Foto: © Innsbruck-Tirol 2018 / Sebastian Schels & Bettini Photo

Drugą konkurencją dzisiejszego dnia na MŚ w Yorkshire będzie jazda indywidualna na czas juniorów. Poniżej przedstawiamy kolejność startów.

Kolarze do lat 19 będą mieli do przejechania dwie rundy o łącznej długości prawie 28 kilometrów. To ta sama trasa, którą wczoraj pokonały drużyny mieszane. Jako pierwszy na rampie startowej pojawi się Reuben Thompson (Nowa Zelandia) o 14:10. Zawodnicy będą podzieleni na pięć grup, a łącznie do rywalizacji przystąpi ich 64.

W biało-czerwonych barwach wystąpią Kacper Majewski i Michał Gałka.

Kolejność startów czasówki juniorów MŚ Yorkshire 2019:

Godzina Nr Nazwisko i imię Kraj Rocznik
14:10:00 64 THOMPSON Reuben NZL 2001
14:11:00 63 VINOKUROV Nicolas KAZ 2002
14:12:00 62 PIRAS Andrea ITA 2002
14:13:00 61 MAJEWSKI Kacper POL 2002
14:14:00 60 TREIMUTH Henri EST 2001
14:15:00 59 TSUDA Yugi JPN 2002
14:16:00 58 BLUM Elia SUI 2001
14:17:00 57 MURN Bostjan SLO 2001
14:18:00 56 HUYS Branko BEL 2001
14:19:00 55 BITTNER Pavel CZE 2002
14:20:00 54 JURISEVIC Carlo CRO 2001
14:21:00 53 FOUCHEE Damon RSA 2001
14:22:00 52 MICHOTTE Joe LUX 2001
14:51:00 51 GUSEV Iakov RUS 2001
14:52:00 50 NEWMARK Finley IRL 2001
14:53:00 49 RODVILAI Phurit THA 2002
14:54:00 48 BILYI Maksim UKR 2001
14:55:00 47 JUSSAUME Tristan CAN 2001
14:56:00 46 NILSSON-JULIEN Oscar GBR 2002
14:57:00 45 TERCERO LOPEZ Fernando ESP 2001
14:58:00 44 VAUQUELIN Kevin FRA 2001
14:59:00 43 GUDNITZ Joshua Amos DEN 2001
15:00:00 42 FINNESAND Fredrik Gjesteland NOR 2001
15:01:00 41 LEIJNSE Enzo NED 2001
15:02:00 40 CURRIE Logan NZL 2001
15:03:00 39 BRENNER Marco GER 2002
15:32:00 38 GARRISON Michael USA 2001
15:33:00 37 NOSKOV Dmitriy KAZ 2002
15:34:00 36 GAŁKA Michał POL 2001
15:35:00 35 BELOHVOSCIKS Kristians LAT 2002
15:36:00 34 KRAMARCIK Pavol SVK 2001
15:37:00 33 MIRZOJEV Artjom EST 2001
15:38:00 32 TIBERI Antonio ITA 2001
15:39:00 31 YAMADA Takumi JPN 2001
15:40:00 30 CHRISTEN Fabio SUI 2002
15:41:00 29 KABAS Maximilian AUT 2001
15:42:00 28 KOGUT Oded ISR 2001
15:43:00 27 PIZARRO MANCILLA Felipe Benjamin CHI 2002
15:44:00 26 GLIVAR Gal SLO 2002
16:13:00 25 VAN RYCKEGHEM Lars BEL 2002
16:14:00 24 VACEK Mathias CZE 2002
16:15:00 23 MIHOLJEVIC Fran CRO 2002
16:16:00 22 DA SILVA Tiano RSA 2001
16:17:00 21 BETTENDORFF Loic LUX 2001
16:18:00 20 SILVA Thomas URU 2001
16:19:00 19 BUTREKHIN Yurii RUS 2001
16:20:00 18 NORUTIS Zygimantas LTU 2002
16:21:00 17 MCCAMBRIDGE Kevin IRL 2001
16:22:00 16 EDDY Patrick AUS 2002
16:23:00 15 SOSALAM Tullatorn THA 2002
16:24:00 14 FISHER-BLACK Finn NZL 2001
16:25:00 13 GOMEZ BECERRA German Dario COL 2001
16:54:00 12 POPUGAYEV Maxim KAZ 2001
16:55:00 11 PONOMAR Andrii UKR 2002
16:56:00 10 RUBULIAK Jacob CAN 2002
16:57:00 9 HAYTER Leo GBR 2001
16:58:00 8 RODRIGUEZ CANO Carlos ESP 2001
16:59:00 7 PAGE Hugo FRA 2001
17:00:00 6 LEVY William Blume DEN 2001
17:01:00 5 STAUNE-MITTET Johannes NOR 2002
17:02:00 4 BOVEN Lars NED 2001
17:03:00 3 HESSMANN Michel GER 2001
17:04:00 2 SIMMONS Quinn USA 2001
17:05:00 1 PICCOLO Andrea ITA 2001