Foto: Vuelta a San Juan

German Nicolás Tivani (Agrupacion Virgen De Fatima) wygrał po pięknej ucieczce szósty etap wyścigu w Argentynie. Liderem pozostał Winner Anacona (Movistar).

W przedostatnim dniu na kolarzy walczących o prymat podczas Vuelta a San Juan czekał etap ze startem i metą na Autódromo El Villicúm. Do pokonania było ponad 155 kilometrów, a niedaleko przed metą musieli zmierzyć się z krótkim podjazdem (4,4 km długości; średnie nachylenie 2,3 %).

Ucieczkę utworzyli dziś: Dayer Quintana (Neri Sottoli – Selle Italia – KTM), Daniel Zamora i German Nicolás Tivani (obaj Agrupacion Virgen De Fatima) oraz Daniel Diaz (Equipo Continental Municipalidad de Pocito).

Czwórka ładnie współpracowała, choć jazdę utrudniał mocno padający deszcz. Na 30 kilometrów przed metą ucieczka miała jeszcze ponad 3 minuty przewagi nad peletonem.

Mimo, że na czoło wyszli kolarze Deceuninck – Quick Step i Movistaru to jednak ucieczka nie chciała dać za wygraną. Niestety na osiem kilometrów przed metą defekt zatrzymał Dayera Quintanę. W tym momencie peleton tracił minutę do prowadzącej trójki.

Na tor wyścigowy Autódromo El Villicúm harcownicy wjechali z przewagą 40 sekund, a do kreski brakowało tylko 4000 metrów. W tym momencie był prawie pewne, że to wśród nich mamy etapowego zwycięzcę.

Najszybszy z bohaterskiej trójki okazał się German Nicolás Tivani (Agrupacion Virgen De Fatima)! Drugi był Daniel Diaz (Equipo Continental Municipalidad de Pocito), a trzeci Daniel Zamora (Agrupacion Virgen De Fatima).

Spóźniony o 12 sekund peleton przyprowadził Sam Bennett (BORA – hansgrohe).

Wyniki szóstego etapu:

1 German Nicolas Tivani Perez (Arg) Asociacion Civil Agrupacion Virgen De Fatima 3:13:29
2 Daniel Diaz (Arg) Equipo Continental Municipalidad de Pocito 0:00:00
3 Daniel Zamora (Arg) Asociacion Civil Agrupacion Virgen De Fatima 0:00:00
4 Sam Bennett (Irl) Bora – Hansgrohe 0:00:12
5 Fernando Gaviria Rendon (Col) UAE Team Emirates 0:00:12
6 Ariel Maximiliano Richeze (Arg) Deceuninck – Quick Step 0:00:12
7 Simone Consonni (Ita) UAE Team Emirates 0:00:12
8 Stan Dewulf (Bel) Lotto – Soudal 0:00:12
9 Julian Alaphilippe (Fra) Deceuninck – Quick Step 0:00:12
10 Rudy Barbier (Fra) Israel Cycling Academy 0:00:16
11 Aleksandr Grigorev (Rus) Sporting – Tavira 0:00:16
12 Luca Pacioni (Ita) Neri Sottoli – Selle Italia – KTM 0:00:18
13 Alvaro José Hodeg Chagui (Col) Deceuninck – Quick Step 0:00:18
14 Gino Mäder (SUI) Team Dimension Data 0:00:18
15 Imerio Cima (Ita) Nippo – Vini Fantini – Faizane 0:00:18
16 Mark Cavendish (GBr) Team Dimension Data 0:00:18
17 Mattia Frapporti (Ita) Androni Giocattoli – Sidermec 0:00:18
18 Raul Colombo (Ita) Biesse – Carrera 0:00:18
19 Matteo Montaguti (Ita) Androni Giocattoli – Sidermec 0:00:18
20 Valerio Conti (Ita) UAE Team Emirates 0:00:18
21 Ottavio Dotti (Ita) Beltrami TSA – Hoppla – Petroli Firenze 0:00:18
22 Hideto Nakane (Jpn) Nippo – Vini Fantini – Faizane 0:00:18
23 Tiesj Benoot (Bel) Lotto – Soudal 0:00:18
24 Hamish Schreurs (NZl) Israel Cycling Academy 0:00:18
25 Jens Keukeleire (Bel) Lotto – Soudal 0:00:18
26 Nelson Soto Martinez (Col) Caja Rural – Seguros RGA 0:00:18
27 Simone Velasco (Ita) Neri Sottoli – Selle Italia – KTM 0:00:18
28 Sebastian Alexander Castaño Muñoz (Col) Beltrami TSA – Hoppla – Petroli Firenze 0:00:18
29 Julien Vermote (Bel) Team Dimension Data 0:00:18
30 Richard Carapaz (Ecu) Movistar Team 0:00:18
31 Cristian Rodriguez Martin (Esp) Caja Rural – Seguros RGA 0:00:18
32 Mauricio Eduardo Graziani (Arg) Municipalidad de Rawson 0:00:18
33 Ricardo Escuela (Arg) Asociacion Civil Agrupacion Virgen De Fatima 0:00:18
34 Remco Evenepoel (Bel) Deceuninck – Quick Step 0:00:18
35 Rubén Ramos (Arg) Nationalmannschaft Argentinien 0:00:18
36 Nikolas Maes (Bel) Lotto – Soudal 0:00:18
37 Omer Goldstein (Isr) Israel Cycling Academy 0:00:18
38 Alejandro Marque Porto (Esp) Sporting – Tavira 0:00:18
39 Mattia Cattaneo (Ita) Androni Giocattoli – Sidermec 0:00:18
40 Miguel Eduardo Florez Lopez (Col) Androni Giocattoli – Sidermec 0:00:18
41 Tiago José Pinto Machado (Por) Sporting – Tavira 0:00:18
42 Ivan Santaromita (Ita) Nippo – Vini Fantini – Faizane 0:00:18
43 Julen Amezqueta Moreno (Esp) Caja Rural – Seguros RGA 0:00:18
44 Winner Andrew Anacona (Col) Movistar Team 0:00:18
45 Nairo Alexander Quintana Rojas (Col) Movistar Team 0:00:18
46 Jon Irisarri Ricon (Esp) Caja Rural – Seguros RGA 0:00:18
47 Giovanni Visconti (Ita) Neri Sottoli – Selle Italia – KTM 0:00:18
48 Cristhian Montoya Giraldo (Col) Medellin 0:00:18
49 Danilo Wyss (SUI) Team Dimension Data 0:00:18
50 Cesar Nicolas Paredes Avellaneda (Col) Medellin 0:00:18
51 Felix Großschartner (AUT) Bora – Hansgrohe 0:00:18
52 Peter Sagan (Svk) Bora – Hansgrohe 0:00:31
53 Bernhard Eisel (AUT) Team Dimension Data 0:00:54
54 Enzo Moyano (Arg) Equipo Continental Municipalidad de Pocito 0:01:01
55 Rubén Rojas (Arg) Equipo Continental Municipalidad de Pocito 0:01:16
56 Jose Luciano Martinez Ronconi (Arg) Nationalmannschaft Argentinien 0:01:44
57 Emiliano Contreras (Arg) Asociacion Civil Mardan 0:01:44
58 Jelle Vanendert (Bel) Lotto – Soudal 0:01:44
59 Paweł Poljański (Pol) Bora – Hansgrohe 0:01:44
60 Robigzon Leandro Oyola Oyola (Col) Medellin 0:01:44
61 Anderson Maldonado (Uru) Nationalmannschaft Uruguay 0:01:44
62 Facundo Matias Cattapan Carrion (Arg) Municipalidad de Rawson 0:01:44
63 Manuel Belletti (Ita) Androni Giocattoli – Sidermec 0:01:59
64 Rasmus Fossum Tiller (Nor) Team Dimension Data 0:01:59
65 André Alexander Gonzáles Zenteno (Per) Nationalmannschaft Peru 0:02:57
66 Renato José Tapia Landa (Per) Nationalmannschaft Peru 0:02:57
67 Lauro Cesar Chaman Mouro (Bra) Nationalmannschaft Brasilien 0:03:00
68 Oscar Miguel Sevilla Rivera (Esp) Medellin 0:00:18
69 Emilio Perez Labrador (Cub) Nationalmannschaft Kuba 0:03:00
70 Alaín Rossbel Quispe Colque (Per) Nationalmannschaft Peru 0:03:05
71 Filippo Conca (Ita) Biesse – Carrera 0:03:05
72 Royner Navarro Calle (Per) Nationalmannschaft Peru 0:03:05
73 Eduardo Corte Cordero (Mex) Nationalmannschaft Mexiko 0:03:05
74 Ricardo Hernan Paredes Arancibia (Chi) Nationalmannschaft Chile 0:03:05
75 Efren Santos Moreno (Mex) Nationalmannschaft Mexiko 0:03:05
76 Tommaso Bramati (Ita) Biesse – Carrera 0:03:05
77 Jose Martin Reyes (Arg) Equipo Continental Municipalidad de Pocito 0:03:05
78 Sergio Pardilla Bellon (Esp) Caja Rural – Seguros RGA 0:03:05
79 Alonso Miguel Gamero Zúñiga (Per) Nationalmannschaft Peru 0:03:05
80 Antonio Roberto Cabrera Torres (Chi) Nationalmannschaft Chile 0:03:05
81 Tommaso Fiaschi (Ita) Beltrami TSA – Hoppla – Petroli Firenze 0:03:05
82 Carlos Barbero (Esp) Movistar Team 0:03:05
83 Fabio Andres Duarte Arevalo (Col) Medellin 0:03:05
84 Ruben Dario Acosta Ospina (Col) Nippo – Vini Fantini – Faizane 0:03:05
85 Luis Ricardo Villalobos Hernandez (Mex) Nationalmannschaft Mexiko 0:03:05
86 Nicola Toffali (Ita) Sporting – Tavira 0:03:05
87 Matteo Malucelli (Ita) Caja Rural – Seguros RGA 0:03:05
88 Riccardo Minali (Ita) Israel Cycling Academy 0:03:05
89 Dayer Quintana (Col) Neri Sottoli – Selle Italia – KTM 0:03:05
90 Alejandro Osorio Carvajal (Col) Nippo – Vini Fantini – Faizane 0:03:05
91 Jorge Arcas (Esp) Movistar Team 0:03:05
92 Ignacio Alejandro Espinoza Ibarra (Chi) Start Cycling Team 0:03:27
93 Orlando Trinidad Garibay Contreras (Mex) Nationalmannschaft Mexiko 0:03:27
94 Dario Raul Antonio Diaz (Arg) Asociacion Civil Mardan 0:03:27
95 Magno Do Prado Nazaret (Bra) Nationalmannschaft Brasilien 0:03:27
96 Miguel Luis Álvarez Ayala (Mex) Nationalmannschaft Mexiko 0:03:37
97 César Enrique Gárate Guarníz (Per) Nationalmannschaft Peru 0:03:49
98 Pedro Portuondo Torres (Cub) Nationalmannschaft Kuba 0:04:00
99 Yans Carlos Arias Perez (Cub) Nationalmannschaft Kuba 0:04:00
100 Juan Javier Melivillo (Arg) Equipo Continental Municipalidad de Pocito 0:04:03
101 Christoph Pfingsten (GER) Bora – Hansgrohe 0:04:07
102 Diego Agustin Ferreyra Geldrez (Chi) Nationalmannschaft Chile 0:04:16
103 Jairo Jesus Rios (Arg) Nationalmannschaft Argentinien 0:04:16
104 Oscar Bazan Claveles (Arg) Start Cycling Team 0:04:16
105 Edison Fernando Bravo Mansilla (Chi) Nationalmannschaft Chile 0:04:16
106 Damiano Cima (Ita) Nippo – Vini Fantini – Faizane 0:04:16
107 Edoardo Zardini (Ita) Neri Sottoli – Selle Italia – KTM 0:04:30
108 Francesco Manuel Bongiorno (Ita) Neri Sottoli – Selle Italia – KTM 0:04:30
109 Kevin Castro Carbajal (Arg) Municipalidad de Rawson 0:04:32
110 Rinaldo Nocentini (Ita) Sporting – Tavira 0:04:39
111 Francesco Gavazzi (Ita) Androni Giocattoli – Sidermec 0:04:39
112 José João Costa Mendes (Por) Sporting – Tavira 0:04:39
113 Wilson Estiben Pena Molano (Col) Beltrami TSA – Hoppla – Petroli Firenze 0:04:39
114 Francisco Cesar Monte (Arg) Asociacion Civil Mardan 0:04:45
115 Leonardo Franco Rodriguez (Arg) Asociacion Civil Mardan 0:04:46
116 Rene Guillermo Corella Braun (Mex) Start Cycling Team 0:04:46
117 Oscar Alfredo Gomez (Arg) Asociacion Civil Agrupacion Virgen De Fatima 0:04:46
118 Diego Leonel Rodriguez (Uru) Nationalmannschaft Uruguay 0:04:46
119 Felipe Andres Peñaloza Yanez (Chi) Nationalmannschaft Chile 0:04:46
120 Luciano Montivero (Arg) Asociacion Civil Agrupacion Virgen De Fatima 0:04:46
121 Bernardo Leon Navarro (Bol) Start Cycling Team 0:04:46
122 Robert Méndez (Uru) Nationalmannschaft Uruguay 0:04:46
123 Freddy Gonzales Soto (Bol) Start Cycling Team 0:04:46
124 Nahuel Soares De Lima (Uru) Nationalmannschaft Uruguay 0:04:46
125 Felix Nodarse Fernandez (Cub) Nationalmannschaft Kuba 0:04:46
126 Petr Vakoc (Cze) Deceuninck – Quick Step 0:04:46
127 Erik Baska (Svk) Bora – Hansgrohe 0:04:46
128 Matthias Brändle (AUT) Israel Cycling Academy 0:05:03
129 Leandro Javier Velardez (Arg) Asociacion Civil Agrupacion Virgen De Fatima 0:05:08
130 Alessandro Ferreira Guimarães (Bra) Nationalmannschaft Brasilien 0:05:44
131 Matúš Štocek (Svk) Beltrami TSA – Hoppla – Petroli Firenze 0:05:46
132 Maximiliano Ezequiel Navarrete (Arg) Nationalmannschaft Argentinien 0:05:51
133 Laureano Rosas (Arg) Asociacion Civil Mardan 0:05:51
134 Leandro Messineo (Arg) Asociacion Civil Mardan 0:05:51
135 Sergio Javier Aguirre Maldonado (Arg) Municipalidad de Rawson 0:05:51
136 Hector Maximiliano Lucero (Arg) Equipo Continental Municipalidad de Pocito 0:05:51
137 Alberto Amici (Ita) Biesse – Carrera 0:05:53
138 Giovanni Pedretti (Ita) Biesse – Carrera 0:05:53
139 Andre Eduardo Gohr (Bra) Nationalmannschaft Brasilien 0:05:53
140 Gerardo Matias Tivani (Arg) Equipo Continental Municipalidad de Pocito 0:06:09
141 Adrian Richeze (Arg) Asociacion Civil Agrupacion Virgen De Fatima 0:06:09
142 Tom Bohli (SUI) UAE Team Emirates 0:06:30
143 Oliviero Troia (Ita) UAE Team Emirates 0:06:30
144 Roberto Ferrari (Ita) UAE Team Emirates 0:06:30
145 Weimar Alfonso Roldán Ortiz (Col) Medellin 0:06:30
146 Ignacio Prado Juarez (Mex) Nationalmannschaft Mexiko 0:08:02
147 Guillermo Martin Brunetta (Arg) Asociacion Civil Mardan 0:08:02
148 Diego Jamen (Uru) Nationalmannschaft Uruguay 0:08:02
149 Eduardo Sepulveda (Arg) Movistar Team 0:08:02
150 Higiño Lucero (Arg) Municipalidad de Rawson 0:09:53
151 Victor Humberto Arroyo (Arg) Nationalmannschaft Argentinien 0:09:53
152 Gabriel Nicolas Juarez Veron (Arg) Municipalidad de Rawson 0:09:53
153 Eduardo Ignacio Villanueva (Arg) Start Cycling Team 0:09:53
154 Alejandro Parra Perez (Cub) Nationalmannschaft Kuba 0:11:48

Klasyfikacja generalna po szóstym etapie:

1 Winner Andrew Anacona (Col) Movistar Team 19:14:55
2 Julian Alaphilippe (Fra) Deceuninck – Quick Step 0:00:35
3 Oscar Miguel Sevilla Rivera (Esp) Medellin 0:00:57
4 Valerio Conti (Ita) UAE Team Emirates 0:01:03
5 Felix Großschartner (AUT) Bora – Hansgrohe 0:01:13
6 Richard Carapaz (Ecu) Movistar Team 0:01:20
7 Cesar Nicolas Paredes Avellaneda (Col) Medellin 0:01:24
8 Nairo Alexander Quintana Rojas (Col) Movistar Team 0:01:29
9 Remco Evenepoel (Bel) Deceuninck – Quick Step 0:01:36
10 Tiesj Benoot (Bel) Lotto – Soudal 0:01:38
11 Gino Mäder (SUI) Team Dimension Data 0:01:38
12 Daniel Zamora (Arg) Asociacion Civil Agrupacion Virgen De Fatima 0:01:39
13 Cristhian Montoya Giraldo (Col) Medellin 0:01:47
14 Aleksandr Grigorev (Rus) Sporting – Tavira 0:01:48
15 German Nicolas Tivani Perez (Arg) Asociacion Civil Agrupacion Virgen De Fatima 0:02:07
16 Mattia Cattaneo (Ita) Androni Giocattoli – Sidermec 0:02:15
17 Ricardo Escuela (Arg) Asociacion Civil Agrupacion Virgen De Fatima 0:02:20
18 Cristian Rodriguez Martin (Esp) Caja Rural – Seguros RGA 0:02:21
19 Sebastian Alexander Castaño Muñoz (Col) Beltrami TSA – Hoppla – Petroli Firenze 0:02:30
20 Daniel Diaz (Arg) Equipo Continental Municipalidad de Pocito 0:02:34
21 Miguel Eduardo Florez Lopez (Col) Androni Giocattoli – Sidermec 0:02:38
22 Mauricio Eduardo Graziani (Arg) Municipalidad de Rawson 0:02:42
23 Danilo Wyss (SUI) Team Dimension Data 0:02:51
24 Tiago José Pinto Machado (Por) Sporting – Tavira 0:03:07
25 Rubén Ramos (Arg) Nationalmannschaft Argentinien 0:03:10
26 Matteo Montaguti (Ita) Androni Giocattoli – Sidermec 0:03:34
27 Julen Amezqueta Moreno (Esp) Caja Rural – Seguros RGA 0:03:55
28 Enzo Moyano (Arg) Equipo Continental Municipalidad de Pocito 0:04:09
29 Alejandro Osorio Carvajal (Col) Nippo – Vini Fantini – Faizane 0:05:14
30 Hideto Nakane (Jpn) Nippo – Vini Fantini – Faizane 0:05:44
31 Fabio Andres Duarte Arevalo (Col) Medellin 0:06:18
32 Dayer Quintana (Col) Neri Sottoli – Selle Italia – KTM 0:06:18
33 Robigzon Leandro Oyola Oyola (Col) Medellin 0:06:18
34 Ruben Dario Acosta Ospina (Col) Nippo – Vini Fantini – Faizane 0:06:33
35 Eduardo Corte Cordero (Mex) Nationalmannschaft Mexiko 0:06:43
36 Paweł Poljański (Pol) Bora – Hansgrohe 0:06:49
37 Filippo Conca (Ita) Biesse – Carrera 0:07:23
38 Renato José Tapia Landa (Per) Nationalmannschaft Peru 0:08:34
39 Orlando Trinidad Garibay Contreras (Mex) Nationalmannschaft Mexiko 0:08:48
40 Efren Santos Moreno (Mex) Nationalmannschaft Mexiko 0:08:57
41 Rubén Rojas (Arg) Equipo Continental Municipalidad de Pocito 0:09:20
42 Miguel Luis Álvarez Ayala (Mex) Nationalmannschaft Mexiko 0:09:26
43 Omer Goldstein (Isr) Israel Cycling Academy 0:09:53
44 Royner Navarro Calle (Per) Nationalmannschaft Peru 0:10:18
45 Luis Ricardo Villalobos Hernandez (Mex) Nationalmannschaft Mexiko 0:10:23
46 Fernando Gaviria Rendon (Col) UAE Team Emirates 0:10:47
47 Ivan Santaromita (Ita) Nippo – Vini Fantini – Faizane 0:11:10
48 Julien Vermote (Bel) Team Dimension Data 0:11:13
49 Alonso Miguel Gamero Zúñiga (Per) Nationalmannschaft Peru 0:11:21
50 Simone Consonni (Ita) UAE Team Emirates 0:11:23
51 Peter Sagan (Svk) Bora – Hansgrohe 0:11:24
52 Stan Dewulf (Bel) Lotto – Soudal 0:11:41
53 Jon Irisarri Ricon (Esp) Caja Rural – Seguros RGA 0:11:48
54 Mattia Frapporti (Ita) Androni Giocattoli – Sidermec 0:11:51
55 Wilson Estiben Pena Molano (Col) Beltrami TSA – Hoppla – Petroli Firenze 0:12:11
56 Jens Keukeleire (Bel) Lotto – Soudal 0:12:23
57 Giovanni Visconti (Ita) Neri Sottoli – Selle Italia – KTM 0:12:29
58 Magno Do Prado Nazaret (Bra) Nationalmannschaft Brasilien 0:12:53
59 Jelle Vanendert (Bel) Lotto – Soudal 0:12:54
60 Alejandro Marque Porto (Esp) Sporting – Tavira 0:13:24
61 Ottavio Dotti (Ita) Beltrami TSA – Hoppla – Petroli Firenze 0:13:39
62 Nelson Soto Martinez (Col) Caja Rural – Seguros RGA 0:13:47
63 Jose Martin Reyes (Arg) Equipo Continental Municipalidad de Pocito 0:13:54
64 Juan Javier Melivillo (Arg) Equipo Continental Municipalidad de Pocito 0:15:18
65 Nikolas Maes (Bel) Lotto – Soudal 0:15:31
66 Christoph Pfingsten (GER) Bora – Hansgrohe 0:15:44
67 Imerio Cima (Ita) Nippo – Vini Fantini – Faizane 0:15:45
68 Leonardo Franco Rodriguez (Arg) Asociacion Civil Mardan 0:15:53
69 Jorge Arcas (Esp) Movistar Team 0:15:58
70 Ariel Maximiliano Richeze (Arg) Deceuninck – Quick Step 0:15:58
71 André Alexander Gonzáles Zenteno (Per) Nationalmannschaft Peru 0:16:13
72 Anderson Maldonado (Uru) Nationalmannschaft Uruguay 0:16:35
73 Oscar Bazan Claveles (Arg) Start Cycling Team 0:16:39
74 Simone Velasco (Ita) Neri Sottoli – Selle Italia – KTM 0:16:49
75 Kevin Castro Carbajal (Arg) Municipalidad de Rawson 0:16:58
76 Weimar Alfonso Roldán Ortiz (Col) Medellin 0:17:04
77 Pedro Portuondo Torres (Cub) Nationalmannschaft Kuba 0:17:25
78 Francesco Gavazzi (Ita) Androni Giocattoli – Sidermec 0:17:29
79 Sergio Pardilla Bellon (Esp) Caja Rural – Seguros RGA 0:17:40
80 Alvaro José Hodeg Chagui (Col) Deceuninck – Quick Step 0:18:12
81 Nicola Toffali (Ita) Sporting – Tavira 0:18:12
82 Gerardo Matias Tivani (Arg) Equipo Continental Municipalidad de Pocito 0:18:17
83 Rudy Barbier (Fra) Israel Cycling Academy 0:18:18
84 Antonio Roberto Cabrera Torres (Chi) Nationalmannschaft Chile 0:18:25
85 Jairo Jesus Rios (Arg) Nationalmannschaft Argentinien 0:18:35
86 Rasmus Fossum Tiller (Nor) Team Dimension Data 0:18:53
87 Ignacio Alejandro Espinoza Ibarra (Chi) Start Cycling Team 0:19:37
88 César Enrique Gárate Guarníz (Per) Nationalmannschaft Peru 0:19:45
89 Damiano Cima (Ita) Nippo – Vini Fantini – Faizane 0:19:49
90 Eduardo Sepulveda (Arg) Movistar Team 0:19:55
91 Maximiliano Ezequiel Navarrete (Arg) Nationalmannschaft Argentinien 0:20:03
92 Laureano Rosas (Arg) Asociacion Civil Mardan 0:20:06
93 Matúš Štocek (Svk) Beltrami TSA – Hoppla – Petroli Firenze 0:20:07
94 Carlos Barbero (Esp) Movistar Team 0:20:21
95 Felix Nodarse Fernandez (Cub) Nationalmannschaft Kuba 0:20:38
96 Lauro Cesar Chaman Mouro (Bra) Nationalmannschaft Brasilien 0:20:48
97 Oscar Alfredo Gomez (Arg) Asociacion Civil Agrupacion Virgen De Fatima 0:20:57
98 Ricardo Hernan Paredes Arancibia (Chi) Nationalmannschaft Chile 0:21:23
99 Sam Bennett (Irl) Bora – Hansgrohe 0:22:02
100 Leandro Messineo (Arg) Asociacion Civil Mardan 0:22:02
101 Freddy Gonzales Soto (Bol) Start Cycling Team 0:22:07
102 Hamish Schreurs (NZl) Israel Cycling Academy 0:23:00
103 Luciano Montivero (Arg) Asociacion Civil Agrupacion Virgen De Fatima 0:23:11
104 Petr Vakoc (Cze) Deceuninck – Quick Step 0:23:39
105 Edoardo Zardini (Ita) Neri Sottoli – Selle Italia – KTM 0:23:54
106 Gabriel Nicolas Juarez Veron (Arg) Municipalidad de Rawson 0:24:08
107 Riccardo Minali (Ita) Israel Cycling Academy 0:24:43
108 Matthias Brändle (AUT) Israel Cycling Academy 0:25:06
109 Francesco Manuel Bongiorno (Ita) Neri Sottoli – Selle Italia – KTM 0:25:23
110 Bernhard Eisel (AUT) Team Dimension Data 0:25:47
111 Ignacio Prado Juarez (Mex) Nationalmannschaft Mexiko 0:26:00
112 Tommaso Fiaschi (Ita) Beltrami TSA – Hoppla – Petroli Firenze 0:26:06
113 Erik Baska (Svk) Bora – Hansgrohe 0:26:10
114 Tommaso Bramati (Ita) Biesse – Carrera 0:26:39
115 Adrian Richeze (Arg) Asociacion Civil Agrupacion Virgen De Fatima 0:26:41
116 Raul Colombo (Ita) Biesse – Carrera 0:26:57
117 Francisco Cesar Monte (Arg) Asociacion Civil Mardan 0:27:00
118 Rene Guillermo Corella Braun (Mex) Start Cycling Team 0:27:02
119 Tom Bohli (SUI) UAE Team Emirates 0:27:35
120 Yans Carlos Arias Perez (Cub) Nationalmannschaft Kuba 0:27:38
121 Jose Luciano Martinez Ronconi (Arg) Nationalmannschaft Argentinien 0:28:09
122 Oliviero Troia (Ita) UAE Team Emirates 0:28:20
123 Luca Pacioni (Ita) Neri Sottoli – Selle Italia – KTM 0:28:27
124 Matteo Malucelli (Ita) Caja Rural – Seguros RGA 0:28:44
125 Manuel Belletti (Ita) Androni Giocattoli – Sidermec 0:29:05
126 Felipe Andres Peñaloza Yanez (Chi) Nationalmannschaft Chile 0:29:33
127 Roberto Ferrari (Ita) UAE Team Emirates 0:30:46
128 Robert Méndez (Uru) Nationalmannschaft Uruguay 0:31:15
129 Andre Eduardo Gohr (Bra) Nationalmannschaft Brasilien 0:31:29
130 Nahuel Soares De Lima (Uru) Nationalmannschaft Uruguay 0:32:12
131 Bernardo Leon Navarro (Bol) Start Cycling Team 0:32:55
132 Giovanni Pedretti (Ita) Biesse – Carrera 0:33:25
133 Mark Cavendish (GBr) Team Dimension Data 0:33:55
134 Alberto Amici (Ita) Biesse – Carrera 0:34:25
135 Diego Leonel Rodriguez (Uru) Nationalmannschaft Uruguay 0:36:43
136 Facundo Matias Cattapan Carrion (Arg) Municipalidad de Rawson 0:38:16
137 Dario Raul Antonio Diaz (Arg) Asociacion Civil Mardan 0:38:58
138 Leandro Javier Velardez (Arg) Asociacion Civil Agrupacion Virgen De Fatima 0:43:06
139 Higiño Lucero (Arg) Municipalidad de Rawson 0:43:42
140 Alejandro Parra Perez (Cub) Nationalmannschaft Kuba 0:44:07
141 Sergio Javier Aguirre Maldonado (Arg) Municipalidad de Rawson 0:44:17
142 Hector Maximiliano Lucero (Arg) Equipo Continental Municipalidad de Pocito 0:44:28
143 Alaín Rossbel Quispe Colque (Per) Nationalmannschaft Peru 0:45:24
144 Alessandro Ferreira Guimarães (Bra) Nationalmannschaft Brasilien 0:45:54
145 José João Costa Mendes (Por) Sporting – Tavira 0:46:18
146 Diego Agustin Ferreyra Geldrez (Chi) Nationalmannschaft Chile 0:48:00
147 Emiliano Contreras (Arg) Asociacion Civil Mardan 0:54:51
148 Edison Fernando Bravo Mansilla (Chi) Nationalmannschaft Chile 0:55:38
149 Rinaldo Nocentini (Ita) Sporting – Tavira 0:56:37
150 Guillermo Martin Brunetta (Arg) Asociacion Civil Mardan 0:57:27
151 Diego Jamen (Uru) Nationalmannschaft Uruguay 1:00:23
152 Emilio Perez Labrador (Cub) Nationalmannschaft Kuba 1:02:55
153 Eduardo Ignacio Villanueva (Arg) Start Cycling Team 1:09:16
154 Victor Humberto Arroyo (Arg) Nationalmannschaft Argentinien 1:16:41