Mistrz Kazachstanu w wyścigu ze startu wspólnego nie może już doczekać się wznowienia sezonu na poziomie World Tour, który ma się rozpocząć od Strade Bianche w Toskanii.

Kolarz ekipy Astana Pro Team w rozmowie ze swoimi fanami za pośrednictwem mediów społecznościowych opowiedział, jakie są jego przewidywania i oczekiwania dotyczące wznowienia wyścigów w tym bezprecedensowym roku.

Myślę, że będzie to bardzo ekscytujący sezon. Jako zawodnicy oczekujemy wielu spektakularnych wyścigów, ponieważ będziemy mieć mało czasu, aby pokazać naszą prawdziwą wartość. Mam nadzieję, że ten sezon przyciągnie jeszcze więcej widzów, patrząc na to, że tak duże sportowe wydarzenia, jak Igrzyska Olimpijskie i Mistrzostwa Europy w piłce nożnej zostały przełożone na przyszły rok

– przyznał mistrza świata orlików z 2012 roku z Valkenburga.

Kazach zdradził, również swoje pierwsze cele po oczekiwanym wznowieniu sezonu. Jeden z najważniejszych kolarzy Astany powalczy o dobre wyniki podczas Strade Bianche oraz Mediolan-San Remo na początku sierpnia. Natomiast następnie Lutsenko wybierze się na Tour de France, który ma się rozpocząć 29 sierpnia w Nicei. Miejmy nadzieję, że wtedy będziemy mogli już podziwiać najlepszych kolarzy na świecie na trasach wyścigów.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments