fot. Sunweb

Niemiecka drużyna podała swój skład na pierwszy belgijski klasyk w tym sezonie, która liczy przede wszystkim na australijskiego zawodnika.

Już po raz 74. kolarze staną na starcie Omloop Het Nieuwsblad. W tym roku organizatorzy postanowili, że finisz będzie usytuowany w mieście Ninove, a podjazd Molenberg będzie znajdował się bliżej mety.

Liderem drużyny Sunweb na ten wyścig będzie Michael Matthews. Dla „Blinga” będzie to debiut w tym sezonie. Po raz pierwszy razem w wyścigu spotkają się bracia Kragh Andersen: Søren i Asbjørn.

W ten weekend liczymy przede wszystkim na Michaela. Mam nadzieję, że będzie mniej pechowy, niż w roku ubiegłym i nauczony doświadczeniami pokaże się z jak najlepszej strony. Pomagać mu będą głównie Søren Kragh Andersen i Casper Pedersen. W drużynie zadebiutują natomiast Jan Bakelants i Asbjørn Kragh Andersen. Dla naszych duńskich braci będzie to pierwszy wspólny występ

– powiedział trener Marc Reef.

Skład Team Sunweb na Omloop Het Nieuwsblad 2019:

Asbjørn Kragh Andersen, Søren Kragh Andersen, Jan Bakelants, Roy Curvers, Michael Matthews, Casper Pedersen i Martijn Tusveld.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments