Foto: Giro Ciclistico d'Italia

Fabio Mazzucco (Sangemini – Trevigiani – MG.Kvis) triumfował na trzecim etapie młodzieżowego Giro d’Italia i został nowym liderem wyścigu.

Dwa oznaczone podjazdy, pięć sektorów brukowanych – tak pisał się scenariusz trzeciego etapu Giro Ciclistico d’Italia dla orlików. Kolarze do lat 23 mieli do przejechania 145 kilometrów z Sesto Fiorentino do Gaiole in Chianti.

Dopiero po pierwszej górskiej premii, którą wygrał Davide Casarotto (General Store) z peletonu odjechali: Theo Nonnez (Groupama Fdj), Henri Vandenabeele (Lotto Soudal), Nicolas Dalla Valle, Markus Wildauer i Georg Zimmermann (wszyscy Tirol KTM Cycling Team), Andres Camilo Ardila (Kolumbia), Alexander Konychev (Dimension Data for Qhubeka), Davide Casarotto (General Store), Filippo Conca (Biesse Carrera) oraz Fabio Mazzucco (Sangemini – Trevigiani – MG.Kvis).

Za nimi ze stratą 90 sekund kręciła grupa 17 kolarzy, a peleton tracił prawie trzy minuty. W czołówce tempa nie wytrzymał Casarotto, a przez problemy z rowerem odpadł także Nonnez. Na jednym z sektorów bruku doszło do sporej kraksy, ale wszyscy faworyci wrócili do rywalizacji.

Na drugim dziś podjeździe ucieczka rozpadła się, a na czele zostali Zimmermann i Mazzucco. Niestety 15 kilometrów przed metą Niemiec miał kłopoty z rowerem, więc samotnie w stronę mety podążył Włoch Mazzucco.

Kolarz Sangemini – Trevigiani – MG.Kvis powiększał przewagę i nie dał się już doścignąć. Kolejne miejsca na mecie zajęli kolarze Tirol KTM Cycling Team – Markus Wildauer i Georg Zimmermann.

Mazzucco został także nowym liderem wyścigu.

Wyniki trzeciego etapu:

1 Fabio Mazzucco (Ita) Sangemini – Trevigiani – MG.K vis 3:35:42
2 Markus Wildauer (AUT) Tirol KTM Cycling Team 0:01:03
3 Georg Zimmermann (GER) Tirol KTM Cycling Team 0:01:03
4 Fred Wright (GBr) Nationalmannschaft Großbritannien 0:01:11
5 Simon Guglielmi (Fra) Groupama – FDJ 0:01:11
6 Nicolas Dalla Valle (Ita) Tirol KTM Cycling Team 0:01:11
7 Alexander Konychev (Ita) Dimension Data for Qhubeka Continental Team 0:01:11
8 El Mehdi Chokri (Mar) Dimension Data for Qhubeka Continental Team 0:01:11
9 Giovanni Aleotti (Ita) Cycling Team Friuli ASD 0:01:11
10 Daniel Smarzaro (Ita) General Store – Essegibi-F.lli Curia 0:01:11
11 Cristian Scaroni (Ita) Groupama – FDJ 0:01:11
12 Emanuele Barison (Ita) Interregionale 0:01:11
13 Pirrè La Terra (Ita) Mastromarco Sensi FC Nibali 0:01:11
14 Patrick Gamper (AUT) Tirol KTM Cycling Team 0:01:11
15 Marco Friedrich (AUT) Tirol KTM Cycling Team 0:01:11
16 Andrea Cervellera (Ita) Casillo – Maserati 0:01:11
17 Sean Quinn (USA) Hagens Berman Axeon 0:01:11
18 Arturo Gravalos Lopez (Esp) Kometa Cycling Team 0:01:11
19 Alexys Brunel (Fra) Groupama – FDJ 0:01:11
20 Alessandro Monaco (Ita) Casillo – Maserati 0:01:11
21 Antoine Debons (SUI) IAM Excelsior 0:01:11
22 Alessandro Covi (Ita) Team Colpack 0:01:11
23 Dinmukhammed Ulysbayev (Kaz) Astana City 0:01:11
24 Henri Vandenabeele (Bel) Lotto Soudal U23 0:01:11
25 Filippo Conca (Ita) Biesse Carrera 0:01:11
26 Mattia Pellizzer (Ita) Casillo – Maserati 0:01:11
27 Stuart Balfour (GBr) Nationalmannschaft Großbritannien 0:01:21
28 Andres Camilo Ardila Ordoñez (Col) Nationalmannschaft Kolumbien 0:01:21
29 Thomas Revard (USA) Hagens Berman Axeon 0:03:56
30 Ethan Hayter (GBr) Nationalmannschaft Großbritannien 0:04:29
31 Filippo Zana (Ita) Sangemini – Trevigiani – MG.K vis 0:04:29
32 Ide Schelling (Ned) SEG Racing Academy 0:04:29
33 André Carvalho (Por) Hagens Berman Axeon 0:04:29
34 Viktor Verschaeve (Bel) Lotto Soudal U23 0:04:29
35 Jesus David Peña Jimenez (Col) Nationalmannschaft Kolumbien 0:04:29
36 Denis Nekrasov (Rus) Nationalmannschaft Russland 0:04:29
37 Thomas Vereecken (Bel) Lotto Soudal U23 0:04:29
38 Edoardo Faresin (Ita) Zalf Euromobil Désirée Fior 0:04:29
39 Iñigo Elosegui Momeñe (Esp) Equipo Lizarte 0:04:29
40 Einer Augusto Rubio Reyes (Col) Aran Cucine Vejus 0:04:29
41 Andrea Bagioli (Ita) Team Colpack 0:04:29
42 Petr Rikunov (Rus) Nationalmannschaft Russland 0:04:29
43 Juan Diego Alba Bolivar (Col) Nationalmannschaft Kolumbien 0:04:29
44 Carlos Garcia Pierna (Esp) Kometa Cycling Team 0:04:29
45 Matteo Bellia (Ita) Biesse Carrera 0:04:29
46 Kevin Inkelaar (Ned) Groupama – FDJ 0:04:29
47 Gabriele Porta (Ita) Delio Gallina Colosio Eurofeed 0:04:29
48 Mason Hollyman (GBr) Holdsworth Zappi 0:04:29
49 Simone Zandomeneghi (Ita) Iseo Serrature – Rime – Carnovali 0:04:29
50 Nurbergen Nurlykhassym (Kaz) Astana City 0:04:29
51 Samuel Jenner (Aus) Team Wiggins LeCol 0:04:29
52 Riccardo Lucca (Ita) Interregionale 0:04:29
53 Aldo Caiati (Ita) Zalf Euromobil Désirée Fior 0:04:29
54 Roger Adria Oliveras (Esp) Equipo Lizarte 0:04:29
55 Anton Popov (Rus) Velo Racing Palazzago 0:04:29
56 Sergio Garcia Gonzalez (Esp) Kometa Cycling Team 0:06:05
57 Barnabás Peák (Hun) SEG Racing Academy 0:06:31
58 Giacomo Cassarà (Ita) Velo Racing Palazzago 0:06:31
59 Eduardo Perez-Landaluce Gonzalez (Esp) Kometa Cycling Team 0:06:31
60 Gregorio Ferri (Ita) Zalf Euromobil Désirée Fior 0:06:31
61 Jhon Stiven Ramirez Muñoz (Col) Kometa Cycling Team 0:06:31
62 Juan Fernando Calle Hurtado (Col) Nationalmannschaft Kolumbien 0:06:34
63 Gianni Pugi (Ita) Sangemini – Trevigiani – MG.K vis 0:07:26
64 Marco Murgano (Ita) Casillo – Maserati 0:07:39
65 Andrea Colnaghi (Ita) Interregionale 0:07:39
66 Jakob Dorigoni (Ita) Team Colpack 0:07:39
67 Alexander Evans (Aus) SEG Racing Academy 0:07:39
68 Davide Baldaccini (Ita) Team Colpack 0:07:39
69 Lorenzo Ginestra (Ita) Aran Cucine Vejus 0:07:39
70 Théo Nonnez (Fra) Groupama – FDJ 0:07:39
71 Alessandro Iacchi (Ita) Team Franco Ballerini 0:07:39
72 Jake Stewart (GBr) Groupama – FDJ 0:07:39
73 Filippo Bertone (Ita) Iseo Serrature – Rime – Carnovali 0:08:51
74 Jacques Sauvagnargues (GBr) Team Wiggins LeCol 0:09:26
75 Daniil Marukhin (Kaz) Astana City 0:09:26
76 Adrian Camilo Bustamante Ruda (Col) Nationalmannschaft Kolumbien 0:09:37
77 Ilya Losev (Rus) Nationalmannschaft Russland 0:09:37
78 Nicola Venchiarutti (Ita) Cycling Team Friuli ASD 0:09:55
79 Daniel Tulett (GBr) Team Wiggins LeCol 0:11:30
80 Loran Cassaert (Bel) Lotto Soudal U23 0:11:30
81 Daniel Alejandro Largo Largo (Col) General Store – Essegibi-F.lli Curia 0:11:30
82 Sebastian Alexander Castaño Muñoz (Col) Beltrami TSA – Hopplà – Petroli Firenze 0:11:30
83 Luca Rastelli (Ita) Delio Gallina Colosio Eurofeed 0:11:30
84 Jose Felix Parra Cuerda (Esp) Equipo Lizarte 0:11:30
85 Karel Vacek (Cze) Hagens Berman Axeon 0:11:30
86 Tobias Bayer (AUT) Tirol KTM Cycling Team 0:11:30
87 Rémi Capron (Fra) IAM Excelsior 0:11:30
88 Francisco Galvan Fernandez (Esp) Equipo Lizarte 0:11:30
89 Bolat Niyazov (Kaz) Astana City 0:11:30
90 Davide Masi (Ita) Mastromarco Sensi FC Nibali 0:11:34
91 Anton Vtiurin (Rus) Nationalmannschaft Russland 0:11:34
92 Matteo Sobrero (Ita) Dimension Data for Qhubeka Continental Team 0:11:34
93 Tommaso Rigatti (Ita) General Store – Essegibi-F.lli Curia 0:12:42
94 Joab Schneiter (SUI) IAM Excelsior 0:12:42
95 Calum Johnston (GBr) Holdsworth Zappi 0:12:42
96 Marco Lolli (Ita) Aran Cucine Vejus 0:12:42
97 Charles Quarterman (GBr) Holdsworth Zappi 0:12:42
98 Michael Belleri (Ita) Viris Vigevano 0:12:42
99 Nicolas Nesi (Ita) Interregionale 0:12:42
100 Mark Donovan (GBr) Team Wiggins LeCol 0:12:49
101 Kevin Vermaerke (USA) Hagens Berman Axeon 0:12:49
102 Manuel Allori (Ita) Team Franco Ballerini 0:12:49
103 Ricardo Tosin (Ita) General Store – Essegibi-F.lli Curia 0:12:49
104 Mattia Bevilacqua (Ita) Team Franco Ballerini 0:12:49
105 Veljko Stojnic (Srb) Team Franco Ballerini 0:12:49
106 Francesco Di Felice (Ita) General Store – Essegibi-F.lli Curia 0:12:49
107 Martin Marcellusi (Ita) Velo Racing Palazzago 0:12:49
108 Laurent Rigollet (Ita) Casillo – Maserati 0:12:49
109 Andrea Ferrari (Ita) Iseo Serrature – Rime – Carnovali 0:12:49
110 Manuele Tarozzi (Ita) Interregionale 0:12:49
111 Kevin Colleoni (Ita) Biesse Carrera 0:12:49
112 Andrea Pietrobon (Ita) Zalf Euromobil Désirée Fior 0:12:49
113 Davide Casarotto (Ita) General Store – Essegibi-F.lli Curia 0:12:49
114 Enrico Zanoncello (Ita) Zalf Euromobil Désirée Fior 0:15:31
115 Nicolò Garibbo (Ita) Velo Racing Palazzago 0:15:32
116 Julian Mertens (Bel) Lotto Soudal U23 0:16:55
117 Matthew Walls (GBr) Nationalmannschaft Großbritannien 0:20:33
118 Robert Scott (GBr) Team Wiggins LeCol 0:20:33
119 Giulio Masotto (Ita) Team Colpack 0:20:33
120 Samuele Zambelli (Ita) Iseo Serrature – Rime – Carnovali 0:20:33
121 Riccardo Verza (Ita) Zalf Euromobil Désirée Fior 0:20:33
122 Scott Quincey (SUI) IAM Excelsior 0:20:33
123 Thomas Pesenti (Ita) Beltrami TSA – Hopplà – Petroli Firenze 0:20:33
124 Marco Cecchini (Ita) Sangemini – Trevigiani – MG.K vis 0:20:33
125 Nicholas Rinaldi (Ita) Iseo Serrature – Rime – Carnovali 0:20:33
126 Luca Coati (Ita) Casillo – Maserati 0:20:33
127 Christopher Consolaro (Ita) Delio Gallina Colosio Eurofeed 0:20:33
128 Matteo Domenicali (Ita) Beltrami TSA – Hopplà – Petroli Firenze 0:20:33
129 Ibon Ruiz Sedano (Esp) Equipo Lizarte 0:20:33
130 Jordi Lopez Caravaca (Esp) Equipo Lizarte 0:20:33
131 Riccardo Bobbo (Ita) Delio Gallina Colosio Eurofeed 0:20:33
132 Davide Botta (Ita) Team Colpack 0:20:33
133 Michel Piccot (Ita) Biesse Carrera 0:20:33
134 Davide Bauce (Ita) Delio Gallina Colosio Eurofeed 0:20:33
135 Mattia Soprana (Ita) Delio Gallina Colosio Eurofeed 0:20:33
136 Jason Saltzman (USA) Holdsworth Zappi 0:20:33
137 Alexandr Kulikovskiy (Rus) Nationalmannschaft Russland 0:20:33
138 Gabriele Lancia (Ita) Team Franco Ballerini 0:20:33
139 Sebastiano Mantovani (Ita) Viris Vigevano 0:20:33
140 Tommaso Fiaschi (Ita) Beltrami TSA – Hopplà – Petroli Firenze 0:20:33
141 Davide Ferrari (Ita) Beltrami TSA – Hopplà – Petroli Firenze 0:20:33
142 Federico Rosati (Ita) Mastromarco Sensi FC Nibali 0:20:33
143 Jacopo Menegotto (Ita) Biesse Carrera 0:20:33
144 Emanuele Amadio (Ita) Cycling Team Friuli ASD 0:20:33
145 Gabriele Ninci (Ita) Mastromarco Sensi FC Nibali 0:20:33
146 Filippo Magli (Ita) Mastromarco Sensi FC Nibali 0:20:33
147 Riccardo Moro (Ita) Viris Vigevano 0:20:33
148 Maikel Zijlaard (Ned) Hagens Berman Axeon 0:20:33
149 Thymen Arensman (Ned) SEG Racing Academy 0:20:33
150 Massimo Orlandi (Ita) Cycling Team Friuli ASD 0:23:07
151 Luca Riva (Ita) Velo Racing Palazzago 0:23:07
152 Davide Bais (Ita) Cycling Team Friuli ASD 0:23:07
153 Luca Mozzato (Ita) Dimension Data for Qhubeka Continental Team 0:23:07
154 Jonathan Milan (Ita) Cycling Team Friuli ASD 0:23:07
155 Kaden Groves (Aus) SEG Racing Academy 0:23:07
156 Nikita Martynov (Rus) Nationalmannschaft Russland 0:26:02
157 Olzhas Bayembayev (Kaz) Astana City 0:26:02
158 Tim James (GBr) Holdsworth Zappi 0:28:32
159 William Tidball (GBr) Nationalmannschaft Großbritannien 0:39:31
160 Corentin Navarro (Fra) Team Wiggins LeCol 0:39:31
OTL William Tidball (GBr) Nationalmannschaft Großbritannien
OTL Corentin Navarro (Fra) Team Wiggins LeCol
DNF Maxim Gridchin (Kaz) Astana City
DNF Connor Brown (NZl) Dimension Data for Qhubeka Continental Team
DNF Mattia Baldo (Ita) Iseo Serrature – Rime – Carnovali
DNS Stefano Taglietti (Ita) Biesse Carrera

Klasyfikacja generalna po trzecim etapie:

1 Fabio Mazzucco (Ita) Sangemini – Trevigiani – MG.K vis 11:29:06
2 Georg Zimmermann (GER) Tirol KTM Cycling Team 0:01:00
3 Alexys Brunel (Fra) Groupama – FDJ 0:01:04
4 Markus Wildauer (AUT) Tirol KTM Cycling Team 0:01:09
5 Nicolas Dalla Valle (Ita) Tirol KTM Cycling Team 0:01:16
6 Alexander Konychev (Ita) Dimension Data for Qhubeka Continental Team 0:01:22
7 Cristian Scaroni (Ita) Groupama – FDJ 0:01:23
8 Sean Quinn (USA) Hagens Berman Axeon 0:01:26
9 Alessandro Covi (Ita) Team Colpack 0:01:28
10 Patrick Gamper (AUT) Tirol KTM Cycling Team 0:01:30
11 Simon Guglielmi (Fra) Groupama – FDJ 0:01:31
12 Filippo Conca (Ita) Biesse Carrera 0:01:33
13 Marco Friedrich (AUT) Tirol KTM Cycling Team 0:01:33
14 Giovanni Aleotti (Ita) Cycling Team Friuli ASD 0:01:37
15 Dinmukhammed Ulysbayev (Kaz) Astana City 0:01:37
16 El Mehdi Chokri (Mar) Dimension Data for Qhubeka Continental Team 0:01:38
17 Alessandro Monaco (Ita) Casillo – Maserati 0:01:39
18 Antoine Debons (SUI) IAM Excelsior 0:01:41
19 Henri Vandenabeele (Bel) Lotto Soudal U23 0:01:41
20 Andrea Cervellera (Ita) Casillo – Maserati 0:01:47
21 Emanuele Barison (Ita) Interregionale 0:01:50
22 Andres Camilo Ardila Ordoñez (Col) Nationalmannschaft Kolumbien 0:01:55
23 Pirrè La Terra (Ita) Mastromarco Sensi FC Nibali 0:01:59
24 Daniel Smarzaro (Ita) General Store – Essegibi-F.lli Curia 0:02:53
25 Fred Wright (GBr) Nationalmannschaft Großbritannien 0:03:25
26 Mattia Pellizzer (Ita) Casillo – Maserati 0:03:41
27 Ethan Hayter (GBr) Nationalmannschaft Großbritannien 0:04:08
28 Ide Schelling (Ned) SEG Racing Academy 0:04:38
29 André Carvalho (Por) Hagens Berman Axeon 0:04:44
30 Iñigo Elosegui Momeñe (Esp) Equipo Lizarte 0:04:44
31 Andrea Bagioli (Ita) Team Colpack 0:04:44
32 Filippo Zana (Ita) Sangemini – Trevigiani – MG.K vis 0:04:46
33 Samuel Jenner (Aus) Team Wiggins LeCol 0:04:47
34 Denis Nekrasov (Rus) Nationalmannschaft Russland 0:04:48
35 Petr Rikunov (Rus) Nationalmannschaft Russland 0:04:49
36 Roger Adria Oliveras (Esp) Equipo Lizarte 0:04:51
37 Viktor Verschaeve (Bel) Lotto Soudal U23 0:04:54
38 Kevin Inkelaar (Ned) Groupama – FDJ 0:04:54
39 Riccardo Lucca (Ita) Interregionale 0:04:56
40 Anton Popov (Rus) Velo Racing Palazzago 0:04:57
41 Aldo Caiati (Ita) Zalf Euromobil Désirée Fior 0:04:58
42 Einer Augusto Rubio Reyes (Col) Aran Cucine Vejus 0:05:00
43 Thomas Vereecken (Bel) Lotto Soudal U23 0:05:00
44 Mason Hollyman (GBr) Holdsworth Zappi 0:05:02
45 Jesus David Peña Jimenez (Col) Nationalmannschaft Kolumbien 0:05:03
46 Simone Zandomeneghi (Ita) Iseo Serrature – Rime – Carnovali 0:05:06
47 Juan Diego Alba Bolivar (Col) Nationalmannschaft Kolumbien 0:05:07
48 Gabriele Porta (Ita) Delio Gallina Colosio Eurofeed 0:05:08
49 Carlos Garcia Pierna (Esp) Kometa Cycling Team 0:05:08
50 Nurbergen Nurlykhassym (Kaz) Astana City 0:05:08
51 Thomas Revard (USA) Hagens Berman Axeon 0:05:10
52 Matteo Bellia (Ita) Biesse Carrera 0:05:31
53 Arturo Gravalos Lopez (Esp) Kometa Cycling Team 0:06:33
54 Gregorio Ferri (Ita) Zalf Euromobil Désirée Fior 0:06:36
55 Sergio Garcia Gonzalez (Esp) Kometa Cycling Team 0:06:36
56 Edoardo Faresin (Ita) Zalf Euromobil Désirée Fior 0:06:49
57 Barnabás Peák (Hun) SEG Racing Academy 0:06:52
58 Eduardo Perez-Landaluce Gonzalez (Esp) Kometa Cycling Team 0:07:14
59 Jake Stewart (GBr) Groupama – FDJ 0:07:46
60 Juan Fernando Calle Hurtado (Col) Nationalmannschaft Kolumbien 0:07:57
61 Marco Murgano (Ita) Casillo – Maserati 0:07:57
62 Théo Nonnez (Fra) Groupama – FDJ 0:07:58
63 Gianni Pugi (Ita) Sangemini – Trevigiani – MG.K vis 0:07:59
64 Stuart Balfour (GBr) Nationalmannschaft Großbritannien 0:08:00
65 Alessandro Iacchi (Ita) Team Franco Ballerini 0:08:02
66 Andrea Colnaghi (Ita) Interregionale 0:08:04
67 Jakob Dorigoni (Ita) Team Colpack 0:08:13
68 Lorenzo Ginestra (Ita) Aran Cucine Vejus 0:08:16
69 Jhon Stiven Ramirez Muñoz (Col) Kometa Cycling Team 0:08:58
70 Filippo Bertone (Ita) Iseo Serrature – Rime – Carnovali 0:09:17
71 Jacques Sauvagnargues (GBr) Team Wiggins LeCol 0:09:40
72 Adrian Camilo Bustamante Ruda (Col) Nationalmannschaft Kolumbien 0:10:07
73 Alexander Evans (Aus) SEG Racing Academy 0:10:10
74 Nicola Venchiarutti (Ita) Cycling Team Friuli ASD 0:10:19
75 Giacomo Cassarà (Ita) Velo Racing Palazzago 0:11:04
76 Davide Baldaccini (Ita) Team Colpack 0:11:42
77 Francisco Galvan Fernandez (Esp) Equipo Lizarte 0:11:43
78 Matteo Sobrero (Ita) Dimension Data for Qhubeka Continental Team 0:11:44
79 Tobias Bayer (AUT) Tirol KTM Cycling Team 0:11:45
80 Luca Rastelli (Ita) Delio Gallina Colosio Eurofeed 0:11:50
81 Daniel Tulett (GBr) Team Wiggins LeCol 0:11:51
82 Daniil Marukhin (Kaz) Astana City 0:11:53
83 Davide Masi (Ita) Mastromarco Sensi FC Nibali 0:11:54
84 Loran Cassaert (Bel) Lotto Soudal U23 0:11:57
85 Karel Vacek (Cze) Hagens Berman Axeon 0:11:58
86 Jose Felix Parra Cuerda (Esp) Equipo Lizarte 0:12:07
87 Ilya Losev (Rus) Nationalmannschaft Russland 0:12:08
88 Daniel Alejandro Largo Largo (Col) General Store – Essegibi-F.lli Curia 0:12:12
89 Sebastian Alexander Castaño Muñoz (Col) Beltrami TSA – Hopplà – Petroli Firenze 0:12:32
90 Charles Quarterman (GBr) Holdsworth Zappi 0:12:58
91 Michael Belleri (Ita) Viris Vigevano 0:13:04
92 Ricardo Tosin (Ita) General Store – Essegibi-F.lli Curia 0:13:04
93 Andrea Pietrobon (Ita) Zalf Euromobil Désirée Fior 0:13:05
94 Tommaso Rigatti (Ita) General Store – Essegibi-F.lli Curia 0:13:06
95 Mattia Bevilacqua (Ita) Team Franco Ballerini 0:13:06
96 Calum Johnston (GBr) Holdsworth Zappi 0:13:12
97 Joab Schneiter (SUI) IAM Excelsior 0:13:13
98 Mark Donovan (GBr) Team Wiggins LeCol 0:13:14
99 Martin Marcellusi (Ita) Velo Racing Palazzago 0:13:15
100 Andrea Ferrari (Ita) Iseo Serrature – Rime – Carnovali 0:13:19
101 Kevin Colleoni (Ita) Biesse Carrera 0:13:22
102 Francesco Di Felice (Ita) General Store – Essegibi-F.lli Curia 0:13:25
103 Manuele Tarozzi (Ita) Interregionale 0:13:27
104 Nicolas Nesi (Ita) Interregionale 0:14:55
105 Kevin Vermaerke (USA) Hagens Berman Axeon 0:14:57
106 Bolat Niyazov (Kaz) Astana City 0:15:13
107 Laurent Rigollet (Ita) Casillo – Maserati 0:15:15
108 Manuel Allori (Ita) Team Franco Ballerini 0:15:26
109 Nicolò Garibbo (Ita) Velo Racing Palazzago 0:16:10
110 Marco Lolli (Ita) Aran Cucine Vejus 0:16:40
111 Julian Mertens (Bel) Lotto Soudal U23 0:17:11
112 Anton Vtiurin (Rus) Nationalmannschaft Russland 0:17:34
113 Davide Casarotto (Ita) General Store – Essegibi-F.lli Curia 0:17:49
114 Enrico Zanoncello (Ita) Zalf Euromobil Désirée Fior 0:17:51
115 Rémi Capron (Fra) IAM Excelsior 0:17:53
116 Matthew Walls (GBr) Nationalmannschaft Großbritannien 0:20:32
117 Filippo Magli (Ita) Mastromarco Sensi FC Nibali 0:20:49
118 Luca Coati (Ita) Casillo – Maserati 0:20:49
119 Thymen Arensman (Ned) SEG Racing Academy 0:20:54
120 Samuele Zambelli (Ita) Iseo Serrature – Rime – Carnovali 0:20:54
121 Michel Piccot (Ita) Biesse Carrera 0:20:58
122 Sebastiano Mantovani (Ita) Viris Vigevano 0:20:59
123 Jordi Lopez Caravaca (Esp) Equipo Lizarte 0:21:05
124 Nicholas Rinaldi (Ita) Iseo Serrature – Rime – Carnovali 0:21:05
125 Davide Botta (Ita) Team Colpack 0:21:08
126 Riccardo Verza (Ita) Zalf Euromobil Désirée Fior 0:21:21
127 Federico Rosati (Ita) Mastromarco Sensi FC Nibali 0:21:48
128 Veljko Stojnic (Srb) Team Franco Ballerini 0:21:56
129 Robert Scott (GBr) Team Wiggins LeCol 0:21:56
130 Ibon Ruiz Sedano (Esp) Equipo Lizarte 0:22:54
131 Alexandr Kulikovskiy (Rus) Nationalmannschaft Russland 0:22:56
132 Kaden Groves (Aus) SEG Racing Academy 0:23:09
133 Tommaso Fiaschi (Ita) Beltrami TSA – Hopplà – Petroli Firenze 0:23:11
134 Davide Bais (Ita) Cycling Team Friuli ASD 0:23:37
135 Massimo Orlandi (Ita) Cycling Team Friuli ASD 0:23:39
136 Gabriele Ninci (Ita) Mastromarco Sensi FC Nibali 0:23:54
137 Marco Cecchini (Ita) Sangemini – Trevigiani – MG.K vis 0:24:13
138 Scott Quincey (SUI) IAM Excelsior 0:24:14
139 Riccardo Bobbo (Ita) Delio Gallina Colosio Eurofeed 0:24:51
140 Jonathan Milan (Ita) Cycling Team Friuli ASD 0:25:16
141 Davide Bauce (Ita) Delio Gallina Colosio Eurofeed 0:25:33
142 Matteo Domenicali (Ita) Beltrami TSA – Hopplà – Petroli Firenze 0:25:54
143 Thomas Pesenti (Ita) Beltrami TSA – Hopplà – Petroli Firenze 0:27:57
144 Riccardo Moro (Ita) Viris Vigevano 0:28:06
145 Nikita Martynov (Rus) Nationalmannschaft Russland 0:28:21
146 Olzhas Bayembayev (Kaz) Astana City 0:28:29
147 Emanuele Amadio (Ita) Cycling Team Friuli ASD 0:29:00
148 Maikel Zijlaard (Ned) Hagens Berman Axeon 0:29:24
149 Jacopo Menegotto (Ita) Biesse Carrera 0:30:24
150 Jason Saltzman (USA) Holdsworth Zappi 0:30:25
151 Luca Mozzato (Ita) Dimension Data for Qhubeka Continental Team 0:31:23
152 Christopher Consolaro (Ita) Delio Gallina Colosio Eurofeed 0:31:28
153 Mattia Soprana (Ita) Delio Gallina Colosio Eurofeed 0:31:43
154 Luca Riva (Ita) Velo Racing Palazzago 0:32:04
155 Tim James (GBr) Holdsworth Zappi 0:32:34
156 Davide Ferrari (Ita) Beltrami TSA – Hopplà – Petroli Firenze 0:32:41
157 Gabriele Lancia (Ita) Team Franco Ballerini 0:33:02
158 Giulio Masotto (Ita) Team Colpack 0:34:48