Węgier i Australijczyk następny sezon spędzą w kontynentalnym SEG Racing Academy.

Utalentowany Barnabás Peák końcówkę tego roku spędził na stażu w Quick – Step Floors. To podwójny mistrz Węgier z tego roku, mimo że ma tylko 19 lat. W koszulce belgijskiej ekipy świetnie zaprezentował się w mocno obsadzonym Gran Piemonte, gdzie zajął wysokie, dziewiąte miejsce.

Węgier w 2019 roku będzie kolarzem SEG Raciny Academy:

Bardzo się cieszę, że dołączę do tak dobrego projektu. Sporo pomógł mi staż w ekipie World Tour, który pokazał mi jednak, że sporo pracy przede mną. Moja nowa drużyna jest świetnie zorganizowana, ma dobry kalendarz startów i liczę, że będę tutaj miał dobre miejsce do rozwoju.

Kolejnym nabytkiem holenderskiej drużyny jest Australijski sprinter Kaden Groves, który w tym sezonie wygrał jeden z etapów Tour of Qinghai Lake. Świetnie zaprezentował się także podczas Tour of China II, gdzie triumfował w klasyfikacji punktowej. Teraz z nadzieją patrzy na kolejny sezon:

Jestem bardzo podekscytowany, że będę częścią SEG Racing Academy. Liczę, że będę mógł tutaj rozwinąć swoje umiejętności sprinterskie. Upatruję tu sporo szans w wyścigach w Europie. Nie mogę się doczekać kiedy założę koszulę mojej nowej drużyny w pierwszym starcie.