fot. Mitchelton-Scott

Michael Hepburn o dwa lata przedłużył kontrakt z grupą Mitchelton-Scott. Australijczyk jest kluczowym kolarzem australijskiego zespołu.

Australijczyk związany jest z Mitchelton-Scott (wcześniej Orica Greenedge) od 2012 roku. Przygoda 28-latka z australijską ekipą będzie trwała jeszcze dwa lata. Hepburn uznawany za świetnego pomocnika, podpisał kontrakt z Mitcheltonem do końca 2021 roku.

Michael Hepburn jest specjalistą od jazdy na czas. Właśnie w tej specjalności sięgnął po trzy jedyne zwycięstwa w karierze: mistrzostwa Australii 2014, etap Tour of Qatar 2014 i mistrzostwa Oceanii 2015. W Mitchelton-Scott jest ważnym ogniwem podczas jazdy drużynowej, a także solidnym pomocnikiem.

Jestem w zespole od początku jego istnienia. Myślę, że takich nas jest czterech, może pięciu, więc dobrze znam zespół. Czuję się tutaj jak w rodzinie i nie wyobrażam sobie, że mógłbym być gdzieś indziej. Jednym z celów mojej pracy jest pomoc kolegom na klasyfikację generalną i to będę robić przez dwa kolejne lata. W ostatnich latach doszło do wielu zmian. Przybyli nowi kolarze, którzy walczą o klasyfikację generalną. Nasza praca sprawia mi przyjemność

– powiedział Hepburn dla oficjalnej strony internetowej Mitchelton-Scott.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments