fot. Michał Kapusta / naszosie.pl

Wejście firmy CCC to grona sponsorów ekip World Tour to też duże wyzwanie wizerunkowe. Dariusz Miłek i spółka rozpoczęli już odpowiednie działania, by wejść w wielkie kolarstwo z wysokiego „C”.

Zgodnie z informacjami podanymi wczoraj, ekipa CCC Team została pierwszym polskim partnerem UNICEF. W ciągu trzech lat CCC będzie przekazywać środki pieniężne na rzecz pomocy dzieciom na świecie. Trójstronną umowę o współpracy podpisali dziś w siedzibie organizacji w Genewie Dariusz Miłek, Prezes Zarządu CCC S.A., Gary Stahl, Dyrektor ds. Fundraisingu Indywidualnego i Partnerstw UNICEF w Genewie i Marek Krupiński, Dyrektor Generalny UNICEF Polska.

Współpraca z CCC S.A. jest wyjątkowa, ponieważ jest to pierwsza, polska firma o zasięgu międzynarodowym, wspierająca UNICEF poprzez działania sportowe i biznesowe. Po ponad 70 latach działalności możemy zrobić krok naprzód w wypełnianiu przesłania współzałożyciela organizacji, polskiego lekarza, Ludwika Rajchmana. Cieszymy się, że wspólnie z CCC będziemy mogli pomóc najbardziej potrzebującym dzieciom na świecie. Jesteśmy dumni z tego, że firma z takim międzynarodowym sukcesem jak CCC postanowiła wraz z UNICEF pomóc tysiącom dzieci w krajach rozwijających się

– powiedział Krupiński.

Grupa CCC S.A. od wielu lat angażuje się w niesienie pomocy osobom najbardziej potrzebującym. Jednocześnie mając na uwadze skalę swojej działalności i ciągły rozwój, CCC zdecydowało, iż wszelkie dalsze działania w tym zakresie powinny mieć wymiar międzynarodowy. Globalne partnerstwo z UNICEF jest dla nas niezmiernie ważne, ponieważ możemy realizować założenia naszej strategii sustainable business, poprzez aktywności prowadzone w naszych salonach obuwniczych, jak i drużynę kolarską, biorącą udział w wyścigach na całym świecie. Jesteśmy dumni, że mogliśmy przystąpić do grona liderów biznesu, którzy są partnerami UNICEF

– dodał Miłek.

Według informacji podawanych przez Piotra Wadeckiego, wszystko wskazuje na to, że logo UNICEF będzie widoczne na strojach ekipy CCC.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments