS oraz wspomniane powyżej Ag2r La Mondiale. Jedno jest pewne, 27-letni zawodnik może spać spokojnie. Jego angaż na poziomie World Tour jest niezagrożony.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments