Także ekipy trzeciej dywizji budują swoje składy na sezon 2019. Nie inaczej jest w przypadku mocnego zespołu Elkov – Author, który zaprezentował swoje zestawienie na najbliższy rok.

Jak można było się spodziewać, włodarze czeskiego zespołu zatrzymali trzon swojej ekipy. Mowa tu przede wszystkim o świetnym i dobrze znanym sprinterze w Polsce, czyli Aloisie Kankowskym czy utytułowanym Janie Barcie. W Porównaniu z ubiegłym sezonem, w teamie zostali także Vojtech Hacecky, Michael Kukrle, Jakub Otruba i Matej Zahalka.

Co ważne, najmocniejszy czeski team poczynił też trzy ważne wzmocnienia. Co najważniejsze, do zespołu trafił Frantisek Sisr, który w ostatnich latach z powodzeniem ścigał się w ekipie CCC Sprandi Polkowice. Do zespołu dołączą też młodzi Karel Hnik, Dominik Neumann i Matej Stibingr.

Co ważne dla polskich kibiców, kilku kolarzy pożegnało się też z czarno-żółtymi. Wśród nich jest dwójka Jozsef Cerny i Piotr Konwa. Pierwszy z nich trafił do Wourtourowego zespołu CCC, a przyszłość drugiego nie jest jeszcze znana.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments