fot. Michał Kapusta / naszosie.pl

Szef Continuum Sports, a zarazem dyrektor generalny CCC Team Jim Ochowicz intensywnie poszukuje nowego tytularnego sponsora na kolejny sezon. Według informacji włoskiego dziennika sportowego La Gazzetta dello Sport zainteresowana przejęciem licencji drużyny jest firma Rally Health.

Od 2016 roku firma Rally inwestuje w kolarstwo i jest sponsorem tytularnym prokontynentalnej ekipy Rally Cycling oraz kobiecej Rally UHC. Co ciekawe zawodniczki i zawodnicy tej ekipy jeżdżą w charakterystycznych pomarańczowych barwach podobnych do tych, co kolarki i kolarze CCC.

Nie wiadomo dokładnie, jak miałaby wyglądać współpraca pomiędzy Continuum Sports, a Rally. Bez wątpienia głównym celem Jima Ochowicza jest pozostanie na poziomie World Tour. Według włoskiego dziennika sportowego negocjacje nadal trwają. Jednakże „kością niezgody” w rozmowach o współpracy może być kwestia dostawcy rowerów. Firma Giant, czyli obecny partner CCC Team ma zamiar pozostać przy ekipie Jima Ochowicza. Natomiast ekipa Rally Cycling obecnie współpracuje z marką Felt. Miejmy nadzieję, że wspomniane negocjacje okażą się sukcesem i zostaną szybko zakończone, co pomogłoby w zatrzymaniu najlepszych kolarzy w zespole.

 

 

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments