fot. Team FDJ

Ekipa Groupama – FDJ, jak co roku, wysłała na Tour Down Under bardzo mocny zespół. Po roku, na australijskie szosy wróci Steve Morabito, który poprzedniej edycji imprezy nie będzie wspominał najlepiej.

Męska część Tour Down Under rozpocznie się już we wtorek. Na starcie imprezy ponownie znajdzie się Steve Morabito, który będzie jednym z faworytów do zajęcia wysokiego miejsca w klasyfikacji generalnej. Nie zmienia to faktu, że Szwajcar będzie musiał też pokonać wspomnienia z ubiegłego sezonu, kiedy to po upadku na jednym z etapów samodzielnie nastawił sobie bark.

Oczywiście w australijskim wyścigu udział wezmą też inni zawodnicy Groupama – FDJ. Ważną rolę na poszczególnych etapach odegrać powinni m.in. Leo Vincent czy Miles Scotson.

Skład Groupama – FDJ na Tour Down Under 2019: Steve Morabito, Leo Vincent, Miles Scotson, Kilian Frankiny, Daniel Hoelgaard, Mathieu Ladagnous i Tobias Ludvigsson.

Poprzedni artykułTak wygląda życie zawodowca. Kosmiczne dane Macieja Bodnara
Następny artykułSzersze plany Tomasza Marczyńskiego
Dziennikarz z wykształcenia i pasji. Oprócz kolarstwa kocha żużel, o którym pisze na portalu speedwaynews.pl. W wolnych chwilach bawi się w tłumacza, amatorsko jeździ i do późnych godzin nocnych gra półzawodowo w CS:GO.
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments