Garmin Edge 1040 Solar z technologią ładowania solarnego i wielopasmowym GNSS. Dzięki zaawansowanym funkcjom monitorowania wydolności, nawigacji i bezpieczeństwa, kolarze mogą jeździć dłużej, odkrywać więcej i trenować jeszcze lepiej.

Garmin przedstawił nową serię komputerów rowerowych GPS Edge 1040 Solar z funkcją ładowania solarnego i wielopasmową technologią GNSS. Edge 1040 Solar wyposażony jest w soczewkę solarną Power Glass™, która umożliwia dłuższą pracę urządzenia – nawet do 100 godzin w trybie oszczędzania baterii. Z kolei wielopasmowa technologia GNSS zapewnia dokładniejsze pozycjonowanie GPS w trudnych warunkach jazdy, takich jak gęsta zabudowa miejska lub lasy. Wyposażony w najnowocześniejsze funkcje nawigacyjne, wydolności, bezpieczeństwa i łączności,

Edge 1040 Solar oferuje całkowicie odświeżony, unowocześniony interfejs i zapewnia rowerzystom łatwiejszy dostęp do najważniejszych informacji, możliwość dostosowania ekranu głównego, udoskonalony ekran podsumowania przejazdu i wiele innych opcji – wszystko to na 3,5-calowym dotykowym wyświetlaczu.

„Kolarze oczekują od swoich komputerów rowerowych GPS tak samo wiele, jak od siebie. Dlatego z radością przedstawiamy Edge 1040 Solar – wytrzymały, dokładny i gotowy do każdej jazdy. To nasz najbardziej zaawansowany komputer rowerowy z GPS. Bez względu na to, gdzie najczęściej jeździsz i jaki rower wybierasz, Edge 1040 Solar jest gotowy na każdą przygodę – od dzikich, szutrowych szlaków po epickie szosowe podjazdy.”

– mówi Dan Bartel, wiceprezes Garmin ds. sprzedaży konsumenckiej.

Co nowego

Zaprojektowany przez kolarzy dla kolarzy, komputer rowerowy Edge 1040 Solar jest wyposażony w innowacyjne rozwiązania technologiczne i wskaźniki wydajności, wśród których znalazły się:

  • Ładowanie solarne: Soczewka solarna Power Glass wydłuża czas pracy baterii do 100 godzin w trybie oszczędzania baterii, zapewniając dodatkowe 42 minuty pracy licznika na każdą godzinę jazdy w ciągu dnia1.
  • Wielopasmowa technologia GNSS: Lepsza dokładność określania pozycji i lepszy zasięg, nawet w najtrudniejszych warunkach.
  • Ocena wytrenowania2 i wymogi trasy: Określenie mocnych i słabych stron rowerzysty, skoncentrowanie się na poprawie i przygotowaniu do wymagań konkretnej trasy.
  • Power guide: Rekomendowane wartości „mocy” ułatwiają użytkownikom zarządzanie wysiłkiem podczas całego przejazdu2.
  • Wskazówki Real-time stamina: Monitorowanie i rejestrowanie poziomu wysiłku w czasie rzeczywistym podczas jazdy2.
  • Łatwa konfiguracja: Indywidualne profile jazdy są przygotowywane na podstawie wcześniejszych danych licznika Edge, typów jazdy i czujników. Profilami aktywności rowerowej można zarządzać bezpośrednio z kompatybilnego smartfona za pomocą aplikacji Garmin Connect™.
Poprzedni artykułJonas Rapp – z Małopolski po zwycięstwo w Górnej Austrii
Następny artykułSaarland Trofeo 2022: Reprezentacja Polski juniorów na starcie prestiżowej etapówki
Subscribe
Powiadom o
guest
7 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze
Inline Feedbacks
View all comments
Michał
Michał

Ja mogę polecić zegarki marki Garmin, swój kupiłem w media expert z rok temu i nadal mi służy 🙂

Opal
Opal

Warto, widać że te Garminy są wytrzymałe też będę teraz kupował na ME na promocji.

Krtos
Krtos

Wygląda solidnie, sporo ludzi ma Garminy i też się właśnie przymierzam na zakup, a jak są promki na ME to już w ogóle

robi
robi

Ja mam od Garmin smartwatcha, bardzo fajny szczególnie na rower. Pan z media expert mnie przekonał

Andy
Andy

Nie znam się na takich sprzętach, ale zegarki to Garmin ma klasa!

igor
igor

z garmina są dobre i jak na taka jakosc to spoko cena

Smokisz
Smokisz

Garminy na medai expert są w git cenach jak widziałem, będę kupować ale jeszcze nie wiem jaki model, ktoś coś poleca?