Fot. Scott

Ponad 20 zespołów na 2020 rok. Garmin i Tacx przedstawiają listę drużyn sponsorowanych w nadchodzącym sezonie.

Garmin wraz z Tacx w sezonie 2020 będą sponsorować ponad 20 profesjonalnych ekip kolarskich. Zespoły męskiego i żeńskiego world touru oraz teamy MTB i enduro, w skład których wchodzi wielu mistrzów świata, będą jeździć ze wsparciem produktów Garmin oraz Tacx.

Profesjonalne zespoły sponsorowane zarówno przez Garmina i Tacx to m.in.: Mitchelton-SCOTT (K/M), SCOTT-SRAM MTB Racing, Team Jumbo-Visma, EF Pro Cycling, Astana Pro Team, NTT Pro Cycling, CANYON//SRAM Racing oraz Team Total Direct Energie.

Profesjonalne ekipy sponsorowane przez Garmin to: Team INEOS, Movistar Team (K/M), Trek-Segafredo Pro Cycling (K/M), Rally Cycling (K/M), CUBE Action Team, Trek Factory Racing MTB oraz CLIF Pro Team.

Tacx sponsoruje także drużyny: Deceuninck – Deceuninck – Quick-Step, Lotto Soudal (M/F), Boels-Dolmans Cycling Team, CCC-Liv, Bigla-Katusha, Sport Vlaanderen-Baloise, Telenet Baloise Lions and CST PostNL Bafang MTB Racing Team.

„To złożone z wybitnych sportowców ekipy, w skład których wchodzi wielu medalistów mistrzowskich imprez. Mamy zaszczyt zapewnić im nasze najbardziej innowacyjne produkty, które będą wspierać ich zarówno podczas treningu, jak i na zawodach. Dzięki zintegrowanemu ekosystemowi urządzeń rowerowych Garmin i najnowszym rozwiązaniom technicznym w trenażerach Tacx, rowerzyści będą mogli trenować przez cały rok, korzystając z topowych sprzętów dostępnych na rynku. Jesteśmy dumni, że możemy wspierać ich w dążeniach do wygranej.”

– mówi Susan Lyman, wiceprezes Garmin ds. marketingu.

Zespoły sponsorowane przez Garmin zostaną wyposażone w szeroką gamę urządzeń do monitorowania wydajności, które jednocześnie pomagają zwiększyć bezpieczeństwo podczas treningu. Komputery treningowe Edge 130, 530 i 830 będą dostarczać niezbędnych w treningu danych oraz wsparcia nawigacyjnego. Podczas długich, szosowych treningów, zawodnicy będą mieli także okazję skorzystać z radaru wstecznego Varia RTL510, który ostrzega kolarzy przed pojazdami nadjeżdżającymi z tyłu i sygnalizują ostrzeżenia świetlne dla kierowców. Co więcej, wiele z ekip skorzysta też z multisportowych zegarków GPS i inteligentnych wag Index, dzięki którym zawodnicy i ich sztaby dowiedzą się więcej o wymaganej regeneracji, jakości snu, obciążeniu stresem, aktualnej formie fizycznej czy zmianach w kompozycji ciała zawodników.

Niektóre z zespołów wspomagać będą też sponsorowane przez Tacx inteligentne trenażery NEO 2T Smart. Ten niezwykle mocny, cichy i intuicyjny trenażer mierzy dane z dokładnością do 1%. Co więcej oferuje zestaw unikalnych cech wspomagających wyczucie „drogi” takich jak, dynamiczna bezwładność i symulacja zjazdu, dzięki czemu trening w domu staje się bardziej realistyczny. Zespoły będą korzystać też z dodatkowych akcesoriów takich jak bidony i uchwyty Tacx Ciro.

Marka skupia się na rozwijaniu nowoczesnych technologii i innowacji, nieustannie poprawiając jakość urządzeń towarzyszących sportowcom i podróżnikom. Niezależnie czy biegasz po górach, wspinasz się, jeździsz na rowerze górskim, grasz w golfa, nurkujesz czy korzystasz z komunikacji satelitarnej, urządzenia Garmin to niezbędny sprzęt dla wszystkich fanów outdooru, bez względu na poziom zaawansowania.

Garmin nieustannie pracuje nad rozwijaniem technologii, z myślą o rozwoju i promowaniu zdrowego, aktywnego stylu życia. Niezależnie czy biegasz po górach, jeździsz na rowerze, pływasz, trenujesz triathlon, lub chcesz na bieżąco monitorować swoją aktywność – dzięki najnowszym rozwiązaniom możesz łatwiej osiągnąć swój cel.

Tacx to lider rynku trenażerów rowerowych. Ponad pięćdziecięcioletnie doświadczenie tej jednej z marek Garmin, pozwoliło stworzyć najnowocześniejsze trenażery rowerowe, które oferują wysoce realistyczną i dokładną symulację jazdy, a także narzędzia, akcesoria oraz oprogramowanie i aplikacje do ćwiczeń stacjonarnych. Jako innowacyjna firma z pasją do kolarstwa, Tacx sponsoruje wiele profesjonalnych drużyn kolarskich, triathlonistów i rowerzystów startujących w wyścigach terenowych.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments