Fot. Lance Armstrong/Twitter

24 maja na ESPN zostanie opublikowany dokument poświęcony osobie Lance’a Armstronga, który siedmiokrotnie przy użyciu środków dopingowych wygrywał Tour de France. Przypomnijmy, że w 2012 roku Teksańczyk został pozbawiony tych triumfów.

Seria dokumentów „30 for 30” jest to cykliczna seria opowiadająca o sportowcach i ich historiach na ESPN. Dokument będzie oczywiście poświęcony w głównej mierze karierze Amerykanina oraz wielkiemu oszustwu, jakiemu przez wiele lat dopuszczał się Armstrong. Na ekranie mają pojawić się, również jego kolega z grupy US Postal Service/Discovery Channel George Hincapie, Derek Bouchard-Hall, który w latach 2015-2019 był szefem USA Cycling i wiele innych postaci. W zwiastunie filmu udostępnionym już na YouTube Lance Armstrong głośno zapowiada.

Nie będę Was okłamywać. Opowiem Wam moją prawdę

– wyznał „The Boss”.

Czy faktycznie Armstrong będzie szczery? Czy będzie to swoiste wspominane przez nas kolarskie „The Last Dance”? Przekonamy się już 24 maja.

Poprzedni artykułDomenico Pozzovivo poddał się operacji
Następny artykułMovistar zainteresowany pozyskaniem Chrisa Froome’a?
Kolarstwem interesuje się od ponad 6 lat. Obecny student Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. Amatorsko jeździ na rowerze szosowym. Od 2014 roku nie wyobraża sobie wakacji spędzonych gdzieś indziej niż przy trasie Tour de Pologne.
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments