fot. Amore & Vita

Kolejny z bardzo ciekawych zawodników postanowił przejść do zespołu Sapura Cycling. Tym razem na taki ruch zdecydował się Danilo Celano.

29-letni Włoch od kilku lat, z różnym skutkiem, ścigał się na europejskich szosach. Kibicom z pewnością najbardziej zapadł w pamięć za czasów jazdy w zespole Caja Rural, w którego barwach pojawiał się na różnych ważnych wyścigach, takich jak Tour of Oman, Tour of Croatia czy Giro dell’Emilia. Celano jest jednak głównie znany dzięki sukcesom w mniej znaczących imprezach. Na jego koncie znajduje się bowiem zwycięstwo etapowe w tegorocznym wyścigu Tour of Almaty, triumf w Giro dell’Appennino czy wysokie, 8. miejsce w generalce Tour of the Alps.

W zespole Sapura Cycling Celano z pewnością będzie jedną z gwiazd. Azjatycko-Australijski team będzie jednocześnie posiadał najmocniejszych skład w tej części świata. Przypomnijmy, że wcześniej do ekipy dołączyli Ahmet Orken i Serghei Tvetcov. Co więcej, możemy spodziewać się, że to jeszcze nie koniec ofensywy Sapury. Według nieoficjalnych informacji, na celowniku ekipy znajduje się jeszcze kilku interesujących zawodników.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments