Nie da się ukryć, że Zwift okazał się jednym z największych kolarskich strzałów w “10” w ostatnich latach. Ilość osób z niego korzystających jest bowiem coraz większa. Co ciekawe, tej zimy skorzystają z niego także zawodowcy.

Co ważne, nie mamy tutaj na myśli użytkowania stricte treningowego. Już kilka dni temu informowaliśmy Państwa o chęci organizacji przez Brytyjczyków e-sportowych mistrzostw kraju, które miałyby odbyć się przy współpracy z marką Zwift. Jak się jednak okazuje, nie będzie to jedyna tego typu impreza.

Zgodnie z informacjami podawanymi przez brytyjskie media, 23 stycznia w Londynie ma się odbyć pierwsza z imprez KISS Super League, czyli, wyścig na trenażerach. Co ciekawe, startować w niej nie będą tylko amatorzy. Dziś potwierdzono, że udział w zabawie wezmą też kolarze Team Wiggins, Hagens Berman Axeon, Dimension Data U23 oraz Canyon Bloor Homes.

Co ciekawe, wiele wskazuje na to, że nie będą to jedyne zawody w tym roku. Zgodnie ze słowami szefostwa Zwifta, w najbliższych dwunastu miesiącach imprez może pojawić się znacznie więcej. Nikt nie wie jednak czego się spodziewać.