fot. Tour Bitwa Warszawska 1920

Wyścigi kolarskie powracają. Dzisiaj i jutro (12 i 13 czerwca) na torze w Modlinie rozgrywany jest Wyścig Kolarski o Puchar Marszałka Województwa Mazowieckiego. Na naszym profilu na Facebooku trwa transmisja z wyścigu.

Wyścig na torze w Modlinie organizowany jest przez Dariusza Banaszka, szefa grupy Mazowsze Serce Polski oraz Stowarzyszenie Sportowe Klub Kolarski Panorama Warszawa. Rywalizacja ma charakter kryterium na pętli o długości 3,2 kilometra. Szczegóły wyścigu opisaliśmy na łamach naszego portalu.

Wyścigi na torze rozgrywane są w kilku kategoriach. Wyścig elity mężczyzn o 17:45. Transmisja jest dostępna na profilu na Facebooku naszego portalu. Wystartują m.in. kolarze Mazowsze Serce Polski, w tym Marek Rutkiewicz, Adrian Kurek, Karol Domagalski i Alan Banaszek. Na liście startowej wyścigu elity mężczyzn widnieją także nazwiska kolarzy Team Wibatech Merx Wrocław (m.in. Maciej Paterski i Marceli Bogusławski) oraz Voster ATS Team (m.in. Paweł Cieślik i Paweł Franczak). Pełna lista startowa znajduje się TUTAJ.

Wyścig Kolarski o Puchar Marszałka Województwa Mazowieckiego. Dzień pierwszy.

Tor Modlin. Wyścig Kolarski o Puchar Marszałka Województwa Mazowieckiego. Dzień pierwszy.

Opublikowany przez Naszosie.pl Piątek, 12 czerwca 2020

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments