Eduard Prades (Movistar) był najszybszym kolarzem z dziesięcioosobowej grupki, która stworzyła się na ostatnim podjeździe. Oznacza to, że jego łupem padł drugi etap wyścigu Tour de la Provence. Nowym liderem wyścigu został mistrz Hiszpanii Gorka Izagirre (Astana). 

W drugim dniu Tour de la Provence na kolarzy czekał trudny etap z Istres do La Ciotat o łącznej długości prawie 192 kilometrów. Po drodze peleton musiał zmierzyć się z kilkoma oznaczonymi podjazdami.

W pierwszą ucieczkę zabrali się: Rudy Barbier (Israel Cycling Academy), Pierre Barbier (Natura4Ever-Roubaix Lille Métropole), Anthony Delaplace (Arkéa-Samsic), Romain Feillu (St-Michel-Auber 93), Jodok Salzmann (Maloja Pushbikers), Dries de Bondt (Corendon-Circus), Maxime Cam (Vital Concept-B&B Hôtels) i Mattia Viel (Androni Giocattoli-Sidermec).

Na kolejnych podjazdach czołówka mocno się naciągała i z ucieczki odpadali kolejni kolarze. Na 60 kilometrów przed metą zostali w niej de Bondt, Delaplace i Cam. Natomiast z peletonu skontrował Mauro Finetto (Delko Marseille Provence).

Podjazd La Coutronne na pojedyncze ataki wykorzystali Finetto i Delaplace, którzy odłączyli się od współtowarzyszy. 30 kilometrów przed metą mieli oni niewielką przewagę nad kolejnymi harcownikami, ale peleton tracił ponad dwie minuty.

Z ucieczki najdłużej na czele utrzymał się Delaplace, który na ostatnim krótkim, ale stromym podjeździe miał jeszcze kilkanaście sekund przewagi. Tymczasem problemy miał Filippo Ganna.

Pod koniec finałowego podjazdu na czoło wysforowała się dziesięcioosobowa czołówka z m.in. Thibaut Pinotem, mistrzem Hiszpanii Gorką Izagirre, Davidem Gaudu, Rudym Molardem i Eduardem Pradesem.

7,6 km przed metą z drugiej grupy postanowił zaatakować Philippe Gilbert, który zapowiadał przed tym wyścigiem walkę mającą na celu zbudowanie morale przed najważniejszymi wyścigami w sezonie. Ostatecznie nie liczył się w walce o etapowe zwycięstwo.

Do miasta mety czołowa grupka wjechała razem, ale ochotę na solowe rozstrzygnięcie losów rywalizacji mieli David Gaudu i jadący w czołówce Lilian Calmejane, którzy próbowali atakować.

Na finiszu teoretycznie w najlepszej sytuacji była drużyna Groupama-FDJ, ponieważ miała trzech kolarzy – oprócz Pinota i Gaudu jechał jeszcze Reichenbach. Jako pierwszy zaczął finiszować Tony Gallopin i gdy już wydawało się, że Francuz zgarnie etap, to fantastycznie z koła wyszedł mu Eduard Prades, który debiutuje w tym roku w drużynie Movistar, a także – zarazem – w drużynie World Tour.

Wyniki drugiego etapu:

1 Eduard Prades Reverter (Esp) Movistar Team 4:50:15
2 Tony Gallopin (Fra) Ag2r La Mondiale 0:00:00
3 Gorka Izagirre Insausti (Esp) Astana Pro Team 0:00:00
4 Simon Clarke (Aus) EF Education First 0:00:00
5 Edward Dunbar (Irl) Team Sky 0:00:00
6 Lilian Calmejane (Fra) Direct Energie 0:00:00
7 Thibaut Pinot (Fra) Groupama – FDJ 0:00:00
8 David Gaudu (Fra) Groupama – FDJ 0:00:00
9 Rudy Molard (Fra) Groupama – FDJ 0:00:00
10 Philippe Gilbert (Bel) Deceuninck – Quick Step 0:00:16
11 Mikaël Cherel (Fra) Ag2r La Mondiale 0:00:16
12 Anthony Perez (Fra) Cofidis 0:00:26
13 Mauro Finetto (Ita) Delko – Marseille Provence 0:00:26
14 Jimmy Janssens (Bel) Corendon – Circus 0:00:26
15 Guillaume Martin (Fra) Wanty – Gobert Cycling Team 0:00:26
16 Cyril Gautier (Fra) Vital Concept – B&B Hotels 0:00:26
17 Sébastien Reichenbach (SUI) Groupama – FDJ 0:00:26
18 Luis Guillermo Mas Bonet (Esp) Movistar Team 0:00:42
19 Pierre-Luc Périchon (Fra) Cofidis 0:00:42
20 Axel Domont (Fra) Ag2r La Mondiale 0:00:42
21 Pieter Serry (Bel) Deceuninck – Quick Step 0:00:42
22 Jonathan Hivert (Fra) Direct Energie 0:00:42
23 Andrey Zeits (Kaz) Astana Pro Team 0:00:42
24 Krists Neilands (Lat) Israel Cycling Academy 0:00:42
25 Anthony Delaplace (Fra) Team Arkea – Samsic 0:00:42
26 Fausto Masnada (Ita) Androni Giocattoli – Sidermec 0:00:42
27 Pierre Rolland (Fra) Vital Concept – B&B Hotels 0:00:42
28 Toms Skujins (Lat) Trek – Segafredo 0:00:42
29 Nicolas Roche (Irl) Team Sunweb 0:00:42
30 Chad Haga (USA) Team Sunweb 0:00:42
31 Antonio Pedrero (Esp) Movistar Team 0:00:42
32 Michael Gogl (AUT) Trek – Segafredo 0:01:09
33 Quentin Jauregui (Fra) Ag2r La Mondiale 0:01:09
34 Kevin Le Cunff (Fra) St Michel – Auber 93 0:01:09
35 Maxime Bouet (Fra) Team Arkea – Samsic 0:01:09
36 Julien El Farès (Fra) Delko – Marseille Provence 0:01:09
37 Warren Barguil (Fra) Team Arkea – Samsic 0:01:09
38 Michael Storer (Aus) Team Sunweb 0:01:09
39 Hugh Carthy (GBr) EF Education First 0:01:09
40 Rémi Cavagna (Fra) Deceuninck – Quick Step 0:01:27
41 Owain Doull (GBr) Team Sky 0:01:27
42 Filippo Ganna (Ita) Team Sky 0:01:27
43 Julien Simon (Fra) Cofidis 0:01:27
44 Jérémy Maison (Fra) Team Arkea – Samsic 0:01:27
45 Tim Declercq (Bel) Deceuninck – Quick Step 0:01:27
46 Lennard Kämna (GER) Team Sunweb 0:01:27
47 Nicolas Edet (Fra) Cofidis 0:01:27
48 Jasha Sütterlin (GER) Movistar Team 0:01:27
49 Amaël Moinard (Fra) Team Arkea – Samsic 0:01:27
50 Xandro Meurisse (Bel) Wanty – Gobert Cycling Team 0:01:40
51 August Jensen (Nor) Israel Cycling Academy 0:02:12
52 Jimmy Turgis (Fra) Vital Concept – B&B Hotels 0:02:12
53 Odd Christian Eiking (Nor) Wanty – Gobert Cycling Team 0:02:12
54 Sebastian Langeveld (Ned) EF Education First 0:02:21
55 Johannes Schinnagel (GER) Maloja Pushbikers 0:02:21
56 Matteo Spreafico (Ita) Androni Giocattoli – Sidermec 0:02:21
57 Niklas Eg (Den) Trek – Segafredo 0:02:21
58 Romain Seigle (Fra) Groupama – FDJ 0:02:21
59 Daniil Fominykh (Kaz) Astana Pro Team 0:02:21
60 Diego Rosa (Ita) Team Sky 0:02:21
61 Sep Vanmarcke (Bel) EF Education First 0:02:21
62 Thibault Ferasse (Fra) Natura4Ever – Roubaix Lille Métropole 0:02:21
63 Imanol Erviti (Esp) Movistar Team 0:02:21
64 Joseph Lloyd Dombrowski (USA) EF Education First 0:02:21
65 Ben Gastauer (Lux) Ag2r La Mondiale 0:02:21
66 Jaime Castrillo Zapater (Esp) Movistar Team 0:02:21
67 Julien Antomarchi (Fra) Natura4Ever – Roubaix Lille Métropole 0:02:21
68 Camille Thominet (Fra) St Michel – Auber 93 0:02:21
69 Guy Niv (Isr) Israel Cycling Academy 0:02:21
70 Yoann Paillot (Fra) St Michel – Auber 93 0:02:39
71 Lukas Schlemmer (AUT) Maloja Pushbikers 0:02:39
72 Viesturs Luksevics (Lat) Amore & Vita – Prodir 0:03:38
73 Stijn Devolder (Bel) Corendon – Circus 0:03:38
74 Laurens De Vreese (Bel) Astana Pro Team 0:03:38
75 Guillaume Boivin (Can) Israel Cycling Academy 0:03:38
76 Otto Vergaerde (Bel) Corendon – Circus 0:03:38
77 Felix Ritzinger (AUT) Maloja Pushbikers 0:04:37
78 Flavien Maurelet (Fra) St Michel – Auber 93 0:04:45
79 Loïc Chetout (Fra) Cofidis 0:05:21
80 Florian Sénéchal (Fra) Deceuninck – Quick Step 0:05:21
81 Damien Touzé (Fra) Cofidis 0:05:21
82 Pierre Idjouadiene (Fra) Natura4Ever – Roubaix Lille Métropole 0:05:21
83 Josip Rumac (Cro) Androni Giocattoli – Sidermec 0:05:21
84 Antoine Duchesne (Can) Groupama – FDJ 0:05:21
85 Dorian Godon (Fra) Ag2r La Mondiale 0:05:21
86 Pierre Gouault (Fra) Natura4Ever – Roubaix Lille Métropole 0:05:21
87 Danilo Celano (Ita) Amore & Vita – Prodir 0:05:21
88 Jonas Rickaert (Bel) Corendon – Circus 0:05:21
89 Yves Lampaert (Bel) Deceuninck – Quick Step 0:05:21
90 Lucas De Rossi (Fra) Delko – Marseille Provence 0:05:21
91 Marcel Meisen (GER) Corendon – Circus 0:05:21
92 John Degenkolb (GER) Trek – Segafredo 0:05:21
93 Fabien Schmidt (Fra) Delko – Marseille Provence 0:05:21
94 Rémy Rochas (Fra) Delko – Marseille Provence 0:05:21
95 Frederik Backaert (Bel) Wanty – Gobert Cycling Team 0:05:21
96 Alo Jakin (Est) St Michel – Auber 93 0:05:21
97 Anthony Maldonado (Fra) St Michel – Auber 93 0:05:21
98 Mattia Frapporti (Ita) Androni Giocattoli – Sidermec 0:05:21
99 Kasper Asgreen (Den) Deceuninck – Quick Step 0:05:21
100 Johannes Fröhlinger (GER) Team Sunweb 0:05:21
101 Wesley Kreder (Ned) Wanty – Gobert Cycling Team 0:05:21
102 Moreno Hofland (Ned) EF Education First 0:05:21
103 Jérôme Cousin (Fra) Direct Energie 0:05:21
104 Andrea Pasqualon (Ita) Wanty – Gobert Cycling Team 0:05:21
105 Zakkari Dempster (Aus) Israel Cycling Academy 0:05:21
106 Daniel Auer (AUT) Maloja Pushbikers 0:06:36
107 Bram Welten (Ned) Team Arkea – Samsic 0:09:02
108 Julius Van Den Berg (Ned) EF Education First 0:09:02
109 Simon Sellier (Fra) Direct Energie 0:09:02
110 Alexandre Pichot (Fra) Direct Energie 0:09:02
111 Fumiyuki Beppu (Jpn) Trek – Segafredo 0:09:02
112 Anthony Turgis (Fra) Direct Energie 0:09:02
113 Hugo Hofstetter (Fra) Cofidis 0:09:02
114 Joeri Stallaert (Bel) Corendon – Circus 0:09:02
115 Yohann Gène (Fra) Direct Energie 0:09:02
116 Alan Riou (Fra) Team Arkea – Samsic 0:09:02
117 Christophe Masson (Fra) Natura4Ever – Roubaix Lille Métropole 0:09:02
118 Benjamin Thomas (Fra) Groupama – FDJ 0:09:02
119 Ramunas Navardauskas (Ltu) Delko – Marseille Provence 0:09:02
120 Dmitriy Gruzdev (Kaz) Astana Pro Team 0:09:02
121 Yoann Bagot (Fra) Vital Concept – B&B Hotels 0:09:55
122 Arthur Vichot (Fra) Vital Concept – B&B Hotels 0:09:55
123 Maxime Cam (Fra) Vital Concept – B&B Hotels 0:10:29
124 Asbjørn Kragh Andersen (Den) Team Sunweb 0:10:49
125 Maximilian Walscheid (GER) Team Sunweb 0:10:49
126 Romain Feillu (Fra) St Michel – Auber 93 0:10:49
127 Daniele Bennati (Ita) Movistar Team 0:10:49
128 Samuel Dumoulin (Fra) Ag2r La Mondiale 0:10:49
129 Adrien Garel (Fra) Vital Concept – B&B Hotels 0:11:43
130 Dries De Bondt (Bel) Corendon – Circus 0:12:57
131 Maxence Moncassin (Fra) Amore & Vita – Prodir 0:13:05
132 Iltjan Nika (Alb) Amore & Vita – Prodir 0:13:05
133 Ben Swift (GBr) Team Sky 0:13:41
134 Ludwig De Winter (Bel) Wanty – Gobert Cycling Team 0:14:25
135 Leonardo Basso (Ita) Team Sky 0:15:07
136 Christopher Lawless (GBr) Team Sky 0:15:32
137 Alex Frame (NZl) Trek – Segafredo 0:15:32
138 Stefan Kolb (AUT) Maloja Pushbikers 0:15:32
139 Matthias Brändle (AUT) Israel Cycling Academy 0:15:32
140 Jonas Gregaard Wilsly (Den) Astana Pro Team 0:15:32
141 Matteo Moschetti (Ita) Trek – Segafredo 0:15:32
142 Jan-André Freuler (SUI) Amore & Vita – Prodir 0:18:06
143 Jodok Salzmann (AUT) Maloja Pushbikers 0:18:23
144 Mattia Viel (Ita) Androni Giocattoli – Sidermec 0:21:13
145 Leonardo Fedrigo (Ita) Androni Giocattoli – Sidermec 0:21:13
146 Eriks Toms Gavars (Lat) Amore & Vita – Prodir 0:21:13
147 Valentin Götzinger (AUT) Maloja Pushbikers 0:21:13
148 Rudy Barbier (Fra) Israel Cycling Academy 0:22:13
149 Pierre Barbier (Fra) Natura4Ever – Roubaix Lille Métropole 0:24:33
DNF Samuel Leroux (Fra) Natura4Ever – Roubaix Lille Métropole
DNF Delio Fernandez Cruz (Esp) Delko – Marseille Provence

Klasyfikacja generalna po drugim etapie:

1 Gorka Izagirre Insausti (Esp) Astana Pro Team 5:00:45
2 Thibaut Pinot (Fra) Groupama – FDJ 0:00:02
3 Tony Gallopin (Fra) Ag2r La Mondiale 0:00:06
4 Rudy Molard (Fra) Groupama – FDJ 0:00:10
5 Simon Clarke (Aus) EF Education First 0:00:11
6 David Gaudu (Fra) Groupama – FDJ 0:00:15
7 Edward Dunbar (Irl) Team Sky 0:00:15
8 Eduard Prades Reverter (Esp) Movistar Team 0:00:21
9 Sébastien Reichenbach (SUI) Groupama – FDJ 0:00:26
10 Jimmy Janssens (Bel) Corendon – Circus 0:00:26
11 Lilian Calmejane (Fra) Direct Energie 0:00:32
12 Anthony Perez (Fra) Cofidis 0:00:36
13 Philippe Gilbert (Bel) Deceuninck – Quick Step 0:00:42
14 Luis Guillermo Mas Bonet (Esp) Movistar Team 0:00:49
15 Cyril Gautier (Fra) Vital Concept – B&B Hotels 0:00:51
16 Chad Haga (USA) Team Sunweb 0:00:52
17 Pierre-Luc Périchon (Fra) Cofidis 0:00:55
18 Fausto Masnada (Ita) Androni Giocattoli – Sidermec 0:00:58
19 Mauro Finetto (Ita) Delko – Marseille Provence 0:01:00
20 Filippo Ganna (Ita) Team Sky 0:01:02
21 Toms Skujins (Lat) Trek – Segafredo 0:01:04
22 Pieter Serry (Bel) Deceuninck – Quick Step 0:01:05
23 Nicolas Roche (Irl) Team Sunweb 0:01:08
24 Andrey Zeits (Kaz) Astana Pro Team 0:01:09
25 Pierre Rolland (Fra) Vital Concept – B&B Hotels 0:01:10
26 Guillaume Martin (Fra) Wanty – Gobert Cycling Team 0:01:11
27 Rémi Cavagna (Fra) Deceuninck – Quick Step 0:01:12
28 Anthony Delaplace (Fra) Team Arkea – Samsic 0:01:13
29 Krists Neilands (Lat) Israel Cycling Academy 0:01:15
30 Axel Domont (Fra) Ag2r La Mondiale 0:01:16
31 Jasha Sütterlin (GER) Movistar Team 0:01:17
32 Mikaël Cherel (Fra) Ag2r La Mondiale 0:01:19
33 Hugh Carthy (GBr) EF Education First 0:01:23
34 Owain Doull (GBr) Team Sky 0:01:23
35 Antonio Pedrero (Esp) Movistar Team 0:01:23
36 Jonathan Hivert (Fra) Direct Energie 0:01:26
37 Michael Gogl (AUT) Trek – Segafredo 0:01:27
38 Maxime Bouet (Fra) Team Arkea – Samsic 0:01:28
39 Michael Storer (Aus) Team Sunweb 0:01:31
40 Tim Declercq (Bel) Deceuninck – Quick Step 0:01:43
41 Nicolas Edet (Fra) Cofidis 0:01:46
42 Lennard Kämna (GER) Team Sunweb 0:01:48
43 Julien El Farès (Fra) Delko – Marseille Provence 0:01:49
44 Quentin Jauregui (Fra) Ag2r La Mondiale 0:01:50
45 Warren Barguil (Fra) Team Arkea – Samsic 0:01:58
46 Xandro Meurisse (Bel) Wanty – Gobert Cycling Team 0:01:59
47 Kevin Le Cunff (Fra) St Michel – Auber 93 0:02:01
48 Sebastian Langeveld (Ned) EF Education First 0:02:05
49 Julien Simon (Fra) Cofidis 0:02:07
50 Amaël Moinard (Fra) Team Arkea – Samsic 0:02:09
51 Sep Vanmarcke (Bel) EF Education First 0:02:20
52 Romain Seigle (Fra) Groupama – FDJ 0:02:21
53 Jérémy Maison (Fra) Team Arkea – Samsic 0:02:21
54 Diego Rosa (Ita) Team Sky 0:02:29
55 Daniil Fominykh (Kaz) Astana Pro Team 0:02:32
56 Imanol Erviti (Esp) Movistar Team 0:02:33
57 Yoann Paillot (Fra) St Michel – Auber 93 0:02:39
58 Jaime Castrillo Zapater (Esp) Movistar Team 0:02:42
59 Ben Gastauer (Lux) Ag2r La Mondiale 0:02:54
60 Joseph Lloyd Dombrowski (USA) EF Education First 0:02:54
61 Niklas Eg (Den) Trek – Segafredo 0:02:55
62 Jimmy Turgis (Fra) Vital Concept – B&B Hotels 0:02:57
63 Julien Antomarchi (Fra) Natura4Ever – Roubaix Lille Métropole 0:02:57
64 Matteo Spreafico (Ita) Androni Giocattoli – Sidermec 0:02:59
65 Johannes Schinnagel (GER) Maloja Pushbikers 0:03:06
66 Camille Thominet (Fra) St Michel – Auber 93 0:03:12
67 Odd Christian Eiking (Nor) Wanty – Gobert Cycling Team 0:03:14
68 August Jensen (Nor) Israel Cycling Academy 0:03:15
69 Thibault Ferasse (Fra) Natura4Ever – Roubaix Lille Métropole 0:03:16
70 Lukas Schlemmer (AUT) Maloja Pushbikers 0:03:28
71 Guy Niv (Isr) Israel Cycling Academy 0:03:28
72 Stijn Devolder (Bel) Corendon – Circus 0:03:59
73 Guillaume Boivin (Can) Israel Cycling Academy 0:04:16
74 Otto Vergaerde (Bel) Corendon – Circus 0:04:23
75 Laurens De Vreese (Bel) Astana Pro Team 0:04:27
76 Viesturs Luksevics (Lat) Amore & Vita – Prodir 0:04:58
77 Felix Ritzinger (AUT) Maloja Pushbikers 0:05:06
78 Kasper Asgreen (Den) Deceuninck – Quick Step 0:05:14
79 Yves Lampaert (Bel) Deceuninck – Quick Step 0:05:15
80 Moreno Hofland (Ned) EF Education First 0:05:24
81 John Degenkolb (GER) Trek – Segafredo 0:05:30
82 Florian Sénéchal (Fra) Deceuninck – Quick Step 0:05:34
83 Antoine Duchesne (Can) Groupama – FDJ 0:05:42
84 Flavien Maurelet (Fra) St Michel – Auber 93 0:05:43
85 Damien Touzé (Fra) Cofidis 0:05:47
86 Jérôme Cousin (Fra) Direct Energie 0:05:48
87 Jonas Rickaert (Bel) Corendon – Circus 0:05:48
88 Dorian Godon (Fra) Ag2r La Mondiale 0:05:51
89 Loïc Chetout (Fra) Cofidis 0:05:51
90 Mattia Frapporti (Ita) Androni Giocattoli – Sidermec 0:05:53
91 Rémy Rochas (Fra) Delko – Marseille Provence 0:05:58
92 Lucas De Rossi (Fra) Delko – Marseille Provence 0:05:59
93 Fabien Schmidt (Fra) Delko – Marseille Provence 0:06:00
94 Zakkari Dempster (Aus) Israel Cycling Academy 0:06:02
95 Frederik Backaert (Bel) Wanty – Gobert Cycling Team 0:06:05
96 Alo Jakin (Est) St Michel – Auber 93 0:06:07
97 Johannes Fröhlinger (GER) Team Sunweb 0:06:11
98 Pierre Idjouadiene (Fra) Natura4Ever – Roubaix Lille Métropole 0:06:13
99 Josip Rumac (Cro) Androni Giocattoli – Sidermec 0:06:18
100 Andrea Pasqualon (Ita) Wanty – Gobert Cycling Team 0:06:19
101 Wesley Kreder (Ned) Wanty – Gobert Cycling Team 0:06:27
102 Marcel Meisen (GER) Corendon – Circus 0:06:27
103 Pierre Gouault (Fra) Natura4Ever – Roubaix Lille Métropole 0:06:34
104 Anthony Maldonado (Fra) St Michel – Auber 93 0:06:46
105 Danilo Celano (Ita) Amore & Vita – Prodir 0:06:52
106 Daniel Auer (AUT) Maloja Pushbikers 0:07:08
107 Benjamin Thomas (Fra) Groupama – FDJ 0:08:57
108 Julius Van Den Berg (Ned) EF Education First 0:09:12
109 Dmitriy Gruzdev (Kaz) Astana Pro Team 0:09:14
110 Alexandre Pichot (Fra) Direct Energie 0:09:30
111 Alan Riou (Fra) Team Arkea – Samsic 0:09:35
112 Fumiyuki Beppu (Jpn) Trek – Segafredo 0:09:37
113 Anthony Turgis (Fra) Direct Energie 0:09:37
114 Ramunas Navardauskas (Ltu) Delko – Marseille Provence 0:09:43
115 Hugo Hofstetter (Fra) Cofidis 0:09:50
116 Yohann Gène (Fra) Direct Energie 0:09:52
117 Joeri Stallaert (Bel) Corendon – Circus 0:09:53
118 Bram Welten (Ned) Team Arkea – Samsic 0:10:13
119 Arthur Vichot (Fra) Vital Concept – B&B Hotels 0:10:14
120 Simon Sellier (Fra) Direct Energie 0:10:19
121 Yoann Bagot (Fra) Vital Concept – B&B Hotels 0:10:29
122 Christophe Masson (Fra) Natura4Ever – Roubaix Lille Métropole 0:10:32
123 Maximilian Walscheid (GER) Team Sunweb 0:10:52
124 Maxime Cam (Fra) Vital Concept – B&B Hotels 0:10:57
125 Asbjørn Kragh Andersen (Den) Team Sunweb 0:11:05
126 Daniele Bennati (Ita) Movistar Team 0:11:08
127 Romain Feillu (Fra) St Michel – Auber 93 0:11:43
128 Samuel Dumoulin (Fra) Ag2r La Mondiale 0:11:46
129 Adrien Garel (Fra) Vital Concept – B&B Hotels 0:12:12
130 Dries De Bondt (Bel) Corendon – Circus 0:13:17
131 Maxence Moncassin (Fra) Amore & Vita – Prodir 0:14:02
132 Ben Swift (GBr) Team Sky 0:14:08
133 Iltjan Nika (Alb) Amore & Vita – Prodir 0:14:48
134 Ludwig De Winter (Bel) Wanty – Gobert Cycling Team 0:15:12
135 Matthias Brändle (AUT) Israel Cycling Academy 0:15:33
136 Alex Frame (NZl) Trek – Segafredo 0:15:39
137 Leonardo Basso (Ita) Team Sky 0:15:39
138 Matteo Moschetti (Ita) Trek – Segafredo 0:15:44
139 Christopher Lawless (GBr) Team Sky 0:16:07
140 Jonas Gregaard Wilsly (Den) Astana Pro Team 0:16:20
141 Stefan Kolb (AUT) Maloja Pushbikers 0:16:45
142 Jan-André Freuler (SUI) Amore & Vita – Prodir 0:19:01
143 Jodok Salzmann (AUT) Maloja Pushbikers 0:19:20
144 Valentin Götzinger (AUT) Maloja Pushbikers 0:21:56
145 Mattia Viel (Ita) Androni Giocattoli – Sidermec 0:22:06
146 Leonardo Fedrigo (Ita) Androni Giocattoli – Sidermec 0:22:15
147 Eriks Toms Gavars (Lat) Amore & Vita – Prodir 0:22:32
148 Rudy Barbier (Fra) Israel Cycling Academy 0:24:09
149 Pierre Barbier (Fra) Natura4Ever – Roubaix Lille Métropole 0:25:43