Ekipa Corendon – Circus rośnie w siłę. Choć kontrakty nie zostały jeszcze oficjalnie podpisane, kilku bardzo dobrych kolarzy, zgodnie z wcześniejszymi plotkami, już trenuje z ekipą Mathieu van der Poela.

O tym, że zespół z Beneluxu będzie zdecydowanie mocniejszy w sezonie 2020 mówiło się już od dłuższego czasu. Choć wiele kontraktów nie zostało jeszcze podpisanych, razem z ekipa zgrupowanie rozpoczęło aż siedmiu nowych zawodników, którzy będą stanowić o sile Corendon – Circus.

Zgodnie z wcześniejszymi plotkami, do teamu Mathieu van der Poela dołącza bardzo silna trójka Sacha Modolo, Petr Vakoc, Floris De Tier. Zawodnicy, którzy w ostatnich latach z powodzeniem ścigali się w World Tourze w Corendon – Circus na pewno będą wielkimi gwiazdami. Oprócz nich na zgrupowaniu pojawili się tacy zawodnicy jak Scott Thwaites, Alexander Richardson, Oscar Riesebeek i Senne Leysen.

Jak można się spodziewać, do wszystkich informacji doszli dziennikarze cyclingpro.net, którzy obserwują ruchy poszczególnych kolarzy… w aplikacji strava. Wspomniana siódemka trenuje bowiem wspólnie na trasach odpowiadających miejscu zgrupowania zespołu.

Co ciekawe, nie tylko my czekamy na oficjalne potwierdzenie wszystkich transferów. Na przesłanie materiałów prasowych od zespołu liczą także m.in. osoby odpowiedzialne za portal procyclingstats.com, które nie mogą dodać wspomnianych zawodników do przyszłorocznego składu Corendon – Circus bez „zgody” teamu.

Poprzedni artykułClaudio Imhof zmienia zespół
Następny artykułWłoski amator zawieszony za stosowanie dopingu
Dziennikarz z wykształcenia i pasji. Oprócz kolarstwa kocha żużel, o którym pisze na portalu speedwaynews.pl. W wolnych chwilach bawi się w tłumacza, amatorsko jeździ i do późnych godzin nocnych gra półzawodowo w CS:GO.
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments