fot. Ag2r la mondiale

Ekipa AG2R La Mondiale stawia na sprawdzone kroje. W sezonie 2020 reprezentantów francuskiego zespołu zobaczymy w praktycznie identycznych strojach co w niedawno zakończonej rywalizacji.

Sezon 2019 nie by najlepszym w historii zespołu prowadzonego przez Vincenta Lavenu. Mimo wielu bardzo solidnych rezultatów, najważniejszy występ w roku, czyli Tour de France, zupełnie nie poszedł po myśli Romaina Bardet i jego kolegów. Mimo to szefostwo teamu postanowiło nic nie zmieniać w image’u zespołu.

Przyszłoroczne stroje AG2R La Mondiale praktycznie wcale nie różnią się od tych, używanych do tej pory. Ponownie absolutnie przewodzącym kolorem będzie jasny brąz, który wypełni górne części koszulek oraz spodenki. Oprócz tego na strojach zespołu zobaczymy też błękit i biel.

Co ciekawe, zmieni się także barwa rowerów firmy Merckx, na których podopieczni Vincenta Lavenu ścigać się będą w sezonie 2020. Do tej pory ramy były bowiem malowane na czarno, lecz już od stycznia kolarzy AG2R zobaczymy na białych rumakach.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments