Foto: Le Tour de France

Julian Alaphilippe (Deceuninck – Quick Step) wygrał jazdę indywidualną na czas w Pau i powiększył przewagę w klasyfikacji generalnej!

27 kilometrów wokół Pau mieli do przejechania kolarze na 13. etapie Tour de France. Profil etapu był dość pagórkowaty.

Zgodnie z oczekiwaniami świetnie pojechał Kasper Asgreen (Deceuninck – Quick Step), który wykręcił czas 35’52”. Mimo problemów z rowerem dobrze pojechał Łukasz Wiśniowski (CCC Team), który stracił do prowadzącego 1 minutę i 39 sekund.

1100 metrów przed metą fatalną kraksę miał dobrze jadący Wout van Aert (Jumbo-Visma). Holender nie zdołał wsiąść z powrotem na rower.

Czas Asgreena pobił Thomas de Gendt. Zawodnik Lotto Soudal był szybszy o 16 sekund. Michał Kwiatkowski (Team Ineos) czasówkę jechał ponad 40 minut, ale niestety było to zgodne z wcześniejszymi oczekiwaniami.

Maximilian Schachmann (BORA-hansgrohe) także jechał przyzwoicie, ale i on miał upadek na tym samym zakręcie. Niemiec ledwo zdołał dojechać do mety.

Walczący o generalkę Richie Porte (Trek-Segafredo) stracił do prowadzącego de Gendta tylko dziewięć sekund i plasował się na drugim miejscu. Ambitnie jadący Rigoberto Uran (EF Education First) na metę wpadł 28 setnych sekundy po liderującego de Gendta…

Tylko 13 sekund gorszy był Thibaut Pinot (Groupama-FDJ). Świetny czas wykręcił Steven Kruijswijk (Team Jumbo-Visma) – 35’45”. Dość nieoczekiwanie Egan Bernal (Team Ineos) nie zdołał wskoczyć do TOP 20.

Geraint Thomas (Team Ineos) pojechał o wiele lepiej niż kolega z zespołu i wskoczył na “gorące krzesło”. Brytyjczyk był lepszy o 21 sekund. Frunący po trasie Julian Alaphilippe (Deceuninck – Quick Step) przejechał linię mety po 35 minutach i wygrał dzisiejszy etap!!!

Wyniki trzynastego etapu:

Pozycja Kolarz Ekipa Średnia Czas
1 ALAPHILIPPE Julian Deceuninck – Quick Step 46.629 35:00
2 THOMAS Geraint Team INEOS 46.320 0:14
3 DE GENDT Thomas Lotto Soudal 45.843 0:36
4 URÁN Rigoberto EF Education First 45.843 ,,
5 PORTE Richie Trek – Segafredo 45.650 0:45
6 KRUIJSWIJK Steven Team Jumbo-Visma 45.650 ,,
7 PINOT Thibaut Groupama – FDJ 45.565 0:49
8 ASGREEN Kasper Deceuninck – Quick Step 45.502 0:52
9 MAS Enric Deceuninck – Quick Step 45.375 0:58
10 ROSSKOPF Joey CCC Team 45.312 1:01
11 OLIVEIRA Nelson Movistar Team 45.270 1:03
12 FUGLSANG Jakob Astana Pro Team 45.187 1:07
13 MOLLEMA Bauke Trek – Segafredo 45.145 1:09
14 VALVERDE Alejandro Movistar Team 45.104 1:11
15 BUCHMANN Emanuel BORA – hansgrohe 44.938 1:19
16 TRATNIK Jan Bahrain Merida 44.938 ,,
17 HAGA Chad Team Sunweb 44.876 1:22
18 POLITT Nils Team Katusha Alpecin 44.815 1:25
19 BETTIOL Alberto EF Education First 44.794 1:26
20 WÜRTZ SCHMIDT Mads Team Katusha Alpecin 44.692 1:31
21 DOWSETT Alex Team Katusha Alpecin 44.672 1:32
22 BERNAL Egan Team INEOS 44.590 1:36
23 MOHORIČ Matej Bahrain Merida 44.428 1:44
24 LANDA Mikel Movistar Team 44.408 1:45
25 KONRAD Patrick BORA – hansgrohe 44.348 1:48
26 ARU Fabio UAE-Team Emirates 44.328 1:49
27 KÜNG Stefan Groupama – FDJ 44.308 1:50
28 QUINTANA Nairo Movistar Team 44.288 1:51
29 PEREZ Anthony Cofidis, Solutions Crédits 44.248 1:53
30 LUTSENKO Alexey Astana Pro Team 44.228 1:54
31 KRAGH ANDERSEN Søren Team Sunweb 44.009 2:05
32 GOUGEARD Alexis AG2R La Mondiale 43.989 2:06
33 MARTIN Dan UAE-Team Emirates 43.989 ,,
34 YATES Adam Mitchelton-Scott 43.950 2:08
35 KÄMNA Lennard Team Sunweb 43.851 2:13
36 FELLINE Fabio Trek – Segafredo 43.812 2:15
37 ARNDT Nikias Team Sunweb 43.617 2:25
38 MONFORT Maxime Lotto Soudal 43.617 ,,
39 BARDET Romain AG2R La Mondiale 43.598 2:26
40 MEURISSE Xandro Wanty – Gobert Cycling Team 43.559 2:28
41 KANGERT Tanel EF Education First 43.501 2:31
42 WIŚNIOWSKI Łukasz CCC Team 43.501 ,,
43 ZAKARIN Ilnur Team Katusha Alpecin 43.501 ,,
44 ROUX Anthony Groupama – FDJ 43.481 2:32
45 KREUZIGER Roman Team Dimension Data 43.347 2:39
46 ROSSETTO Stéphane Cofidis, Solutions Crédits 43.308 2:41
47 KELDERMAN Wilco Team Sunweb 43.232 2:45
48 CUMMINGS Steve Team Dimension Data 43.232 ,,
49 KING Ben Team Dimension Data 43.137 2:50
50 HERRADA Jesús Cofidis, Solutions Crédits 42.947 3:00
51 GARCÍA CORTINA Iván Bahrain Merida 42.947 ,,
52 SCHÄR Michael CCC Team 42.891 3:03
53 MARTIN Guillaume Wanty – Gobert Cycling Team 42.891 ,,
54 BACKAERT Frederik Wanty – Gobert Cycling Team 42.872 3:04
55 LAMPAERT Yves Deceuninck – Quick Step 42.872 ,,
56 MOLARD Rudy Groupama – FDJ 42.797 3:08
57 NIBALI Vincenzo Bahrain Merida 42.779 3:09
58 MATTHEWS Michael Team Sunweb 42.779 ,,
59 BOUET Maxime Team Arkéa Samsic 42.760 3:10
60 GESCHKE Simon CCC Team 42.741 3:11
61 BARGUIL Warren Team Arkéa Samsic 42.704 3:13
62 CARUSO Damiano Bahrain Merida 42.685 3:14
63 REICHENBACH Sébastien Groupama – FDJ 42.685 ,,
64 VAN BAARLE Dylan Team INEOS 42.555 3:21
65 SIMON Julien Cofidis, Solutions Crédits 42.518 3:23
66 DELAPLACE Anthony Team Arkéa Samsic 42.500 3:24
67 VAN AVERMAET Greg CCC Team 42.482 3:25
68 GESBERT Élie Team Arkéa Samsic 42.482 ,,
69 BONNET William Groupama – FDJ 42.371 3:31
70 SÁNCHEZ Luis León Astana Pro Team 42.353 3:32
71 LADAGNOUS Matthieu Groupama – FDJ 42.353 ,,
72 SAGAN Peter BORA – hansgrohe 42.335 3:33
73 VALGREN Michael Team Dimension Data 42.243 3:38
74 BERNARD Julien Trek – Segafredo 42.243 ,,
75 SCULLY Tom EF Education First 42.189 3:41
76 OSS Daniel BORA – hansgrohe 42.189 ,,
77 PÉRICHON Pierre-Luc Cofidis, Solutions Crédits 42.134 3:44
78 SICARD Romain Team Total Direct Energie 42.134 ,,
79 DURBRIDGE Luke Mitchelton-Scott 42.044 3:49
80 OURSELIN Paul Team Total Direct Energie 42.026 3:50
81 CALMEJANE Lilian Team Total Direct Energie 42.008 3:51
82 ERVITI Imanol Movistar Team 42.008 ,,
83 TURGIS Anthony Team Total Direct Energie 41.990 3:52
84 BYSTRØM Sven Erik UAE-Team Emirates 41.972 3:53
85 JANSE VAN RENSBURG Reinardt Team Dimension Data 41.882 3:58
86 TAARAMÄE Rein Team Total Direct Energie 41.864 3:59
87 FRAILE Omar Astana Pro Team 41.828 4:01
88 GAUDU David Groupama – FDJ 41.810 4:02
89 BAK Lars Ytting Team Dimension Data 41.793 4:03
90 DE KORT Koen Trek – Segafredo 41.739 4:06
91 VIVIANI Elia Deceuninck – Quick Step 41.721 4:07
92 HENAO Sergio UAE-Team Emirates 41.721 ,,
93 KEUKELEIRE Jens Lotto Soudal 41.721 ,,
94 POELS Wout Team INEOS 41.686 4:09
95 DEVENYNS Dries Deceuninck – Quick Step 41.668 4:10
96 VACHON Florian Team Arkéa Samsic 41.633 4:12
97 COSNEFROY Benoît AG2R La Mondiale 41.597 4:14
98 SOLER Marc Movistar Team 41.580 4:15
99 RICHEZE Maximiliano Deceuninck – Quick Step 41.492 4:20
100 VAN MELSEN Kevin Wanty – Gobert Cycling Team 41.474 4:21
101 TEUNISSEN Mike Team Jumbo-Visma 41.456 4:22
102 JUUL-JENSEN Christopher Mitchelton-Scott 41.439 4:23
103 MOSCON Gianni Team INEOS 41.439 ,,
104 GALLOPIN Tony AG2R La Mondiale 41.421 4:24
105 MOINARD Amaël Team Arkéa Samsic 41.421 ,,
106 LAENGEN Vegard Stake UAE-Team Emirates 41.404 4:25
107 DE GENDT Aimé Wanty – Gobert Cycling Team 41.386 4:26
108 MØRKØV Michael Deceuninck – Quick Step 41.369 4:27
109 IZAGIRRE Gorka Astana Pro Team 41.316 4:30
110 BOASSON HAGEN Edvald Team Dimension Data 41.299 4:31
111 DE BUYST Jasper Lotto Soudal 41.299 ,,
112 NAESEN Oliver AG2R La Mondiale 41.264 4:33
113 COLBRELLI Sonny Bahrain Merida 41.247 4:34
114 TRENTIN Matteo Mitchelton-Scott 41.229 4:35
115 ROCHE Nicolas Team Sunweb 41.229 ,,
116 GONÇALVES José Team Katusha Alpecin 41.212 4:36
117 PAUWELS Serge CCC Team 41.195 4:37
118 VUILLERMOZ Alexis AG2R La Mondiale 41.195 ,,
119 DE PLUS Laurens Team Jumbo-Visma 41.177 4:38
120 TEUNS Dylan Bahrain Merida 41.160 4:39
121 BENOOT Tiesj Lotto Soudal 41.143 4:40
122 BILBAO Pello Astana Pro Team 41.091 4:43
123 GRELLIER Fabien Team Total Direct Energie 41.091 ,,
124 WELLENS Tim Lotto Soudal 41.091 ,,
125 EIKING Odd Christian Wanty – Gobert Cycling Team 41.057 4:45
126 IMPEY Daryl Mitchelton-Scott 41.057 ,,
127 BERHANE Natnael Cofidis, Solutions Crédits 41.039 4:46
128 PÖSTLBERGER Lukas BORA – hansgrohe 41.039 ,,
129 HOULE Hugo Astana Pro Team 41.039 ,,
130 JANSEN Amund Grøndahl Team Jumbo-Visma 40.936 4:52
131 YATES Simon Mitchelton-Scott 40.885 4:55
132 WOODS Michael EF Education First 40.885 ,,
133 CLARKE Simon EF Education First 40.851 4:57
134 LEDANOIS Kévin Team Arkéa Samsic 40.766 5:02
135 KWIATKOWSKI Michał Team INEOS 40.749 5:03
136 COSTA Rui UAE-Team Emirates 40.681 5:07
137 HAIG Jack Mitchelton-Scott 40.664 5:08
138 OFFREDO Yoann Wanty – Gobert Cycling Team 40.631 5:10
139 MÜHLBERGER Gregor BORA – hansgrohe 40.631 ,,
140 PASQUALON Andrea Wanty – Gobert Cycling Team 40.614 5:11
141 ROWE Luke Team INEOS 40.597 5:12
142 BURGHARDT Marcus BORA – hansgrohe 40.597 ,,
143 CICCONE Giulio Trek – Segafredo 40.530 5:16
144 GREIPEL André Team Arkéa Samsic 40.463 5:20
145 HEPBURN Michael Mitchelton-Scott 40.413 5:23
146 GROENEWEGEN Dylan Team Jumbo-Visma 40.214 5:35
147 SCHACHMANN Maximilian BORA – hansgrohe 40.115 5:41
148 STUYVEN Jasper Trek – Segafredo 40.065 5:44
149 VERONA Carlos Movistar Team 40.000 5:48
150 CHEREL Mickaël AG2R La Mondiale 39.984 5:49
151 KRISTOFF Alexander UAE-Team Emirates 39.984 ,,
152 BONIFAZIO Niccolò Team Total Direct Energie 39.967 5:50
153 DEBUSSCHERE Jens Team Katusha Alpecin 39.918 5:53
154 HALLER Marco Team Katusha Alpecin 39.918 ,,
155 SKUJIŅŠ Toms Trek – Segafredo 39.853 5:57
156 CASTROVIEJO Jonathan Team INEOS 39.821 5:59
157 LANGEVELD Sebastian EF Education First 39.708 6:06
158 FRANK Mathias AG2R La Mondiale 39.692 6:07
159 BENNETT George Team Jumbo-Visma 39.580 6:14
160 BOL Cees Team Sunweb 39.564 6:15
161 KLUGE Roger Lotto Soudal 39.500 6:19
162 CORT Magnus Astana Pro Team 39.404 6:25
163 MARTIN Tony Team Jumbo-Visma 39.090 6:45
164 AMADOR Andrey Movistar Team 38.934 6:55
165 EWAN Caleb Lotto Soudal 38.934 ,,
DNF VAN AERT Wout Team Jumbo-Visma -0

 

Klasyfikacja generalna po trzynastym etapie:

Pozycja Kolarz Ekipa Czas
1 ALAPHILIPPE Julian Deceuninck – Quick Step 53:01:09
2 THOMAS Geraint Team INEOS 1:26
3 KRUIJSWIJK Steven Team Jumbo-Visma 2:12
4 MAS Enric Deceuninck – Quick Step 2:44
5 BERNAL Egan Team INEOS 2:52
6 BUCHMANN Emanuel BORA – hansgrohe 3:04
7 PINOT Thibaut Groupama – FDJ 3:22
8 URÁN Rigoberto EF Education First 3:54
9 QUINTANA Nairo Movistar Team 3:55
10 YATES Adam Mitchelton-Scott ,,
11 MARTIN Dan UAE-Team Emirates 4:15
12 VALVERDE Alejandro Movistar Team 4:29
13 FUGLSANG Jakob Astana Pro Team ,,
14 KONRAD Patrick BORA – hansgrohe 4:34
15 PORTE Richie Trek – Segafredo 4:44
16 MOLLEMA Bauke Trek – Segafredo 5:34
17 BARDET Romain AG2R La Mondiale 5:46
18 LANDA Mikel Movistar Team 6:00
19 KREUZIGER Roman Team Dimension Data 6:07
20 MEURISSE Xandro Wanty – Gobert Cycling Team 6:10
21 LUTSENKO Alexey Astana Pro Team 6:28
22 BARGUIL Warren Team Arkéa Samsic 6:39
23 ARU Fabio UAE-Team Emirates 7:46
24 GAUDU David Groupama – FDJ 8:34
25 MARTIN Guillaume Wanty – Gobert Cycling Team 9:02
26 VAN AVERMAET Greg CCC Team 9:43
27 ROCHE Nicolas Team Sunweb 14:25
28 MOLARD Rudy Groupama – FDJ 15:55
29 BENNETT George Team Jumbo-Visma 17:34
30 REICHENBACH Sébastien Groupama – FDJ 17:50
31 TRENTIN Matteo Mitchelton-Scott 19:20
32 CICCONE Giulio Trek – Segafredo 19:51
33 HAIG Jack Mitchelton-Scott 23:07
34 STUYVEN Jasper Trek – Segafredo 25:23
35 HENAO Sergio UAE-Team Emirates 25:24
36 HERRADA Jesús Cofidis, Solutions Crédits 25:41
37 TAARAMÄE Rein Team Total Direct Energie 27:07
38 MATTHEWS Michael Team Sunweb 28:02
39 FRANK Mathias AG2R La Mondiale 28:07
40 CHEREL Mickaël AG2R La Mondiale 28:55
41 NIBALI Vincenzo Bahrain Merida 29:12
42 SOLER Marc Movistar Team 29:25
43 BERNARD Julien Trek – Segafredo 30:21
44 MÜHLBERGER Gregor BORA – hansgrohe 30:25
45 VUILLERMOZ Alexis AG2R La Mondiale 30:36
46 SCHACHMANN Maximilian BORA – hansgrohe 32:09
47 KELDERMAN Wilco Team Sunweb 32:51
48 DE PLUS Laurens Team Jumbo-Visma 33:37
49 FELLINE Fabio Trek – Segafredo 34:02
50 TEUNS Dylan Bahrain Merida 34:06
51 COSTA Rui UAE-Team Emirates 35:04
52 WOODS Michael EF Education First 35:49
53 KWIATKOWSKI Michał Team INEOS 38:01
54 CLARKE Simon EF Education First 38:18
55 BENOOT Tiesj Lotto Soudal 38:44
56 SAGAN Peter BORA – hansgrohe 39:58
57 BILBAO Pello Astana Pro Team 40:49
58 AMADOR Andrey Movistar Team 40:54
59 KANGERT Tanel EF Education First 41:38
60 NAESEN Oliver AG2R La Mondiale 41:57
61 IZAGIRRE Gorka Astana Pro Team 42:43
62 ZAKARIN Ilnur Team Katusha Alpecin 43:08
63 IMPEY Daryl Mitchelton-Scott 44:39
64 BETTIOL Alberto EF Education First 44:55
65 BOASSON HAGEN Edvald Team Dimension Data 47:42
66 VALGREN Michael Team Dimension Data 48:44
67 SÁNCHEZ Luis León Astana Pro Team 50:02
68 CASTROVIEJO Jonathan Team INEOS 51:04
69 DE GENDT Thomas Lotto Soudal 51:29
70 POELS Wout Team INEOS 52:12
71 KRAGH ANDERSEN Søren Team Sunweb 52:26
72 COLBRELLI Sonny Bahrain Merida 53:03
73 MOSCON Gianni Team INEOS 53:41
74 BOUET Maxime Team Arkéa Samsic 54:30
75 SICARD Romain Team Total Direct Energie 54:43
76 TRATNIK Jan Bahrain Merida 55:33
77 KÄMNA Lennard Team Sunweb 56:59
78 POLITT Nils Team Katusha Alpecin 57:20
79 GESCHKE Simon CCC Team 1:00:03
80 VAN BAARLE Dylan Team INEOS 1:00:08
81 GALLOPIN Tony AG2R La Mondiale 1:01:36
82 PÉRICHON Pierre-Luc Cofidis, Solutions Crédits 1:02:09
83 FRAILE Omar Astana Pro Team 1:03:10
84 YATES Simon Mitchelton-Scott 1:03:21
85 ROSSKOPF Joey CCC Team 1:08:15
86 PAUWELS Serge CCC Team 1:09:17
87 PASQUALON Andrea Wanty – Gobert Cycling Team 1:10:52
88 WELLENS Tim Lotto Soudal 1:14:56
89 CARUSO Damiano Bahrain Merida 1:15:08
90 SIMON Julien Cofidis, Solutions Crédits 1:15:13
91 SKUJIŅŠ Toms Trek – Segafredo 1:16:11
92 KING Ben Team Dimension Data 1:16:16
93 WÜRTZ SCHMIDT Mads Team Katusha Alpecin 1:16:22
94 OLIVEIRA Nelson Movistar Team 1:17:17
95 ROUX Anthony Groupama – FDJ 1:17:24
96 TEUNISSEN Mike Team Jumbo-Visma 1:17:35
97 GESBERT Élie Team Arkéa Samsic 1:18:00
98 ERVITI Imanol Movistar Team 1:18:29
99 DEVENYNS Dries Deceuninck – Quick Step ,,
100 HOULE Hugo Astana Pro Team 1:18:53
101 DELAPLACE Anthony Team Arkéa Samsic 1:19:20
102 GARCÍA CORTINA Iván Bahrain Merida 1:19:28
103 LEDANOIS Kévin Team Arkéa Samsic 1:20:01
104 MOINARD Amaël Team Arkéa Samsic 1:20:15
105 SCHÄR Michael CCC Team 1:20:39
106 MOHORIČ Matej Bahrain Merida 1:21:25
107 ARNDT Nikias Team Sunweb 1:21:58
108 KEUKELEIRE Jens Lotto Soudal 1:23:32
109 CALMEJANE Lilian Team Total Direct Energie 1:24:04
110 OSS Daniel BORA – hansgrohe 1:24:08
111 KÜNG Stefan Groupama – FDJ 1:24:56
112 DURBRIDGE Luke Mitchelton-Scott 1:25:17
113 BERHANE Natnael Cofidis, Solutions Crédits 1:25:41
114 EIKING Odd Christian Wanty – Gobert Cycling Team 1:26:57
115 DE BUYST Jasper Lotto Soudal 1:29:37
116 ROWE Luke Team INEOS 1:30:03
117 OURSELIN Paul Team Total Direct Energie 1:30:25
118 ROSSETTO Stéphane Cofidis, Solutions Crédits 1:33:39
119 BYSTRØM Sven Erik UAE-Team Emirates 1:35:47
120 COSNEFROY Benoît AG2R La Mondiale 1:37:29
121 PEREZ Anthony Cofidis, Solutions Crédits 1:37:54
122 GRELLIER Fabien Team Total Direct Energie 1:38:24
123 JANSE VAN RENSBURG Reinardt Team Dimension Data 1:39:06
124 WIŚNIOWSKI Łukasz CCC Team 1:39:59
125 VIVIANI Elia Deceuninck – Quick Step 1:41:08
126 LAENGEN Vegard Stake UAE-Team Emirates 1:41:56
127 LAMPAERT Yves Deceuninck – Quick Step ,,
128 GONÇALVES José Team Katusha Alpecin 1:42:33
129 CORT Magnus Astana Pro Team 1:43:00
130 BURGHARDT Marcus BORA – hansgrohe 1:43:22
131 VACHON Florian Team Arkéa Samsic 1:43:42
132 PÖSTLBERGER Lukas BORA – hansgrohe 1:44:19
133 JUUL-JENSEN Christopher Mitchelton-Scott 1:44:41
134 EWAN Caleb Lotto Soudal 1:44:43
135 KRISTOFF Alexander UAE-Team Emirates 1:45:03
136 TURGIS Anthony Team Total Direct Energie 1:45:31
137 VERONA Carlos Movistar Team 1:46:12
138 DE KORT Koen Trek – Segafredo 1:46:18
139 GOUGEARD Alexis AG2R La Mondiale 1:46:24
140 LADAGNOUS Matthieu Groupama – FDJ 1:46:52
141 BONNET William Groupama – FDJ 1:48:00
142 BOL Cees Team Sunweb 1:50:14
143 CUMMINGS Steve Team Dimension Data 1:52:06
144 DOWSETT Alex Team Katusha Alpecin 1:52:15
145 VAN MELSEN Kevin Wanty – Gobert Cycling Team 1:52:16
146 RICHEZE Maximiliano Deceuninck – Quick Step 1:52:21
147 HEPBURN Michael Mitchelton-Scott 1:52:51
148 BACKAERT Frederik Wanty – Gobert Cycling Team 1:52:53
149 BONIFAZIO Niccolò Team Total Direct Energie 1:53:03
150 MØRKØV Michael Deceuninck – Quick Step 1:54:11
151 KLUGE Roger Lotto Soudal 1:54:12
152 JANSEN Amund Grøndahl Team Jumbo-Visma 1:54:13
153 BAK Lars Ytting Team Dimension Data 1:54:22
154 GROENEWEGEN Dylan Team Jumbo-Visma 1:54:35
155 MONFORT Maxime Lotto Soudal 1:55:19
156 ASGREEN Kasper Deceuninck – Quick Step 1:55:33
157 GREIPEL André Team Arkéa Samsic 1:55:51
158 HALLER Marco Team Katusha Alpecin 1:55:53
159 SCULLY Tom EF Education First 1:56:09
160 HAGA Chad Team Sunweb 1:57:40
161 DE GENDT Aimé Wanty – Gobert Cycling Team 1:57:45
162 MARTIN Tony Team Jumbo-Visma 2:03:35
163 DEBUSSCHERE Jens Team Katusha Alpecin 2:03:49
164 LANGEVELD Sebastian EF Education First 2:08:12
165 OFFREDO Yoann Wanty – Gobert Cycling Team 2:19:45