fot. AG2R La Mondiale

Ekipa Sunweb nie próżnuje i wciąż szuka wzmocnień. Dziś nowymi zawodnikami drużyny zostali Jan Bakelants i Asbjorn Kragh Andersen.

Bakelants to bardzo doświadczony Belg, który w swojej karierze osiągnął już kilka bardzo ciekawych rezultatów. Przede wszystkim był on m.in. liderem Tour de France, po etapie wygranym “na solo”. Ostatni rok był jednak dla niego bardzo trudny, gdyż musiał wracać do formy po fatalnym upadku na zeszłorocznym Il Lombardia.

Jestem bardzo zadowolony, że udało mi się podpisać kontrakt z ekipą Sunweb. O nowym kontrakcie rozmawialiśmy praktycznie od początku tego roku, co dało mi do zrozumienia, że zespołowi naprawdę na mnie zależy. To będzie dla mnie nowa szansa, szczególnie, że długo dochodziłem do siebie po kraksie w Lombardii. Już nie mogę się doczekać przyszłego sezonu

– powiedział Bakelants w rozmowie ze stroną internetową zespołu.

Drugim z zakontraktowanych zawodników jest Asbjorn Kragh Andersen, brat bardziej znanego i utytułowanego Sorena. 26-letni zawodnik nie miał do tej pory możliwości ścigania się na najwyższym poziomie, co nie pozwala odpowiednio określić jego umiejętności.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments