Foto: Vuelta Ciclista a la Región de Murcia Costa Cálida

Pello Bilbao (Astana) otworzył rywalizację podczas Vuelta Ciclista a la Región de Murcia Costa Cálida. Wszystkie miejsca na podium zajęli dziś kolarze kazachskiej drużyny.

39. edycja hiszpańskiego wyścigu rozpoczęła się dzisiaj w miejscowości Yecla. Kolarze po przejechaniu ponad 188 kilometrów mieli walczyć o zwycięstwo w San Javier. Po drodze musieli się zmierzyć z jednym oznaczonym podjazdem.

W wyścigu startowała ekipa CCC Team w składzie: Will Barta, Paweł Bernas, Simon Geschke, Jonas Koch, Serge Pauwels, Laurens Ten Dam i Riccardo Zoidl.

Na ucieczkę zdecydowali się: Mathias De Witte (Roompot – Charles), Nuno Bico (Burgos-BH), Isaac Cantón (Kometa Cycling Team),Mikel Alonso (Fundación Euskadi), Robin Carpenter (Rally UHC Cycling), Denis Nekrasov (Gazprom-RusVelo) i Perrig Quéméneur (Direct Energie).

W pewnym momencie mieli oni prawie cztery minuty przewagi, ale peleton cały czas ją kontrolował. Na Alto Cabezo de La Plata (4,1 km długości; średnie nachylenie 3,3%) ucieczka została wchłonięta, a duża grupa mocno się porozciągała.

Ostatecznie o zwycięstwie zadecydował finisz z mocno zredukowanego peletonu. Kolarze ekipy Astana zajęli dziś wszystkie miejsca na podium! Zwyciężył Pello Bilbao, przed Luisem Leonem Sanchezem i Omarem Fraile.

Wyniki pierwszego etapu:

1 BILBAO LOPEZ DE ARMENTIA Pello (ESP) ASTANA PRO TEAM 4:15:02
2 FRAILE MATARRANZ Omar (ESP) ASTANA PRO TEAM 0:00:03
3 SANCHEZ Luis León (ESP) ASTANA PRO TEAM 0:00:03
4 VALVERDE Alejandro (ESP) MOVISTAR TEAM 0:00:03
5 KONRAD Patrick (AUT) BORA – HANSGROHE 0:00:03
6 FUGLSANG Jakob (DEN) ASTANA PRO TEAM 0:00:03
7 TRENTIN Matteo (ITA) MITCHELTON – SCOTT 0:00:09
8 DRUCKER Jean-Pierre (LUX) BORA – HANSGROHE 0:00:09
9 HALLER Marco (AUT) TEAM KATUSHA ALPECIN 0:00:09
10 BOUDAT Thomas (FRA) DIRECT ENERGIE 0:00:09
11 ROJAS José (ESP) MOVISTAR TEAM 0:00:09
12 KOCH Jonas (GER) CCC Team 0:00:09
13 DE GENDT Aime (BEL) WANTY – GOBERT Cycling Team 0:00:09
14 DELTOMBE Kevin (BEL) SPORT VLAANDEREN – BALOISE 0:00:09
15 VAN DER LIJKE Nick (NED) ROOMPOT – CHARLES 0:00:09
16 VLIEGEN Loïc (BEL) WANTY – GOBERT Cycling Team 0:00:09
17 CARPENTER Robin (USA) rally uhc cycling 0:00:09
18 BRAVO OIARBIDE Garikoitz (ESP) EUSKADI BASQUE COUNTRY – MURIAS 0:00:09
19 SPRENGERS Thomas (BEL) SPORT VLAANDEREN – BALOISE 0:00:09
20 LE TURNIER Mathias (FRA) COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS 0:00:09
21 SOTO GUIRAO Antonio Jesus (ESP) EQUIPO EUSKADI 0:00:09
22 CHERNETSKII Sergei (RUS) CAJA RURAL – SEGUROS RGA 0:00:09
23 KENNAUGH Peter (GBR) BORA – HANSGROHE 0:00:09
24 HERRADA Jose (ESP) COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS 0:00:09
25 POLITT Nils (GER) TEAM KATUSHA ALPECIN 0:00:09
26 RODRIGUEZ GARAICOECHEA Oscar (ESP) EUSKADI BASQUE COUNTRY – MURIAS 0:00:09
27 CARRETERO Hector (ESP) MOVISTAR TEAM 0:00:09
28 STRAKHOV Dmitrii (RUS) TEAM KATUSHA ALPECIN 0:00:14
29 RODRIGUEZ MARTIN Cristian (ESP) CAJA RURAL – SEGUROS RGA 0:00:14
30 TEN DAM Laurens (NED) CCC Team 0:00:14
31 VALLS FERRI Rafael (ESP) MOVISTAR TEAM 0:00:14
32 ZOIDL Riccardo (AUT) CCC Team 0:00:14
33 FERNANDEZ Ruben (ESP) MOVISTAR TEAM 0:00:14
34 SMITH Dion (NZL) MITCHELTON – SCOTT 0:00:14
35 NAVARRO GARCIA Daniel (ESP) TEAM KATUSHA ALPECIN 0:00:14
36 STANNARD Robert (AUS) MITCHELTON – SCOTT 0:00:18
37 JUUL JENSEN Christopher (DEN) MITCHELTON – SCOTT 0:00:46
38 ALBASINI Michael (SUI) MITCHELTON – SCOTT 0:02:01
39 ABERASTURI IZAGA Jon (ESP) CAJA RURAL – SEGUROS RGA 0:02:54
40 PLANCKAERT Edward (BEL) SPORT VLAANDEREN – BALOISE 0:02:54
41 RIKUNOV Petr (RUS) GAZPROM – RUSVELO 0:02:56
42 VERWILST Aaron (BEL) SPORT VLAANDEREN – BALOISE 0:02:56
43 OURSELIN Paul (FRA) DIRECT ENERGIE 0:02:56
44 CHERKASOV Nikolai (RUS) GAZPROM – RUSVELO 0:02:56
45 EVTUSHENKO Alexander (RUS) GAZPROM – RUSVELO 0:02:56
46 MOREIRA Mauricio (URU) CAJA RURAL – SEGUROS RGA 0:02:56
47 PORSEV Alexander (RUS) GAZPROM – RUSVELO 0:02:56
48 LEYSEN Senne (BEL) ROOMPOT – CHARLES 0:02:56
49 BOL Jetse (NED) BURGOS – BH 0:02:56
50 NAULEAU Bryan (FRA) DIRECT ENERGIE 0:02:56
51 LOPEZ PARADA Daniel (ESP) BURGOS – BH 0:02:56
52 FORTIN Filippo (ITA) COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS 0:02:56
53 MORIN Emmanuel (FRA) COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS 0:02:56
54 NATAROV Yuriy (KAZ) ASTANA PRO TEAM 0:02:56
55 WAEYTENS Zico (BEL) COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS 0:02:56
56 BARBERO Carlos (ESP) MOVISTAR TEAM 0:02:56
57 DE WITTE Mathias (BEL) ROOMPOT – CHARLES 0:02:56
58 VAN GESTEL Dries (BEL) SPORT VLAANDEREN – BALOISE 0:02:56
59 RIESEBEEK Oscar (NED) ROOMPOT – CHARLES 0:02:56
60 ELLSAY Nigel (CAN) rally uhc cycling 0:02:56
61 TAARAMÄE Rein (EST) DIRECT ENERGIE 0:02:56
62 OFFREDO Yoann (FRA) WANTY – GOBERT Cycling Team 0:02:56
63 CAMACHO DEL FRESNO Juan (ESP) KOMETA CYCLING TEAM 0:02:56
64 ORONTE Emerson (USA) rally uhc cycling 0:02:56
65 LOPEZ PEREZ Juan Pedro (ESP) KOMETA CYCLING TEAM 0:02:56
66 CATALDO Dario (ITA) ASTANA PRO TEAM 0:02:56
67 GONZALEZ LOPEZ David (ESP) CAJA RURAL – SEGUROS RGA 0:02:56
68 VAN GINNEKEN Sjoerd (NED) ROOMPOT – CHARLES 0:02:56
69 PAUWELS Serge (BEL) CCC Team 0:02:56
70 JUARISTI ARRIETA Txomin (ESP) EQUIPO EUSKADI 0:03:08
71 CUADRADO RUIZ DE GAUNA Unai (ESP) EQUIPO EUSKADI 0:03:08
72 VLASOV Aleksandr (RUS) GAZPROM – RUSVELO 0:03:08
73 BARTA William (USA) CCC Team 0:03:08
74 MANNION Gavin (USA) rally uhc cycling 0:03:08
75 BOOM Lars (NED) ROOMPOT – CHARLES 0:03:10
76 BERNAS Paweł (POL) CCC Team 0:03:13
77 SCHILLINGER Andreas (GER) BORA – HANSGROHE 0:04:14
78 ACKERMANN Pascal (GER) BORA – HANSGROHE 0:04:14
79 SELIG Rüdiger (GER) BORA – HANSGROHE 0:04:14
80 CAÑELLAS SANCHEZ Xavier (ESP) CAJA RURAL – SEGUROS RGA 0:04:14
81 HOWSON Damien (AUS) MITCHELTON – SCOTT 0:04:14
82 BERHANE Natnael (ERI) COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS 0:07:46
83 DOWSETT Alex (GBR) TEAM KATUSHA ALPECIN 0:07:46
84 GESCHKE Simon (GER) CCC Team 0:07:47
85 VAN POUCKE Aaron (BEL) SPORT VLAANDEREN – BALOISE 0:08:05
86 KURIYANOV Stepan (RUS) GAZPROM – RUSVELO 0:08:05
87 CUBERO GALVEZ Jorge (ESP) BURGOS – BH 0:08:05
88 MITRI James (NZL) BURGOS – BH 0:08:05
89 NEKRASOV Denis (RUS) GAZPROM – RUSVELO 0:08:05
90 MURPHY Kyle (USA) rally uhc cycling 0:08:05
91 BARTHE Cyril (FRA) EUSKADI BASQUE COUNTRY – MURIAS 0:08:05
92 MADRAZO RUIZ Angel (ESP) BURGOS – BH 0:08:05
93 CUADROS MORATA Alvaro (ESP) CAJA RURAL – SEGUROS RGA 0:08:05
94 ŠPILAK Simon (SLO) TEAM KATUSHA ALPECIN 0:08:05
95 CANTON SERRANO Isaac (ESP) KOMETA CYCLING TEAM 0:08:05
96 BAUER Jack (NZL) MITCHELTON – SCOTT 0:08:05
97 SAGAN Juraj (SVK) BORA – HANSGROHE 0:09:42
98 WILLEMS Thimo (BEL) SPORT VLAANDEREN – BALOISE 0:09:42
99 PEÑALVER ANIORTE Manuel (ESP) BURGOS – BH 0:09:42
100 TIMMERMANS Justin (NED) ROOMPOT – CHARLES 0:09:42
101 ANDERSON Ryan (CAN) rally uhc cycling 0:09:42
102 VIEGAS Daniel (POR) KOMETA CYCLING TEAM 0:09:42
103 RUBINO Samuele (ITA) KOMETA CYCLING TEAM 0:09:42
104 MATOS Nuno (POR) BURGOS – BH 0:09:42
105 GARCIA MARTIN Jose Antonio (ESP) KOMETA CYCLING TEAM 0:09:42
106 PUPPIO Antonio (ITA) KOMETA CYCLING TEAM 0:09:42
107 DAL-CIN Matteo (CAN) rally uhc cycling 0:09:42
108 LAFAY Victor (FRA) COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS 0:09:42
109 BURGAUDEAU Mathieu (FRA) DIRECT ENERGIE 0:09:42
110 ARANBURU ARRUTI Jokin (ESP) EQUIPO EUSKADI 0:09:42
111 ZHYHUNOU Dzmitry (BLR) EQUIPO EUSKADI 0:09:42
112 SMIT Willem Jakobus (RSA) TEAM KATUSHA ALPECIN 0:09:42
113 BETANCUR Carlos (COL) MOVISTAR TEAM 0:09:42
114 GOIKOETXEA GOIOGANA Peio (ESP) EQUIPO EUSKADI 0:09:42
115 LOPEZ-COZAR JAIMEZ Juan Antonio (ESP) EUSKADI BASQUE COUNTRY – MURIAS 0:09:42
116 SANZ UNZUE Enrique (ESP) EUSKADI BASQUE COUNTRY – MURIAS 0:09:42
117 ALONSO FLORES Mikel (ESP) EQUIPO EUSKADI 0:09:42
118 QUEMENEUR Perrig (FRA) DIRECT ENERGIE 0:09:42
119 INTXAUSTI ELORRIAGA Beñat (ESP) EUSKADI BASQUE COUNTRY – MURIAS 0:09:42
120 VANSPEYBROUCK Pieter (BEL) WANTY – GOBERT Cycling Team 0:09:42
121 BERRADE FERNANDEZ Urko (ESP) EUSKADI BASQUE COUNTRY – MURIAS 0:09:42
122 DEVRIENDT Tom (BEL) WANTY – GOBERT Cycling Team 0:09:42
123 JOURNIAUX Axel (FRA) DIRECT ENERGIE 0:09:42
DNF DUPONT Timothy (BEL) WANTY – GOBERT Cycling Team

Klasyfikacja generalna po pierwszym etapie:

1 BILBAO LOPEZ DE ARMENTIA Pello (ESP) ASTANA PRO TEAM 4:15:02
2 FRAILE MATARRANZ Omar (ESP) ASTANA PRO TEAM 0:00:03
3 SANCHEZ Luis León (ESP) ASTANA PRO TEAM 0:00:03
4 VALVERDE Alejandro (ESP) MOVISTAR TEAM 0:00:03
5 KONRAD Patrick (AUT) BORA – HANSGROHE 0:00:03
6 FUGLSANG Jakob (DEN) ASTANA PRO TEAM 0:00:03
7 TRENTIN Matteo (ITA) MITCHELTON – SCOTT 0:00:09
8 DRUCKER Jean-Pierre (LUX) BORA – HANSGROHE 0:00:09
9 HALLER Marco (AUT) TEAM KATUSHA ALPECIN 0:00:09
10 BOUDAT Thomas (FRA) DIRECT ENERGIE 0:00:09
11 ROJAS José (ESP) MOVISTAR TEAM 0:00:09
12 KOCH Jonas (GER) CCC Team 0:00:09
13 DE GENDT Aime (BEL) WANTY – GOBERT Cycling Team 0:00:09
14 DELTOMBE Kevin (BEL) SPORT VLAANDEREN – BALOISE 0:00:09
15 VAN DER LIJKE Nick (NED) ROOMPOT – CHARLES 0:00:09
16 VLIEGEN Loïc (BEL) WANTY – GOBERT Cycling Team 0:00:09
17 CARPENTER Robin (USA) rally uhc cycling 0:00:09
18 BRAVO OIARBIDE Garikoitz (ESP) EUSKADI BASQUE COUNTRY – MURIAS 0:00:09
19 SPRENGERS Thomas (BEL) SPORT VLAANDEREN – BALOISE 0:00:09
20 LE TURNIER Mathias (FRA) COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS 0:00:09
21 SOTO GUIRAO Antonio Jesus (ESP) EQUIPO EUSKADI 0:00:09
22 CHERNETSKII Sergei (RUS) CAJA RURAL – SEGUROS RGA 0:00:09
23 KENNAUGH Peter (GBR) BORA – HANSGROHE 0:00:09
24 HERRADA Jose (ESP) COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS 0:00:09
25 POLITT Nils (GER) TEAM KATUSHA ALPECIN 0:00:09
26 RODRIGUEZ GARAICOECHEA Oscar (ESP) EUSKADI BASQUE COUNTRY – MURIAS 0:00:09
27 CARRETERO Hector (ESP) MOVISTAR TEAM 0:00:09
28 STRAKHOV Dmitrii (RUS) TEAM KATUSHA ALPECIN 0:00:14
29 RODRIGUEZ MARTIN Cristian (ESP) CAJA RURAL – SEGUROS RGA 0:00:14
30 TEN DAM Laurens (NED) CCC Team 0:00:14
31 VALLS FERRI Rafael (ESP) MOVISTAR TEAM 0:00:14
32 ZOIDL Riccardo (AUT) CCC Team 0:00:14
33 FERNANDEZ Ruben (ESP) MOVISTAR TEAM 0:00:14
34 SMITH Dion (NZL) MITCHELTON – SCOTT 0:00:14
35 NAVARRO GARCIA Daniel (ESP) TEAM KATUSHA ALPECIN 0:00:14
36 STANNARD Robert (AUS) MITCHELTON – SCOTT 0:00:18
37 JUUL JENSEN Christopher (DEN) MITCHELTON – SCOTT 0:00:46
38 ALBASINI Michael (SUI) MITCHELTON – SCOTT 0:02:01
39 ABERASTURI IZAGA Jon (ESP) CAJA RURAL – SEGUROS RGA 0:02:54
40 PLANCKAERT Edward (BEL) SPORT VLAANDEREN – BALOISE 0:02:54
41 RIKUNOV Petr (RUS) GAZPROM – RUSVELO 0:02:56
42 VERWILST Aaron (BEL) SPORT VLAANDEREN – BALOISE 0:02:56
43 OURSELIN Paul (FRA) DIRECT ENERGIE 0:02:56
44 CHERKASOV Nikolai (RUS) GAZPROM – RUSVELO 0:02:56
45 EVTUSHENKO Alexander (RUS) GAZPROM – RUSVELO 0:02:56
46 MOREIRA Mauricio (URU) CAJA RURAL – SEGUROS RGA 0:02:56
47 PORSEV Alexander (RUS) GAZPROM – RUSVELO 0:02:56
48 LEYSEN Senne (BEL) ROOMPOT – CHARLES 0:02:56
49 BOL Jetse (NED) BURGOS – BH 0:02:56
50 NAULEAU Bryan (FRA) DIRECT ENERGIE 0:02:56
51 LOPEZ PARADA Daniel (ESP) BURGOS – BH 0:02:56
52 FORTIN Filippo (ITA) COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS 0:02:56
53 MORIN Emmanuel (FRA) COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS 0:02:56
54 NATAROV Yuriy (KAZ) ASTANA PRO TEAM 0:02:56
55 WAEYTENS Zico (BEL) COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS 0:02:56
56 BARBERO Carlos (ESP) MOVISTAR TEAM 0:02:56
57 DE WITTE Mathias (BEL) ROOMPOT – CHARLES 0:02:56
58 VAN GESTEL Dries (BEL) SPORT VLAANDEREN – BALOISE 0:02:56
59 RIESEBEEK Oscar (NED) ROOMPOT – CHARLES 0:02:56
60 ELLSAY Nigel (CAN) rally uhc cycling 0:02:56
61 TAARAMÄE Rein (EST) DIRECT ENERGIE 0:02:56
62 OFFREDO Yoann (FRA) WANTY – GOBERT Cycling Team 0:02:56
63 CAMACHO DEL FRESNO Juan (ESP) KOMETA CYCLING TEAM 0:02:56
64 ORONTE Emerson (USA) rally uhc cycling 0:02:56
65 LOPEZ PEREZ Juan Pedro (ESP) KOMETA CYCLING TEAM 0:02:56
66 CATALDO Dario (ITA) ASTANA PRO TEAM 0:02:56
67 GONZALEZ LOPEZ David (ESP) CAJA RURAL – SEGUROS RGA 0:02:56
68 VAN GINNEKEN Sjoerd (NED) ROOMPOT – CHARLES 0:02:56
69 PAUWELS Serge (BEL) CCC Team 0:02:56
70 JUARISTI ARRIETA Txomin (ESP) EQUIPO EUSKADI 0:03:08
71 CUADRADO RUIZ DE GAUNA Unai (ESP) EQUIPO EUSKADI 0:03:08
72 VLASOV Aleksandr (RUS) GAZPROM – RUSVELO 0:03:08
73 BARTA William (USA) CCC Team 0:03:08
74 MANNION Gavin (USA) rally uhc cycling 0:03:08
75 BOOM Lars (NED) ROOMPOT – CHARLES 0:03:10
76 BERNAS Paweł (POL) CCC Team 0:03:13
77 SCHILLINGER Andreas (GER) BORA – HANSGROHE 0:04:14
78 ACKERMANN Pascal (GER) BORA – HANSGROHE 0:04:14
79 SELIG Rüdiger (GER) BORA – HANSGROHE 0:04:14
80 CAÑELLAS SANCHEZ Xavier (ESP) CAJA RURAL – SEGUROS RGA 0:04:14
81 HOWSON Damien (AUS) MITCHELTON – SCOTT 0:04:14
82 BERHANE Natnael (ERI) COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS 0:07:46
83 DOWSETT Alex (GBR) TEAM KATUSHA ALPECIN 0:07:46
84 GESCHKE Simon (GER) CCC Team 0:07:47
85 VAN POUCKE Aaron (BEL) SPORT VLAANDEREN – BALOISE 0:08:05
86 KURIYANOV Stepan (RUS) GAZPROM – RUSVELO 0:08:05
87 CUBERO GALVEZ Jorge (ESP) BURGOS – BH 0:08:05
88 MITRI James (NZL) BURGOS – BH 0:08:05
89 NEKRASOV Denis (RUS) GAZPROM – RUSVELO 0:08:05
90 MURPHY Kyle (USA) rally uhc cycling 0:08:05
91 BARTHE Cyril (FRA) EUSKADI BASQUE COUNTRY – MURIAS 0:08:05
92 MADRAZO RUIZ Angel (ESP) BURGOS – BH 0:08:05
93 CUADROS MORATA Alvaro (ESP) CAJA RURAL – SEGUROS RGA 0:08:05
94 ŠPILAK Simon (SLO) TEAM KATUSHA ALPECIN 0:08:05
95 CANTON SERRANO Isaac (ESP) KOMETA CYCLING TEAM 0:08:05
96 BAUER Jack (NZL) MITCHELTON – SCOTT 0:08:05
97 SAGAN Juraj (SVK) BORA – HANSGROHE 0:09:42
98 WILLEMS Thimo (BEL) SPORT VLAANDEREN – BALOISE 0:09:42
99 PEÑALVER ANIORTE Manuel (ESP) BURGOS – BH 0:09:42
100 TIMMERMANS Justin (NED) ROOMPOT – CHARLES 0:09:42
101 ANDERSON Ryan (CAN) rally uhc cycling 0:09:42
102 VIEGAS Daniel (POR) KOMETA CYCLING TEAM 0:09:42
103 RUBINO Samuele (ITA) KOMETA CYCLING TEAM 0:09:42
104 MATOS Nuno (POR) BURGOS – BH 0:09:42
105 GARCIA MARTIN Jose Antonio (ESP) KOMETA CYCLING TEAM 0:09:42
106 PUPPIO Antonio (ITA) KOMETA CYCLING TEAM 0:09:42
107 DAL-CIN Matteo (CAN) rally uhc cycling 0:09:42
108 LAFAY Victor (FRA) COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS 0:09:42
109 BURGAUDEAU Mathieu (FRA) DIRECT ENERGIE 0:09:42
110 ARANBURU ARRUTI Jokin (ESP) EQUIPO EUSKADI 0:09:42
111 ZHYHUNOU Dzmitry (BLR) EQUIPO EUSKADI 0:09:42
112 SMIT Willem Jakobus (RSA) TEAM KATUSHA ALPECIN 0:09:42
113 BETANCUR Carlos (COL) MOVISTAR TEAM 0:09:42
114 GOIKOETXEA GOIOGANA Peio (ESP) EQUIPO EUSKADI 0:09:42
115 LOPEZ-COZAR JAIMEZ Juan Antonio (ESP) EUSKADI BASQUE COUNTRY – MURIAS 0:09:42
116 SANZ UNZUE Enrique (ESP) EUSKADI BASQUE COUNTRY – MURIAS 0:09:42
117 ALONSO FLORES Mikel (ESP) EQUIPO EUSKADI 0:09:42
118 QUEMENEUR Perrig (FRA) DIRECT ENERGIE 0:09:42
119 INTXAUSTI ELORRIAGA Beñat (ESP) EUSKADI BASQUE COUNTRY – MURIAS 0:09:42
120 VANSPEYBROUCK Pieter (BEL) WANTY – GOBERT Cycling Team 0:09:42
121 BERRADE FERNANDEZ Urko (ESP) EUSKADI BASQUE COUNTRY – MURIAS 0:09:42
122 DEVRIENDT Tom (BEL) WANTY – GOBERT Cycling Team 0:09:42
123 JOURNIAUX Axel (FRA) DIRECT ENERGIE 0:09:42