Foto: Giro Ciclistico d'Italia

Ethan Hayter (Wielka Brytania) był najszybszy na pierwszym etapie młodzieżowego Giro d’Italia i powiększył swoją przewagę w klasyfikacji generalnej. 

Po wczorajszym prologu dziś na orlików walczących o prymat w Giro Ciclistico d’Italia czekał etap z Riccione do Santa Sofia o długości 143 kilometrów. Tuż przed końcem rywalizacji czekała na nich górska premia trzeciej kategorii.

W ucieczkę zabrali się: Mattia Baldo (Iseo Rime Carnovali), Riccardo Bobbo (Gallina Colosio Eurofeed), Giacomo Cassarà (Velo Racing Palazzago) i Marco Cecchini (Sangemini Trevigiani).

W pewnym momencie harcownicy mieli pięć minut przewagi, ale peleton raczej kontrolował sytuację. Na wyścigu pojawił się Samuele Manfredi (Equipe continentale Groupama-FDJ), który przechodzi rekonwalescencję po poważnym wypadku w grudniu ubiegłego roku.

Jedyną dziś górską premię wygrał Bobbo. Ucieczka przeszła do historii na pięć kilometrów przed metą. Jednak wtedy mocniejsze tempo podyktował lider wyścigu, Ethan Hayter (Wielka Brytania). Na jego kole utrzymali się Alexys Brunel (Equipe continentale Groupama-FDJ) i Georg Zimmermann (Tirol KTM Cycling Team).

Ta trójka nadrobiła kilkanaście sekund i między sobą rozegrała walkę o zwycięstwo. Najszybszy okazał się Hayter, który tym samym powiększył swoją przewagę w generalce. Kolejne miejsca zajęli Zimmermann i Brunel.

Wyniki pierwszego etapu:

1 HAYTER ETHAN (GBR) GREAT BRITAIN NATIONAL TEAM 3:15:19
2 ZIMMERMANN GEORG (GER) TIROL KTM CYCLING TEAM 0:00:00
3 BRUNEL ALEXYS (FRA) GROUPAMA-FDJ 0:00:05
4 FERRI GREGORIO (ITA) ZALF EUROMOBIL DESIREE FIOR 0:00:14
5 DALLA VALLE NICOLAS (ITA) TIROL KTM CYCLING TEAM 0:00:14
6 WALLS MATTHEW (GBR) GREAT BRITAIN NATIONAL TEAM 0:00:14
7 GAMPER PATRICK (AUT) TIROL KTM CYCLING TEAM 0:00:14
8 WILDAUER MARKUS (AUT) TIROL KTM CYCLING TEAM 0:00:14
9 STEWART JAKE (GBR) GROUPAMA-FDJ 0:00:14
10 BEVILACQUA MATTIA (ITA) TEAM FRANCO BALLERINI 0:00:14
11 GALVAN FRANCISCO (ESP) LIZARTE 0:00:14
12 MAZZUCCO FABIO (ITA) SANGEMINI – TREVIGIANI 0:00:14
13 DI FELICE FRANCESCO (ITA) GENERAL STORE -ESSEGIBI-F.LLI CURIA 0:00:14
14 GROVES KADEN (AUS) SEG RACING ACADEMY 0:00:17
15 MAGLI FILIPPO (ITA) MASTROMARCO SENSI FC NIBALI 0:00:17
16 COLNAGHI ANDREA (ITA) INTERREGIONALE 0:00:17
17 MARCELLUSI MARTIN (ITA) VELO RACING PALAZZAGO 0:00:17
18 SCHELLING IDE (NED) SEG RACING ACADEMY 0:00:17
19 MERTENS JULIAN (BEL) LOTTO SOUDAL U23 0:00:17
20 KONYCHEV ALEXANDER (ITA) DIMENSION DATA FOR QHUBEKA 0:00:17
21 JAMES TIM (GBR) HOLDSWORTH-ZAPPI 0:00:17
22 BAYER TOBIAS (AUT) TIROL KTM CYCLING TEAM 0:00:17
23 SCHNEITER JOAB (SUI) IAM EXCELSIOR 0:00:17
24 ALEOTTI GIOVANNI (ITA) CYCLING TEAM FRIULI 0:00:17
25 RASTELLI LUCA (ITA) GALLINA COLOSIO EUROFEED 0:00:17
26 SCARONI CRISTIAN (ITA) GROUPAMA-FDJ 0:00:17
27 COATI LUCA (ITA) CASILLO – MASERATI 0:00:17
28 BAIS DAVIDE (ITA) CYCLING TEAM FRIULI 0:00:17
29 CASTANO MUNOZ SEBASTIAN ALEXANDER (COL) BELTRAMITSA HOPPLA’ PETROLI FIRENZE 0:00:17
30 DONOVAN MARK (GBR) TEAM WIGGINS LECOL 0:00:17
31 JENNER SAMUEL (AUS) TEAM WIGGINS LECOL 0:00:17
32 QUINN SEAN (USA) HAGENS BERMAN AXEON 0:00:17
33 CONCA FILIPPO (ITA) BIESSE CARRERA ASD 0:00:17
34 MASI DAVIDE (ITA) MASTROMARCO SENSI FC NIBALI 0:00:17
35 LOPEZ JORDI (ESP) LIZARTE 0:00:17
36 PICCOT MICHEL (ITA) BIESSE CARRERA ASD 0:00:17
37 NEKRASOV DENIS (RUS) NAZIONALE RUSSA 0:00:17
38 CARVALHO Rodrigues André (POR) HAGENS BERMAN AXEON 0:00:17
39 BELLERI MICHAEL (ITA) VIRIS VIGEVANO 0:00:17
40 GARIBBO Nicolò (ITA) VELO RACING PALAZZAGO 0:00:17
41 GRIDCHIN MAXIM (KAZ) ASTANA CITY 0:00:17
42 VENCHIARUTTI NICOLA (ITA) CYCLING TEAM FRIULI 0:00:17
43 ZANDOMENEGHI SIMONE (ITA) ISEO RIME CARNOVALI 0:00:17
44 FRIEDRICH MARCO (AUT) TIROL KTM CYCLING TEAM 0:00:17
45 SAUVAGNARGUES JACQUES (GBR) TEAM WIGGINS LECOL 0:00:17
46 PEAK BARNABAS (HUN) SEG RACING ACADEMY 0:00:17
47 CALLE JUAN FERNANDO (COL) SELECCION COLOMBIA 0:00:17
48 ZAMBELLI SAMUELE (ITA) ISEO RIME CARNOVALI 0:00:17
49 GUGLIELMI SIMON (FRA) GROUPAMA-FDJ 0:00:17
50 ADRIA ROGER (ESP) LIZARTE 0:00:17
51 RIKUNOV PETR (RUS) NAZIONALE RUSSA 0:00:17
52 ZANA FILIPPO (ITA) SANGEMINI – TREVIGIANI 0:00:17
53 TOSIN RICARDO (ITA) GENERAL STORE -ESSEGIBI-F.LLI CURIA 0:00:17
54 BAGIOLI ANDREA (ITA) TEAM COLPACK 0:00:17
55 CAIATI ALDO (ITA) ZALF EUROMOBIL DESIREE FIOR 0:00:17
56 IACCHI ALESSANDRO (ITA) TEAM FRANCO BALLERINI 0:00:17
57 SOBRERO MATTEO (ITA) DIMENSION DATA FOR QHUBEKA 0:00:17
58 REVARD THOMAS (USA) HAGENS BERMAN AXEON 0:00:17
59 RUBIO REYES EINER AUGUSTO (COL) ARAN CUCINE VEJUS 0:00:17
60 BROWN CONNOR (NZL) DIMENSION DATA FOR QHUBEKA 0:00:17
61 LARGO LARGO DANIEL ALEJANDRO (COL) GENERAL STORE -ESSEGIBI-F.LLI CURIA 0:00:17
62 DORIGONI JAKOB (ITA) TEAM COLPACK 0:00:17
63 BERTONE FILIPPO (ITA) ISEO RIME CARNOVALI 0:00:17
64 PE¥A JIMENEZ JESUS DAVID (COL) SELECCION COLOMBIA 0:00:17
65 VERSCHAEVE VIKTOR (BEL) LOTTO SOUDAL U23 0:00:17
66 LUCCA RICCARDO (ITA) INTERREGIONALE 0:00:17
67 ARENSMAN THYMEN (NED) SEG RACING ACADEMY 0:00:17
68 MURGANO MARCO (ITA) CASILLO – MASERATI 0:00:17
69 INKELAAR KEVIN (NED) GROUPAMA-FDJ 0:00:17
70 PARRA JOSE FELIX (ESP) LIZARTE 0:00:17
71 GARCIA GONZALEZ SERGIO (ESP) KOMETA CYCLING TEAM 0:00:17
72 PESENTI THOMAS (ITA) BELTRAMITSA HOPPLA’ PETROLI FIRENZE 0:00:17
73 JOHNSTON Calum (GBR) HOLDSWORTH-ZAPPI 0:00:17
74 MANTOVANI SEBASTIANO (ITA) VIRIS VIGEVANO 0:00:17
75 HOLLYMAN MASON (GBR) HOLDSWORTH-ZAPPI 0:00:17
76 COVI ALESSANDRO (ITA) TEAM COLPACK 0:00:17
77 QUARTERMAN CHARLES (GBR) HOLDSWORTH-ZAPPI 0:00:17
78 TAROZZI MANUELE (ITA) INTERREGIONALE 0:00:17
79 BARISON EMANUELE (ITA) INTERREGIONALE 0:00:17
80 MONACO ALESSANDRO TEODORO (ITA) CASILLO – MASERATI 0:00:17
81 VAKEC VACEK (CZE) HAGENS BERMAN AXEON 0:00:17
82 ELOSEGUI MOMEÑE Iñigo (ESP) LIZARTE 0:00:17
83 POPOV ANTON (RUS) VELO RACING PALAZZAGO 0:00:17
84 TULETT DANIEL (GBR) TEAM WIGGINS LECOL 0:00:17
85 ULYSBAYEV DINMUKHAMMED (KAZ) ASTANA CITY 0:00:17
86 ORLANDI MASSIMO (ITA) CYCLING TEAM FRIULI 0:00:17
87 PEREZ-LANDALUCE GONZALEZ EDUARDO (ESP) KOMETA CYCLING TEAM 0:00:17
88 PUGI GIANNI (ITA) SANGEMINI – TREVIGIANI 0:00:17
89 VEREECKEN THOMAS (BEL) LOTTO SOUDAL U23 0:00:17
90 BOBBO RICCARDO (ITA) GALLINA COLOSIO EUROFEED 0:00:17
91 BUSTAMANTE ADRIAN (COL) SELECCION COLOMBIA 0:00:17
92 CERVELLERA ANDREA (ITA) CASILLO – MASERATI 0:00:17
93 PORTA GABRIELE (ITA) GALLINA COLOSIO EUROFEED 0:00:17
94 CASSAERT LORAN (BEL) LOTTO SOUDAL U23 0:00:17
95 RIGATTI TOMMASO (ITA) GENERAL STORE -ESSEGIBI-F.LLI CURIA 0:00:17
96 BOTTA DAVIDE (ITA) TEAM COLPACK 0:00:17
97 VERZA RICCARDO (ITA) ZALF EUROMOBIL DESIREE FIOR 0:00:17
98 GINESTRA LORENZO (ITA) ARAN CUCINE VEJUS 0:00:17
99 NONNEZ THEO (FRA) GROUPAMA-FDJ 0:00:17
100 NURLYKHASSYM NURBERGEN (KAZ) ASTANA CITY 0:00:17
101 COLLEONI KEVIN (ITA) BIESSE CARRERA ASD 0:00:17
102 ROSATI FEDERICO (ITA) MASTROMARCO SENSI FC NIBALI 0:00:17
103 ALBA JUAN DIEGO (COL) SELECCION COLOMBIA 0:00:17
104 LA TERRA GIUSEPPE (ITA) MASTROMARCO SENSI FC NIBALI 0:00:17
105 FERRARI ANDREA (ITA) ISEO RIME CARNOVALI 0:00:17
106 RINALDI NICHOLAS (ITA) ISEO RIME CARNOVALI 0:00:17
107 PIETROBON ANDREA (ITA) ZALF EUROMOBIL DESIREE FIOR 0:00:17
108 GARCIA PIERNA CARLOS (ESP) KOMETA CYCLING TEAM 0:00:17
109 ARDILA ANDRES CAMILO (COL) SELECCION COLOMBIA 0:00:17
110 CASAROTTO DAVIDE (ITA) GENERAL STORE -ESSEGIBI-F.LLI CURIA 0:00:17
111 BALDACCINI DAVIDE (ITA) TEAM COLPACK 0:00:17
112 CHOKRI EL MEHDI (MAR) DIMENSION DATA FOR QHUBEKA 0:00:17
113 CASSARÀ GIACOMO (ITA) VELO RACING PALAZZAGO 0:00:17
114 DEBONS ANTOINE (SUI) IAM EXCELSIOR 0:00:17
115 VANDENABEELE HENRI (BEL) LOTTO SOUDAL U23 0:00:17
116 BELLIA MATTEO (ITA) BIESSE CARRERA ASD 0:00:17
117 BALDO MATTIA (ITA) ISEO RIME CARNOVALI 0:00:37
118 SMARZARO DANIEL (ITA) GENERAL STORE -ESSEGIBI-F.LLI CURIA 0:01:02
119 SCOTT ROBERT (GBR) TEAM WIGGINS LECOL 0:01:28
120 RIGOLLET LAURENT (ITA) CASILLO – MASERATI 0:02:11
121 VERMAERKE KEVIN (USA) HAGENS BERMAN AXEON 0:02:11
122 FARESIN EDOARDO FRANCESCO (ITA) ZALF EUROMOBIL DESIREE FIOR 0:02:11
123 MARTYNOV NIKITA (RUS) NAZIONALE RUSSA 0:02:11
124 KULIKOVSKIY ALEXANDR (RUS) NAZIONALE RUSSA 0:02:11
125 NESI NICOLAS (ITA) INTERREGIONALE 0:02:11
126 WRIGHT FRED (GBR) GREAT BRITAIN NATIONAL TEAM 0:02:11
127 PELLIZZER MATTIA (ITA) CASILLO – MASERATI 0:02:11
128 JACOBS JOHAN (SUI) LOTTO SOUDAL U23 0:02:11
129 NINCI GABRIELE (ITA) MASTROMARCO SENSI FC NIBALI 0:02:11
130 BAUCE DAVIDE (ITA) GALLINA COLOSIO EUROFEED 0:02:11
131 AMADIO EMANUELE (ITA) CYCLING TEAM FRIULI 0:02:11
132 GRAVALOS LOPEZ ARTURO (ESP) KOMETA CYCLING TEAM 0:02:11
133 STOJNIC VELJKO (SRB) TEAM FRANCO BALLERINI 0:02:11
134 ZANONCELLO ENRICO (ITA) ZALF EUROMOBIL DESIREE FIOR 0:02:11
135 MILAN JONATHAN (ITA) CYCLING TEAM FRIULI 0:02:11
136 RAMIREZ MUÑOZ Jhon Stiven (COL) KOMETA CYCLING TEAM 0:02:11
137 EVANS ALEXANDER (AUS) SEG RACING ACADEMY 0:02:11
138 VTIURIN ANTON (RUS) NAZIONALE RUSSA 0:02:11
139 RUIZ IBON (ESP) LIZARTE 0:02:11
140 QUINCEY SCOTT (SUI) IAM EXCELSIOR 0:02:11
141 CECCHINI MARCO (ITA) SANGEMINI – TREVIGIANI 0:02:11
142 SALTZMAN Jason (USA) HOLDSWORTH-ZAPPI 0:02:11
143 NAVARRO Corentin (FRA) TEAM WIGGINS LECOL 0:02:11
144 LOSEV Ilya (RUS) NAZIONALE RUSSA 0:02:11
145 MARUKHIN DANIIL (KAZ) ASTANA CITY 0:02:11
146 BAYEMBAYEV OLZHAS (KAZ) ASTANA CITY 0:02:11
147 MORO RICCARDO (ITA) VIRIS VIGEVANO 0:02:11
148 NIYAZOV BOLAT (KAZ) ASTANA CITY 0:02:11
149 ALLORI MANUEL (ITA) TEAM FRANCO BALLERINI 0:02:26
150 FIASCHI TOMMASO (ITA) BELTRAMITSA HOPPLA’ PETROLI FIRENZE 0:02:33
151 RIVA LUCA (ITA) VELO RACING PALAZZAGO 0:02:40
152 LOLLI MARCO (ITA) ARAN CUCINE VEJUS 0:02:44
153 SUSCO ALESSANDRO (ITA) ARAN CUCINE VEJUS 0:04:05
154 CAPRON Rémi (FRA) IAM EXCELSIOR 0:04:45
155 ZIJLAARD MAIKEL (NED) HAGENS BERMAN AXEON 0:04:51
156 CONSOLARO CHRISTOPHER (ITA) GALLINA COLOSIO EUROFEED 0:04:51
157 DOMENICALI MATTEO (ITA) BELTRAMITSA HOPPLA’ PETROLI FIRENZE 0:04:51
158 SOPRANA MATTIA (ITA) GALLINA COLOSIO EUROFEED 0:04:51
159 ARU EMANUELE (ITA) ARAN CUCINE VEJUS 0:04:54
160 FERRARI DAVIDE (ITA) BELTRAMITSA HOPPLA’ PETROLI FIRENZE 0:04:55
161 BRITTON RHYS (GBR) GREAT BRITAIN NATIONAL TEAM 0:06:10
162 TAGLIETTI STEFANO (ITA) BIESSE CARRERA ASD 0:06:10
163 MENEGOTTO JACOPO (ITA) BIESSE CARRERA ASD 0:06:10
164 BALFOUR STUART (GBR) GREAT BRITAIN NATIONAL TEAM 0:06:10
165 LANCIA GABRIELE (ITA) TEAM FRANCO BALLERINI 0:06:10
166 BARTOLOZZI ANDREA (ITA) VIRIS VIGEVANO 0:06:10
167 MOZZATO LUCA (ITA) DIMENSION DATA FOR QHUBEKA 0:08:03
168 DOMIN KRZYSZTOF (POL) SANGEMINI – TREVIGIANI 0:08:05
169 BATTISTELLA SAMUELE (ITA) DIMENSION DATA FOR QHUBEKA 0:08:08
170 MASOTTO GIULIO (ITA) TEAM COLPACK 0:08:08
171 TIDBALL WILLIAM (GBR) GREAT BRITAIN NATIONAL TEAM 0:11:23
172 HARTLEY ADAM (GBR) SEG RACING ACADEMY 0:11:23
173 GRADASSI ALESSIO (ITA) TEAM FRANCO BALLERINI 0:11:31
DNS BALLABIO GIACOMO (ITA) IAM EXCELSIOR

Klasyfikacja generalna po pierwszym etapie:

1 HAYTER ETHAN (GBR) GREAT BRITAIN NATIONAL TEAM 3:19:04
2 BRUNEL ALEXYS (FRA) GROUPAMA-FDJ 0:00:14
3 ZIMMERMANN GEORG (GER) TIROL KTM CYCLING TEAM 0:00:25
4 DALLA VALLE NICOLAS (ITA) TIROL KTM CYCLING TEAM 0:00:26
5 GROVES KADEN (AUS) SEG RACING ACADEMY 0:00:27
6 STEWART JAKE (GBR) GROUPAMA-FDJ 0:00:28
7 QUARTERMAN CHARLES (GBR) HOLDSWORTH-ZAPPI 0:00:29
8 SCHELLING IDE (NED) SEG RACING ACADEMY 0:00:30
9 WALLS MATTHEW (GBR) GREAT BRITAIN NATIONAL TEAM 0:00:30
10 SOBRERO MATTEO (ITA) DIMENSION DATA FOR QHUBEKA 0:00:31
11 FERRI GREGORIO (ITA) ZALF EUROMOBIL DESIREE FIOR 0:00:32
12 KONYCHEV ALEXANDER (ITA) DIMENSION DATA FOR QHUBEKA 0:00:32
13 NONNEZ THEO (FRA) GROUPAMA-FDJ 0:00:32
14 MAZZUCCO FABIO (ITA) SANGEMINI – TREVIGIANI 0:00:32
15 GAMPER PATRICK (AUT) TIROL KTM CYCLING TEAM 0:00:32
16 GRIDCHIN MAXIM (KAZ) ASTANA CITY 0:00:33
17 GUGLIELMI SIMON (FRA) GROUPAMA-FDJ 0:00:33
18 SCARONI CRISTIAN (ITA) GROUPAMA-FDJ 0:00:33
19 WILDAUER MARKUS (AUT) TIROL KTM CYCLING TEAM 0:00:33
20 ARENSMAN THYMEN (NED) SEG RACING ACADEMY 0:00:34
21 TULETT DANIEL (GBR) TEAM WIGGINS LECOL 0:00:34
22 PEAK BARNABAS (HUN) SEG RACING ACADEMY 0:00:34
23 GALVAN FRANCISCO (ESP) LIZARTE 0:00:34
24 SAUVAGNARGUES JACQUES (GBR) TEAM WIGGINS LECOL 0:00:35
25 ADRIA ROGER (ESP) LIZARTE 0:00:35
26 CARVALHO RODRIGUES ANDRé (POR) HAGENS BERMAN AXEON 0:00:36
27 ELOSEGUI MOMEÑE IñIGO (ESP) LIZARTE 0:00:36
28 BAGIOLI ANDREA (ITA) TEAM COLPACK 0:00:36
29 TOSIN RICARDO (ITA) GENERAL STORE -ESSEGIBI-F.LLI CURIA 0:00:36
30 BAYER TOBIAS (AUT) TIROL KTM CYCLING TEAM 0:00:36
31 QUINN SEAN (USA) HAGENS BERMAN AXEON 0:00:36
32 MAGLI FILIPPO (ITA) MASTROMARCO SENSI FC NIBALI 0:00:37
33 RIGATTI TOMMASO (ITA) GENERAL STORE -ESSEGIBI-F.LLI CURIA 0:00:37
34 MERTENS JULIAN (BEL) LOTTO SOUDAL U23 0:00:37
35 COATI LUCA (ITA) CASILLO – MASERATI 0:00:37
36 BROWN CONNOR (NZL) DIMENSION DATA FOR QHUBEKA 0:00:37
37 PIETROBON ANDREA (ITA) ZALF EUROMOBIL DESIREE FIOR 0:00:37
38 DONOVAN MARK (GBR) TEAM WIGGINS LECOL 0:00:38
39 ZANA FILIPPO (ITA) SANGEMINI – TREVIGIANI 0:00:38
40 REVARD THOMAS (USA) HAGENS BERMAN AXEON 0:00:38
41 VERSCHAEVE VIKTOR (BEL) LOTTO SOUDAL U23 0:00:38
42 INKELAAR KEVIN (NED) GROUPAMA-FDJ 0:00:38
43 PICCOT MICHEL (ITA) BIESSE CARRERA ASD 0:00:38
44 COVI ALESSANDRO (ITA) TEAM COLPACK 0:00:38
45 BEVILACQUA MATTIA (ITA) TEAM FRANCO BALLERINI 0:00:38
46 JENNER SAMUEL (AUS) TEAM WIGGINS LECOL 0:00:39
47 ALEOTTI GIOVANNI (ITA) CYCLING TEAM FRIULI 0:00:39
48 MURGANO MARCO (ITA) CASILLO – MASERATI 0:00:39
49 BERTONE FILIPPO (ITA) ISEO RIME CARNOVALI 0:00:39
50 BOBBO RICCARDO (ITA) GALLINA COLOSIO EUROFEED 0:00:40
51 NEKRASOV DENIS (RUS) NAZIONALE RUSSA 0:00:40
52 CASSAERT LORAN (BEL) LOTTO SOUDAL U23 0:00:40
53 LUCCA RICCARDO (ITA) INTERREGIONALE 0:00:40
54 CHOKRI EL MEHDI (MAR) DIMENSION DATA FOR QHUBEKA 0:00:40
55 RIKUNOV PETR (RUS) NAZIONALE RUSSA 0:00:41
56 RASTELLI LUCA (ITA) GALLINA COLOSIO EUROFEED 0:00:41
57 POPOV ANTON (RUS) VELO RACING PALAZZAGO 0:00:41
58 MASI DAVIDE (ITA) MASTROMARCO SENSI FC NIBALI 0:00:41
59 VAKEC VACEK (CZE) HAGENS BERMAN AXEON 0:00:41
60 ZAMBELLI SAMUELE (ITA) ISEO RIME CARNOVALI 0:00:42
61 CAIATI ALDO (ITA) ZALF EUROMOBIL DESIREE FIOR 0:00:42
62 BELLERI MICHAEL (ITA) VIRIS VIGEVANO 0:00:43
63 BUSTAMANTE ADRIAN (COL) SELECCION COLOMBIA 0:00:43
64 DEBONS ANTOINE (SUI) IAM EXCELSIOR 0:00:43
65 FERRARI ANDREA (ITA) ISEO RIME CARNOVALI 0:00:43
66 PESENTI THOMAS (ITA) BELTRAMITSA HOPPLA’ PETROLI FIRENZE 0:00:43
67 CONCA FILIPPO (ITA) BIESSE CARRERA ASD 0:00:43
68 FRIEDRICH MARCO (AUT) TIROL KTM CYCLING TEAM 0:00:43
69 VANDENABEELE HENRI (BEL) LOTTO SOUDAL U23 0:00:43
70 BAIS DAVIDE (ITA) CYCLING TEAM FRIULI 0:00:43
71 IACCHI ALESSANDRO (ITA) TEAM FRANCO BALLERINI 0:00:44
72 RUBIO REYES EINER AUGUSTO (COL) ARAN CUCINE VEJUS 0:00:44
73 VEREECKEN THOMAS (BEL) LOTTO SOUDAL U23 0:00:44
74 ORLANDI MASSIMO (ITA) CYCLING TEAM FRIULI 0:00:45
75 BELLIA MATTEO (ITA) BIESSE CARRERA ASD 0:00:45
76 LOPEZ JORDI (ESP) LIZARTE 0:00:45
77 JAMES TIM (GBR) HOLDSWORTH-ZAPPI 0:00:45
78 RINALDI NICHOLAS (ITA) ISEO RIME CARNOVALI 0:00:45
79 CASTANO MUNOZ SEBASTIAN ALEXANDER (COL) BELTRAMITSA HOPPLA’ PETROLI FIRENZE 0:00:45
80 VENCHIARUTTI NICOLA (ITA) CYCLING TEAM FRIULI 0:00:45
81 COLLEONI KEVIN (ITA) BIESSE CARRERA ASD 0:00:46
82 BALDACCINI DAVIDE (ITA) TEAM COLPACK 0:00:46
83 COLNAGHI ANDREA (ITA) INTERREGIONALE 0:00:46
84 HOLLYMAN MASON (GBR) HOLDSWORTH-ZAPPI 0:00:46
85 PUGI GIANNI (ITA) SANGEMINI – TREVIGIANI 0:00:46
86 CALLE JUAN FERNANDO (COL) SELECCION COLOMBIA 0:00:47
87 MARCELLUSI MARTIN (ITA) VELO RACING PALAZZAGO 0:00:47
88 PE¥A JIMENEZ JESUS DAVID (COL) SELECCION COLOMBIA 0:00:47
89 MANTOVANI SEBASTIANO (ITA) VIRIS VIGEVANO 0:00:47
90 ARDILA ANDRES CAMILO (COL) SELECCION COLOMBIA 0:00:47
91 ULYSBAYEV DINMUKHAMMED (KAZ) ASTANA CITY 0:00:47
92 BOTTA DAVIDE (ITA) TEAM COLPACK 0:00:48
93 MONACO ALESSANDRO TEODORO (ITA) CASILLO – MASERATI 0:00:49
94 ROSATI FEDERICO (ITA) MASTROMARCO SENSI FC NIBALI 0:00:49
95 CERVELLERA ANDREA (ITA) CASILLO – MASERATI 0:00:49
96 ZANDOMENEGHI SIMONE (ITA) ISEO RIME CARNOVALI 0:00:50
97 GINESTRA LORENZO (ITA) ARAN CUCINE VEJUS 0:00:50
98 PARRA JOSE FELIX (ESP) LIZARTE 0:00:50
99 TAROZZI MANUELE (ITA) INTERREGIONALE 0:00:51
100 ALBA JUAN DIEGO (COL) SELECCION COLOMBIA 0:00:51
101 JOHNSTON CALUM (GBR) HOLDSWORTH-ZAPPI 0:00:51
102 PORTA GABRIELE (ITA) GALLINA COLOSIO EUROFEED 0:00:52
103 GARCIA PIERNA CARLOS (ESP) KOMETA CYCLING TEAM 0:00:52
104 GARCIA GONZALEZ SERGIO (ESP) KOMETA CYCLING TEAM 0:00:52
105 NURLYKHASSYM NURBERGEN (KAZ) ASTANA CITY 0:00:52
106 SCHNEITER JOAB (SUI) IAM EXCELSIOR 0:00:52
107 BARISON EMANUELE (ITA) INTERREGIONALE 0:00:52
108 DORIGONI JAKOB (ITA) TEAM COLPACK 0:00:55
109 LARGO LARGO DANIEL ALEJANDRO (COL) GENERAL STORE -ESSEGIBI-F.LLI CURIA 0:00:55
110 CASSARÀ GIACOMO (ITA) VELO RACING PALAZZAGO 0:00:55
111 PEREZ-LANDALUCE GONZALEZ EDUARDO (ESP) KOMETA CYCLING TEAM 0:00:56
112 DI FELICE FRANCESCO (ITA) GENERAL STORE -ESSEGIBI-F.LLI CURIA 0:00:57
113 BALDO MATTIA (ITA) ISEO RIME CARNOVALI 0:00:58
114 GARIBBO NICOLò (ITA) VELO RACING PALAZZAGO 0:00:59
115 CASAROTTO DAVIDE (ITA) GENERAL STORE -ESSEGIBI-F.LLI CURIA 0:01:01
116 LA TERRA GIUSEPPE (ITA) MASTROMARCO SENSI FC NIBALI 0:01:01
117 VERZA RICCARDO (ITA) ZALF EUROMOBIL DESIREE FIOR 0:01:01
118 SMARZARO DANIEL (ITA) GENERAL STORE -ESSEGIBI-F.LLI CURIA 0:01:25
119 SCOTT ROBERT (GBR) TEAM WIGGINS LECOL 0:01:44
120 WRIGHT FRED (GBR) GREAT BRITAIN NATIONAL TEAM 0:02:27
121 JACOBS JOHAN (SUI) LOTTO SOUDAL U23 0:02:27
122 STOJNIC VELJKO (SRB) TEAM FRANCO BALLERINI 0:02:28
123 VERMAERKE KEVIN (USA) HAGENS BERMAN AXEON 0:02:29
124 MILAN JONATHAN (ITA) CYCLING TEAM FRIULI 0:02:30
125 MORO RICCARDO (ITA) VIRIS VIGEVANO 0:02:30
126 FARESIN EDOARDO FRANCESCO (ITA) ZALF EUROMOBIL DESIREE FIOR 0:02:33
127 NAVARRO CORENTIN (FRA) TEAM WIGGINS LECOL 0:02:33
128 NESI NICOLAS (ITA) INTERREGIONALE 0:02:34
129 QUINCEY SCOTT (SUI) IAM EXCELSIOR 0:02:34
130 VTIURIN ANTON (RUS) NAZIONALE RUSSA 0:02:35
131 BAUCE DAVIDE (ITA) GALLINA COLOSIO EUROFEED 0:02:37
132 RIGOLLET LAURENT (ITA) CASILLO – MASERATI 0:02:39
133 MARTYNOV NIKITA (RUS) NAZIONALE RUSSA 0:02:40
134 BAYEMBAYEV OLZHAS (KAZ) ASTANA CITY 0:02:40
135 ZANONCELLO ENRICO (ITA) ZALF EUROMOBIL DESIREE FIOR 0:02:41
136 RUIZ IBON (ESP) LIZARTE 0:02:42
137 AMADIO EMANUELE (ITA) CYCLING TEAM FRIULI 0:02:43
138 PELLIZZER MATTIA (ITA) CASILLO – MASERATI 0:02:43
139 LOSEV ILYA (RUS) NAZIONALE RUSSA 0:02:44
140 CECCHINI MARCO (ITA) SANGEMINI – TREVIGIANI 0:02:44
141 KULIKOVSKIY ALEXANDR (RUS) NAZIONALE RUSSA 0:02:44
142 EVANS ALEXANDER (AUS) SEG RACING ACADEMY 0:02:44
143 NIYAZOV BOLAT (KAZ) ASTANA CITY 0:02:45
144 NINCI GABRIELE (ITA) MASTROMARCO SENSI FC NIBALI 0:02:45
145 RAMIREZ MUÑOZ JHON STIVEN (COL) KOMETA CYCLING TEAM 0:02:48
146 GRAVALOS LOPEZ ARTURO (ESP) KOMETA CYCLING TEAM 0:02:48
147 MARUKHIN DANIIL (KAZ) ASTANA CITY 0:02:48
148 ALLORI MANUEL (ITA) TEAM FRANCO BALLERINI 0:02:58
149 FIASCHI TOMMASO (ITA) BELTRAMITSA HOPPLA’ PETROLI FIRENZE 0:02:59
150 SALTZMAN JASON (USA) HOLDSWORTH-ZAPPI 0:02:59
151 RIVA LUCA (ITA) VELO RACING PALAZZAGO 0:03:09
152 LOLLI MARCO (ITA) ARAN CUCINE VEJUS 0:03:19
153 SUSCO ALESSANDRO (ITA) ARAN CUCINE VEJUS 0:04:49
154 ZIJLAARD MAIKEL (NED) HAGENS BERMAN AXEON 0:05:02
155 CAPRON RéMI (FRA) IAM EXCELSIOR 0:05:16
156 ARU EMANUELE (ITA) ARAN CUCINE VEJUS 0:05:25
157 SOPRANA MATTIA (ITA) GALLINA COLOSIO EUROFEED 0:05:26
158 FERRARI DAVIDE (ITA) BELTRAMITSA HOPPLA’ PETROLI FIRENZE 0:05:27
159 CONSOLARO CHRISTOPHER (ITA) GALLINA COLOSIO EUROFEED 0:05:30
160 DOMENICALI MATTEO (ITA) BELTRAMITSA HOPPLA’ PETROLI FIRENZE 0:05:34
161 BRITTON RHYS (GBR) GREAT BRITAIN NATIONAL TEAM 0:06:26
162 BARTOLOZZI ANDREA (ITA) VIRIS VIGEVANO 0:06:30
163 MENEGOTTO JACOPO (ITA) BIESSE CARRERA ASD 0:06:34
164 BALFOUR STUART (GBR) GREAT BRITAIN NATIONAL TEAM 0:06:41
165 LANCIA GABRIELE (ITA) TEAM FRANCO BALLERINI 0:06:45
166 TAGLIETTI STEFANO (ITA) BIESSE CARRERA ASD 0:06:51
167 MOZZATO LUCA (ITA) DIMENSION DATA FOR QHUBEKA 0:08:29
168 BATTISTELLA SAMUELE (ITA) DIMENSION DATA FOR QHUBEKA 0:08:30
169 MASOTTO GIULIO (ITA) TEAM COLPACK 0:08:31
170 DOMIN KRZYSZTOF (POL) SANGEMINI – TREVIGIANI 0:08:45
171 TIDBALL WILLIAM (GBR) GREAT BRITAIN NATIONAL TEAM 0:11:46
172 HARTLEY ADAM (GBR) SEG RACING ACADEMY 0:12:02
173 GRADASSI ALESSIO (ITA) TEAM FRANCO BALLERINI 0:12:22