fot. Team Sunweb

Kiedy jedni walczą już w Criterium du Dauphine, inni zaczynają ostatnie przygotowania do Tour de Suisse. Dziś swój skład na piekielnie trudną etapówkę zaprezentowała ekipa Sunweb.

Co najważniejsze, do składu Holenderskiej ekipy oficjalnie wraca Wilco Kelderman, którego z powodu kontuzji nie widzieliśmy na kolarskich trasach od końca marca. Znakomity i wciąż młody góral z pewnością będzie chciał spokojnie wrócić na szosę, lecz nie wyklucza to walki o solidny rezultat. Drugim liderem Sunwebu będzie za to Michael Matthews, który także wraca po przerwie na odpoczynek po bardzo trudnej pierwszej części sezonu. Jego celem będzie natomiast złapanie co najmniej jednej wygranej etapowej.

Co równie ważne, swoją szansę w Szwajcarii dostaną też także 2 młode talenty. Swoje umiejętności będą mogli bowiem pokazać Lennard Kamna oraz chyba największa nadzieja szwajcarskiego kolarstwa na dobre wyniki w wielkich tourach, Marc Hirschi.

Skład Team Sunweb na Tour de Suisse 2019: Wilco Kelderman, Michael Matthews, Lennard Kamna, Marc Hirschi, Nikias Arndt, Soren Kragh Andersen, Nicholas Roche.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments