Tanaka Sonoko / Israel Cycling Academy

Jak wiadomo, z początkiem sierpnia poszczególne zespoły mają możliwość sprawdzenia kilku kolarzy na zasadzie stażu. Ekipa Israel Cycling Academy przedstawiła pierwszych dwóch zawodników, których spróbuje w tym roku.

Nie da się ukryć, że w ostatnich latach staże w kolarstwie stały się bardzo popularne. Przechodzili przez nie m.in. Paweł Poljański, Szymon Rekita czy doskonale wszystkim znany Matteo Moschetti. Także w tym roku można się więc spodziewać wysypu młodych zawodników testowanych przez poszczególne zespoły.

Pierwsze dwa nazwiska, które pojawią się na szosach od sierpnia, podała ekipa Israel Cycling Academy. Jej szeregi pośrednio wzmocni dwóch 20-letnich kolarzy. Będą to Alexis Renard oraz Yuval Ben Moshe. Obaj w ostatnim czasie reprezentowali barwy amatorskiego teamu Cotes d’Armor, będącego zapleczem Israel Cycling Academy. Należy jednak przyznać, że nie udawało im się osiągać znakomitych rezultatów.

Poprzedni artykułMP 2019: Anna Plichta mistrzynią Polski w jeździe indywidualnej na czas
Następny artykułAnna Plichta: „Dzisiaj wszystko się udało”
Dziennikarz z wykształcenia i pasji. Oprócz kolarstwa kocha żużel, o którym pisze na portalu speedwaynews.pl. W wolnych chwilach bawi się w tłumacza, amatorsko jeździ i do późnych godzin nocnych gra półzawodowo w CS:GO.
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments